ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by Maggie19 Fri 28 Aug - 15:15

pizzon wrote:https://www.alo.rs/vesti/region/deda-mila-dukanovica-blazo-dukanovic-cetnik/277762/vest

klonirani azijatski cetnici su zajebali stvar.
ne resava se situacija u evropi
preko moskve i pekinga.
tu si garant tropa


deda djukanovic cetnicki oficir
Prvi glas da su crnogorci bili i cetnici.
Ajde, pizzon, neozbiljan si.;-D

Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by Pirate Fri 28 Aug - 15:16

marcellus wrote:
Pirate wrote:Lijepo je vidjeti Marca i jos neke kako drukaju za diktatora i represivne mjere, festival demokracije. :D

za razliku od vučića koji nije diktator...
Opet ti sa istim forama, sranje opravdavas sranjem, zlocin zlocinom. 

Ja za razliku od tebe ne drukam za diktatora, tim vise, uvjeren sam da ce sa Milovim padom biti ubrzan i pad njegovog politickog sina Aleka i to me jako raduje. 

Kamo srece da nam Crna Gora ocita lekciju i pokaze kako se rusi i demontira jedna kartelska grupacija.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by pizzon Fri 28 Aug - 15:16

Eroo wrote:
pizzon wrote:ne moze milov ck da odluci
cija je crkva.
neka obnovi pitanje carigradskoj
patrijarsiji, koja nam je vernija
vise nego zasluzujemo, trenutno.
vec je dobio pojasnjenja od vartolomeja
Možda se i vrate vjeri prađedovoj, katoličanstvu.
I vi bi trebali razmišljati u tom smjeru. Šta fali Grkokatolicima?  :D
 nista ne fali  vizantizmu,
to je ortodoxna (prav.)crkva  najbliza ranom
hriscanstvu.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by marcellus Fri 28 Aug - 15:16

pizzon wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:
marcellus wrote:mislim, obojica su realno autokrati na granici diktatora, ali je kvaka da milo brani svoju zemlju, a srbi svojataju tuđu

ne svojatamo mi nista
jedino zahtevamo da nam
ne diraju crkve i manastire.

ne diraju vam ih, samo su uzeli svoje natrag koje ste im maznuli.

To nije svetovno pitanje
o tome ne odlucuje milova
partija vec carigradska patrijarsija
koja je i oformira sve nase crkve
i davala papire o nadloznosti,
pripadnosti.
po ustavu c.gore iz 1905
zvala se spc c.gore

vlasnička prava su pravosudno pitanje.

_________________
Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by Maggie19 Fri 28 Aug - 15:17

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:
Tako da nema razumnog objašnjenja zašto to rade i što misle da će dobiti time?!

Budale. Umjesto da prijeđu na islam i glasaju za Mila.
A mogli su bit i Hrvati kao ti, šta tebi fali? Jbte, zaštićen si ko lički medvid. :D

Pa to je.
Isti kurac.
Da ti tepam: Međedu jedan ;-P

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by marcellus Fri 28 Aug - 15:18

Pirate wrote:
marcellus wrote:
Pirate wrote:Lijepo je vidjeti Marca i jos neke kako drukaju za diktatora i represivne mjere, festival demokracije. :D

za razliku od vučića koji nije diktator...
Opet ti sa istim forama, sranje opravdavas sranjem, zlocin zlocinom. 

Ja za razliku od tebe ne drukam za diktatora, tim vise, uvjeren sam da ce sa Milovim padom biti ubrzan i pad njegovog politickog sina Aleka i to me jako raduje. 

Kamo srece da nam Crna Gora ocita lekciju i pokaze kako se rusi i demontira jedna kartelska grupacija.

milovim padom bi jedino Adem Vuchiqi preuzeo cg a nama u hr to ne odgovara, obzirom da je Srbija neprijateljska država još uvijek. Bar se tako ponaša.

_________________
Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by Eroo Fri 28 Aug - 15:22

pizzon wrote:
Eroo wrote:
pizzon wrote:ne moze milov ck da odluci
cija je crkva.
neka obnovi pitanje carigradskoj
patrijarsiji, koja nam je vernija
vise nego zasluzujemo, trenutno.
vec je dobio pojasnjenja od vartolomeja
Možda se i vrate vjeri prađedovoj, katoličanstvu.
I vi bi trebali razmišljati u tom smjeru. Šta fali Grkokatolicima?  :D
 nista ne fali  vizantizmu,
to je ortodoxna (prav.)crkva  najbliza ranom
hriscanstvu.
I papa im je prvi među jednakim. Sve klapa, ništa se ne mijenja...a vi navalili RPC pa RPC... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by kaya Fri 28 Aug - 15:23

Pirate wrote:

 
Nitko ne ocekuje da se Crna Gora pripoji Srbiji, na duze staze svakako bi bilo pozeljno ali svejedno nikom normalnom ne pada na pamet da se taj proces zapocne oruzanim sukobom, vec do njih samih, gradjana Crne Gore. .
Evo, napisao si ono što sam ja ustvrdila na početku.
Međutim to je nemoguća misija.
Ovo milo hoće crkvenu imovinu ajmo se buniti je samo površina.
Samo to svi vide, ne radi se o našoj mržnji nego o oprobanom receptu spc.
Tako da...nema veze, valjda vi morate glavom o beton više puta da shvatite da boli
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by Eroo Fri 28 Aug - 15:24

marcellus wrote:
Pirate wrote:
marcellus wrote:
Pirate wrote:Lijepo je vidjeti Marca i jos neke kako drukaju za diktatora i represivne mjere, festival demokracije. :D

za razliku od vučića koji nije diktator...
Opet ti sa istim forama, sranje opravdavas sranjem, zlocin zlocinom. 

Ja za razliku od tebe ne drukam za diktatora, tim vise, uvjeren sam da ce sa Milovim padom biti ubrzan i pad njegovog politickog sina Aleka i to me jako raduje. 

Kamo srece da nam Crna Gora ocita lekciju i pokaze kako se rusi i demontira jedna kartelska grupacija.

milovim padom bi jedino Adem Vuchiqi preuzeo cg a nama u hr to ne odgovara, obzirom da je Srbija neprijateljska država još uvijek. Bar se tako ponaša.

diktator AV...itd
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by kaya Fri 28 Aug - 15:27

Pa nije svetgrđe uzeti crkve pod državnu imovinu, jel katolička crkva ili muslimanska đamija organizirala nemire?
Ovaj milo je to napravio s namjerom da se razračuna sa - svi srbi u jednoj državi pod palicom spc.
A oni organiziraju nerede ne zbog 4 zida crkve nego jer žive u prošlosti i misle da bi moto tamo možda jednog dana mogao upaliti.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by Pirate Fri 28 Aug - 15:30

marcellus wrote:
Pirate wrote:
marcellus wrote:
Pirate wrote:Lijepo je vidjeti Marca i jos neke kako drukaju za diktatora i represivne mjere, festival demokracije. :D

za razliku od vučića koji nije diktator...
Opet ti sa istim forama, sranje opravdavas sranjem, zlocin zlocinom. 

Ja za razliku od tebe ne drukam za diktatora, tim vise, uvjeren sam da ce sa Milovim padom biti ubrzan i pad njegovog politickog sina Aleka i to me jako raduje. 

Kamo srece da nam Crna Gora ocita lekciju i pokaze kako se rusi i demontira jedna kartelska grupacija.

milovim padom bi jedino Adem Vuchiqi preuzeo cg a nama u hr to ne odgovara, obzirom da je Srbija neprijateljska država još uvijek. Bar se tako ponaša.
Nisi upucen. Da je tako, ne bi na pocetku litija Suljo posao u Berane na Milov poziv da iste ugusi, kao sto je 2016. spasio Mili guzicu sa onim fake coup d'etat. Sva sreca tu je odmetnuta MPC sa Amfilohijem koja je odjebala Vucica i spasile litije od njegovog dramskog preseravanja.

Vucicu se dobrano sapunja daska sto potvrdjuju niz prosvjeda po Srbiji, koji svako toliko izbijaju a i njegov lagani otklon od Rusije sa nadom da ce se umiliti zapadu. Nazalost i dalje je isuvise jak da ga se skine, stoga ce ovo potrajati.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by epikur37 Fri 28 Aug - 15:30

Nacionalni sastav Crne Gore, prema službenim rezultatima popisa 2011.:

  • Crnogorci 44,98%

  • Srbi 28,73%




Stanovništvo po materinskom jeziku prema popisu iz 2011:

  • srpski: 265,895 (42,88%)

  • crnogorski: 229,251 (36,97%)





  • pravoslavni 72,1% (Crnogorska pravoslavna Crkva, Srpska pravoslavna Crkva)

  • muslimani 19,1% (suniti)




stim da spc ima više vjernika od cgpc
........................


Ludilo brale :)


i sad će tu netko jednostavno srbe potaracat, nato bombe na glave i eto ga na...zaboga ljudi...djeco.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by kaya Fri 28 Aug - 15:38

Pirate wrote:
marcellus wrote:
Pirate wrote:Lijepo je vidjeti Marca i jos neke kako drukaju za diktatora i represivne mjere, festival demokracije. :D

za razliku od vučića koji nije diktator...
Opet ti sa istim forama, sranje opravdavas sranjem, zlocin zlocinom. 

Ja za razliku od tebe ne drukam za diktatora, tim vise, uvjeren sam da ce sa Milovim padom biti ubrzan i pad njegovog politickog sina Aleka i to me jako raduje. 

Kamo srece da nam Crna Gora ocita lekciju i pokaze kako se rusi i demontira jedna kartelska grupacija.
A i milo neće pasti. Hoće u kuriru jedno par dana, pasti i bežati. Onda će pobjediti, sprovesti zakon , najbuntovnije opaliti palicom i to je to.
Ne znam kako će vam to prezentirati ozlojađeni vučko i amfilohije, da vas mrzedu svi, da ustaše, vatikan, amerikanci al eto već ćete vi probati ponovo jednog lijepog dana kada budete najjači na svetu. U biti to već jeste.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by kaya Fri 28 Aug - 15:53

epikur37 wrote:i sad će tu netko jednostavno srbe potaracat, nato bombe na glave i eto ga na...zaboga ljudi...djeco.[/size][/font][/color]
Zaboga bosanac, crna gora je članica nato pakta. Naravno da bi u slučaju bilo kakvog vojnog angažmana srbije dobili po pički da bi sve letilo. Tako da to naravno suljo niti neće pokušati. Oni će ovako, litije, neredi, kmećanje, vulin s uniformom u gepeku ...dok im ovaj milo ne presijeće sponu sa srbijom. A bude.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by Pirate Fri 28 Aug - 15:54

kaya wrote:
Pirate wrote:

 
Nitko ne ocekuje da se Crna Gora pripoji Srbiji, na duze staze svakako bi bilo pozeljno ali svejedno nikom normalnom ne pada na pamet da se taj proces zapocne oruzanim sukobom, vec do njih samih, gradjana Crne Gore. .
Evo, napisao si ono što sam ja ustvrdila na početku.
Međutim to je nemoguća misija.
Ovo milo hoće crkvenu imovinu ajmo se buniti je samo površina.
Samo to svi vide, ne radi se o našoj  mržnji nego o oprobanom receptu spc.
Tako da...nema veze, valjda vi morate glavom o beton više puta da shvatite da boli
Smatram da imam pravo na takvo razmisljanje s obzirom na povijesno nasljedje Crne Gore koja je u svojoj sustini zapocela u novom dobu kao teokratska drzava koju je izgradila SPC, o ranijim razdobljima i da ne pricam. Osim toga, tu je preko 30% stanovnistva koje se naziva Srbima, preko 40% stanovnistva tvrdi da im je srpski materinji jezik, a preko 70% su clanovi SPC. Ove brojke bi bile i impozantnije da Milo nije sprovodio politiku kakvu je sprovodio do sada naustrb Srba.

Uostalom kakav je to oprobani recept SPC? Sta oni tu tocno rade, da i mi slijepi progledamo.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by Pirate Fri 28 Aug - 15:58

kaya wrote:
Pirate wrote:
marcellus wrote:
Pirate wrote:Lijepo je vidjeti Marca i jos neke kako drukaju za diktatora i represivne mjere, festival demokracije. :D

za razliku od vučića koji nije diktator...
Opet ti sa istim forama, sranje opravdavas sranjem, zlocin zlocinom. 

Ja za razliku od tebe ne drukam za diktatora, tim vise, uvjeren sam da ce sa Milovim padom biti ubrzan i pad njegovog politickog sina Aleka i to me jako raduje. 

Kamo srece da nam Crna Gora ocita lekciju i pokaze kako se rusi i demontira jedna kartelska grupacija.
A i milo neće pasti. Hoće u kuriru jedno par dana, pasti i bežati. Onda će pobjediti, sprovesti zakon , najbuntovnije opaliti palicom i to je to.
Ne znam kako će vam to prezentirati ozlojađeni vučko i amfilohije, da vas mrzedu svi, da ustaše, vatikan, amerikanci al eto već ćete vi probati ponovo jednog lijepog dana kada budete najjači na svetu. U biti to već jeste.
Mozda u vasim glavama smo jaki, ja to misljenje ne dijelim. Da je tako, ja bi bio Hrvat. :D
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by epikur37 Fri 28 Aug - 16:04

kaya wrote:
epikur37 wrote:i sad će tu netko jednostavno srbe potaracat, nato bombe na glave i eto ga na...zaboga ljudi...djeco.[/size][/font][/color]
Zaboga bosanac, crna gora je članica nato pakta. Naravno da bi u slučaju bilo kakvog vojnog angažmana srbije dobili po pički da bi sve letilo. Tako da to naravno suljo niti neće pokušati. Oni će ovako, litije, neredi, kmećanje, vulin s uniformom u gepeku ...dok im ovaj milo ne presijeće sponu sa srbijom. A bude.


Pa nema potrebu  Srbija intervenirati u CG, CG je toliko podijeljena da nema potrebe za vanjskom intervencijom već bi imala sui generis građanski rat. Koji ipak vjerujem da se neće dogoditi i prije sam mišljenja da će ako ne promijeni retoriku Milo morati ići.

Razumijem tvoj plavušasti domet i pravaški nagon da gdje god ima nešto veze sa srbima gubiš glavu ali lako je tuđim kurcem mlatiti gloginje. Svoje opsesije en treba rješavati preko kaosa i potencijalnog sukoba u CG.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by dzango Fri 28 Aug - 16:19

Pirate wrote:
dzango wrote:SPC hoće da posrbi Njegoša. Kakvu li još gadost spremaju.
Prica se da planiraju posrbiti i sv. Savu i sv. Vasilija Ostroskog. Potajno se sprovodi memorandum SANU 3.
Neće valjda? Majku im četničku.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by dzango Fri 28 Aug - 16:20

kaya wrote:crna gora nije srpska izborna jedinica nego samostalna država pa je jako čudno da su ti izbori udarna vijest u vučićevim tabloidima. a zapravo i nije. 
Jeste ili nije? Šta si htela?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by dzango Fri 28 Aug - 16:21

marcellus wrote:Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Drugoo10
Ovo ni Broz nije radio.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by Pirate Fri 28 Aug - 16:22

dzango wrote:
Pirate wrote:
dzango wrote:SPC hoće da posrbi Njegoša. Kakvu li još gadost spremaju.
Prica se da planiraju posrbiti i sv. Savu i sv. Vasilija Ostroskog. Potajno se sprovodi memorandum SANU 3.
Neće valjda? Majku im četničku.
'oce, 'oce, Vlaji su to.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 4 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum