ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 7 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by RayMabus 28/8/2020, 17:42

Moj konj u utrci

Milo je istrošen

RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 7 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by kaya 28/8/2020, 17:43

Dobro ne zanima me kako se tko zove niti pratim politiku cg, boli me dupe.
Nego generalno gledano score će biti ovakav kako sam napisala. Jer je to jedino moguće..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 7 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by RayMabus 28/8/2020, 17:45

kaya wrote:Dobro ne zanima me kako se tko zove niti pratim politiku cg, boli me dupe.
Nego generalno gledano score će biti ovakav kako sam napisala. Jer je to jedino moguće..
Vojni score da. Politički je nešto drugo.

Korona je nagrizla Mila. Većina CG živi na jugu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 7 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by RayMabus 28/8/2020, 17:48

Želim mu odličan prolaz na izborima za dva dana.

https://mondo.me/info/Crna-gora/a601056/Demokrate-Referendum-o-NATO-u-i-tacka.html

Mi u Dalmaciji imamo neke primjedbe na Nato kad su Hrvati u BiH u pitanju.

Ajmo sine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 7 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by RayMabus 28/8/2020, 17:49

RayMabus wrote:Želim mu odličan prolaz na izborima za dva dana.

https://mondo.me/info/Crna-gora/a601056/Demokrate-Referendum-o-NATO-u-i-tacka.html

Mi u Dalmaciji imamo neke primjedbe na Nato kad su Hrvati u BiH u pitanju.

Ajmo sine.

General GF s pet zvjezdica te podržava.

Lupaj dete
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 7 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by RayMabus 28/8/2020, 17:50

Daj brate da malo zatresemo Nato ambasadu u Sarajevu.

Pobedi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 7 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by RayMabus 28/8/2020, 17:53

Ajmo jug. Skkdaj Mila


https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/hr/turizam-u-crnoj-gori-katastrofa/a-54328604
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 7 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by RayMabus 28/8/2020, 17:54

Klix.ba
ČLAN PREDSJEDNIŠTVA BIH 266
Željko Komšić: Građani su zasićeni političkog blata, a u Crnoj Gori se nadam pobjedi Đukanovića
S. H.
4h 28m
85
Foto: D. S./Klix.baŽeljko Komšić: Građani su zasićeni političkog blata, a u Crnoj Gori se nadam pobjedi Đukanovića
Član Predsjedništva BiH Željko Komšić danas je komentirao odluke na jučerašnjoj sjednici Predsjedništva, a govorio je i o odnosima među strankama uoči izbora.

Kazao je da je na Predsjedništvu BiH ipak došlo do nekog koncenzusa kada je u pitanju migrantska kriza. Potom je komentirao odnose među strankama i stalna prepucavanja, koaj su ove godine krenula dosta ranije u susret izborima.

"Ovdje je pravilo da su tu neke svađe i konflikti. Nekad to ide do velikih tema, a nekad sitno... To kontaminira društvene prilike. Možda griješim u utisku ali čini mi se da građane ipak teško možete animirati na prljavoj kampanji. Ljudi su zasićeni tim blatom, traže korektniji odnos, a ne pljuvanje. Vidjet ćemo šta će biti na lokalnim izborima. Ništa to nije neuobičajeno za jednu zemlju. Gledajte sta se dešava u SAD-u, u Crnoj Gori sada i tako dalje", kazao je Komšić.

Član Predsjedništva BiH i čelnik Demokratske fronte se osvrnuo i na predstojeće izbore u Crnoj Gori, veliki pritisak koji se pravi organiziranjem tzv. litija, odnosno protesnih šetnji pod izgovorom zaštite srpske pravoslavne crkve u toj zemlji. Komšić smatra da je jako važno ko će pobijediti na izborima kod naših susjeda i da to budu snage koje se zalažu za NATO i evropski put.

"Velika se bitka vrijednosti koncepta vodi u Crnoj Gori i važno je šta će se dolje dogoditi. Ako mi je dopušteno d aja kao član Predsjedništva jedne države komentarišem izbore u drugoj državi, mislim da je jako bitno da taj sistem vrijednosti koji zastupa Milo Đukanović sa saveznicima pobijedi, jer je to politika koja propagira zapadne vrijednosti NATO, EU i slične integracije. Naravno da je jak i koordiniran otpor njegovoj politici, kao i pokušaj da se on sruši, jer ta priča o rušenju Đukanovica traje već osam mjeseci, ali vidjet ćemo šta će biti u nedjelju na izborima - kazao je član Predsjedništva BiH Željko Komšić uz nadu da ćemo i dalje imati dobre odnose s tom zemljom.

Željko Komšić
KOMENTARI (85)
Vezani članci
Šta je Radončić poručio SDA-u: Između mene i Komšića nema sukoba, ne treba nas Izetbegović miriti
KRIZA KOALICIJE 190
Šta je Radončić poručio SDA-u: Između mene i Komšića nema sukoba, ne treba nas Izetbegović miriti
Prevljak o vlasti u Sarajevu: Radončić je razuman čovjek, vjerujem da neće postupiti kako je rekao
SIGURAN U OPSTANAK VLADE 364
Prevljak o vlasti u Sarajevu: Radončić je razuman čovjek, vjerujem da neće postupiti kako je rekao
Dodik: Komšić ne vodi poslove u RS-u, vojska neće na granicu sa Srbijom
OČEKIVANA REAKCIJA 660
Dodik: Komšić ne vodi poslove u RS-u, vojska neće na granicu sa Srbijom
NAJNOVIJE
NAJČITANIJE
PREPORUKE
Sunita Hindić za ubistvo mostarskog biznismena osuđena na tri i po godine zatvora
PRVOSTEPENA PRESUDA 182
Sunita Hindić za ubistvo mostarskog biznismena osuđena na tri i po godine zatvora
U Travniku silovane dvije maloljetnice, policija uhapsila 16-godišnjaka
PROTEKLE NOĆI 1.2k
U Travniku silovane dvije maloljetnice, policija uhapsila 16-godišnjaka
Sarajevo: Težak sudar u Boljakovom Potoku, najmanje jedna osoba povrijeđena
VELIKE GUŽVE 369
Sarajevo: Težak sudar u Boljakovom Potoku, najmanje jedna osoba povrijeđena
U sarajevskom naselju Grbavica bačena ručna bomba, oštećen veliki broj automobila
POLICIJA ISTRAŽUJE 215
U sarajevskom naselju Grbavica bačena ručna bomba, oštećen veliki broj automobila
Nana Fata Orlović doživjela moždani udar, hospitalizirana u kliničkom centru u Tuzli
U STABILNOM STANJU 2.7k
Nana Fata Orlović doživjela moždani udar, hospitalizirana u kliničkom centru u Tuzli
Dojavi vijest | Marketing | Impressum | Kontakt
Copyright 2000-2020 InterSoft d.o.o.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 7 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by RayMabus 28/8/2020, 17:55

Ovo govno Komšić

Zaklat ću te

I sve one koji te podržavaju
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru - Page 7 Empty Re: Đukanović : SPC želi da posrbi Crnu Goru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum