ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:46

RayMabus wrote:Zlopamtilo sam i ne praštam.

To mi je mana kod međuljudskih odnosa no zato kao general funkcioniram savršeno.

Pamti pa vrati.
A to mi je bitnije od međuljudskih odnosa u obitelji i šire jer ako si ti guba prema meni onda nije red da ja budem fer prema tebi.

Oko za oko zub za zub.

RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:57

Kad budete ovako ko ja razmišljali o njima neće one smit prnit.

Jel će ti ovi luđak uzet stolicu pa će je razbit o tvoje tijelo 

One će šefovat ?

Meni nećeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by Noor 26/8/2020, 21:17

RayMabus wrote:Od te korone nešto i dobro. Lik je i sam vidija da se Hr previše oslanja na turizam.

Žena naša , četvero dice.

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 O_13533888_640


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/biznis/nizozemska-je-moja-domovina-to-je-sjajna-zemlja-bogata-i-uredena-no-ja-iz-hrvatske-ne-idem-ovde-razvijam-biznis-bez-otkaza-i-s-novim-zaposlenjima-1018320


Konačno mu se otvorilo a to san i tražija. Popričaj s njime.

Jeste li morali otpuštati radnike?

- Nismo morali otpuštati ljude i to ne namjeravamo raditi. Uvjereni smo da će se potreba za našim proizvodima i uslugama s vremenom samo povećavati. Uskoro će, nadamo se, i naši stari klijenti moći ponovno otvoriti svoja vrata i uložiti novac u marketing.


onda kako je s 400 spao na 25 ljudi? scratch





_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 21:27

Proda je dionice od bivše firme. To je nova firma s 25 ljudi. Lik se bavi marketingom. To mu je posao. Digitqlni marketing.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by Guest 26/8/2020, 21:52

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Žene kurtzu valjaju,ne pljuj po njima Longi.. :rasta :rasta :rasta
Eto ti ih. Poklanjam ti ih sve. Nek ti solit pamet kako če ona i njena djeca. Ne triba to meni u životu.
Longi..cudi me...vrlo lako je pohabati neku curu i dojmiti je,pa je drzati na distanci(u njenom stanu) a po potrebi..jebanje,kavica,papica,je dovuci na svoj teren..kad se zabava slegne,opet je posaljes doma..ja tako radim..ponekad prespava,ujutro popijemo kofi,otusira se i svojim poslom ode..milina.. :love :love :love
Ne može jer takve kad mi kažu da iimaju neku obvezu ja to zapamtim pa kad drugi put zove onda ja nemam vremena i tako prekinemo.

Zlopamtilo sam a ženama ne praštam kad mk kažu nemam vremena.
a cuj..poanta jest da ljudi imaju obaveze(osim tebea  :rasta :rasta :rasta ) ako je svojski poheftačis,sama ce ti letjeti u krevet..ako ga gledas samo iscijediti,pa ne se onda cuditi..i nahrani pokatkad curu i napoji je..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 21:57

Svetac , sa ženama san završija. Ne mislim se s njima više seksat u ovoj inkarnaciji.

Skužija san tko su i šta su.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 22:07

Imaš dva tipa muškaraca. Prvi koji će radi pičke napravit sve i drugi koji radi pičke neće napravit ništa. Ja sam taj drugi tip.

Ovaj drugi tip gleda samo sebe i svoju guzicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 22:58

Vrste imaju dva spola. Negdje u svemiru čak i tri spola tj tri roditelja za napravit potomstvo. No uglavnom dva. 

Ako ti za ostvarit duhovne ciljeve u životu na nekoj planeti triba pripadnik drugog spola il općenito neka osoba onda si na pogrešnom putu.

Zato ti to mene ne zanima. To su bile moje pogrešne postavke u početku da mi triba partnerica u životu s kojom ću savit gnijezdo i imat zajednički cilj. To se pokazalo kao velika greška. 

Ako ti treba netko to onda nije to. Nije pravi cilj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by Guest 26/8/2020, 23:19

RayMabus wrote:Imaš dva tipa muškaraca. Prvi koji će radi pičke napravit sve i drugi koji radi pičke neće napravit ništa. Ja sam taj drugi tip.

Ovaj drugi tip gleda samo sebe i svoju guzicu.
kompromis dude..zlatna sredina..taktiziranje je vjeciti fajt protiv ženami..recimo ovako..uši naćuli...

Radi ženami nesh BITNE STVARI ugroziti..posao,lovu,nekretnine,zdravlje..e sad,nesh love,vremena,truda,zajebancije,mosh zrtvovati..a pička je pravo fina ,onako,kurtzu daje ugodu i paše mu..stvorena je za to..ne samo da se rasteze radjajuci.. :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 23:22

Ne zanima me.

Gore sam ti objasnio zašto. Ne treba ti nitko. Samo znanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 23:31

Život je igra al ne igraš igre u kojima ćeš stalno biti ovisan o drugoj osobi. Očito. To je zatvoreni krug. Imaš pet planeta i na svih pet ćeš imat dva spola i isti šablon razmišljanja o muško ženskim odnosima. Super. Možeš biti jako uspješan u odnosu na drugi spol ako taj šablon naučiš no uvijek si u priči da ttažiš nekoga da te upotpuni itd jer inače ti kao život nema smisla ako to nemaš.

Ovisan postaješ o toj ideji. To je pogrešan put. Već u startu. Ne treba ti nitko. Ni na ovoj ni na one četiri planete bez obzira koji si spol. Trebaš samo imat znanje da si samostalac koji će se i ubuduće inkarnirati negdje i da ti to ne treba da ostvariš svoj konačni cilj inkarnacija a to nije ni ljubav , ni uspješni seks nit simbioza s nekom osobom ili dušom nego je to nešto potpuno deseto : ti sam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by Guest 26/8/2020, 23:33

Meni dobro..svatko na svom..druzenje radi opustanja i uzitka..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by Guest 26/8/2020, 23:35

a Rujka odlicno kuha..negdi je na netu iskopala recepte za meso za ćevape..ono niti je meni bilo poznato.pa nasla recept za lepinjice,pa za onaj socni poliv,od cega se pravi...i napravila cevape u lepinji,jebote,navalio ja zderati kao da nisam 10 dana jio.. :rasta :rasta :rasta

znaju zene vrijediti..man se ti dalmatinki,to nish ne valja a samo se svadi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 27/8/2020, 00:21

Svakog nešto veseli. Mene veseli dedukcija.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Dedukcija

Dedukcijom sam došao do zaključka da me ne zanimaju drugi ljudi da žive s menom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 27/8/2020, 00:34

Ta tematika muško ženskih odnosa i svega šta ono uključuje a to su seks i kreiranje djece ( obitelji ) ti je kao dućan koji se nalazi na jednom kraju grada i ti sad šetaš prema tome al cijelo vrijeme nešto je pogrešno.

Biblioteka je na drugom kraju grad.

Šetaš u suprotnom smjeru cijelo vrijeme.

Zato je to sve pogrešno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 27/8/2020, 09:14

U životu postoje pojmovi poput važno i nevažno. Npr meni je važno da nisam materijalno ovisan o nekom drugom. Važno mi je da nisam ni seksualno ovisan o nekom drugome.

Ne postoji kompromis kod mene. Ako nije po mome to znači da me seksualno pokušavaš ucjenjiti. Važno mi je da moj život ne ovisi o nekom drugom. Ako da ja se osamostaljujem. I to je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 27/8/2020, 10:15

Prije su ljudi živili na selima pa imali puno dice jer su im ta dica pomagala u polju i oko stoke a imali su ih na oku , pa su otišli u gradove i radili u tvornicama pa im je u stanovima bilo nezgodno imat puno dice jer ih nisu imali na oku a ta dica nisu mogla radit u tvornicama , pa su ta dica odrasla i otišla na fakultete da ne rade u tvornicama itd a kako im se nije dalo bit rob a izmišljena je i antibejbe pilula onda još manje dice plus nestalo rualno stanovništvo i sad svak gleda da se osamostali materijalno a u to se ne uklapa to da te neka druga osoba ucjenjuje preko seksa i djece i sad pada natalitet plus ne žele bit tvornički robovi kao roditelji pa idu vani di su veće plaće i bolji uvjeti itd i uglavnom imaš krah nataliteta.

I sad će masovna trpačina pa će se domaći pobunit i glasat za desnicu itd itd dakle vidimo impuls prema slobodi a ne prema seksu i kreiranju djece.

Seks i kreiranje djece je ok al jje impuls prema slobodi puno veći.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 27/8/2020, 10:42

I sad imaš masovno iseljavanje mladih iz Hrvatske jer ne žele ovdje biti robovi , ovi šta ostanu ne žele pravit dicu jer će postat odma robovi a ako imaju šta to je u skladu ssa svojim mogućnostima a to je malo i ide masovna trpačina jer fali radne snage da se održi sistem s malim plaćama a visokim porezima i sad kad je pao turizam sad su dobri i digitalni nomadi da ovdje dođu , borave i nešto troše tokom godine.

Sve ti je to proces , samo šta će na kraju cili zapad a šire od toga jednostavno demografski potonit i morat usisavat radnu snagu iz zemalja trećeg svijeta da se ovaj trenutni sistem održi i sad čekamo da stvar pukne kad se neki islamista raznese u Njemačkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by Guest 27/8/2020, 11:57

RayMabus wrote:Svakog nešto veseli. Mene veseli dedukcija.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Dedukcija

Dedukcijom sam došao do zaključka da me ne zanimaju drugi ljudi da žive s menom.

Pa i ja se osjecam ono,sam,najfinije..radim sto hocu,nitko ne grinta,nitko ne pridikuje,mudruje...milina ziva...malo internet,malo xbox,malo ambijental saunds..odladnim,zovnem curu,ona pripremi,jedemo,ohanemo,pojebemo se i svak na svoju stranu.. :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 3 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum