ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 19:41

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Sve se to moj Deboto sliva u naše đepove , od taksenih maraka u hr konzulatu , do podstanarstva koje plaćaju nekome u Hrvatskoj , potrošnje u trgovinama itd.


To ti se zove protok novca.

sve 5 , ne smeta mi dolazak obrazovanih samostalnih i snalazljivih ljudi  , vise od novca pozitivan ucinak na krvnu sliku HR no treba biti realan nemamo trenutno predispozicije za taj oblik poslovanja
Misliš ?

Onda ti nisi nikad bija van države.

Mi imamo sve.

U EU smo , imamo klimu , otoke , gradove.

Imamo sve.

RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by immortal 26/8/2020, 19:45

ispravi taj pri post 
vidi koliko reklama
a meni si prigovarao za potpis

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by immortal 26/8/2020, 19:47

RayMabus wrote:Od te korone nešto i dobro. Lik je i sam vidija da se Hr previše oslanja na turizam.

Žena naša , četvero dice.

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 O_13533888_640


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/biznis/nizozemska-je-moja-domovina-to-je-sjajna-zemlja-bogata-i-uredena-no-ja-iz-hrvatske-ne-idem-ovde-razvijam-biznis-bez-otkaza-i-s-novim-zaposlenjima-1018320


Konačno mu se otvorilo a to san i tražija. Popričaj s njime.
kako bi ti to jadan izdrža
hraniti petora usta
u slučaju razvoda 4 alimentacije .. :dramaq

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 19:50

mortal wrote:
RayMabus wrote:Od te korone nešto i dobro. Lik je i sam vidija da se Hr previše oslanja na turizam.

Žena naša , četvero dice.

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 O_13533888_640


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/biznis/nizozemska-je-moja-domovina-to-je-sjajna-zemlja-bogata-i-uredena-no-ja-iz-hrvatske-ne-idem-ovde-razvijam-biznis-bez-otkaza-i-s-novim-zaposlenjima-1018320


Konačno mu se otvorilo a to san i tražija. Popričaj s njime.
kako bi ti to jadan izdržizdrža
hraniti petora usta
u slučaju razvoda 4 alimentacije .. :dramaq
Uteka bi ja iz kuće. Imam jednu kuću do kuće i tu bi sebi krevet napravija i bmk.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 19:51

Imam dvi kuće ode di živin. Samo bi sebi tamo napravija pločice u grubo i krevet i imam ključ.

Ne triba mi ništa tu. To za mene. Ženi sve ostalo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by debotoijusto 26/8/2020, 19:57

AssadNaPodmornici wrote:Može se to riješiti ako se par uhljeba uhvati posla tjedan dana i naprave dobar zakon i regulaciju, i riješio si problem

mislis naplatu poreza ? tkz. DN od kojih 90% zaradjuje malo vise od 1000$ napustit ce svoja trenutna prebivalista gdje mogu zivit s 500-600 i doc u dalmaciju gdje ti treba 1 500 + plenkovicev porez bez ikakvih ulaganja u njihovo poslovanje ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 19:57

Ima dvi kuće ode di živim samo druga je u grubo al ima prozore i vrata. Dvi velike prostorije plus prostor za kupatilo.

Meni dovoljno sobu pod nalit doli da to poravnam i pločice i ja tu mogu spavat.

Kad se oću popišat i istuširat izađem napravim pet koraka otvorim vrata od prizemlja i tu imam dva wca.

U sekund tamo sebi napravim sobu jer ja mogu spavat i tu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:04

RayMabus wrote:Ima dvi kuće ode di živim samo druga je u grubo al ima prozore i vrata. Dvi velike prostorije plus prostor za kupatilo.

Meni dovoljno sobu pod nalit doli da to poravnam i pločice i ja tu mogu spavat.

Kad se oću popišat i istuširat izađem napravim pet koraka otvorim vrata od prizemlja i tu imam dva wca.

U sekund tamo sebi napravim sobu jer ja mogu spavat i tu.
Al ne da mi se sad ništa. Sad san u kurcu. Stara me zajebala za 25 tisuća eura i to san moga sredit i odvojit se itd a onda kad me zajebala onda san puka i namlatija je i izbacija je iz kuće a žene ne mogu smislit organski.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:06

Sad neće dobiti nitko ništa.

Sve je moje.

Ne triba meni žene da uzmu četiri kantuna kuče i sole pamet šta bi one.

Nikad više nećete odlučivat o ničemu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:10

Vi ćete odlučivat šta ćete vi i šefovat.

Udrit ću te sikiron po sri čela pa ćeš vidit di si.

Kako ti ja kažen tako će biti a ne vi ćete svoje na mome radit.

Odma ću vas sve izbacit.

Zato i nemam dicu.

Ne pada mi na pamet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:13

Ubija san Boga u vlastitoj materi kad me priveslala za moj dio ( 25 tisuća eura ) i izbacija san je iz kuće.

Mislila da mi je mater pa može šta oče.

Nema je već deset godina nit će ode više dolazit.

Odreka je se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:17

Trpit vaš neposluh i ponašanje.

Šta ti ja kažem to je to.


Napravi bilo šta a da mi oponiraš to je napad na mene.


Nećeš ode dugo ja ti kažem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:20

Žene ne mogu organski smislit.

Jebe mi se za vašu sposobnost rađanja.

Rađaj nekom drugom pa njemu soli pamet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by Guest 26/8/2020, 20:22

Žene kurtzu valjaju,ne pljuj po njima Longi.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:25

Legendovich wrote:Žene kurtzu valjaju,ne pljuj po njima Longi.. :rasta :rasta :rasta
Eto ti ih. Poklanjam ti ih sve. Nek ti solit pamet kako če ona i njena djeca. Ne triba to meni u životu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by Guest 26/8/2020, 20:28

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Žene kurtzu valjaju,ne pljuj po njima Longi.. :rasta :rasta :rasta
Eto ti ih. Poklanjam ti ih sve. Nek ti solit pamet kako če ona i njena djeca. Ne triba to meni u životu.
Longi..cudi me...vrlo lako je pohabati neku curu i dojmiti je,pa je drzati na distanci(u njenom stanu) a po potrebi..jebanje,kavica,papica,je dovuci na svoj teren..kad se zabava slegne,opet je posaljes doma..ja tako radim..ponekad prespava,ujutro popijemo kofi,otusira se i svojim poslom ode..milina.. :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:33

Mogu tako i drkat. Nije im to uloga u postojanju.

Na taj način podržavaš taj njihov emanicipirani način života. Nema ništa. Ni seks ni kava ni bla bla bla.


Odjebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:38

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Žene kurtzu valjaju,ne pljuj po njima Longi.. :rasta :rasta :rasta
Eto ti ih. Poklanjam ti ih sve. Nek ti solit pamet kako če ona i njena djeca. Ne triba to meni u životu.
Longi..cudi me...vrlo lako je pohabati neku curu i dojmiti je,pa je drzati na distanci(u njenom stanu) a po potrebi..jebanje,kavica,papica,je dovuci na svoj teren..kad se zabava slegne,opet je posaljes doma..ja tako radim..ponekad prespava,ujutro popijemo kofi,otusira se i svojim poslom ode..milina.. :love :love :love
Ne može jer takve kad mi kažu da iimaju neku obvezu ja to zapamtim pa kad drugi put zove onda ja nemam vremena i tako prekinemo.

Zlopamtilo sam a ženama ne praštam kad mk kažu nemam vremena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:41

Mene ne možeš vrtit oko pičke i to je cila stvar.

Ako ona kaže nemam vremena pa tek idući tjedan , idući tjedan kad se čujemo ja nemam vremena.

Oko za oko zub za zub.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:43

Zlopamtilo sam i ne praštam.

To mi je mana kod međuljudskih odnosa no zato kao general funkcioniram savršeno.

Pamti pa vrati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by RayMabus 26/8/2020, 20:46

RayMabus wrote:Zlopamtilo sam i ne praštam.

To mi je mana kod međuljudskih odnosa no zato kao general funkcioniram savršeno.

Pamti pa vrati.
A to mi je bitnije od međuljudskih odnosa u obitelji i šire jer ako si ti guba prema meni onda nije red da ja budem fer prema tebi.

Oko za oko zub za zub.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176960
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski - Page 2 Empty Re: Plenkovic me poslušao : Među prvima u svijetu regulirat ćemo digitalne nomade zakonski

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum