ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by RayMabus Wed 19 Aug - 20:37

Piše u tekstu da  zapadu nema smisla skkdat Vučica jer bilo tko ko dođe neće priznati Kosovo dakle samo ako Biden pobjedi u Americi ribat će ga zbog demokracije.

RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by dzango Wed 19 Aug - 20:53

RayMabus wrote:Piše u tekstu da  zapadu nema smisla skkdat Vučica jer bilo tko ko dođe neće priznati Kosovo dakle samo ako Biden pobjedi u Americi ribat će ga zbog demokracije.
Stvar je u tome da se natera Adem Vuchiqi da ispuni ono što je obećao i zbog čega je doveden. Mada ne vidim kakve to ima veze sa koronom.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by jastreb Wed 19 Aug - 21:01

vuksadinare wrote:Interesantno kako strani politicari nasnjofaju prije problem ovdje nego nasi...
 M,da...
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by IL Risorto Wed 19 Aug - 21:13

Ringo10 wrote:Tekst je gomila sranja

Jebo vas Srbija vise... isto ko da ste opsjednuti

Normalno da Srbi nikad nece priznati Kosovo zbog nacina na koji im je oduzeto

To be bi uradila nijedna zemlja i narod koji imaju i gram nacionalnog digniteta i ponosa

i Kreten u tekstu kuka za Cecenskim islamistickim koljacima I zato sto im se Rusi najebali majke ...jebali mu oni mater nek ih sebi kuci vodi

Podrzavam Srbe da slome i razvale svaki pokusaj stvaranja islamistickih zelenih transferzala na Balkanu
Nek ih pogaze pa da uzivam u kuknjavi i zapomaganju debilnih hrvatskih pravaskih kretenoida


Upravu si.Ako ćemo pokušat bit bar donekle objektivni,Srbiji je Kosovo nepošteno oteto,međutim,možda je to poetska pravda za sva sranja koja su izasrali po Hrvatskoj i Bosni.
Ono što su njima napravili Šiptari,to su oni pokušali napravi Hrvatskoj,a u BiH su donekle i uspjeli.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by RayMabus Wed 19 Aug - 21:16

dzango wrote:
RayMabus wrote:Piše u tekstu da  zapadu nema smisla skkdat Vučica jer bilo tko ko dođe neće priznati Kosovo dakle samo ako Biden pobjedi u Americi ribat će ga zbog demokracije.
Stvar je u tome da se natera Adem Vuchiqi da ispuni ono što je obećao i zbog čega je doveden. Mada ne vidim kakve to ima veze sa koronom.
Nema s koronom. Komentiram analizu. Analiza je odlična.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by mentalitet Wed 19 Aug - 21:32

dzango wrote:
RayMabus wrote:Piše u tekstu da  zapadu nema smisla skkdat Vučica jer bilo tko ko dođe neće priznati Kosovo dakle samo ako Biden pobjedi u Americi ribat će ga zbog demokracije.
Stvar je u tome da se natera Adem Vuchiqi da ispuni ono što je obećao i zbog čega je doveden. Mada ne vidim kakve to ima veze sa koronom.

Momak ,,kada te chitam ne mogu se oteti dojmu da nisi potpao pod propagandu ovoga foruma...Ajde recimo to shto tvrdish da je on doveden na vlast preko zapada prvenstveno omalovazavash svoj narod ali tim razmishljanjem potvrdjujesh da je zapad svemoguc shto nije istina jer se to vidi po njihovim problemima a i vidi se i da nisu jedinstveni.Drugo..za Kosovo ste si sami krivi vi srbi jer ste davali olako autonomije drugima dok ostale republike to nisu radile,Zar nebi bilo logichno da se obratish onima koji su bili na vlasti prije njega..Evo ti jednostavo razmishljanje,,ako si i malo Srbin (ja nisam ali branim srbe zato shto su prolili krv za tu svoju jebenu bracu da bi ih oslobodili od austro_ugara..doveli ih za stol pobjednika u II svjetskom..oteli Istru i Primorje od talijana i dali Hrvatima...a onda vas gamsd ide optuzivati za Veliku Srbiju kao shto sada izmishljaju da je Vuchic doveden od strane zapada da prizna Kosovo)..nisam ni Hrvat..pa mi to dodje kao prednost jer ne nose emocije..To isto mi je rekao jedan visoki hrvatski funkcioner na zapadu...a ja sam ga upitao...pa jebo ti taj vash zapad kad on toliko dobro pleshe i manipulira sa tim priznanjem,,Jarane,,da ta pricha pije vodu...on bi to davno morao napraviti..zato ne prosipaj se glupostima i navijachkim forama,,,Jebo te bog ,,,pa svi vi koji ste kao neki strastveni nogometni navijachi ste ispranog mozga jer da niste ne biste bili u choporu jer u chopor idu samo strashljivci koji se kurche iza mase,,sve vishe postajete kao hrvati..chitam onaj B92..vjerojatno i ti tamo komentirash..ja bi to zapalio a sve te takozvane novinarchice tipa marchelo otjero u radni logor da tucaju kamen i neshto korisno rade,,Chovjeche ,,dosadan si za popizdit sa tim svojim sendvichom,,,valjda ti mati nije spremala uzinu u shkolu pa si bio i ostao ljubomoran na sendvich koji ti je i danas vrh prehrane..Bio sam u Bg. par puta..ljudi me dochekali kao svoga..(dodushe porijeklom makedonci)...vodili me okolo pokazivali..upoznao dosta svijeta normalnoga koga boli kurac za Hrvatsku..Na moje zajebantske provokacije o srpsko hrvatskim odnosima znali su mi reci,,,prijatelju uzivaj u sadashnjem trenutku neka se time bave idioti i gubitnici,,i nitko nije rekao da je Vuchic doveden da prizna Kosovo ,,Chovjeche bubnesh takvu glupost ssamo zato shto ga mrzish jer ti je simpatichan kriminalac Djilas koji se nadrpao love za vrijeme Miloshevica i ne samo on..Prichali su mi ljudi dok smo plovili brodom ka tochki gdje se Sava ulijeva u Dunav uz srpsko bijelo vino i gulash od Kechige (gulash odvratan ali vino super) kako su opljachkali i sjebali Srbiju ti tvoji za koje navijash..Ista je matrica kao shto su hrvati sjebali svoju zemlju..Pa kako te nije sramota i ne samo tebe braniti kriminalce,,to ne shvacam ,,ali opet vama mladima i glupima u Begeju su oduvijek kao fol zestoki momci bili idoli..zato shto ste vi bili jajare..Daj se malo chitaj bog te jebo...ne trebash biti dovoljno inteligentan da znash ono protiv chega su ovi hrvati sa foruma da je to onda sigurno dobro za Srbiju..Pa mnoogi hrvati koje srecem mi kazu jebote da je nama jedan takav gdje bi nam bio kraj..Ja nemam pojma tko je on...ali buraz izvadio vas je iz govana...sa svima suradjuje ...Kina koja je nadolazeca sila i koja ce sigurno zamijeniti USA na prvom mjestu gleda i ulaze u Srbiju kao u ravnopravnog partnera..Koji vam je kurac ?Manje se kachite na te socijalne mreze ako ne znate sami procesuirati odredjene podatke i logichno zakljuchivati o chemu se radi..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by IL Risorto Wed 19 Aug - 21:39

RayMabus wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:Piše u tekstu da  zapadu nema smisla skkdat Vučica jer bilo tko ko dođe neće priznati Kosovo dakle samo ako Biden pobjedi u Americi ribat će ga zbog demokracije.
Stvar je u tome da se natera Adem Vuchiqi da ispuni ono što je obećao i zbog čega je doveden. Mada ne vidim kakve to ima veze sa koronom.
Nema s koronom. Komentiram analizu. Analiza je odlična.
Zašto ti kao galaktički general s 5*,mrziš Plenkya i Acu Vučiča ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by vuksadinare Wed 19 Aug - 21:41

Samo idiot ne shvaca ozbiljno ludjake
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by jastreb Wed 19 Aug - 21:44

vuksadinare wrote:Samo idiot ne shvaca ozbiljno ludjake
To znači da bi svi mi npr.trebali shvaćati ozbiljno Iknara,ili Zrinku K.?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by Noor Wed 19 Aug - 21:45

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Samo idiot ne shvaca ozbiljno ludjake
To znači da bi svi mi npr.trebali shvaćati ozbiljno Iknara,ili Zrinku K.?
oni nemaju bombardere

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by jastreb Wed 19 Aug - 21:47

Noor wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Samo idiot ne shvaca ozbiljno ludjake
To znači da bi svi mi npr.trebali shvaćati ozbiljno Iknara,ili Zrinku K.?
oni nemaju bombardere
Iknar ima kudikamo veće moći od bilo kog bombardera,a to što te moći još nije upotrijebio možemo zahvaliti samo dobroti njegove duše.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by Noor Wed 19 Aug - 21:49

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Samo idiot ne shvaca ozbiljno ludjake
To znači da bi svi mi npr.trebali shvaćati ozbiljno Iknara,ili Zrinku K.?
oni nemaju bombardere
Iknar ima kudikamo veće moći od bilo kog bombardera,a to što te moći još nije upotrijebio možemo zahvaliti samo dobroti njegove duše.
je, je...ima, da :^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by dzango Wed 19 Aug - 22:17

mentalitet wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:Piše u tekstu da  zapadu nema smisla skkdat Vučica jer bilo tko ko dođe neće priznati Kosovo dakle samo ako Biden pobjedi u Americi ribat će ga zbog demokracije.
Stvar je u tome da se natera Adem Vuchiqi da ispuni ono što je obećao i zbog čega je doveden. Mada ne vidim kakve to ima veze sa koronom.

Momak ,,kada te chitam ne mogu se oteti dojmu da nisi potpao pod propagandu ovoga foruma...Ajde recimo to shto tvrdish da je on doveden na vlast preko zapada prvenstveno omalovazavash svoj narod ali tim razmishljanjem potvrdjujesh da je zapad svemoguc shto nije istina jer se to vidi  po njihovim problemima a i vidi se i da nisu jedinstveni.Drugo..za Kosovo ste si sami krivi vi srbi jer ste davali olako autonomije drugima dok ostale republike to nisu radile,Zar nebi bilo logichno da se obratish onima koji su bili na vlasti prije njega..Evo ti jednostavo razmishljanje,,ako si i malo Srbin (ja nisam ali branim srbe zato shto su prolili krv za tu svoju jebenu bracu da bi ih oslobodili od austro_ugara..doveli ih za stol pobjednika u II svjetskom..oteli Istru i Primorje od talijana i dali Hrvatima...a onda vas gamsd ide optuzivati za Veliku Srbiju kao shto sada izmishljaju da je Vuchic doveden od strane zapada da prizna Kosovo)..nisam ni Hrvat..pa mi to dodje kao prednost jer ne nose emocije..To isto mi je rekao jedan visoki hrvatski funkcioner na zapadu...a ja sam ga upitao...pa jebo ti taj vash zapad kad on toliko dobro pleshe i manipulira sa tim priznanjem,,Jarane,,da ta pricha pije vodu...on bi to davno morao napraviti..zato ne prosipaj se glupostima i navijachkim forama,,,Jebo te bog ,,,pa svi vi koji ste kao neki strastveni nogometni navijachi ste ispranog mozga jer da niste ne biste bili u choporu jer u chopor idu samo strashljivci koji se kurche iza mase,,sve vishe postajete kao hrvati..chitam onaj B92..vjerojatno i ti tamo komentirash..ja bi to zapalio a sve te takozvane novinarchice tipa marchelo otjero u radni logor da tucaju kamen i neshto korisno rade,,Chovjeche ,,dosadan si za popizdit sa tim svojim sendvichom,,,valjda ti mati nije spremala uzinu u shkolu pa si bio i ostao ljubomoran na sendvich koji ti je i danas vrh  prehrane..Bio sam u Bg. par puta..ljudi me dochekali kao svoga..(dodushe porijeklom makedonci)...vodili me okolo pokazivali..upoznao dosta svijeta normalnoga koga boli kurac za Hrvatsku..Na moje zajebantske provokacije o srpsko hrvatskim odnosima znali su mi reci,,,prijatelju uzivaj u sadashnjem trenutku neka se time bave idioti i gubitnici,,i nitko nije rekao da je Vuchic doveden da prizna Kosovo ,,Chovjeche bubnesh takvu glupost ssamo zato shto ga mrzish jer ti je simpatichan kriminalac Djilas koji se nadrpao love za vrijeme Miloshevica i ne samo on..Prichali su mi ljudi dok smo plovili brodom ka tochki gdje se Sava ulijeva u Dunav uz srpsko bijelo vino i gulash od Kechige (gulash odvratan ali vino super) kako su opljachkali i sjebali Srbiju ti tvoji za koje navijash..Ista je matrica kao shto su hrvati sjebali svoju zemlju..Pa kako te nije sramota i ne samo tebe braniti kriminalce,,to ne shvacam ,,ali opet vama mladima i glupima u Begeju su oduvijek kao fol zestoki momci bili idoli..zato shto ste vi bili jajare..Daj se malo chitaj bog te jebo...ne trebash biti dovoljno inteligentan da znash ono protiv chega su ovi hrvati sa foruma da je to onda sigurno dobro za Srbiju..Pa mnoogi hrvati koje srecem mi kazu jebote da je nama jedan takav gdje bi nam bio kraj..Ja nemam pojma tko je on...ali buraz izvadio vas je iz govana...sa svima suradjuje ...Kina koja je nadolazeca sila i koja ce sigurno zamijeniti USA na prvom mjestu gleda i ulaze u Srbiju kao u ravnopravnog partnera..Koji vam je kurac ?Manje se kachite na te socijalne mreze ako ne znate sami procesuirati odredjene podatke i logichno zakljuchivati o chemu se radi..
SNS je projekat stranih ambasada izveden u režiji Mikija Rakića, Bebe Popovića i ekipe. To nije nikakva stranka već kriminalni kartel kojem je pristupio ološ iz svih stranaka, bile one desne ili leve. Vućić je ozbiljno bolestan čovek sa kompleksom veličine koji svojom bolešću uništava samu srž naroda i države. Srbijom vlada mulj i nesoj bez ijedne karakterne osobine, sračunat na vlastitu dobit. Oni uništavaju svega čega sr dotaknu. Od zdravstva, obrazovanja, ljudskih resursa, kulture, poljoprivrede... Ali treba živeti u Srbiji i to osetiti na vlastitoj koži a ne srati spolja kao Crvenkasti. Sendvič je simbol te vlasti jer on oslikava današnju Srbiju. Vlastito dupe i korist su postali jedina valuta i jedini cilj. Ako Vućić i SNS prežive na vlasti, Srbi kao relevantan narod neće.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by crvenkasti Wed 19 Aug - 22:34

dzango wrote:
mentalitet wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:Piše u tekstu da  zapadu nema smisla skkdat Vučica jer bilo tko ko dođe neće priznati Kosovo dakle samo ako Biden pobjedi u Americi ribat će ga zbog demokracije.
Stvar je u tome da se natera Adem Vuchiqi da ispuni ono što je obećao i zbog čega je doveden. Mada ne vidim kakve to ima veze sa koronom.

Momak ,,kada te chitam ne mogu se oteti dojmu da nisi potpao pod propagandu ovoga foruma...Ajde recimo to shto tvrdish da je on doveden na vlast preko zapada prvenstveno omalovazavash svoj narod ali tim razmishljanjem potvrdjujesh da je zapad svemoguc shto nije istina jer se to vidi  po njihovim problemima a i vidi se i da nisu jedinstveni.Drugo..za Kosovo ste si sami krivi vi srbi jer ste davali olako autonomije drugima dok ostale republike to nisu radile,Zar nebi bilo logichno da se obratish onima koji su bili na vlasti prije njega..Evo ti jednostavo razmishljanje,,ako si i malo Srbin (ja nisam ali branim srbe zato shto su prolili krv za tu svoju jebenu bracu da bi ih oslobodili od austro_ugara..doveli ih za stol pobjednika u II svjetskom..oteli Istru i Primorje od talijana i dali Hrvatima...a onda vas gamsd ide optuzivati za Veliku Srbiju kao shto sada izmishljaju da je Vuchic doveden od strane zapada da prizna Kosovo)..nisam ni Hrvat..pa mi to dodje kao prednost jer ne nose emocije..To isto mi je rekao jedan visoki hrvatski funkcioner na zapadu...a ja sam ga upitao...pa jebo ti taj vash zapad kad on toliko dobro pleshe i manipulira sa tim priznanjem,,Jarane,,da ta pricha pije vodu...on bi to davno morao napraviti..zato ne prosipaj se glupostima i navijachkim forama,,,Jebo te bog ,,,pa svi vi koji ste kao neki strastveni nogometni navijachi ste ispranog mozga jer da niste ne biste bili u choporu jer u chopor idu samo strashljivci koji se kurche iza mase,,sve vishe postajete kao hrvati..chitam onaj B92..vjerojatno i ti tamo komentirash..ja bi to zapalio a sve te takozvane novinarchice tipa marchelo otjero u radni logor da tucaju kamen i neshto korisno rade,,Chovjeche ,,dosadan si za popizdit sa tim svojim sendvichom,,,valjda ti mati nije spremala uzinu u shkolu pa si bio i ostao ljubomoran na sendvich koji ti je i danas vrh  prehrane..Bio sam u Bg. par puta..ljudi me dochekali kao svoga..(dodushe porijeklom makedonci)...vodili me okolo pokazivali..upoznao dosta svijeta normalnoga koga boli kurac za Hrvatsku..Na moje zajebantske provokacije o srpsko hrvatskim odnosima znali su mi reci,,,prijatelju uzivaj u sadashnjem trenutku neka se time bave idioti i gubitnici,,i nitko nije rekao da je Vuchic doveden da prizna Kosovo ,,Chovjeche bubnesh takvu glupost ssamo zato shto ga mrzish jer ti je simpatichan kriminalac Djilas koji se nadrpao love za vrijeme Miloshevica i ne samo on..Prichali su mi ljudi dok smo plovili brodom ka tochki gdje se Sava ulijeva u Dunav uz srpsko bijelo vino i gulash od Kechige (gulash odvratan ali vino super) kako su opljachkali i sjebali Srbiju ti tvoji za koje navijash..Ista je matrica kao shto su hrvati sjebali svoju zemlju..Pa kako te nije sramota i ne samo tebe braniti kriminalce,,to ne shvacam ,,ali opet vama mladima i glupima u Begeju su oduvijek kao fol zestoki momci bili idoli..zato shto ste vi bili jajare..Daj se malo chitaj bog te jebo...ne trebash biti dovoljno inteligentan da znash ono protiv chega su ovi hrvati sa foruma da je to onda sigurno dobro za Srbiju..Pa mnoogi hrvati koje srecem mi kazu jebote da je nama jedan takav gdje bi nam bio kraj..Ja nemam pojma tko je on...ali buraz izvadio vas je iz govana...sa svima suradjuje ...Kina koja je nadolazeca sila i koja ce sigurno zamijeniti USA na prvom mjestu gleda i ulaze u Srbiju kao u ravnopravnog partnera..Koji vam je kurac ?Manje se kachite na te socijalne mreze ako ne znate sami procesuirati odredjene podatke i logichno zakljuchivati o chemu se radi..
SNS je projekat stranih ambasada izveden u režiji Mikija Rakića, Bebe Popovića i ekipe. To nije nikakva stranka već kriminalni kartel kojem je pristupio ološ iz svih stranaka, bile one desne ili leve. Vućić je ozbiljno bolestan čovek sa kompleksom veličine koji svojom bolešću uništava samu srž naroda i države. Srbijom vlada mulj i nesoj bez ijedne karakterne osobine, sračunat na vlastitu dobit. Oni uništavaju svega čega sr dotaknu. Od zdravstva, obrazovanja, ljudskih resursa, kulture, poljoprivrede... Ali treba živeti u Srbiji i to osetiti na vlastitoj koži a ne srati spolja kao Crvenkasti. Sendvič je simbol te vlasti jer on oslikava današnju Srbiju. Vlastito dupe i korist su postali jedina valuta i jedini cilj. Ako Vućić i SNS prežive na vlasti, Srbi kao relevantan narod neće.

Kad bismo vam mi Hrvati pomogli da srušite Vucića, biste li nam oprostili i primili nas opet u Jugoslaviju?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by RayMabus Wed 19 Aug - 22:58

Zašto bi mi u Hrvatskoj rušili Vučica ? Pa ne vlada nama. Mi smo ga odjebali dovođenjem Borisa Miloševića u Knin.

Vamo neće smrdit iz Srbije po Hrvatskoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by crvenkasti Wed 19 Aug - 23:08

RayMabus wrote:Zašto bi mi u Hrvatskoj rušili Vučica ? Pa ne vlada nama. Mi smo ga odjebali dovođenjem Borisa Miloševića u Knin.

Vamo neće smrdit iz Srbije po Hrvatskoj.

Srbija je uvijek prijetnja za Hrvatsku. A sad se još počela i naoružavat.

Najbolje bi bilo kad bismo zajedno s nekom njihovom opozicijom srušili Vucića, pobili ili pouhićivali sve, osnovali neku kao zajedničku državu i postavili svoje ljude Hrvate na vlast.

Jebeš ovo, nikako se naspavati...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by RayMabus Wed 19 Aug - 23:17

Pa ako će ga Srbi rušit nek ga ruše. Ne vlada u Hrvatskoj. Njihov problem. Šta mene brige za njega ? Imam i svojih briga.

Moj kandidat za kojeg glasujem mu je kad je doša u Hrvatsku u posjetu reka šta ja mislim o četniku.

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 61464136-miro-bulj

RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by crvenkasti Wed 19 Aug - 23:39

RayMabus wrote:Pa ako će ga Srbi rušit nek ga ruše. Ne vlada u Hrvatskoj. Njihov problem. Šta mene brige za njega ? Imam i svojih briga.

Moj kandidat za kojeg glasujem mu je kad je doša u Hrvatsku u posjetu reka šta ja mislim o četniku.


Možda je to način. Ubijemo ga kad dođe u Zagreb. Ili u Marseille, negdje, nije bitno.
I onda se ujedinimo i postavimo svoje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by RayMabus Wed 19 Aug - 23:45

Koje svoje ? Šta mene brige tko je na vlasti u Srbiji ? To je njihov problem.

Imamo i svojih problema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by crvenkasti Wed 19 Aug - 23:50

RayMabus wrote:Koje svoje ? Šta mene brige tko je na vlasti u Srbiji ? To je njihov problem.

Imamo i svojih problema.

Pa napast će nas, prije ili kasnije, glupane. To je sigurno kao što je sigurno da će sutra svanuti sunce!

Treba biti mudar i to spriječiti. Udružti se s mamlazima poput đanga i sjebati im državu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by RayMabus Wed 19 Aug - 23:53

Vučic neće nikog napast. On je narikača.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji - Page 2 Empty Re: Korona?Kakva korona ovo je pravi razlog zasto se zemlje ex yu stavljaju na crvenu listu i izoliraju!Srbija postaje sve veci sigurnosni problem u regiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum