ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by IL Risorto Fri 14 Aug - 18:55

RayMabus wrote:
סמאל wrote:A zašto si pukno na benzinskoj ?
Duga priča. Mala plaća koja se ne diže a već deset godina radim a nikad ni dana bolovanja pa onda jednostavno puca iznutra plus neki moji problemi pa malo i popija i onda me samo triba netko taknit u živac i ....pa pa izvanredni otkaz odma i prekid odnosa i pa pa.
Svašta,pa pričalo se d Tifon daje dobre plaće.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus Fri 14 Aug - 19:01

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:A zašto si pukno na benzinskoj ?
Duga priča. Mala plaća koja se ne diže a već deset godina radim a nikad ni dana bolovanja pa onda jednostavno puca iznutra plus neki moji problemi pa malo i popija i onda me samo triba netko taknit u živac i ....pa pa izvanredni otkaz odma i prekid odnosa i pa pa.
Svašta,pa pričalo se d Tifon daje dobre plaće.
Može se zaraditi sa strane. Ja san tuka dobru paru dok nam nije uvelo zadnjih godina na kasu neka ograničenja pa onda su ljudi počeli radit svašta a ja nisan lik koji če prevarit firmu nego radim pošteno.

Tko oče krast firmu može zaraditi i sad al nisam ja takvi radnik. Ne želim to na svojoj vremenskoj stazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus Fri 14 Aug - 19:04

Ja u deset godina nisan uzeja ni dan bolovanja. To ti sve govori o meni.

Ako me ne platiš kako triba il mi ukineš šemu da mogu zaradit sa strane nego me prisliš da moram pokradat firmu a to se na pumpi može onda ti nisam više lojalan.

Ne želim tako radit ni živit.

Ne želim to na svojoj vremenskoj stazi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus Fri 14 Aug - 19:08

Novac je povjerenje.

Zaposliš me i onda te ja moram pokradat.

Ako ja nisam takvi lik a nisam jer život je igra pa je i posao igra i želim biti lojalan firmi kao kolektivu a ti me prisliš da te moram pokradst onda slijedi blow.

Blow je scientološka riječ za naprasni odlazak a prethodi joj overt šta je scientološka riječ kad netko napravi nešto loše prema nekome pa želi otići od toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus Fri 14 Aug - 19:24

Na pumpi možeš peglat račune ako ti to kompjuter omogućava.

To nije varanje firme jer nisi firmi uzeja dobit.

Netko ulije 200 kuna disela , ne traži račun , ne tućeš i sad ako ti deset ljudi u smjeni tako napravi tj ne treba im račun to je 2000 kuna dizela i zoveš kamionđiju tj gazdu od firme i provućeš karticu i daš mu 1800 kuna iz kase a sebi ostsviš 200 kuna.

On ima povrat poreza plus to računa u troškove u svojim knjigama.

Svi u plusu.

Firma nije zakinuta prihodima ništa.

Ako mi to ukineš pa ja moram kad netko kupi wiski na pumpi koji košta 200 kuna tu a u dućanu sto taj wiski ne tuč nego donit iz dućana pa samo ga stavim nazad a sto kuna u đep onda ti radiš protiv firme jer od toga firma živi.

Dakle radiš overt.

I omda kad su oni ukinili igraničenja na komojuteru i nema više peglanja onda ekipa prešla na to pa ovi ima dicu pa mu triba svala kuna i postaješ sudionik zločina dakle kršiš svoj vlastiti ugovor koji si potpisao s poslodsvcem a taj je da ćeš radit u interesu firme a ne protiv nje.

Sami su krivi. Ukinili peglanje i sveli radnike na plaću koja je mala i onda normalo ove ne možeš više zaustaviti jer ih plaćaš premalo i onda te potkradaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by IL Risorto Fri 14 Aug - 19:50

Čekaj,ti si radio za Tifon ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus Fri 14 Aug - 19:51

סמאל wrote:Čekaj,ti si radio za Tifon ?
Ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by IL Risorto Sat 15 Aug - 7:27

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Čekaj,ti si radio za Tifon ?
Ne.
Pa da,logično,jer kod njih ne bi smio pravit sranje i razbijat,jer ne bi dobro prošao.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus Sat 15 Aug - 7:33

Brige me više za poslodavce i tržište rada. Ja sam u penziji. Sad mi na kraj godine istiće porez na stanove i onda 2500 kuna misečno plus očeva penzija i meni i njemu dosta da možemo ležat doma i sve četiri u zrak.

Imam pametnijeg posla nego radi za kikiriki cili život a oni će lupat poreze na sve i svašta a radnici nek jedu govna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus Sat 15 Aug - 7:40

Gledam kako uzet plazmu da mogu spojit Playstation i igrat RDR.

Boli me kurac odavno za poslodavce , tržište rada i cilu tu tematiku. Nemam uopće namjeru više kod ikoga radit nit to meni uopće triba u životu.

Nemam ja s tim više ništa. Imaju žene pa nek im žene rade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus Sat 15 Aug - 7:48

Sad još kad je Austrija otvorila svoje tržište rada a ta Austrija to je 20 km od hrvatske granice a plaća duplo veća i sad će in sve otić tamo a oni trpaju ove iz zapadna Balkana sirotinju kojoj je ovde relativno dobro i sad plaćaju sezonske radnike u turizmu , građevini i poljoprivredi pa ako radiš po godine država im još plati tri miseca šta stoje doma.

Njima super. To se jedino i ispalti radit. Dođeš pa se zaposliš po godine i onda se skineš u dogovoru s ppslodavcom pa ti s biroa država iduća tri miseca plaća šta ležiš doma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus Sat 15 Aug - 7:51

Ostali bez radne snage. Svi utekli vanka. Ovakvi ka ja više neće da čuju za posal i radije leže doma. Ovih mlađih generacija je manje i neće da rade svakave poslove ako im se uopće i radi jer ima mama tata i baba dida koji će dat koji đeparac a ovi stari su za penziju. Otišlo in je 40 tisuća ljudi prošle godine vanka.

Nema radnika ni za lijek. Sve moraju uvozit. Eto ti tako na politika malih plaća i visokih poreza. Još in se raspa i natalitet.

Štaš ti mene zajebavat. Nisan ti ja Mujo iz Doboja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 5 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum