ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by IL Risorto 8/14/2020, 20:04

Pazi,možda tvoji problemi sa ženama vuku korijene iz tvog nesretnog djetinjstva i zbog fizičke i duševne boli koju ti je napravila vlastita majka,

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:05

Al nije više ni bitno.

Izbacija san je prije deset godina.

Vidili smo se deset puta u tih deset godina i to u prolazu kod rodbine ili tako šta.

Nemam s njom ništa.

Odreka san je se.

Jedino pametno rješenje.

To je bolest
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:07

סמאל wrote:Pazi,možda tvoji problemi sa ženama vuku korijene iz tvog nesretnog djetinjstva i zbog fizičke i duševne boli koju ti je napravila vlastita majka,

Nije pazi nego 100%

Zato ja ne trpim emanicipaciju i feminizam i žene koje oće vladat muškima i solit im pamet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by IL Risorto 8/14/2020, 20:10

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Pazi,možda tvoji problemi sa ženama vuku korijene iz tvog nesretnog djetinjstva i zbog fizičke i duševne boli koju ti je napravila vlastita majka,

Nije pazi nego 100%

Zato ja ne trpim emanicipaciju i feminizam i žene koje oće vladat muškima i solit im pamet.
Pa sad sve ima nekakvog smisla.Nikad nisam mogao shvatit kako roditelji mogu fizički zlostavljat malene i bludničit nad njima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:14

Ja ti ne trpim te nadobude feminstkinje koje misle da sve mora biti po njijovome jer imam te traume jer san ima tskvu mater u kuči koju je moj stari triba odavno izbaciti al nije radi mene i sestre plus sestra imala nekih svojih zdravstvenih problema pa se on poklopija ušima a ova čim nešto ne može po njenime odma dicu uzima kao štit a mi to gledaj i trpi njene ispade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by IL Risorto 8/14/2020, 20:16

Jebi ga,ne znam šta da ti kažem,sad te više razumijem.Žena ti je sjebala djetinjstvo a moguće i život,onda nije niti ćudo da si pukao kad si ojačao.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:17

RayMabus wrote:Ja ti ne trpim te nadobude feminstkinje koje misle da sve mora biti po njijovome jer imam te traume jer san ima tskvu mater u kuči koju je moj stari triba odavno izbaciti al nije radi mene i sestre plus sestra imala nekih svojih zdravstvenih problema pa se on poklopija ušima a ova čim nešto ne može po njenime odma dicu uzima kao štit a mi to gledaj i trpi njene ispade.
Zato san je ja rješija kad je istu taktiku išla napravit na meni s nečakom.

Samo on mi je nečak a ti nit si mi žena nit ćeš solit meni pamet.

Ajmo krvničko mlaćenje.

Pogrešan lik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:20

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ja ti ne trpim te nadobude feminstkinje koje misle da sve mora biti po njijovome jer imam te traume jer san ima tskvu mater u kuči koju je moj stari triba odavno izbaciti al nije radi mene i sestre plus sestra imala nekih svojih zdravstvenih problema pa se on poklopija ušima a ova čim nešto ne može po njenime odma dicu uzima kao štit a mi to gledaj i trpi njene ispade.
Zato san je ja rješija kad je istu taktiku išla napravit na meni s nečakom.

Samo on mi je nečak a ti nit si mi žena nit ćeš solit meni pamet.

Ajmo krvničko mlaćenje.

Pogrešan lik.
I pošto moj stari ovo sve zna kakva je a on smije ništa onda kad je vidija da san je ja ubija ko vola u kupusu lipo joj je reka da sad izađe i da se više ne vraća.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by IL Risorto 8/14/2020, 20:23

Takve žene znaju bit i nevjerne muževima,te imat ljubavnike sa strane,onda je i tvom ćaći laknulo kad ste ti i sestra odrasli,nije više morao trpit poniženja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:26

סמאל wrote:Takve žene znaju bit i nevjerne muževima,te imat ljubavnike sa strane,onda je i tvom ćaći laknulo kad ste ti i sestra odrasli,nije više morao trpit poniženja.
Pa to je on meni i reka posli da ju je trpija samo radi dice a kako se sestra udala a ova mene psihički sjebala i kad je vidija da san ja otiša u kurac psihički radi njenog malteretiranja reka da se više ne vraća i tražija rastavu pa ona nešto blokirala pa ja reka pusti je u kurac neće dobit ništa dok san ja živ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:29

Zato sam ti ja spreman na rastavu prvi ako žena šta zaglumi.

Ja ne mogu trpit još jednu takvu u životu.

Dosta mi je i ove jedne koja me maltretirala od malih nogu.

Psihički ja to ne mogu trpit.

Prvi ću dat rastavu ako mi nešto počme s pričom ja ja ja ja i šta ona oće.

Nećeš


Vrata su ti tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by IL Risorto 8/14/2020, 20:31

E pa to već baca sasvim drugo svjetlo na taj cijeli slučaj.Međutim,nije dobro niti za tebe,niti za i oca  da susjedi pričaju o tome,jer bez obzira kakva god ona bila,ona će opet ispast jadna žena a ti sin vandal i nasilnik.Ne valja da te susjedi gledaju krivim očima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:34

Ma tko jebe suside.

Ne zanimaju me tuđa mišljenja kad je moj život u pitanju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:36

Po tvome ja bi triba trpit psihički teror da ne bi susidi šta loše mislili o meni.

Jes ti normalan ?

To je moj život i moje mentalno zdravlje i uopće me ne zanima šta tko misli o meni.

Ne žive oni s mojom psihom 24 sata dnevno nego ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by IL Risorto 8/14/2020, 20:37

RayMabus wrote:Ma tko jebe suside.

Ne zanimaju me tuđa mišljenja kad je moj život u pitanju
Upravu si,ali opet,ne možeš se izolirat od sviju i povuć cijeli život.I onaj skandal na benzinskoj takođe ti ne ide u prilog,jer danas sutra da dođe do nekakvog suda,uvijek se može potegnuti teza kako ti ima predodređene sklonosti nasilju i vandalizmu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:40

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ma tko jebe suside.

Ne zanimaju me tuđa mišljenja kad je moj život u pitanju
Upravu si,ali opet,ne možeš se izolirat od sviju i povuć cijeli život.I onaj skandal na benzinskoj takođe ti ne ide u prilog,jer danas sutra da dođe do nekakvog suda,uvijek se može potegnuti teza kako ti ima predodređene sklonosti nasilju i vandalizmu.
Pa koga brige ?

Pa nećemo živit vječno. Imam svoj život koji je period vremenski od rođenja do smrti i neće me nitko psihički maltreirat.

Rastava i vozi. Plaćaš alimentaciju , odgajaš to dite i svak svojim putem i svoj život.

Nek kljuca nekom drugom u mozak. Ja za to nemam živce i puknit ću
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by IL Risorto 8/14/2020, 20:43

A zašto si pukno na benzinskoj ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:45

Mene uopće ne zanima šta tko misli.

Život je vremenski period od rođenja do smrti dakle vremenska staza i na nju ću ja stavit šta ja oču a ne šta netko drugi oće.

To je moja vremenska staza i ja određujem šta oču i neću na njoj u okviru onoga šta mogu da određujem kad se odlučim negdje inkarnirat.

Tuđa mišljenja me ne zanimaju.

Ne žive oni moju vremensku stazu nego ja i prikupljam iskustva na istoj radi svog duhovnog rasta.

Netko tko me ima namjeru psihički maltretirat će dobit šaku u glavu ako mi se ne makne s puta nego me misli cjepit u zdrav mozak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:47

סמאל wrote:A zašto si pukno na benzinskoj ?
Duga priča. Mala plaća koja se ne diže a već deset godina radim a nikad ni dana bolovanja pa onda jednostavno puca iznutra plus neki moji problemi pa malo i popija i onda me samo triba netko taknit u živac i ....pa pa izvanredni otkaz odma i prekid odnosa i pa pa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by RayMabus 8/14/2020, 20:52

RayMabus wrote:
סמאל wrote:A zašto si pukno na benzinskoj ?
Duga priča. Mala plaća koja se ne diže a već deset godina radim a nikad ni dana bolovanja pa onda jednostavno puca iznutra plus neki moji problemi pa malo i popija i onda me samo triba netko taknit u živac i ....pa pa izvanredni otkaz odma i prekid odnosa i pa pa.

Nije mi se više dalo to imat na svojoj vremenskoj stazi. Duša rekla da to prekinem.

Ne možeš cili život provest na pumpi a plaća mala koja se ne diže a uzoran si radnik a nitko te ne cjeni a svi te jebu u zdrav mozak.

Ne zdrav odnos. Nisan to tija više.trpit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by IL Risorto 8/14/2020, 20:55

RayMabus wrote:
סמאל wrote:A zašto si pukno na benzinskoj ?
Duga priča. Mala plaća koja se ne diže a već deset godina radim a nikad ni dana bolovanja pa onda jednostavno puca iznutra plus neki moji problemi pa malo i popija i onda me samo triba netko taknit u živac i ....pa pa izvanredni otkaz odma i prekid odnosa i pa pa.
Svašta,pa pričalo se d Tifon daje dobre plaće.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku - Page 4 Empty Re: Borba protiv emančipacije:Galaktičar iz Osjeka ubio majku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum