ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by mentalitet 20/8/2020, 22:05

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:e al točno vidiš da su se na wc školjci odškolali, pogotovo ova debilčina robert... on zato tepa, a Levi izmišlja bajke o 9 mu živih koljena i još tupi da ako treba more on to i dokazati... i onda bi se on razgovarao na bazi argumenata... kru te neće... koji su to pacijenti
levi je za tebe pojam :D
i ja se nisam odskolovao, u stvari isao sam skoro dva razreda u skolu
tak da o skolovanosti necemo, tu si daleko ispred mene, skolovaniji mislim
no, po znanju, dzaba ti skola
a argumenti, uvijek, ti si ionako poluinformiran, eventualno si dobro informiran u vrtlarstvu i vocarstvu
sve ostalo nula bodova 
kru te nece :)
eto kako rekoh, još jedan u nizu koji se na wc školjci odškolao... prvo uz stripove, pa uz pisane romane, intermezzo, start i erotika, više robi, ti valjda ipak manje ako veliš da si naštampo pun kurac djece...ja sam više zaboravio nego što ćeš ti znati makar živio da doživiš i čukununučad... kru te neće... ;)
opet ti o wc skoljci, tctc
muce te uspomene
ako mislis na stripove, ne da sam ih citao nego i crtao i objavljivao necu ti reci pseudonim jer ces pocet odmah kopat po internetu :D
a djeca, treba djece, da pleme ne propadne,  jbte, neznam jesam li ikad procitao start a erotiku jesam, neko zaboravio u vlaku a men bilo dosadno
a kao sto rekoh na pocetku, pises o bjelorusiji a nemas blage sto se tamo dogadja, preduboka voda i kad te pitam jesil glup il lose informiras odmah uvrijedis pokojnog cukundjeda da je glu, nije glup, bi je jedan od mudrijih ljudi 
i pocnes s metama, miha, te murja fore s nastupom ne pale kod mene, start djonom i slicno, nikad nisu palile
a znanje, hehe, postoji i samoobrazovanje osim tih vasih beskorisnih skola, plus ima i pleme svoju edukaciju pa kad spojis s iskustvom, jebajga, nemoj se sramit, mogu ti dat par savjeta kak da pravilno koristis mozak


Kada je u pitanju bivshi istochni blok citajuci par tvojih postova i usporedjujuci ih sa mojim skromnim znanjem o SSSR jer me nikada taj sistem tamo nije zanimao shvatio sam da pishesh bez trunke emocija o njima te jako razgovjetno da bi i stoka sitnog zuba mogla razumjeti ,ali morash da shvatish nije njima vazno shto ti i kako pishesh nego kada se osjete inferiorno onda u njima prokljucha onaj iskonski primitivizam i zavist ..ljubomora shto oni ne mogu biti takvi nesvjesni da u sve unose negativne emocije koje im spale i ono malo mozga kojim ih je majka priroda podarila..Mjesto da su ga razvijali logikom ,odmjerenoshcu,skromnoshcu,,etikom...moralom...oni su u njega sipali razna nacistichka govna pa se onda chude shto su depresivni i antisocijalni,shto pate od visokog tlaka ..secera ..masnoce..Dokaz da nemaju mozga je taj shto je davno nauka dokazala da mozak troshi najvishe energije pa logichnim slijedom oni koji imaju veci kapacitet mozdanih vijuga uglavnom nemaju problema sa visokim tlakom ,,,secerom ili masnocom .Prirodna selekcija se oodvija na svim nivoima :))Inache za mene si najrelevantniji kada je u pitanju bivshi istochni blok.Priznajem mnogo sam toga nauchio i hvala ti za to.Forum bi i trebao da sluzi takvom nachinu razmjenjivanja komunikacije a ne propagandi i lazima da bi se vlastita savjest nekako umirila .Dodushe ...laz u Hrvatskoj se udomacila vec odavno..Nevjerojatno je kako ljudi ne vole istinu ali zato uzivaju u lazi i podilazenju...Uzas..da ti se krv sledi u zilama...joj shto volim ovakve glupe srpske uzrechice posebno kad ih koriste oni koji Srbiju ne mogu smisliti samo iz njima znanih razloga:::))Uvijek sam se chudio kako ljudi nemaju prirodnu sposobnost da izadju izvan sebe samoga i da se jedno vrijeme promatraju ako nishta da se pogledaju u ogledalo kad neshto slazu ili izmisle pa kazu sebi,,,chuj jebo te..daj malo smanji,,ko iz onog vica u kinu kad je crnjo pisao a onaj mu odozdo kaze jesi ti novi jebo te,,,daj malo sharaj..U prevodu...pa kad vec lazesh lazi inteligentno i sa stilom a ne da te netko provali nakon deset rijechi,,,Pleme ti je dobro i samo nastavite tako po chukundjedovim formulama koje nikad nece zastariti..Sve shto imamo i kako smo vaspitani prvenstveno dolazi iz kuce pa tek onda dolazi nadogradnja kroz shkolu i samoedukaciju..To se vidi i ovdje na forumu..Dzaba nekima silne titule kad svojim nastupima ispoljavaju prvenstveno ono negativno shto su ponijeli iz kuce..Ali kada prihvatish da svi ne mogu biti pametni onda je lakshe prihvatiti i komunikaciju sa takvima ..kod mene uglavnom iz zajebancije..Nedaj boze da se rugam stvarno hendikepiranim nego onima koji su na ficu stavili mercedesov znak i onda ti tupe da voze mercedesa..Kuzish metaforu:::))))
Meni nije problem prihvatiti sugovornika razlichitih politichkih opcija pa chak ni onih najextremnijih naravno ako imaju valjane argumente,a ne floskule kojima se shutaju ko majmuni bananama..

mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Leviathan2 20/8/2020, 22:14

veber wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
levi, aj da skratimo, prašukundeda ti je glup, napuši se kurca ruskog, bjeloruskog ili kineskog... ako jednog dana zagusti, pa potom zagrmi, ja očekujem da se, vi koji tu jedete istočna govna na kamaru, jasno i glasno odredite po tom pitanju da vas se ne mora tražiti i da ne stradavaju nepotrebno jataci... ne bih imao ništa protiv ni da to doživim...
ono, stvarno si glup i ovlas informiran
usput ne znam otkud tolika mrznja prema rusima i kinezima, sto su ti oni loseg ucinili, 
jbte, sto napise wikipedija i jutarnji za tebe sveto pismo, 
stvarno ti je nivo razmisljanja na jako niskom nivou, 
probaj koristit mozak, isprva je bolno al kad se malo razradi, ide bez problema
ak je tesko, mogu ti dat koji savjet, nece te glava boljet od njega :)
ne mrzim ja nikog ali ne mogu shvatiti taj vaš debilizam da serete po tanjuru iz kojeg se hranite u korist nečega što nikad u praksi ne bi prihvatili. ponovit ću još jednom pa ako uđe u tu tvoju mutavu glavu uđe ako ne jebi se... zapad i istok su u latentnom sukobu koji će kad tad eskalirati u otvoreno ratni... ja sam tu gdje jesam sa rezonom koji je jedini ispravan i u tom slučaju ti i svi vi koji ste na strani istoka će te biti legitimne mete i vjerovo ti meni ili ne ako budete identificirani kao takvi budete i likvidirani... a ti voli što hoćeš i koliko hoćeš... jebem ja mozak koji nije u stanju pojmiti da tamo gdje živiš i gdje kruh zarađuješ da za to i gineš... ali dobro od vas nije problem vi ćete u svakom slučaju zagnojiti...
debilizam?
ja ne vidim kineze da su napali europu, a bogme ne vidim ni ruse, medjutim europa je napadala i kinu i rusiju, rusiju narocito
ako si kulturološki kao epi, onda rusija nije napala niti jednu europsku zemlju.
niti
litvu
latviju
estoniju
švedsku
finsku.

nakon drugog rata nije napala već "oslobodila" pride
mađarsku
ostatak poljske
češku
slovačku
rumunjsku
bugarsku
pokušala yugu, grčku i albaniju.

rusi samo šire mir i dobro.

staljin zatukao 5 000 000 ukrajinaca glađu.

rusija je jedna mirnodopska zemlja puna ljubavi i skrbi za bližnje drugove i drugarice.
dakle da krenemo  kronoloskim redom, svedi  su ratovali i napadali rusiju, dosli do crnog mora, vikinzi il kako su se zvali, jebo sam ih
kako je povjest tekla tako su i svedi izgubili moc i na ostacima drevne rusije su se pocela dizat knjazevstva, onda su oh napali jebeni mogoli pa su ih opet rasturili, onda su oni jebali mater mongolima i tatarima koji su bili skupa, u to vrijeme se pojavila
tvorevina koja se zvala rjec pospolite, kurac si cuo za to, litovski knjaz ineko rusko knjazevstvo, policki iliti poljskih rusa, danasnji poljaci su tadasnji policki rusi, zato se i taj sjeverni dio koji su drzali svabe zvao prusija, bizmark i ekipa
litva latvijaestonija, rat sa svedjanim koji su rusi izgubili ali su kupili od sveckog kralja to podrucje zajedno sa danasnjim gdanjckom u poljskoj i cak sjevernu obalu njemacke, negdje sam naletio na podatak koliko je petar veliki dao srebra za njih, tako je isto bilo i sa finskom , rusi su se tukli sa svedjanima, zauzeli danasnju finsku i onda su sklopili ugovor da svedi priznaju taj dio ruskim a rusi plate odstetu, nekoliko desetljeca poslije su dobili neovisnost o ne znam kojeg cara, alo, dobili su neovisnost,  prilikom preseljenja stolice u danasnji st petersburg utvrdjeno je da je finska granica preblizu glavnom gradu i zamolili su da im odaju komad zemlje u zamjenu su nudili dio karelij, finci su pristali ali su na nagovor brita promjenili ideju i usli u kareliju bez davanja djela kod petrograda zauzvrat, rusi su krenuli u rat i uzeli dio koji su smatrali svojim i vratili kareliju pod svoje sledeci zimski rat s fincima je bio kad su sovjeti dogovorili da im finci daju neki manji komad zemlje koji im je imao stratesku vasnost u zamjenu su davali duplo veci komad fincim, ovi su opet pristali pa na nagovor engleza odustali, sovjeti ih napali, tu se proslavio onaj finski snajperist bjela smrt,  nakon sto su zauzeli taj dio koji su htjeli finci su trazili i dobili dio koji su im sovjeti nudili, znaci, zakljucak finci mogu zahvalit rusima za stvaranje nacionalne drzave i samostalnost
vratimo se na litvu i latviju, nakon rjeci pospolite koja je bila ujebana od strane rusa dio su zauzeli svabe a dio rusi, svabe su uglavnom uzeli pribaltiku velik dio danasnje poljske i pribalticke drzavice dok su ruzi uzeli podrucje danasnje ukrajine ,
poslije su u zapadnim djelovima danasnje ukrajine imali prste madjari i austrijanci koji su izvrsili masovne genocide narocito nad rusinima koji su postojali kao narod za razliku od danasnjih ukropa i poljaka, danasnji poljaci su neki odurni miks izmedju ceha i rusa, 
sve godine mos naci na internetu ako te zanima da se malo obrazujes
nakon drugog rata su slomili hrbet svabama o ostalim satrapima koji su sluzili svabe, francuzi, spanjolci, nizozemci hrvati madjari rumunji estonci litovci litavci poljaci i kojekakva zgadija pride,  jest da je rusa izginulo ko pljeve , ja da sam bio na mjestu staljina bi im jebo mater, medjutim cesi su dobili i slesku i teritorij koji su oteli poljaci, jebeni staljin je bacio ogromne resurse da se prehrani poljska i istocna njemacka, sve u arhivama, ja bi im dao kurac, sterminirao bi ih duplo od onih 27 milijuna izginulih sovjetskih gradjana
idemo na holodomor o kojem volite toliko baljezgat, od holodomora je najmanje umrlo usranih ukrajinaca koji medjutim nisu ni narod nego su ruski otapd koji su stvorili austrougarska i poljska, prije toga pojam ukrajine nikad nije postojao kao odrednice naroda, onda su im jos boljseviki naselili ruse iz danasnje rusije i naredili da se izjasnjavaju kao ukrajinci, nikad nisu postojali kao drzavni entitet jer su bili jebena krajina, jebeni rusi iz krajine kao i srbi iz krajine, u tom holodomoru je umrlo vise rusa kazaha uzbeka azerbejdzanaca i ostalih nego ukropa koji se tim koriste kao primjer stradanja vecim nego kad su sa njihovim atamanom bjezali kroz crveno more pa  se bog umorio drzec vodu i val ih poklopio
a zasto je nastao gladomor shabane neinformirani, jel znades , svi se volite kurcit da anate o gladomoru nest a znate kurca, pitaj, levi ce ti pojasnit
u jugu su usli iz rumunije i bugarske i nastavili dalje preko srijema i madjarske, ostatak je cistila titova vojska, to je bar novija povjest koju si moga naucit i u toj vasoj beskorisnoj skoli, osim ako nisi ucio domovinski rat i poslije njega
podrzavali su komuniste u grckoj isto kako su ameri i englezi podrzavali suradnike nacista u istoj grckoj, citaj pazljivo informacije, ne ovas i na wikipediji
onda je staljin skupa s brozom odustao od grckih komunista i oni su bili doslovno masakrirani, ne samo oni nego i cjela gomila civila, bilo je jebacki krvavo u grckoj , 
a na jalti se djelila zona uticaja izmedju staljina ruvelta i cercila, jebeni dogovor iz kojeg je tito izisao u takozvanom NE staljinu
kurac bi on izasao da ga englezi nisu podrzali
dakle, spomenu si kurile i japan, japan dobrice, napali ruse, uzeli otoke, cak i pol sahalina, onda u drugom svjeckom opet napali ruse i dobili na startu po picki, potpisali odmah primirje,  bitka u mongoliji kod nekog gola, neda mi se trazit tocno ime, znamenita jer je mongoli proslavljau
na kraju rata rusi po dogovoru sa amerikancima prekidaju primirje i otvaraju front te razbijaju japansku najjacu armiju, qantumsku armiju koja je bila ponos japana, zauzimaju otoke i bili su spremni na invaziju hokaida al su ih ameri preduhitrili i roknuli nuklearke te japanci potpisali kapitulaciju, 
kako su ti otoci ostali nenaseljeni a uvije su se sporili japanci i rusi oko njih, par ratova bilo, ovaj put su sovjeti postavili svoje baze jer su uvidjeli geostratesku vaznost tih otoka, necu ti reci koja je, guglaj ko te jebe
tako da, ne seri,

_________________
Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Leviathan2 20/8/2020, 22:17

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
Leviathan2 wrote:
veber wrote:
Leviathan2 wrote:
ok veberu, da sad tebe pitam jesi li glup ili si samo ovlas informiran?
ili oces da ti to se izlozim tocku po tocku a onda procesljaj internet da potvrdis istinitost podataka?
točku po točku.
ja se bavim povjesću. doduše rimskim carstvom, ali imam oko 2500 knjiga o povjesti čovječanstva.

naziv rusi, iliti imenica, dolazi iz finskog ili norveškog.
nije etimološki slavenska već potječe od vikinga.
vikinzi su nastanjivali današnju skandinaviju, dansku sjever njemačke, britaniju.
došli su do sicilije, čak i krete. sredozemljem.
dio je otišao na istok gdje je sreo crvenokose ratnike s kojima se sukobio, porobio ih i nametnuo danak.
zbog njihove crvene kose, a skandinavski je to "rusi", za ostli svijet su zabilježeni kao Rusi.
vikinzi izmeđuostalog osnivaju trgovačka središta, a pretpostavlja se da su krim, kijev i još neki gradovi na današnjem teritoriju ukrajine bili trgovačka središta, a kasnije postaju mitropolije iliti crkvena sjedišta.


kako rusi postaju kršćani, a skandinavci i rimljani se povlače, okupljeni oko crkvenih središta polako stvaraju državu.
onda dolaze frendovi avari, huni, tatari cijela stara europa se mijenja.
u ranom srednjem vijeku stvara se rusko carstvo.

preskačemo par stoljeća.
rusija postaje relativno moćna monarhija s aspiracijama na zapadu.
litva, latvija, estonija, finska, danska, poljska.
švedska se razdružila s norveškom.

da zanemarimo prvi rat. u drugom staljin-hitler dijele poljsku na pola, baltičke države nestaju. rusi napadaju finsku. na istoku zauzimaju kurilske otoke.

završava drugi rat.
sporazumom na jalti rusi dobijaju cijelu poljsku, čehoslovačku, mađarsku, rumunjsku, bugarsku i pola njemačke.
pokušavaju dobiti i yugu, ne daju ameri i grčku i albaniju. opet ne daju ameri.

sada ti o krasnom i divnom sovjetskom savezu nastalom na ljubavi cvijeću i nikako na otimačini.
staljin je dijelio kit-kat čokse.
toliko si nadrobio bezveznarija da se ne mogu odlucit jesi li glup il lose informiran
no, nekak i ne osjecam potrebu da te prosvjetlim, tj objasnim
obicno izbjegavam beskorisne poslove pa i to :D
nemoj se ljutit, al stvarno nemas blage i da te informiram, yutub i wikipedija su ti lose mjesto za nest naucit o povjesti
kopaj dublje i kopaj s obje strane, jbte,  stvarno mi je tesko sipat rjeci u gluhe ushi
danasnji trend je takav, zli rusi su istrijebili indijance a onda dosli englezi i oslobodili ameriku i crnce
devastirali troju par puta spaljivali rim i slicno
, ja nemam problema ako vam je takova povjest dobra, samo je nemojte pred menom iznosit kao argument
ah da, titanik sam zaboravio koji je potopio putin sa najnovijom podmornicom tipa akula
daj me informiraj.
nisam koristio ni jutjub ni viki.

nije riječ o troji, americi, indijancima, englezima.
piskaramo o rusima. zanemarimo i daleki istok.

znači rusi od urala pa na zapad.
područje europe skoro.

koji dio je netočan ili krivo napisan?

ti kao i robi i safet, kada vam čovjek stavi argument, vaš je kontra da vam se baš ne da, pa da supisatelj nije zreo pa je u južnoafričkoj republici bio aparthejd, da su britanski logoraši zatukli bušmane, da je co2 ogroman, pa ozonska rupa i gej prava.

činjenica je ta, da je amerika hranila i održavala rusiju do 50 i neke.
lenjin pa kasnije i ostali veseli partijci su uredno koristili usluge američkih industrijalaca kao i linije za proizvodnju.

da vama rusofilima nije bilo one pederčine od britanca montgomerya, patton bi bio u berlinu, a vi bi svirali kurcu na istoku poljske.
samo pederčina britanska vas je spasila i dovukla usred europe.

a, ti probaj naći argumente u međuvremenu.
jebiga veberu sad bogac sjedi i lupa glavom i mrmlja kroz zube koji mu je kurac trebalo da ispadne tup-glup... a odgovora nema... nije ga ni imo pa ajde de... bude mali pizdio ko i robi pa ga evo opet... :)
ne visi levi samo na forumu, ima svog posla, vi ste usput
i ti se nijesi odlucio jesi li glup il si poluinformiran,  za ovo drugo nisam siguran
al pitam

_________________
Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Leviathan2 20/8/2020, 22:19

veber wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga veberu sad bogac sjedi i lupa glavom i mrmlja kroz zube koji mu je kurac trebalo da ispadne tup-glup... a odgovora nema... nije ga ni imo pa ajde de... bude mali pizdio ko i robi pa ga evo opet... :)
ma jebala ih rusija.
daleko od toga da nisu bili donekle razvijeni.
ali 70ih je prosječni amer imao dva auta, kuću, neki i brodicu. išli bi na go, nisu brinuli o hrani.
prosječni rus je bio u kurcu.

stari mi je bio 6 mjeseci u rusiji 68e. veli užas.
oni su plaćali dolarima i imali su svoje trgovine.

ničeg nije bilo. a končar je radio tu liniju, za hranu.
nakon 6 mjeseci uhodavanja, zaustavljena. nisu imali sirovina.
ekipa se vratila u yugu.


jedino veli da je hrana bila skroz jeftikaner i votka.
ali sve drugo užas.

a, nekako više vjerujem mom starom za 70e godine nego ovdje mladim sovjetima.
ko prica o sovjetskim vremenima shabane,
naravno da je bilo lose jer je odlaskom staljina sustavno radjeno na rusenju cccp
i nek su ga srusili, skinuli su rusiji hrpu govana s ledja

_________________
Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by veber 20/8/2020, 22:33

Leviathan2 wrote:
veber wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
ono, stvarno si glup i ovlas informiran
usput ne znam otkud tolika mrznja prema rusima i kinezima, sto su ti oni loseg ucinili, 
jbte, sto napise wikipedija i jutarnji za tebe sveto pismo, 
stvarno ti je nivo razmisljanja na jako niskom nivou, 
probaj koristit mozak, isprva je bolno al kad se malo razradi, ide bez problema
ak je tesko, mogu ti dat koji savjet, nece te glava boljet od njega :)
ne mrzim ja nikog ali ne mogu shvatiti taj vaš debilizam da serete po tanjuru iz kojeg se hranite u korist nečega što nikad u praksi ne bi prihvatili. ponovit ću još jednom pa ako uđe u tu tvoju mutavu glavu uđe ako ne jebi se... zapad i istok su u latentnom sukobu koji će kad tad eskalirati u otvoreno ratni... ja sam tu gdje jesam sa rezonom koji je jedini ispravan i u tom slučaju ti i svi vi koji ste na strani istoka će te biti legitimne mete i vjerovo ti meni ili ne ako budete identificirani kao takvi budete i likvidirani... a ti voli što hoćeš i koliko hoćeš... jebem ja mozak koji nije u stanju pojmiti da tamo gdje živiš i gdje kruh zarađuješ da za to i gineš... ali dobro od vas nije problem vi ćete u svakom slučaju zagnojiti...
debilizam?
ja ne vidim kineze da su napali europu, a bogme ne vidim ni ruse, medjutim europa je napadala i kinu i rusiju, rusiju narocito
ako si kulturološki kao epi, onda rusija nije napala niti jednu europsku zemlju.
niti
litvu
latviju
estoniju
švedsku
finsku.

nakon drugog rata nije napala već "oslobodila" pride
mađarsku
ostatak poljske
češku
slovačku
rumunjsku
bugarsku
pokušala yugu, grčku i albaniju.

rusi samo šire mir i dobro.

staljin zatukao 5 000 000 ukrajinaca glađu.

rusija je jedna mirnodopska zemlja puna ljubavi i skrbi za bližnje drugove i drugarice.
dakle da krenemo  kronoloskim redom, svedi  su ratovali i napadali rusiju, dosli do crnog mora, vikinzi il kako su se zvali, jebo sam ih
kako je povjest tekla tako su i svedi izgubili moc i na ostacima drevne rusije su se pocela dizat knjazevstva, onda su oh napali jebeni mogoli pa su ih opet rasturili, onda su oni jebali mater mongolima i tatarima koji su bili skupa, u to vrijeme se pojavila
tvorevina koja se zvala rjec pospolite, kurac si cuo za to, litovski knjaz ineko rusko knjazevstvo, policki iliti poljskih rusa, danasnji poljaci su tadasnji policki rusi, zato se i taj sjeverni dio koji su drzali svabe zvao prusija, bizmark i ekipa
litva latvijaestonija, rat sa svedjanim koji su rusi izgubili ali su kupili od sveckog kralja to podrucje zajedno sa danasnjim gdanjckom u poljskoj i cak sjevernu obalu njemacke, negdje sam naletio na podatak koliko je petar veliki dao srebra za njih, tako je isto bilo i sa finskom , rusi su se tukli sa svedjanima, zauzeli danasnju finsku i onda su sklopili ugovor da svedi priznaju taj dio ruskim a rusi plate odstetu, nekoliko desetljeca poslije su dobili neovisnost o ne znam kojeg cara, alo, dobili su neovisnost,  prilikom preseljenja stolice u danasnji st petersburg utvrdjeno je da je finska granica preblizu glavnom gradu i zamolili su da im odaju komad zemlje u zamjenu su nudili dio karelij, finci su pristali ali su na nagovor brita promjenili ideju i usli u kareliju bez davanja djela kod petrograda zauzvrat, rusi su krenuli u rat i uzeli dio koji su smatrali svojim i vratili kareliju pod svoje sledeci zimski rat s fincima je bio kad su sovjeti dogovorili da im finci daju neki manji komad zemlje koji im je imao stratesku vasnost u zamjenu su davali duplo veci komad fincim, ovi su opet pristali pa na nagovor engleza odustali, sovjeti ih napali, tu se proslavio onaj finski snajperist bjela smrt,  nakon sto su zauzeli taj dio koji su htjeli finci su trazili i dobili dio koji su im sovjeti nudili, znaci, zakljucak finci mogu zahvalit rusima za stvaranje nacionalne drzave i samostalnost
vratimo se na litvu i latviju, nakon rjeci pospolite koja je bila ujebana od strane rusa dio su zauzeli svabe a dio rusi, svabe su uglavnom uzeli pribaltiku velik dio danasnje poljske i pribalticke drzavice dok su ruzi uzeli podrucje danasnje ukrajine ,
poslije su u zapadnim djelovima danasnje ukrajine imali prste madjari i austrijanci koji su izvrsili masovne genocide narocito nad rusinima koji su postojali kao narod za razliku od danasnjih ukropa i poljaka, danasnji poljaci su neki odurni miks izmedju ceha i rusa, 
sve godine mos naci na internetu ako te zanima da se malo obrazujes
nakon drugog rata su slomili hrbet svabama o ostalim satrapima koji su sluzili svabe, francuzi, spanjolci, nizozemci hrvati madjari rumunji estonci litovci litavci poljaci i kojekakva zgadija pride,  jest da je rusa izginulo ko pljeve , ja da sam bio na mjestu staljina bi im jebo mater, medjutim cesi su dobili i slesku i teritorij koji su oteli poljaci, jebeni staljin je bacio ogromne resurse da se prehrani poljska i istocna njemacka, sve u arhivama, ja bi im dao kurac, sterminirao bi ih duplo od onih 27 milijuna izginulih sovjetskih gradjana
idemo na holodomor o kojem volite toliko baljezgat, od holodomora je najmanje umrlo usranih ukrajinaca koji medjutim nisu ni narod nego su ruski otapd koji su stvorili austrougarska i poljska, prije toga pojam ukrajine nikad nije postojao kao odrednice naroda, onda su im jos boljseviki naselili ruse iz danasnje rusije i naredili da se izjasnjavaju kao ukrajinci, nikad nisu postojali kao drzavni entitet jer su bili jebena krajina, jebeni rusi iz krajine kao i srbi iz krajine, u tom holodomoru je umrlo vise rusa kazaha uzbeka azerbejdzanaca i ostalih nego ukropa koji se tim koriste kao primjer stradanja vecim nego kad su sa njihovim atamanom bjezali kroz crveno more pa  se bog umorio drzec vodu i val ih poklopio
a zasto je nastao gladomor shabane neinformirani, jel znades , svi se volite kurcit da anate o gladomoru nest a znate kurca, pitaj, levi ce ti pojasnit
u jugu su usli iz rumunije i bugarske i nastavili dalje preko srijema i madjarske, ostatak je cistila titova vojska, to je bar novija povjest koju si moga naucit i u toj vasoj beskorisnoj skoli, osim ako nisi ucio domovinski rat i poslije njega
podrzavali su komuniste u grckoj isto kako su ameri i englezi podrzavali suradnike nacista u istoj grckoj, citaj pazljivo informacije, ne ovas i na wikipediji
onda je staljin skupa s brozom odustao od grckih komunista i oni su bili doslovno masakrirani, ne samo oni nego i cjela gomila civila, bilo je jebacki krvavo u grckoj , 
a na jalti se djelila zona uticaja izmedju staljina ruvelta i cercila, jebeni dogovor iz kojeg je tito izisao u takozvanom NE staljinu
kurac bi on izasao da ga englezi nisu podrzali
dakle, spomenu si kurile i japan, japan dobrice, napali ruse, uzeli otoke, cak i pol sahalina, onda u drugom svjeckom opet napali ruse i dobili na startu po picki, potpisali odmah primirje,  bitka u mongoliji kod nekog gola, neda mi se trazit tocno ime, znamenita jer je mongoli proslavljau
na kraju rata rusi po dogovoru sa amerikancima prekidaju primirje i otvaraju front te razbijaju japansku najjacu armiju, qantumsku armiju koja je bila ponos japana, zauzimaju otoke i bili su spremni na invaziju hokaida al su ih ameri preduhitrili i roknuli nuklearke te japanci potpisali kapitulaciju, 
kako su ti otoci ostali nenaseljeni a uvije su se sporili japanci i rusi oko njih, par ratova bilo, ovaj put su sovjeti postavili svoje baze jer su uvidjeli geostratesku vaznost tih otoka, necu ti reci koja je, guglaj ko te jebe
tako da, ne seri,
wiki ti nije uvijek frend.
nadrobio si pa se sam pitam da li paušalno odgovorit ili si dati truda pa navesti literaturu, što ipak iziskuje trud.
mada kvalitetan tekst može pomoći kasnije nekom drugom.
nekako izbjegavaš činjenicu da su amerikanci industrijalizirali feudalnu rusiju.
da su im masovno slali razarače, hranu i gorivo.
nakon 45e su slali hranu.

na jalti nije tito nikaj rekao jer nije ni bio tamo.
britanci su bili da se juga stavi u istočni blok, ameri to nisu dozvolili.
tamo do 60ih yuga je ovisila o direktnoj američkoj pomoći.
kasnije je dobila sredstva od bdrd.

nijemci im prije napada isporučili razarače.

realno u drugom ratu, rusi su dali samo ljudstvo.
ameri su im redovno slali gorivo i streljivo.


a, prepisao si sranja s wiki.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by epikur37 20/8/2020, 22:34

veberu, nisi odgovorio dovoljno ...levy je sve detaljno napisao
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by veber 20/8/2020, 22:36

Leviathan2 wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga veberu sad bogac sjedi i lupa glavom i mrmlja kroz zube koji mu je kurac trebalo da ispadne tup-glup... a odgovora nema... nije ga ni imo pa ajde de... bude mali pizdio ko i robi pa ga evo opet... :)
ma jebala ih rusija.
daleko od toga da nisu bili donekle razvijeni.
ali 70ih je prosječni amer imao dva auta, kuću, neki i brodicu. išli bi na go, nisu brinuli o hrani.
prosječni rus je bio u kurcu.

stari mi je bio 6 mjeseci u rusiji 68e. veli užas.
oni su plaćali dolarima i imali su svoje trgovine.

ničeg nije bilo. a končar je radio tu liniju, za hranu.
nakon 6 mjeseci uhodavanja, zaustavljena. nisu imali sirovina.
ekipa se vratila u yugu.


jedino veli da je hrana bila skroz jeftikaner i votka.
ali sve drugo užas.

a, nekako više vjerujem mom starom za 70e godine nego ovdje mladim sovjetima.
ko prica o sovjetskim vremenima shabane,
naravno da je bilo lose jer je odlaskom staljina sustavno radjeno na rusenju cccp
i nek su ga srusili, skinuli su rusiji hrpu govana s ledja
rusija je sada kao super?
osim par gradova i dalje teška vukojebina.

zašto ti, svetoje i sl. ne preselite u rusiju?

pa svetoje je rekao da baš i ne bi.

malo na forumu zastupamo, ali ne bi živjeli tamo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by veber 20/8/2020, 22:40

epikur37 wrote:veberu, nisi odgovorio dovoljno ...levy je sve detaljno napisao
kaj je napisao?
opće podatke s wiki?
ti si rusofil, a sviđa ti se zapad.
zakaj nisi otišao u rusiju?
malo bi ti bratko nabio reket i sve pet.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by mentalitet 20/8/2020, 23:08

Leviathan2 wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga veberu sad bogac sjedi i lupa glavom i mrmlja kroz zube koji mu je kurac trebalo da ispadne tup-glup... a odgovora nema... nije ga ni imo pa ajde de... bude mali pizdio ko i robi pa ga evo opet... :)
ma jebala ih rusija.
daleko od toga da nisu bili donekle razvijeni.
ali 70ih je prosječni amer imao dva auta, kuću, neki i brodicu. išli bi na go, nisu brinuli o hrani.
prosječni rus je bio u kurcu.

stari mi je bio 6 mjeseci u rusiji 68e. veli užas.
oni su plaćali dolarima i imali su svoje trgovine.

ničeg nije bilo. a končar je radio tu liniju, za hranu.
nakon 6 mjeseci uhodavanja, zaustavljena. nisu imali sirovina.
ekipa se vratila u yugu.


jedino veli da je hrana bila skroz jeftikaner i votka.
ali sve drugo užas.

a, nekako više vjerujem mom starom za 70e godine nego ovdje mladim sovjetima.
ko prica o sovjetskim vremenima shabane,
naravno da je bilo lose jer je odlaskom staljina sustavno radjeno na rusenju cccp
i nek su ga srusili, skinuli su rusiji hrpu govana s ledja

Sjecam se prije par godina dodjem u Zg..i vidim jedna zgrada iz susjedstva obnovljena..Prije su u njoj zivjeli neke komunjare,,Nemam pojma kako je doshla na licitaciju ali na moje pitanje tko je to kupio susjeda mi veli sin od bivshih sluga koje su sluzile u toj kuci prije drugog svjetskog rata..Neki ostanu zavijek ukopani u proshlost i ne vide ochite promjene koje se deshavaju oko njih..Sve se krece,,sve se mijenja svakodnevno,,tko bi gori sad je doli shto ne znachi da sada oni koji su gori da nece jednog dana biti doli narafski ako se obahate i pomisle da je njihov uspjeh vjechan i da ga nishta ne moze srushiti...
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by mutava baštarda 20/8/2020, 23:33

veber wrote:
mutava baštarda wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:
veber wrote:
ako si kulturološki kao epi, onda rusija nije napala niti jednu europsku zemlju.
niti
litvu
latviju
estoniju
švedsku
finsku.

nakon drugog rata nije napala već "oslobodila" pride
mađarsku
ostatak poljske
češku
slovačku
rumunjsku
bugarsku
pokušala yugu, grčku i albaniju.

rusi samo šire mir i dobro.

staljin zatukao 5 000 000 ukrajinaca glađu.

rusija je jedna mirnodopska zemlja puna ljubavi i skrbi za bližnje drugove i drugarice.
hvala veberu, da sam mu ja to išao pisati sterao bih ga u mp3, jer jedino to takvi debili i zaslužuju, dok ne dođu u priliku da upadnu u nepriliku zbog svog debilizma... vrlo jednostavno evo... robija, levog ili epija da sam sreo prije ili poslije oluje i da mi ovako gnoje dobili bi takve batine da im nikad više ne bi palo na pamet da drobe ta sranja koja ovdje uredovno prosipaju...
a ni kinezi nisu bili u europi. tamanili su u susjedstvu. dinastija han porobila i utemeljila današnje granice kine.
naravno to su radili cvijećem i finom papicom.

tibet ni ne kuži sve ljepote kineskog samoupravljanja. 
mongolija i hrpa drugih područja je jednoglasno prišlo kini.


malo ih je đingis kan jebuckao, ali preživjeli su.
Svako 200 osoba na planetu potomak je Džingis kana
znaš, kako god to zvčalo. prvo pogledam žensku u oči. samo je jedna imala skoro žute okice. čudna neka oker boja.
sve druge su bile u spektru od sivog do plavog.
sva djeca su mi plavo-sivooka.
tako da ne dijelim s vama džin, a ni kan. eventualno dobiješ šveps biter lemon.
To je tako kod vas Germana. Prije niti sto godina gledalo se samo plave okice, a sad tamo United Colors of Benetton... Plavih okica više u Bjelorusiji...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by veber 20/8/2020, 23:38

samo pederi nose beneton
umbro je zakon i stari nike.
di je nestala la costa?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by epikur37 20/8/2020, 23:58

veber wrote:samo pederi nose beneton
umbro je zakon i stari nike.
di je nestala la costa?

samo hilfiger i marine pool
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by crvenkasti 21/8/2020, 00:06

veber wrote:
realno u drugom ratu, rusi su dali samo ljudstvo.
ameri su im redovno slali gorivo i streljivo.

SSSR je imao neiscrpne količine goriva zahvaljujući kavkaskim naftnim polja kod Bakua i nisu im bile potrebne nikakve pošiljke.

Nijemci, nasuprot, nisu uopće imali pristup nikakvim izvorima nafte i koristili su sintetičku naftu. Zahvaljujući genijalnim njemačkim kemičairma, Njemačka je iznašla način proizvoditi i koristiti sintetičku naftu, međutim te su količine bile ograničene, a proizvodnja skupa. Stoga je Hitler, nakon neuspješnog napada na Moskvu, okrenuo svoje armije ka jugu i kavkaskim naftnim poljima.

Međutim, umjesto da nastave prema poljima, suludi Hitler je malo skrenuo i naredio napad na Staljingrad, koji im uopće nije smetao, ali je Hitleru zbog samog imena značio u psihološkom smisu. Rusi su na Staljingradu uništili armijsku grupu jug u epskoj bici koja je značila preokret u 2. svj. ratu.

Dakle: saveznici nisu Rusima dopremali gorivo, niti im je ono bilo potrebno.
Gorivo, odnosno nafta, je u 2. svjetskom ratu imalo ključnu  ulogu i bitka oko goriva je i odlučila ishod rata.

Ali reći da su Amerikanci odlučili o ishodu rata tako što su Rusima dopremali gorivo, ne samo da je laž, nego je glupo toliko da boli glava.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Guest 21/8/2020, 00:34

epikur37 wrote:veberu, nisi odgovorio dovoljno ...levy je sve detaljno napisao

Kaj da odgovara?

Dojdeš do njegovog objašnjenja imena "Prusi" i više nemaš kaj dalje čitati niti odgovarati.

Daleko od toga da nije navel i činjenice, ali ga i mlati.

A mjesec kolovoz je.

A trebe u ljetnim haljinama.

To samo udlu čovjek može ovo drapati i odgovarati pijanom "anarkištu".

Vozi dalje Miško.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Guest 21/8/2020, 00:35

mentalitet wrote:
Leviathan2 wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga veberu sad bogac sjedi i lupa glavom i mrmlja kroz zube koji mu je kurac trebalo da ispadne tup-glup... a odgovora nema... nije ga ni imo pa ajde de... bude mali pizdio ko i robi pa ga evo opet... :)
ma jebala ih rusija.
daleko od toga da nisu bili donekle razvijeni.
ali 70ih je prosječni amer imao dva auta, kuću, neki i brodicu. išli bi na go, nisu brinuli o hrani.
prosječni rus je bio u kurcu.

stari mi je bio 6 mjeseci u rusiji 68e. veli užas.
oni su plaćali dolarima i imali su svoje trgovine.

ničeg nije bilo. a končar je radio tu liniju, za hranu.
nakon 6 mjeseci uhodavanja, zaustavljena. nisu imali sirovina.
ekipa se vratila u yugu.


jedino veli da je hrana bila skroz jeftikaner i votka.
ali sve drugo užas.

a, nekako više vjerujem mom starom za 70e godine nego ovdje mladim sovjetima.
ko prica o sovjetskim vremenima shabane,
naravno da je bilo lose jer je odlaskom staljina sustavno radjeno na rusenju cccp
i nek su ga srusili, skinuli su rusiji hrpu govana s ledja

Sjecam se prije par godina dodjem u Zg..i vidim jedna zgrada iz susjedstva obnovljena..Prije su u njoj zivjeli neke komunjare,,Nemam pojma kako je doshla na licitaciju ali na moje pitanje tko je to kupio susjeda mi veli sin od bivshih sluga koje su sluzile u toj kuci prije drugog svjetskog rata..Neki ostanu zavijek ukopani u proshlost i ne vide ochite promjene koje se deshavaju oko njih..Sve se krece,,sve se mijenja svakodnevno,,tko bi gori sad je doli shto ne znachi da sada oni koji su gori da nece jednog dana biti doli narafski ako se obahate i pomisle da je njihov uspjeh vjechan i da ga nishta ne moze srushiti...

Kaj god. Tile i Juga su vječni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Ringo10 21/8/2020, 04:24

Bravo Levi, e jesi im se nasrao u facu svaka ti cast

A Tile jeste vjecan.

Juga nije bila... I neka nije
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Hektorović 21/8/2020, 04:31

epikur37 wrote:
veber wrote:samo pederi nose beneton
umbro je zakon i stari nike.
di je nestala la costa?

samo hilfiger i marine pool

I New Balance, Abercrombie & Fitch
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Ringo10 21/8/2020, 04:34

Ziv je Brko, umro nije...

Izgleda ispuhala revolucija...

E jebi ga ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by michaellcmacha 21/8/2020, 07:15

mentalitet wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:e al točno vidiš da su se na wc školjci odškolali, pogotovo ova debilčina robert... on zato tepa, a Levi izmišlja bajke o 9 mu živih koljena i još tupi da ako treba more on to i dokazati... i onda bi se on razgovarao na bazi argumenata... kru te neće... koji su to pacijenti
levi je za tebe pojam :D
i ja se nisam odskolovao, u stvari isao sam skoro dva razreda u skolu
tak da o skolovanosti necemo, tu si daleko ispred mene, skolovaniji mislim
no, po znanju, dzaba ti skola
a argumenti, uvijek, ti si ionako poluinformiran, eventualno si dobro informiran u vrtlarstvu i vocarstvu
sve ostalo nula bodova 
kru te nece :)
eto kako rekoh, još jedan u nizu koji se na wc školjci odškolao... prvo uz stripove, pa uz pisane romane, intermezzo, start i erotika, više robi, ti valjda ipak manje ako veliš da si naštampo pun kurac djece...ja sam više zaboravio nego što ćeš ti znati makar živio da doživiš i čukununučad... kru te neće... ;)
opet ti o wc skoljci, tctc
muce te uspomene
ako mislis na stripove, ne da sam ih citao nego i crtao i objavljivao necu ti reci pseudonim jer ces pocet odmah kopat po internetu :D
a djeca, treba djece, da pleme ne propadne,  jbte, neznam jesam li ikad procitao start a erotiku jesam, neko zaboravio u vlaku a men bilo dosadno
a kao sto rekoh na pocetku, pises o bjelorusiji a nemas blage sto se tamo dogadja, preduboka voda i kad te pitam jesil glup il lose informiras odmah uvrijedis pokojnog cukundjeda da je glu, nije glup, bi je jedan od mudrijih ljudi 
i pocnes s metama, miha, te murja fore s nastupom ne pale kod mene, start djonom i slicno, nikad nisu palile
a znanje, hehe, postoji i samoobrazovanje osim tih vasih beskorisnih skola, plus ima i pleme svoju edukaciju pa kad spojis s iskustvom, jebajga, nemoj se sramit, mogu ti dat par savjeta kak da pravilno koristis mozak


Kada je u pitanju bivshi istochni blok citajuci par tvojih postova i usporedjujuci ih sa mojim skromnim znanjem o SSSR jer me nikada taj sistem tamo nije zanimao shvatio sam da pishesh bez trunke emocija o njima te jako razgovjetno da bi i stoka sitnog zuba mogla razumjeti ,ali morash da shvatish nije njima vazno shto ti i kako pishesh nego kada se osjete inferiorno onda u njima prokljucha onaj iskonski primitivizam i zavist ..ljubomora shto oni ne mogu biti takvi nesvjesni da u sve unose negativne emocije koje im spale i ono malo mozga kojim ih je majka priroda podarila..Mjesto da su ga razvijali logikom ,odmjerenoshcu,skromnoshcu,,etikom...moralom...oni su u njega sipali razna nacistichka govna pa se onda chude shto su depresivni i antisocijalni,shto pate od visokog tlaka ..secera ..masnoce..Dokaz da nemaju mozga je taj shto je davno nauka dokazala da mozak troshi najvishe energije pa logichnim slijedom oni koji imaju veci kapacitet mozdanih vijuga uglavnom nemaju problema sa visokim tlakom ,,,secerom ili masnocom .Prirodna selekcija se oodvija na svim nivoima :))Inache za mene si najrelevantniji kada je u pitanju bivshi istochni blok.Priznajem mnogo sam toga nauchio i hvala ti za to.Forum bi i trebao da sluzi takvom nachinu razmjenjivanja komunikacije a ne propagandi i lazima da bi se vlastita savjest nekako umirila .Dodushe ...laz u Hrvatskoj se udomacila vec odavno..Nevjerojatno je kako ljudi ne vole istinu ali zato uzivaju u lazi i podilazenju...Uzas..da ti se krv sledi u zilama...joj shto volim ovakve glupe srpske uzrechice posebno kad ih koriste oni koji Srbiju ne mogu smisliti samo iz njima znanih razloga:::))Uvijek sam se chudio kako ljudi nemaju prirodnu sposobnost da izadju izvan sebe samoga i da se jedno vrijeme promatraju ako nishta da se pogledaju u ogledalo kad neshto slazu ili izmisle pa kazu sebi,,,chuj jebo te..daj malo smanji,,ko iz  onog vica u kinu kad je crnjo pisao a onaj mu odozdo kaze jesi ti novi jebo te,,,daj malo sharaj..U prevodu...pa kad vec lazesh lazi inteligentno i sa stilom a ne da te netko provali nakon deset rijechi,,,Pleme ti je dobro i samo nastavite tako po chukundjedovim formulama koje nikad nece zastariti..Sve shto imamo i kako smo vaspitani prvenstveno dolazi iz kuce pa tek onda dolazi nadogradnja kroz shkolu i samoedukaciju..To se vidi i ovdje na forumu..Dzaba nekima silne titule kad svojim nastupima ispoljavaju prvenstveno ono negativno shto su ponijeli iz kuce..Ali kada prihvatish da svi ne mogu biti pametni onda je lakshe prihvatiti i komunikaciju sa takvima ..kod mene uglavnom iz zajebancije..Nedaj boze da se rugam stvarno hendikepiranim nego onima koji su na ficu stavili mercedesov znak i onda ti tupe da voze mercedesa..Kuzish metaforu:::))))
Meni nije problem prihvatiti sugovornika razlichitih politichkih opcija pa chak ni onih najextremnijih naravno ako imaju valjane argumente,a ne floskule kojima se shutaju ko majmuni bananama..
jebeš koronu što ste vi zaražljivi...taksimetar ti isto spadaš u skupinu koja se obrazovala na wc-u, jedina je razlika što je tvoj vid obrazovanja bio ubrzan jer si koristio uglavnom javne klonje... tupavi levi ne koristi nikakve argumente niti je razgovjetan, nego eto on je bio, i neki šlanovi njegove sekte su bili i kupili neke plantaže i onda je to njegov argument, a upravo na tim plantažama sam ga razalatio jer se izasrao misleći da su stvari o kojima piše neprovjerljive, međutim srbi su eto igrom slučaja baš u tom ruskom kraju neš radili i tako je levi ispao konj koji izmišlja gluposti... tebi pak nitko nije kriv što si latentni četnik i što si osjetio da bi mogao popiti olovo omotano bakrenom košuljicom, pa si zdimio ne bi li tu tikvanju sačuvao... s obzirom da si većinu vremena proveo po javnim klonjama, a pouzdani izvori kažu da ti je to modus i u americi, odlučili smo da te zovemo Zunzara... aj sad sjedi negdje u javni i prouči bjelorusiju... ako zapneš traži Levog da ti pruži video instrukcije....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by michaellcmacha 21/8/2020, 07:22

crvenkasti wrote:
veber wrote:
realno u drugom ratu, rusi su dali samo ljudstvo.
ameri su im redovno slali gorivo i streljivo.

SSSR je imao neiscrpne količine goriva zahvaljujući kavkaskim naftnim polja kod Bakua i nisu im bile potrebne nikakve pošiljke.

Nijemci, nasuprot, nisu uopće imali pristup nikakvim izvorima nafte i koristili su sintetičku naftu. Zahvaljujući genijalnim njemačkim kemičairma, Njemačka je iznašla način proizvoditi i koristiti sintetičku naftu, međutim te su količine bile ograničene, a proizvodnja skupa. Stoga je Hitler, nakon neuspješnog napada na Moskvu, okrenuo svoje armije ka jugu i kavkaskim naftnim poljima.

Međutim, umjesto da nastave prema poljima, suludi Hitler je malo skrenuo i naredio napad na Staljingrad, koji im uopće nije smetao, ali je Hitleru zbog samog imena značio u psihološkom smisu. Rusi su na Staljingradu uništili armijsku grupu jug u epskoj bici koja je značila preokret u 2. svj. ratu.

Dakle: saveznici nisu Rusima dopremali gorivo, niti im je ono bilo potrebno.
Gorivo, odnosno nafta, je u 2. svjetskom ratu imalo ključnu  ulogu i bitka oko goriva je i odlučila ishod rata.

Ali reći da su Amerikanci odlučili o ishodu rata tako što su Rusima  dopremali gorivo, ne samo da je laž, nego je glupo toliko da boli glava.
slali su im hranu i streljivo, slali su im pun kurac svega i svačega... poslije su zajedno sa njemcima koje su zarobili tražili načine kako da to svašta nešto iskopiraju i evo do današnjih dana im to ne uspijeva, a da bi to nečemu i valjalo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by michaellcmacha 21/8/2020, 07:36

Ringo10 wrote:Bravo Levi, e jesi im se nasrao u facu svaka ti cast

A Tile jeste vjecan.

Juga nije bila... I neka nije
a je baš je vječan, zato ga se sjete samo par budala poput tebe
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu - Page 15 Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum