ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Page 1 of 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Eroo 14/8/2020, 15:55

Lukašenko: Živ sam i nisam u inostranstvu

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu 000_1WE024

Predsjednik Bjelorusije Aleksandar Lukašenko demantovao je danas informacije da je navodno napustio zemlju.
"Za sada sam živ i nisam u inostranstvu, kao što neki 'obaviješteni' šire: 'predsjednik je napustio zemlju i nalazi se u inostranstvu'", rekao je Lukašenko, prenosi državna agencija Belta.
Širom Bjelorusije građani već šesti dan protestuju na ulicama protiv zvaničnih rezultata predsjedničkih izbora na kojima je Lukašenko dobio 80 odsto glasova, a njegova pritivkandidatkinja Svetlana Tihonovska deset odsto.
Mnoge fabrike su u znak protesta stupile u štrajk, a njima se pridružuju i medicinski i umjetnički kolektivi.
Prema podacima policije, tokom protesta uhapšeno je više od 6.000 ljudi, od kojih su neki pušteni kući. Na društvenim mrežama saoštavaju o policijskim torturama tokom pritvora.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74961
2016-07-22


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 16:43

link

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Eroo 14/8/2020, 16:48

michaellcmacha wrote:link
Pokušavao par puta i svaki put skopira tekst umjesto linka. I odustao.
Inače tekst možeš dobiti na bih N1.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74961
2016-07-22


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Pirate 14/8/2020, 16:54

I Vrijeme mu je da sidje sa pozornice i prosece se u proslost, skupa sa ovom balkanskom dvojkom.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Hektorović 14/8/2020, 16:57

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu 9f142a10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Hektorović 14/8/2020, 16:57

Gotov je
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Hektorović 14/8/2020, 16:57

Pobuna MZKT je njegov kraj...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Hektorović 14/8/2020, 16:59

[size=40]Thousands of tractor plant workers head to downtown Minsk after PM’s refusal to talk
They demand resignation of President Alexander Lukashenko and new elections, a TASS onsite correspondent reported

[/size]
Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu 1279201:copyright: Natalia Fedosenko/TASS
MINSK, August 14. /TASS/. Several thousand workers of the Minsk Tractor Plant headed from its premises to downtown Minsk after Prime Minister Roman Golovchenko refused to talk to them, a TASS onsite correspondent reported.
A procession of demonstrators, chanting "Go away!" is marching down Independence Avenue. Passing by the Minsk Cogwheel Plant, they chant: "Join us!"
Earlier, the prime minister arrived at the tractor plant to meet with its workers but they demanded to talk to him outside by the plant’s front gate with journalists present. 
They demanded resignation of President Alexander Lukashenko and new elections. Additionally, the workers demanded that "the troops are moved out of the city and all political prisoners are released with dismissal of all charges."
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Hektorović 14/8/2020, 16:59

[size=40]Belarusian factory workers hold mass rallies against violence[/size]
The developments include a number of major industrial enterprises, according to the Belarusian media resource Onliner

MINSK, August 14. /TASS/. Rallies and meetings of factory workers with the management are underway at a number of major industrial enterprises in Belarus, the main slogans being for fair elections and against violence, the Belarusian media resource Onliner reports.


A large rally is in progress at the Belarusian Metallurgical Plant. There is no strike there at the moment. The plant keeps working as usual, Onliner says.
The Minsk Tractor Plant also saw a meeting between workers and the management. The plant’s CEO, his deputy and chief of the local trade union took part. Also, a rally and workers’ meeting with the management took place at the Minsk Wheeled Tractor Plant. A worker said it was a mutual initiative of the employees and the management.

A crowd of several thousand gathered on the premises of the Minsk Automobile Plant (MAZ) for a meeting with the administration. One of the employees told Onliner the plant’s CEO promised to do his utmost to secure the release of detained MAZ workers and their relatives.


Several hundred, according to Onliner, rallied at the Grodno Azot fertilizer plant. All senior managers were present at the meeting with the workers.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by michaellcmacha 14/8/2020, 17:09

ako je stvarno preko 50% ljudi za promjene u bjelorusiji, pitanje je samo koliko će vremena trebati da se posloži kritična masa prosvjednika i u kojoj mjeri mogu očekivati prelazak ljudi iz represivnog aparata na njihovu stranu... po ranijim iskustvima značajnije nezadovoljstvo bi moglo buknuti u vojsci, jer u pravilu diktatorski režimi drže do policije i posebnih odjela za uhođenje političkih protivnika i tek dio vojnih uglavnom viših krugova dok niži časnički i dočasnički kadar uglavnom životari...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by AssadNaPodmornici 14/8/2020, 17:21

:(

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Hektorović 14/8/2020, 17:23

michaellcmacha wrote:ako je stvarno preko 50% ljudi za promjene u bjelorusiji, pitanje je samo koliko će vremena trebati da se posloži kritična masa prosvjednika i u kojoj mjeri mogu očekivati prelazak ljudi iz represivnog aparata na njihovu stranu... po ranijim iskustvima značajnije nezadovoljstvo bi moglo buknuti u vojsci, jer u pravilu diktatorski režimi drže do policije i posebnih odjela za uhođenje političkih protivnika i tek dio vojnih uglavnom viših krugova dok niži časnički i dočasnički kadar uglavnom životari...


Kad je MZKT u štrajku, kad na ulici upravo i VDV (padobranci) drže proteste, znaš da je game over...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by AssadNaPodmornici 14/8/2020, 17:25

:(
Jel Putin povukao ove na prosvjed pošto te tvornice su od bitnog značaja za Rusiju, sigurno su firme krcate ruskim agentima i managerima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Ringo10 14/8/2020, 17:36

Rusija nece kurcem mrdnut da pomogne budali

Rusima je bitno da se tu ne dovuce NATO

A ne mozes nista kontra naroda

Osim toga njemu ni Bog ne moze vise pomoci

Precijenio se...jebi ga

Da, u slucaju pogorsanja krize postoji mogucnost cijepanja Bjelorusije jer i tamo postoje vrlo proruski regioni
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Ringo10 14/8/2020, 17:59

I kad sve ovo vidim pocinjem sumnjati da je budala stvarno krivotvorila izbore
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Hektorović 14/8/2020, 18:06

AssadNaPodmornici wrote::(
Jel Putin povukao ove na prosvjed pošto te tvornice su od bitnog značaja za Rusiju, sigurno su firme krcate ruskim agentima i managerima

TASS poprilično objektivno prenosi

https://tass.com/world/1189803

MINSK, August 14. /TASS/. Belarusian riot police officers have lowered their shields during a protest held in downtown Minsk as a sign of solidarity with the protesters.
Several thousand protesters gathered on Independence Square in Minsk demanding the resignation of incumbent President of Belarus Alexander Lukashenko, TASS reports from the scene.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Hektorović 14/8/2020, 18:19

MINSK, August 14. /TASS/. Patriarchal Exarch of All Belarus, Metropolitan Pavel of Minsk and Zaslavl, has called on Belarusian President Alexander Lukashenko to stop violence in the country and wished people peace in their hearts.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Hektorović 14/8/2020, 18:26

Lukashenko blames unrest in Belarus on Poland, the Netherlands, Ukraine, Khodorkovsky’s Open Russia and Russia’s de facto opposition leader Alexei Navalny. Orders people to stay home, saying they are being used as “cannon fodder.”
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Leviathan2 14/8/2020, 18:28

Ringo10 wrote:Rusija nece kurcem mrdnut da pomogne budali

Rusima je bitno da se tu ne dovuce NATO

A ne mozes nista kontra naroda

Osim toga njemu ni Bog ne moze vise pomoci

Precijenio se...jebi ga

Da, u slucaju pogorsanja krize postoji mogucnost cijepanja Bjelorusije jer i tamo postoje vrlo proruski regioni
kojeg jebenog naroda
protesti su organizirani zna se od kojih narucitelja
a 10 000 ljudi na ulicama nije narod nego glasna gomila
kad pogledas malo bolje protestante onda vidis da je preko dana hrpa djece a navecer  sasvim druga ekipa, od bjeloruskih navijackih skupina koje odradjuju narudzbu do ukrajinskih i ruskih profesionalnih demonstranata
face koje su mogao vidjet u habarovsku prije tjedan dana mozes vidit u minsku, isto ova igra sa 33 ruska placenika koje je podigrala ukrajinska sluzba sigurnostu sbu


a da je lukasenko iidjot , jest
mogao si je organizirat nasljednika  koji ce nest novo ponudit bjelorusima
ovako on nema sto ponudit a vlast mu je mila, a ova tihanovska je placenih ngo sa zapada i sjebat ce bjelorusiju kao sto su sjebali i ukrajinu, ona moze jedino prodavat rusofobiju i nis vise
ovo formi koje rade zacas budu sjebali kako su i ukrajinci, s tim da su ukropi imali 10 x vise firmi i jacu industriju i nauku,
ja mislim da rusi nece dozvolit u bjelorusiji da se ugnijezi neko od placenika zapada
bar takav je novi smjer ruske politike, ocistit svoje susjedne regione od zapadnih pijuna ili im uzeti teritorij koji su dobili za vrijeme cccp,
putko je to javno rekao a to znaci da se ruske elite osjecaju dovoljno snazne da odredjene teritorije vrate nazad rusiji

_________________
Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Leviathan2 14/8/2020, 18:31

Hektorović wrote:Lukashenko blames unrest in Belarus on Poland, the Netherlands, Ukraine, Khodorkovsky’s Open Russia and Russia’s de facto opposition leader Alexei Navalny. Orders people to stay home, saying they are being used as “cannon fodder.”
pa dobro im je i rekao
jest i on dopizdio ljudima al ih i ovi takozvani opozicioneri koriste na najgori moguc nacin
nek puste ove takozvane opozicionere na vlast, za 5 godina ce biti kurac na biciklu i bit ce sretni ako im ukrajinci dozvole da idu u poljsku radit na poljoprivredi s njima

_________________
Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu Empty Re: Lukašenko: Živ sam i nisam u inozemstvu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum