ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demografski kolaps

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by IL Risorto 11/8/2020, 10:54

Pa kad ne želiš imat svoju dicu,onda će za par desetljeća Pakistanci uživat u tvojim nekretninama.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by danni1 11/8/2020, 10:57

סמאל wrote:Pa kad ne želiš imat svoju dicu,onda će za par desetljeća Pakistanci uživat u tvojim nekretninama.
Pa kad nemaš svoje dijece onda nije ni važno tko će uživat tvoje nekretnine za par desetljeća. jedina koju ćeš uživat i koja ti treba ti ne gine.

_________________
Demografski kolaps - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 10:57

סמאל wrote:Pa kad ne želiš imat svoju dicu,onda će za par desetljeća Pakistanci uživat u tvojim nekretninama.
Da....a Švabe će za koju godinu prsnit i potjerat Arape iz Njemačke a mi u svemu kopiramo Njemačku kad su ove stvari u pitanju.

HDZ če na idućim izborima maknit Plenkovica a dovest nekog desno orijentiranog da mogu u koaliciju s DP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by crvenkasti 11/8/2020, 11:00

epikur37 wrote:
https://www.24sata.hr/news/u-hrvatsku-je-lani-doselilo-cetiri-tisuce-iz-srbije-12-tisuca-ljudi-iz-bih-3-ipo-tisuce-sa-kosova-710442

s muslimanima smo jači

ZDS


:)

Ako već dolaze iz Srbije, ja volim nek dolaze Šiptari.

Srbe ne volim.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 11:04

crvenkasti wrote:
epikur37 wrote:
https://www.24sata.hr/news/u-hrvatsku-je-lani-doselilo-cetiri-tisuce-iz-srbije-12-tisuca-ljudi-iz-bih-3-ipo-tisuce-sa-kosova-710442

s muslimanima smo jači

ZDS


:)

Ako već dolaze iz Srbije, ja volim nek dolaze Šiptari.

Srbe ne volim.
Točno. Zato će DP ostat i dalje jak kad se skuži da je nama natalitet u osnovi 4 tisuće a ne 36 tisuća ljudi godišnje jer triba oduzet ove mlade koji su iselili a to je 32 tisuće ljudi.

Plenkovic će letit ća na idućim izborima jer ovo je prevelik raspad nataliteta jer je dao kvote kako se ne bi podigle plaće i zaustavilo iseljavanje Hrvata iz Hrvatske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by IL Risorto 11/8/2020, 11:20

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Pa kad ne želiš imat svoju dicu,onda će za par desetljeća Pakistanci uživat u tvojim nekretninama.
Da....a Švabe će za koju godinu prsnit i potjerat Arape iz Njemačke a mi u svemu kopiramo Njemačku kad su ove stvari u pitanju.

HDZ če na idućim izborima maknit Plenkovica a dovest nekog desno orijentiranog da mogu u koaliciju s DP.
Tvoji mokri snovi se nikad do sada nisu ostvarili.
Ukoliko dođe do promjene u Americi,te ona budaletina ne dobije drugi mandat,stvari će se vratit u balans i počet će novo doba globalizma.
Kotač povijesti sigurno se neće vraćat nazad.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 11:21

Lik na mom avataru je Demokrata. Tj lik iz mog nicka.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ray_Mabus

Demokratska stranka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 11:26

Potpuno mi je nebitno tko će dobiti ove izbore u Americi jer oni prije su bili bitniji da ne dođe ljevičarka na vlast u Americi i sad su muški kandidati.

Svejedno mi je oće li Trump ponovo ili neće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by IL Risorto 11/8/2020, 11:29

Uporan si Longi a znaš i sam da će ostat sve po starom.Niti će Švabi popizdit,niti će doći do pada emančipacije,niti će prestat trpačina,ali zato Hrvatska će se integrirat s tim trendovima,te će se sasvim solidno uklopit u liberalni,multikulturni globalni poredak.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 11:30

סמאל wrote:Uporan si Longi a znaš i sam da će ostat sve po starom.Niti će Švabi popizdit,niti će doći do pada emančipacije,niti će prestat trpačina,ali zato Hrvatska će se integrirat s tim trendovima,te će se sasvim solidno uklopit u liberalni,multikulturni globalni poredak.
Pa ako ćeš iskreno meni je Trump dojadio tako da bi sad radije vidio ljevičare na vlasti u Americi.

Trump je dosadan. Nije pokrenuo nit jedan rat za vrijeme svog mandata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by IL Risorto 11/8/2020, 11:43

Meni je najvažnije da se nastavi proces globalno liberalno, multikulturalnog poretka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 11:45

סמאל wrote:Meni je najvažnije da se nastavi proces globalno liberalno, multikulturalnog poretka.
A tko ga može zaustaviti sad kad je natalitet totalno krahira a tržište rada ostalo bez radne snage ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 11:50

To se ne može više zaustaviti. Sad je samo pitanje šta ćeš useljavat i zato je krajnja desnica u zapadnoj Europi antiislamska.

I to ti je cila priča.

Pitanje je Šta ćeš useljavat a ne hoćeš li. Hoćeš jer moraš. U tom dijelu nema filozofije nego u onome Šta ćeš useljavat ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by IL Risorto 11/8/2020, 12:08

RayMabus wrote:To se ne može više zaustaviti. Sad je samo pitanje šta ćeš useljavat i zato je krajnja desnica u zapadnoj Europi antiislamska.

I to ti je cila priča.

Pitanje je Šta ćeš useljavat a ne hoćeš li. Hoćeš jer moraš. U tom dijelu nema filozofije nego u onome Šta ćeš useljavat ?
Možemo li se dogovoriti u pogledu,što ćemo useljavati u Hrvatsku ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 12:14

Ja o tome ne odlučujem. Plenkovic je da kapitalistima da uvoze odakle god oni hoće a njima je najlakše zagrabit iz regiona jer su blizu i znaju jezik.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by crvenkasti 11/8/2020, 12:22

Mi bijelci, mi smo mutanti.
Pravi, izvorni homo sapiens je iz Afrike.

Mi smo hibrid, mješanac između homo sapiensa i neandertalca.

Zato smo tako nesretni i zbrkani.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by IL Risorto 11/8/2020, 12:38

RayMabus wrote:Ja o tome ne odlučujem. Plenkovic je da kapitalistima da uvoze odakle god oni hoće a njima je najlakše zagrabit iz regiona jer su blizu i znaju jezik.

Pa zar ne možeš poslat neki zahtjev GF-u ,u pogledu toga ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 12:40

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ja o tome ne odlučujem. Plenkovic je da kapitalistima da uvoze odakle god oni hoće a njima je najlakše zagrabit iz regiona jer su blizu i znaju jezik.

Pa zar ne možeš poslat neki zahtjev GF-u ,u pogledu toga ?
Mogao bih kad bi mi se dalo al znam da su stranci podstanari a da zapadna Europa traži radnu snagu masovno i na kraju će svi ti više manje odselit i napučit one djelove EU koji su bogatiji i u kojima ima posla i plaće su visoke.

Demografski kolaps - Page 2 4n17kol9h1l41
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 12:57

Ovo ti je njemački natalitet i uskoro će im falit jako puno radne snage a Balkan im je ispod nosa pa će se otvorit njima a onda šta će netko trćat radit u Hrvatsku kad može radit za tri puta veću plaću u Švabiji ?

Demografski kolaps - Page 2 Germany-population-pyramid-2018
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 13:54

Može li se Hrvatska demografski spasiti ?

https://www.geopolitika.news/vijesti/dr-sc-tado-juric-moze-li-se-hrvatska-demografski-spasiti/

Odgovor je Ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by RayMabus 11/8/2020, 14:27

Hrvatska se ne može demografski spasiti a evo i zašto :

SDP kao stranku uopće ne treba razmatrati kod ove tematike jer su oni ljevičari koji teže multikulturalizmu dakle zalažu se za trpačinu i protiv su nacionalizma i svog vlastitog naroda.

HDZ je s druge strane klijentelistička stranka koju su Hrvati i ostali građani Hrvatske koji su za promjene politički protivnici pa teže tome da ih isele iz države a na njihovo mjesto dovedu strance koji nemaju hrvatske papire a samim time nit pravo glasa a moraju šutit i radit dakle nisu im politička prijetnja a rade za kikiriki i šute.

Čak ni Domovinski pokret ako bi za četiri godine bio dio vlasti ne bi ništa mogao napravit jer i to su klijentelisti a s druge strane čak i da nešto pokušaju po ovom pitanju već sad je kasno a za četiri godine neće se ništa moć postić jer će iselit još sto tisuća mladih a natalitet dodatno krahirat.

Zato je odgovor Ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Demografski kolaps - Page 2 Empty Re: Demografski kolaps

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum