ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by epikur37 Mon 3 Aug - 20:49

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića
Hina
Prije 24 minute
4

Screenshot: Projekt Velebit/ YouTube
VODSTVO bošnjačke nacionalne manjine u Hrvatskoj u ponedjeljak je u otvorenom pismu predsjedniku Republike Zoranu Milanoviću napisalo da je iznenađeno njegovom odlukom da ispred postrojbi HVO-a koje su sudjelovale u oslobađanju RH i BiH odličje primi general HVO-a Mijo Jelić.

Vodstvo bošnjačke nacionalne manjine zatražilo je od predsjednika Hrvatske da preispita odluku o dodjeli odličja generalu HVO-a Zlatanu Miji Jeliću protiv kojeg je u BiH podignuta optužnica za ratni zločin.

>> Tko je general Zlatan Mijo Jelić kojeg Milanović planira odlikovati?

"Neugodno smo iznenađeni Vašom odlukom da ispred postrojbi HVO-a koje su sudjelovale u oslobađanju Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine odličja primi Mijo Jelić, osoba protiv koje je u BiH podignuta optužnica za ratni zločin i koja je u bijegu, ne prejudicirajući njegovu krivnju", navodi se u otvorenom pismu Koordinacije županijskih vijeća i predstavnika bošnjačke nacionalne manjine u Republici Hrvatskoj.

"Kao pripadnici bošnjačke nacionalne manjine u RH jako nam je stalo da se odnos između Hrvatske i BiH uvijek razvija u smjeru prijateljstva, dobrosusjedskih odnosa i međusobnog uvažavanja te smatramo da Vaš odluka o dodijeli odličja osobi s tako velikim teretom stavlja na kušnju odnos dviju država i dvaju prijateljskih naroda", poručuje se u otvorenom pismu.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Preispitate svoju odluku

"Stoga Vas pozivamo da u ime zdravog razuma, iskrenosti i prijateljstva preispitate svoju odluku te svojim primjerom ucrtate put ka budućnosti boljih odnosa svih nas kojima su Hrvatska i Bosna i Hercegovina u srcu," ističe se u pismu.

Predstavnici bošnjačke nacionalne manjine poručuju kako ih povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja veseli dodijele odličja "zaslužnim pojedincima koji su svojim primjerom i žrtvama doprinijeli stvaranju današnje Republike Hrvatske."

"Bošnjaci Hrvatske se također ponose što su bili dio Domovinskog rata i pomogli u svojoj mjeri da se ostvari san svih nas koji Hrvatsku smatramo svojom domovinom", navodi se u otvorenom pismu Koordinacije županijskih vijeća i predstavnika bošnjačke nacionalne manjine u RH upućenom predsjedniku Republike Zoranu Milanoviću.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/bosnjacka-nacionalna-manjina-pisala-milanovicu-zbog-odlikovanja-jelica/2202751.aspx

.........................

Jel što hasanče rekao

imal koga

marcel, karamarko, vucina

barem tre ili netko

probudite škoru!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by mentalitet Mon 3 Aug - 21:42

Nisi ti njihov..u tome ti je stvar...sve ti mogu oprostiti ali uspjeh nikada...manje istichi svoje apartmane i plovila ..budi gluplji nego oni i opet cete primiti nazad u drushtvo...I da...nadam se da si se opametio pa ti vishe nece pasti napamet zvati u goste glupu schwapchad..jedino ako ih mozesh oguliti za koji euro,,,onda je to okej...a razne kloshare koji ne znaju cijeniti gostoprimstvo...chovjeche tjeraj od sebe u sto pizdi materinih...ova formula kod mene vazi od kako znam za sebe,,,i nikada problema sa niki,,/

A sada malo o temi..Ovaj Zlatam mi pari da je musliman....budi oprezan taj mentalitet u kojem zivish nije prostodushan kao onaj u kojem si odrastao...stari ..to ti je u stanju biti kao fol najbolji frend dok ima interesa..a kada ga nema e onda si najebo...chim jednu uslugu ne odradish po njihovim zeljama ...pishi propalo i seli u Novi Zeland...savjet...ali ni tamo se ne druzi sa "nashima".

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by Hektorović Mon 3 Aug - 21:50

epikur37 wrote:Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića



.........................

Jel što hasanče rekao

imal koga

marcel, karamarko, vucina

barem tre ili netko

probudite škoru!

Ovo UDBA i KOS preko Milanovića, opet svađaju Hrvate različite vjeroispovjesti. Sve su to smislili Joža Manolić i Budo Lončar, Jugoslavija je sljedeći korak.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by RayMabus Mon 3 Aug - 21:59

Pišem pismo tinta mi se proli

I Milanović je Dalmoš

Prgav

Pa pa muđaheidini
RayMabus
RayMabus

Posts : 175415
2014-04-11


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by RayMabus Mon 3 Aug - 22:01

Seri im u usta muđahedinska

Saml im seri u usta

Bez milosti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175415
2014-04-11


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by epikur37 Mon 3 Aug - 22:06

mentalitet wrote:Nisi ti njihov..u tome ti je stvar...sve ti mogu oprostiti ali uspjeh nikada...manje istichi svoje apartmane i plovila ..budi gluplji nego oni i opet cete primiti nazad u drushtvo...I da...nadam se da si se opametio pa ti vishe nece pasti napamet zvati u goste glupu schwapchad..jedino ako ih mozesh oguliti za koji euro,,,onda je to okej...a razne kloshare koji ne znaju cijeniti gostoprimstvo...chovjeche tjeraj od sebe u sto pizdi materinih...ova formula kod mene vazi od kako znam za sebe,,,i nikada problema sa niki,,/

A sada malo o temi..Ovaj Zlatam mi pari da je musliman....budi oprezan taj mentalitet u kojem zivish nije prostodushan kao onaj u kojem si odrastao...stari ..to ti je u stanju biti kao fol najbolji frend dok ima interesa..a kada ga nema e onda si najebo...chim jednu uslugu ne odradish po njihovim zeljama ...pishi propalo i seli u Novi Zeland...savjet...ali ni tamo se ne druzi sa "nashima".


odrastao sam pored društva

jako dobro razumijem društvene i individualne nijanse..

pa i ono što se tebi čini kao zloća, ona to nije.

najbolji primjer je miha

da gledamo što ljudi govore i pišu on bi bio za krivičnu prijavu, ali ja znam duše i to nisu...

nisi ni ti.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by RayMabus Mon 3 Aug - 22:07

Nek im sere u usta

Bez milosti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175415
2014-04-11


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by RayMabus Mon 3 Aug - 22:08

Nema bolje od prgavog Dalmoša kad se zainati

Seri im usta

Čim otvore usta ti govno im poseri u ista
RayMabus
RayMabus

Posts : 175415
2014-04-11


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by RayMabus Mon 3 Aug - 22:14

Mogu mu ga popušit jer on ne odlikuje ljude nego brigade

Jedva čeka da ga Jeliću da orden

Nek žgadija puca od nemoći

Prgav je to Dalmoš

Neće taj ustuknit ni milimetra
RayMabus
RayMabus

Posts : 175415
2014-04-11


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by RayMabus Mon 3 Aug - 22:16

Sve će gardijske brigade HVO-A dobit ordenje za zasluge u Oluji

Šta vam smeta muđahedini ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175415
2014-04-11


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by RayMabus Mon 3 Aug - 22:18

RayMabus wrote:Sve će gardijske brigade HVO-A dobit ordenje za zaslugideolohina
Šta vam smeta muđahedini ?
Činjenica da će vam se svi Hrvati bez obzira na to koja su ideologija napit krvi.

Lijepo


Napit ćemo se
RayMabus
RayMabus

Posts : 175415
2014-04-11


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by T. Mon 3 Aug - 22:19

RayMabus wrote:Nema bolje od prgavog Dalmoša kad se zainati

Seri im usta

Čim otvore usta ti govno im poseri u ista
Oni vole jesti govna...
Znaš kako mujo briše guzicu nakon velike nužde?
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by Šandor Winnetou Tue 4 Aug - 3:29

T. wrote:
RayMabus wrote:Nema bolje od prgavog Dalmoša kad se zainati

Seri im usta

Čim otvore usta ti govno im poseri u ista
Oni vole jesti govna...
Znaš kako mujo briše guzicu nakon velike nužde?
znam a bolje da ne znam.
A jel ti znaš kad cigo pere ruke, prije ili poslje pišanja?

_________________
Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by michaellcmacha Tue 4 Aug - 7:05

epikur37 wrote:
mentalitet wrote:Nisi ti njihov..u tome ti je stvar...sve ti mogu oprostiti ali uspjeh nikada...manje istichi svoje apartmane i plovila ..budi gluplji nego oni i opet cete primiti nazad u drushtvo...I da...nadam se da si se opametio pa ti vishe nece pasti napamet zvati u goste glupu schwapchad..jedino ako ih mozesh oguliti za koji euro,,,onda je to okej...a razne kloshare koji ne znaju cijeniti gostoprimstvo...chovjeche tjeraj od sebe u sto pizdi materinih...ova formula kod mene vazi od kako znam za sebe,,,i nikada problema sa niki,,/

A sada malo o temi..Ovaj Zlatam mi pari da je musliman....budi oprezan taj mentalitet u kojem zivish nije prostodushan kao onaj u kojem si odrastao...stari ..to ti je u stanju biti kao fol najbolji frend dok ima interesa..a kada ga nema e onda si najebo...chim jednu uslugu ne odradish po njihovim zeljama ...pishi propalo i seli u Novi Zeland...savjet...ali ni tamo se ne druzi sa "nashima".


odrastao sam pored društva

jako dobro razumijem društvene i individualne nijanse..

pa i ono što se tebi čini kao zloća, ona to nije.

najbolji primjer je miha

da gledamo što ljudi govore i pišu on bi bio za krivičnu prijavu, ali ja znam duše i to nisu...

nisi ni ti.

znaš ti kurac...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by Ringo10 Tue 4 Aug - 14:17

RayMabus wrote:Mogu mu ga popušit jer on ne odlikuje ljude nego brigade

Jedva čeka da ga Jeliću da orden

Nek žgadija puca od nemoći

Prgav je to Dalmoš

Neće taj ustuknit ni milimetra
Ne znam ništa određeno o Jeliću ali mislim sada da mu na granici između Hrvatske i BiH treba dići nekoliko spomenika
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by epikur37 Tue 4 Aug - 16:09

Znaci ova svabica na susjednom brodu me doslovce pase, jede ocima..

hvata pogled, smijulji se I spusta ga u intimnu zonu


ovo mozemi izdrzati samo ja I ivan krstitelj

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by n_razbojnik Tue 4 Aug - 16:12

epikur37 wrote:Znaci ova svabica  na susjednom brodu me doslovce pase, jede ocima..

hvata pogled, smijulji se I spusta ga u intimnu zonu


ovo mozemi izdrzati samo ja I ivan krstitelj

Vataj se diplomacije

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by epikur37 Tue 4 Aug - 16:19

n_razbojnik wrote:
epikur37 wrote:Znaci ova svabica  na susjednom brodu me doslovce pase, jede ocima..

hvata pogled, smijulji se I spusta ga u intimnu zonu


ovo mozemi izdrzati samo ja I ivan krstitelj

Vataj se diplomacije


samo kartuzija...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića Empty Re: Bošnjačka nacionalna manjina pisala Milanoviću zbog odlikovanja Jelića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum