ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić - Page 2 Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Guest Sat 18 Jul - 16:16

RayMabus wrote:Dobra je Ruža. 

Možda i je, onako generalno, kao osoba. Ne znam i o tome ne želim ništa špekulirati.
No, u stranačkoj politici u Hrvata se ponaša ne samo kao slon u trgovini staklom nego kao prava štetočina.
Prvo je išla na listi HDZ-a za Europski parlament, pa im je okrenula leđa, pa je rekla kako joj je glavna ambicija ujedinjenje pravaških opcija, pa onda osnovala vlastitu konzervativnu stranku što je samo doprinijelo daljnjem razjedinjenu te opcije.
Proklamirani ciljevi su joj bili direktno suprostavljeni praktičnom ponašanju.
To i sada radi, jer je učinila jednu krajnje neprincipijelan potez ovim podržavanjem čovjeka koji je pokupio 19 preferencijalnih glasova birača.
Dakle, od nje u političkom smislu očito nikad ništa korisno.
Barem kada je stranačka politika u pitanju, druga je priča zalaganje za interese hrvatskih ribara u EP ili sad već davni otvoreni sukob sa narko dilerima na Korčuli, jer je tu pokazala kako se to radi u parlamentu.
U biti, moglo bi se to i dobro završiti ako se vrati u Sabor.

Guest
Guest


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić - Page 2 Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by RayMabus Sat 18 Jul - 16:51

Greška u koracima

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/od-euforije-do-letargije-kako-se-u-samo-tri-sata-preokrenula-buducnost-domovinskog-pokreta-15008811
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić - Page 2 Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Guest Sat 18 Jul - 17:15

mobiu$ wrote:
ne Cigane kao nacije

Cigani i nisu nacija, nego etnička skupina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić - Page 2 Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Guest Sat 18 Jul - 17:22

Speare Shaker wrote:
mobiu$ wrote:
ne Cigane kao nacije

Cigani i nisu nacija, nego etnička skupina.

Istina.

Ali suštinska izjava o DP ostaje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić - Page 2 Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Guest Sat 18 Jul - 17:30

mobiu$ wrote:
Speare Shaker wrote:
mobiu$ wrote:
ne Cigane kao nacije

Cigani i nisu nacija, nego etnička skupina.

Istina.

Ali suštinska izjava o DP ostaje.

To je drugi par postola.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić - Page 2 Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by RayMabus Sat 18 Jul - 18:07

Kaže ona ovo :

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/zao-mi-je-pauletica-iznimno-ga-cijenim-ali-politika-je-politika-a-dogovor-je-dogovor-15008972

Ajd ima neke logike.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić - Page 2 Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by epikur37 Sat 18 Jul - 20:19

Ruža Tomašić: Ne dam svoj mandat Pauletiću, idem u Sabor

https://www.vecernji.hr/vijesti/ne-dam-svoj-mandat-pauleticu-idem-u-sabor-1418133
..............

Ne da ...počelo kefanje na desnici
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić - Page 2 Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Pirate Sat 18 Jul - 20:47

Kako je Plenki usrao tu desnicu pa to je cudo nevidjeno. Ja da sam desnicar nakon ovog debakla bi se zamonasio od sramote i to negdje na Sinaj da me ne vide i ne cuju.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić - Page 2 Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Šandor Winnetou Sun 19 Jul - 3:16

škoro je srao u tanjur iz kojega je htio jesti i sad mu sljedi raspad sistema. Šteta jer mnogi bi ih rado vidjeli u vladi umjesto pupovca koju kontrolira onu smješnu nakupinu manjinaca sa po pet preferencijalnih glasova. No odbio je dva puta ponuđenu plenkijevu ruku pomirenja i nastavio gristi a to baš i nije odlika mudrog čovjeka

_________________
Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić - Page 2 Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum