ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by RayMabus 17/7/2020, 16:42

Ima zakonsko pravo na to i ne da joj da ona postavlja koga ona oće.

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić D53dd9da-18a4-4674-87e4-9a6764ab275e

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2198969&index_tid=32790&index_vid=410
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by RayMabus 17/7/2020, 16:47

Osvojio je više od deset posto glasova pa ako ova neće idućih godinu dana u sabor on je taj koji ima pravo da ako oće ide u sabor jer je takvi zakon

https://www.novilist.hr/vijesti/hrvatska/robert-pauletic-porucuje-ja-cu-u-saboru-zamijeniti-ruzu-tomasic/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by epikur37 17/7/2020, 16:47

ovdje bi škoro trebao presuditi
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Maggie19 17/7/2020, 16:50

Sad ce pravni strucnjaci. I strucnjaci.
8-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by RayMabus 17/7/2020, 17:04

Zanimljiva je situacija jer ona je osvojila više glasova od njega al i on je prešao 10% i sad ona stavlja nekog s liste koje iz njene stranke a u osnovi zakon u ovim slučajevima daje pravo onda onime ako takav postoji na listi tko je prešao 10% .

Ako ćemo iskreno i nije česta situacija jer ova je u eu parlamentu trenutno.

Ne znaju ni oni ove detalje al eto svašta naučiš iz ovakvih situacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Guest 17/7/2020, 19:45

Ma pa neka se dogovore, to su ljudi kojima nije do mandata ni fotelja, njih zanimaju programi i Hrvatska!  Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić 1f601
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by crvenkasti 17/7/2020, 20:21

Jel to onaj iz kviskoteke?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by melkior 18/7/2020, 01:34

Ružu Tomašić je dovela UDBA da razjebe desnicu.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Guest 18/7/2020, 09:35

melkior wrote:Ružu Tomašić je dovela UDBA da razjebe desnicu.

Ne vjerujem da ju je dovela UDBA, ali da je učinila pravaškoj desnici puno štete, to jest.

Pa sjeti se samo Ruže Tomašić. Prvo je obećala ujedinjenje svih pravaša, a onda prvo lutala od nemila do nedraga i na kraju završila osnivanjem vlastite (Konzervativne) stranke koja je samo još više razjedinila pravašku političku scenu.
Neki ljudi jednostavno nisu talentirani za politiku i sa tim se moraju pomiriti ako ne žele izazvati veliku štetu društvu i osramotiti se bauljanjem na političkoj sceni po principu lijevo desno, nigdje moga stana.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t18632p80-hasanbegovic-izdao-hdz-drugi-je-na-listi-brune-esih-svjestan-je-svih-mogucih-posljedica#845563
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by RayMabus 18/7/2020, 14:04

Dobra je Ruža. Ide ona u koalicije tako da nema razjedinjavanja dok su oni god skupa kad se ide na izbore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Guest 18/7/2020, 14:07

Eto, izjavila je ako je tako, onda će ipak ona u Sabor. :D

Ilčić u EP...Foteljo moja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by RayMabus 18/7/2020, 14:08

mobiu$ wrote:Eto, izjavila je ako je tako, onda će ipak ona u Sabor. :D

Ilčić u EP...Foteljo moja.
lol!

Ne da DP fotelju u saboru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Maggie19 18/7/2020, 14:12

crvenkasti wrote:Jel to onaj iz kviskoteke?
Da.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Guest 18/7/2020, 14:14

RayMabus wrote:
mobiu$ wrote:Eto, izjavila je ako je tako, onda će ipak ona u Sabor. :D

Ilčić u EP...Foteljo moja.
lol!

Ne da DP fotelju u saboru.

Daju jedino onom što je dobio 19 preferencijalnih glasova.

Kakva stoka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by RayMabus 18/7/2020, 14:15

Koliko svađe a riječ je o samo jednom mandatu. Ne mogu se dogovorit ni ko ljudi oko godinu dana mandata u saboru a oni bi bili grupa za osvajanje vlasti u Hrvatskoj.

Svašta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Pirate likes this post

Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Guest 18/7/2020, 14:23

Zamislite samo koalirati i ovisiti o tim ciganima (ne Cigane kao nacije, oni su gospoda za DP)...

Škoro predsjednik Sabora.
Haso ministar kulture.
Škorina sestra poljoprivreda.
Još su htjeli gospodarstvo, promet, EU fondove i pravosuđe.

I Andrej ne smije biti premijer.

A sad potpredsjednik Vlade ne smije biti iz SDSS-a, iskorištavaju jadne Hrvate...kmeče na najjače.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by RayMabus 18/7/2020, 14:34

mobiu$ wrote:Zamislite samo koalirati i ovisiti o tim ciganima (ne Cigane kao nacije, oni su gospoda za DP)...

Škoro predsjednik Sabora.
Haso ministar kulture.
Škorina sestra poljoprivreda.
Još su htjeli gospodarstvo, promet, EU fondove i pravosuđe.

I Andrej ne smije biti premijer.

A sad potpredsjednik Vlade ne smije biti iz SDSS-a, iskorištavaju jadne Hrvate...kmeče na najjače.
Znam samo da ova neće dobiti moj glas na idućim eu izborima. Ne dolazi u obzir. Izgleda da ona uopće ne kuži da piša i sere po onih 3,900 glasača koji su dali glas Pauletiću u 10 izbornoj jedinici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by RayMabus 18/7/2020, 14:44

Prvo je išla postavit svoga koji je porijeklom iz 10 izborne jedinice al je u suštini u Zagrebu a dobija 19 glasova dakle njegova familija u selu glasala za njega pa kad nije to prošlo onda ne nego sad će ona.

U suštini Pauletić ju je dobro raskrinka jer ova ne kuži da je mandat dobila zahvaljujući i Pauletiću a ego trip teški.

S ovima u koaliciju ? Nema teorije.

Mislim da će DP zbog ovoga na eu izborima ić bez nje.

S ovakvima nema koalicije koji se grebu za godinu dana mandata umisto da nagrade onih 3900 glasača iz desete izborne jedinice a ona još piša i sere po njima.

Umišljena koza.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by RayMabus 18/7/2020, 14:53

Ovo je Škorina najveća greška šta je s ovima iša u koaliciju jer to nit je protiv korupcije nit išta a uvjetovali da budu prvi na listama i ušli u Sabor dok DP u mnogim izbornim jedinicama nije.

Dakle podržali Hasu i on mandat a drugi na listi iz DP ( Peterlin ) kurčina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Guest 18/7/2020, 18:16

RayMabus wrote:Dobra je Ruža. 

Možda i je, onako generalno, kao osoba. Ne znam i o tome ne želim ništa špekulirati.
No, u stranačkoj politici u Hrvata se ponaša ne samo kao slon u trgovini staklom nego kao prava štetočina.
Prvo je išla na listi HDZ-a za Europski parlament, pa im je okrenula leđa, pa je rekla kako joj je glavna ambicija ujedinjenje pravaških opcija, pa onda osnovala vlastitu konzervativnu stranku što je samo doprinijelo daljnjem razjedinjenu te opcije.
Proklamirani ciljevi su joj bili direktno suprostavljeni praktičnom ponašanju.
To i sada radi, jer je učinila jednu krajnje neprincipijelan potez ovim podržavanjem čovjeka koji je pokupio 19 preferencijalnih glasova birača.
Dakle, od nje u političkom smislu očito nikad ništa korisno.
Barem kada je stranačka politika u pitanju, druga je priča zalaganje za interese hrvatskih ribara u EP ili sad već davni otvoreni sukob sa narko dilerima na Korčuli, jer je tu pokazala kako se to radi u parlamentu.
U biti, moglo bi se to i dobro završiti ako se vrati u Sabor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić Empty Re: Robert Pauletić : Ja ću u saboru zamijeniti Ružu Tomašić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum