ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by veber 7/7/2020, 21:31

marcellus wrote:precjednik je isto tako produkt pijane kolinde i hadezea koji ju je sabotirao gdje je stigao. Ljudi nisu glasali za nju u drugom krugu, u kom nije bilo škore. Jer nisu htjeli glasati za nju, jer se sramotila na svakom koraku. Milanović nije. On se sramotio nakon što je izabran. Jebiga, ali je tako.
meni ste vi iz hdz, fakat zanimljivi. ono mažem oči, nikaj ne vidim.
s obzirom da živim u kvartu gdje i bivša predsjednica, a imam ritual polaska vožnje, sisata i grdog pogleda svako jutro su bile na kavi.
kolizija moje vožnje i njenih kava.
s obzirom da drajvam bezuvjetno na vrijeme, viđao sam ih svako jutro.
promjenio sam rutu jer mi se i bajk počeo pigat.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Noor 7/7/2020, 22:17

metilda wrote:doslovno ste upali u masovnu histeriju

netočno, samo sam zadovoljna što izbore nije dobio Restart

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Hektorović 7/7/2020, 22:20

veber wrote:
marcellus wrote:precjednik je isto tako produkt pijane kolinde i hadezea koji ju je sabotirao gdje je stigao. Ljudi nisu glasali za nju u drugom krugu, u kom nije bilo škore. Jer nisu htjeli glasati za nju, jer se sramotila na svakom koraku. Milanović nije. On se sramotio nakon što je izabran. Jebiga, ali je tako.
meni ste vi iz hdz, fakat zanimljivi. ono mažem oči, nikaj ne vidim.
s obzirom da živim u kvartu gdje i bivša predsjednica, a imam ritual polaska vožnje, sisata i grdog pogleda svako jutro su bile na kavi.
kolizija moje vožnje i njenih kava.
s obzirom da drajvam bezuvjetno na vrijeme, viđao sam ih svako jutro.
promjenio sam rutu jer mi se i bajk počeo pigat.
?
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by darth_vader 7/7/2020, 22:26

kaya wrote:
Noor wrote:Nešto čudno?
Vidli da nece jamiti...pa razlaz
Ali ide u sabor umjesto nje gospodin Litra, sa 19 glasova.
Kakav šljam. Pa im daj da vode državu.
Pa to da crkavamo od korone kada bi vidjeli da ne mogu ništa bi samo spakiralo kofere i pobjeglo u argentinu.
Od tamo bi se borili za hrvatsku stvar naravno al u kurcu.


Vidjeli Njonju kako može biti predsjednik sabora sa ne puno više glasova pa što ne bi i oni malo iskoristili sadašnji nakaradni izborni zakon...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by darth_vader 7/7/2020, 22:42

debotoijusto wrote:
Noor wrote:
abraham wrote:Jebi ga sto vama nije jasno????? Sve je ovo bilo receno i prije izbora. Sve se to znalo. Jebeno je da nitko iz ADZ nije spomenuo mogucnost da Pupovac dobije ministarstvo. Cak su busali u prsa da su oni suverenisti. Cini mi se da je Plenkovic to rekao u suceljavanju. Uljepsavate i izvrcete stvari 48 sati nakon izbora. Glas za Plenkovica je glas za Pupovca, Kajtazija , Radina, Stanimirovica..... To je istina. Fakti. Nema lijevo desno, naprijed natrag. To je to. Ostalo je celofan.....
Nisi u pravu, Pupi ponovo u vladi je Škorin produkt. Kockoglavi predsjednik je također Škorin produkt.
Sve sto je u kampanjama obecavao da nece uciniti, svojim postupcima je osobno  i direktno prouzročio.
Škorin instant domoljubni pokret je na kraju postigao baš ono što je tvrdio da svim silama želi spriječiti i promijeniti: Kenwood Kenon i Pupovac opet zajedno vladaju Hrvatskom.
A na kraju svega, iako to nisam željela, lakše ću nakon svega sto sada znam, provariti Pupovca u vladi, nego ovu ljigu, kojem je domoljublje jos nedavno bila floskula.
Ma marš, šupak perfidni ....kako došo, tako ošo.
Hvala Bogu.
kolegice imas +

coric tepes i mutavi karamarko su bili kamilica za ovaj pokret opasnih namjera pod krinkom domoljublja/promjena

Još jedan kradezeovac, sinoć čitam onog ugojenog Bosanca s Indexa kako piše pangerike anemičnom, jebate pa kol'ko vas je... svi se outali odjednom... Dobar trojanac je taj anemični, koliko se čini... Glasač kradezea sve može progutati za sinekuricu pa bi vjerojatno i one tvoje degutantne prikaze s djecom u udarom terminu...nisu ni skužili da su neprimjetno postali SDP zapravo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by veber 7/7/2020, 22:50

Hektorović wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:precjednik je isto tako produkt pijane kolinde i hadezea koji ju je sabotirao gdje je stigao. Ljudi nisu glasali za nju u drugom krugu, u kom nije bilo škore. Jer nisu htjeli glasati za nju, jer se sramotila na svakom koraku. Milanović nije. On se sramotio nakon što je izabran. Jebiga, ali je tako.
meni ste vi iz hdz, fakat zanimljivi. ono mažem oči, nikaj ne vidim.
s obzirom da živim u kvartu gdje i bivša predsjednica, a imam ritual polaska vožnje, sisata i grdog pogleda svako jutro su bile na kavi.
kolizija moje vožnje i njenih kava.
s obzirom da drajvam bezuvjetno na vrijeme, viđao sam ih svako jutro.
promjenio sam rutu jer mi se i bajk počeo pigat.
?
markićka i sisata svako jutro piju kavu na uglu zvonimirove i bauverove.
(neki put se pitam koliko moraš bit očajan da jebeš kolindu, markićku-onda mi iskoči mrak, pa si mislim. ti bi birao?)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Guest 7/7/2020, 23:14

Noor wrote:
metilda wrote:doslovno ste upali u masovnu histeriju

netočno, samo sam zadovoljna što izbore nije dobio Restart

netočno.. ovdje se uopće ne piše o dobrobiti poraza sdp-a nego jedino i isključivo o povijesnoj nužnosti pobjede plenkija nad škorom s naglaskom na to da se natječete tko će više pljuvati po škori ..
nije moja rečenica da je plenki racionalan izbor nego tvoja ali ne u kontekstu pobjede nad restartom nego pobjede nad pravaškom neandertalskom grupacijom
ova histerija oko škore i panegerika plenkoviću je baš galaktički fenomen
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Noor 7/7/2020, 23:15

to su tvoje fikcije, koje me ne zanimaju

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Guest 7/7/2020, 23:16

Noor wrote:to su tvoje fikcije, koje me ne zanimaju

pa čitate li vi sebe .. kreni od početka ove teme i vidi tko je glavna tema i na koji način
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Noor 7/7/2020, 23:18

navedeni su fakti, čak i kronološki... ali ne dopiru do tebe
nemam namjeru ponavljati svoje upise i objašnjavati, vrijeme je novac :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Guest 7/7/2020, 23:24

Noor wrote:navedeni su fakti, čak i kronološki... ali ne dopiru do tebe
nemam namjeru ponavljati svoje upise i objašnjavati, vrijeme je novac :)

vjerujem da su navedeni ali ne fakti nego rekla kazala poluinformacije i neki detalji iz škorina osobnog života
plenky sada ispada svetac koji je krvario za hrvatsku od 91. do 95.
broje se krvna zrnca škorine supruge a izjavljuje se da je lakše podnijeti pupovca nego škoru u vladi
insinuira se na temelju osobnog razgovora s osijekom da je škoro isplanirao pokrasti sve firme u hrvatskoj
kažem insinuira jer nije predočen nikakav opipljiv dokaz..
hajka neviđenih razmjera i zbilja ama baš zbilja miriše na šeksa ali pretpostavljam da je pored škore sada i šeks zlatno dijete
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Noor 7/7/2020, 23:30

navela sam što sam čula od bliskog izvora, nazovimo to tako :)
a kakve bi ti dokaze da ti dam, snimke razgovora? prepiske?
nemam to, ali možda ima netko drugi, vidjet cemo :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by RayMabus 7/7/2020, 23:31

metilda wrote:
Noor wrote:navedeni su fakti, čak i kronološki... ali ne dopiru do tebe
nemam namjeru ponavljati svoje upise i objašnjavati, vrijeme je novac :)

vjerujem da su navedeni ali ne fakti nego rekla kazala poluinformacije i neki detalji iz škorina osobnog života
plenky sada ispada svetac koji je krvario za hrvatsku od 91. do 95.
broje se krvna zrnca škorine supruge a izjavljuje se da je lakše podnijeti pupovca nego škoru u vladi
insinuira se na temelju osobnog razgovora s osijekom da je škoro isplanirao pokrasti sve firme u hrvatskoj
kažem insinuira jer nije predočen nikakav opipljiv dokaz..
hajka neviđenih razmjera i zbilja ama baš zbilja miriše na šeksa ali pretpostavljam da je pored škore sada i šeks zlatno dijete
:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Šandor Winnetou 8/7/2020, 07:13

abraham wrote:
Noor wrote:
abraham wrote:
Noor wrote:
abraham wrote:Idemo ovako. Ajde sada da se izjasne svi koji su nabijali na nos Plenkovicu 11 lopovskih ministara prije samo tjedan dana. Posteno, malo pepela i recite ja sam. Idemo i isti sta su prigovarali Bandica, zetoncice i sl. Idemo ako imate obraz.
Kolega, sto vi želite reći? Da ih nije posmicao nakon otkrivenih afera ili prisilio da sami odu? Da nije pročistio vladu? Što?
Hocu reci da nije trebalo do toga doci tj nisu trebali doci na te funkcije.Ne radi se o jednom-dva. Radi se o jedanaest.Plus Saucha,plus Bandic i ekipa????? Ili sam ja nenormalan ili je ovo normalno. 

Ejjjj to sam ja Mujo, vozi, dalje, vozi dalje......
Pa nije moguće da smatraš da premijer može znati mračne strane svih potencijalnih ministara? Pa pobogu...službama koje se time bave treba izvjesno vrijeme da uđu u trag i otkriju..i to tek kad novinari nešto iskopaju, a ne unaprijed i iz predostrožnosti.
Ili misliš da bi Plenki već sada trebao podnijeti bianco prijave na kandidate za ministre da ih službe pretresu?
To se radi kad postoje indicije, a ne za svaki slučaj dajte vidite šta su, tko su. Osim toga, kriminalu su podložna razno razna područja, pa tko bi sve to skenirao unaprijed????
Da zakljucimo. Jebi ga ljudi kradu. Neke uhvate pa ih izbacimio. Neke uhvate pa ih ne izbacimo (Saucha) , sto ces takvi smo. Nista, ne mijenjaj, daj zmigavac desno a vozi ravno... Ravno do dna..... Nista. Sretno i molim nikakova kukanjava za tri do sest mjeseci. Samo opusteno.....
nebi se štel mešati ali
https://www.24sata.hr/news/zagreb-optuzno-vijece-u-aferi-dnevnice-saucha-dosao-na-sud-619041

_________________
Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by vuksadinare 8/7/2020, 07:17

metilda wrote:
Noor wrote:navedeni su fakti, čak i kronološki... ali ne dopiru do tebe
nemam namjeru ponavljati svoje upise i objašnjavati, vrijeme je novac :)

vjerujem da su navedeni ali ne fakti nego rekla kazala poluinformacije i neki detalji iz škorina osobnog života
plenky sada ispada svetac koji je krvario za hrvatsku od 91. do 95.
broje se krvna zrnca škorine supruge a izjavljuje se da je lakše podnijeti pupovca nego škoru u vladi
insinuira se na temelju osobnog razgovora s osijekom da je škoro isplanirao pokrasti sve firme u hrvatskoj
kažem insinuira jer nije predočen nikakav opipljiv dokaz..
hajka neviđenih razmjera i zbilja ama baš zbilja miriše na šeksa ali pretpostavljam da je pored škore sada i šeks zlatno dijete
tako nekako...a zna s edobro kad je plenki otisao '91 i kad se vratio...prije nego sto se vratio poslao je izvidnicu da li je rat gotov Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by abraham 8/7/2020, 07:20

tre wrote:
abraham wrote:
Noor wrote:
abraham wrote:
Noor wrote:
Kolega, sto vi želite reći? Da ih nije posmicao nakon otkrivenih afera ili prisilio da sami odu? Da nije pročistio vladu? Što?
Hocu reci da nije trebalo do toga doci tj nisu trebali doci na te funkcije.Ne radi se o jednom-dva. Radi se o jedanaest.Plus Saucha,plus Bandic i ekipa????? Ili sam ja nenormalan ili je ovo normalno. 

Ejjjj to sam ja Mujo, vozi, dalje, vozi dalje......
Pa nije moguće da smatraš da premijer može znati mračne strane svih potencijalnih ministara? Pa pobogu...službama koje se time bave treba izvjesno vrijeme da uđu u trag i otkriju..i to tek kad novinari nešto iskopaju, a ne unaprijed i iz predostrožnosti.
Ili misliš da bi Plenki već sada trebao podnijeti bianco prijave na kandidate za ministre da ih službe pretresu?
To se radi kad postoje indicije, a ne za svaki slučaj dajte vidite šta su, tko su. Osim toga, kriminalu su podložna razno razna područja, pa tko bi sve to skenirao unaprijed????
Da zakljucimo. Jebi ga ljudi kradu. Neke uhvate pa ih izbacimio. Neke uhvate pa ih ne izbacimo (Saucha) , sto ces takvi smo. Nista, ne mijenjaj, daj zmigavac desno a vozi ravno... Ravno do dna..... Nista. Sretno i molim nikakova kukanjava za tri do sest mjeseci. Samo opusteno.....
nebi se štel mešati ali
https://www.24sata.hr/news/zagreb-optuzno-vijece-u-aferi-dnevnice-saucha-dosao-na-sud-619041
Pogledajte komentare . bilo kako bilo ali stara hrvatska kaze, nije problem sta je krao vec sta su ga uhvatili. Uglavnom najniza ladica. E sada , sada kada vise ne dize rucicu za nas i kada nam ne treba, sada neka drzavne institucije rade svoj posao. Sta je najgore ili najbolje (po nasim kolegama/cama) premijer nije znao za ovo. Iliti svi su nevini dok im se ne dokaze suprotno.Dokazati suprotno se nije moglo(niti pokusalo) dok je bio potreban za vecinu. sad....Ko mu jebe mater. Da i politika i premijer nemaju upliv kod pravosudja. Ma ne... Pravosudje je neovisno ... Muhahahahahaaa Sretno vam bilo.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Šandor Winnetou 8/7/2020, 07:24

abraham wrote:
tre wrote:
abraham wrote:
Noor wrote:
abraham wrote:
Hocu reci da nije trebalo do toga doci tj nisu trebali doci na te funkcije.Ne radi se o jednom-dva. Radi se o jedanaest.Plus Saucha,plus Bandic i ekipa????? Ili sam ja nenormalan ili je ovo normalno. 

Ejjjj to sam ja Mujo, vozi, dalje, vozi dalje......
Pa nije moguće da smatraš da premijer može znati mračne strane svih potencijalnih ministara? Pa pobogu...službama koje se time bave treba izvjesno vrijeme da uđu u trag i otkriju..i to tek kad novinari nešto iskopaju, a ne unaprijed i iz predostrožnosti.
Ili misliš da bi Plenki već sada trebao podnijeti bianco prijave na kandidate za ministre da ih službe pretresu?
To se radi kad postoje indicije, a ne za svaki slučaj dajte vidite šta su, tko su. Osim toga, kriminalu su podložna razno razna područja, pa tko bi sve to skenirao unaprijed????
Da zakljucimo. Jebi ga ljudi kradu. Neke uhvate pa ih izbacimio. Neke uhvate pa ih ne izbacimo (Saucha) , sto ces takvi smo. Nista, ne mijenjaj, daj zmigavac desno a vozi ravno... Ravno do dna..... Nista. Sretno i molim nikakova kukanjava za tri do sest mjeseci. Samo opusteno.....
nebi se štel mešati ali
https://www.24sata.hr/news/zagreb-optuzno-vijece-u-aferi-dnevnice-saucha-dosao-na-sud-619041
Pogledajte komentare . bilo kako bilo ali stara hrvatska kaze, nije problem sta je krao vec sta su ga uhvatili. Uglavnom najniza ladica. E sada , sada kada vise ne dize rucicu za nas i kada nam ne treba, sada neka drzavne institucije rade svoj posao. Sta je najgore ili najbolje (po nasim kolegama/cama) premijer nije znao za ovo. Iliti svi su nevini dok im se ne dokaze suprotno.Dokazati suprotno se nije moglo(niti pokusalo) dok je bio potreban za vecinu. sad....Ko mu jebe mater. Da i politika i premijer nemaju upliv kod pravosudja. Ma ne... Pravosudje je neovisno ... Muhahahahahaaa Sretno vam bilo.....
pravosuđe je rak rana RH, moj je osvrt bio na to da se sauhu nije oslobodilo

_________________
Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by abraham 8/7/2020, 07:31

Tocno, nije ga se oslobodilo ali ga se nije niti osudilo niti izbacilo iz Sabora, dok je drzao saborsku vecinu ili lojtre, kako hocete. Sada, sada, nije vise bitno, sada je sve to samo farsa. Ustvari bila je od pocetka sada je doslo do besmisla.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Guest 8/7/2020, 07:40

vuksadinare wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:navedeni su fakti, čak i kronološki... ali ne dopiru do tebe
nemam namjeru ponavljati svoje upise i objašnjavati, vrijeme je novac :)

vjerujem da su navedeni ali ne fakti nego rekla kazala poluinformacije i neki detalji iz škorina osobnog života
plenky sada ispada svetac koji je krvario za hrvatsku od 91. do 95.
broje se krvna zrnca škorine supruge a izjavljuje se da je lakše podnijeti pupovca nego škoru u vladi
insinuira se na temelju osobnog razgovora s osijekom da je škoro isplanirao pokrasti sve firme u hrvatskoj
kažem insinuira jer nije predočen nikakav opipljiv dokaz..
hajka neviđenih razmjera i zbilja ama baš zbilja miriše na šeksa ali pretpostavljam da je pored škore sada i šeks zlatno dijete
tako nekako...a zna s edobro kad je plenki otisao '91 i kad se vratio...prije nego sto se vratio poslao je izvidnicu da li je rat gotov Basketball

još nešto bode oči..
koliko mogu primijetiti obrušilo se na škoru da planira uhljebiti svoj kadar i preuzeti sve velike firme u državi, pretpostavljam one koje su potpomogle kampanju
istovremeno ni riječi o tome da će možda (sic!) i Kenwood Kenon pomoći svojim donatorima jer to božesačuvaj nije do sada radio (sic!)
histerično se obrušava na škorin svaki potez, video, pjesmu, izjavu, fotografiju, a Kenwood Kenon se kao spasitelj i izbavitelj nacije uzdiže kao jedino moguće rješenje dok se prije svega par mjeseci beskonačno pljuvalo po njemu
taj nagli zaokret je meni jednostavno nejasan i jedino čemu ga mogu pripisati je vrlo pomno isplaniranom i prepoznatljivom šeksovu narativu koji je dio foruma doveo u stanje delirija i masovne histerije.. bojim se da će osvješćivanje biti bolno..
lako je moguće da se DP pod ovim linčom i raspadne, ne bi me čudilo jer ipak prekratko postoje na političkoj sceni a pritisak je nevjerojatan..
ali takvo neviđeno uništavanje desne političke scene zapakirano u paket političkog i ekonomskog kriznog imperativa pokazuje koliko je Kenwood Kenon briselska marioneta.. predstoji nam vidjeti kako će nagraditi iznenadnog miljenika nacije pupovca.. i provesti očekivano povećanje manjinskih prava jer eto jako su im malena :rasta
sve u svemu videt ćemo uskoro ima li u DP žetončića i kako će hdz obaviti dekonstrukciju i DP i Mosta..
vidjet ćemo i koliko će (adekvatnog) truda uložiti u dekonstrukciju Možemo platforme
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Noor 8/7/2020, 09:02

abraham wrote:Tocno, nije ga se oslobodilo ali ga se nije niti osudilo niti izbacilo iz Sabora, dok je drzao saborsku vecinu ili lojtre, kako hocete. Sada, sada, nije vise bitno, sada je sve to samo farsa. Ustvari bila je od pocetka sada je doslo do besmisla.

Saucha je bio uhićen i pritvoren 10. veljače 2017., kad je otpočela istraga, a 14.03.2019. je potvrđena i optužnica.
Mandat mu nije niti je mogao biti oduzet, jer prema Zakonu o izboru zastupnika u Hrvatski sabor mandat prestaje smrću, ako zastupnik podnese ostavku (što ovaj nije učinio), ako mu je pravomoćnom sudskom odlukom oduzeta poslovna sposobnost, te ako je pravomoćnom sudskom presudom osuđen na bezuvjetnu kaznu zatvora u trajanju duljem od šest mjeseci.

da ne biste kolega opet subjektivno interpretirali moj upis, naglašavam da nikoga ne branim, nego samo iznosim opće poznate činjenice i potkrjepljujem linkovima:

https://www.poslovni.hr/hrvatska/iz-uskok-a-objavili-sto-sve-sauchi-stavljaju-na-teret-324058

https://www.24sata.hr/news/zagreb-optuzno-vijece-u-aferi-dnevnice-saucha-dosao-na-sud-619041

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/sto-ce-biti-sa-sauchinom-foteljom-u-saboru-20170213/print

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by abraham 8/7/2020, 09:31

Kolegice branite neobranjivo. Naime postoji mogucnost oduzimanja saborskog imuniteta sta je uradjeno u vise slucajeva. U ovom slucaju "neovisno" povjerenstvo i "neovisno" sudstvo nisu posegnuli za tom solucijom. Bilo kako bilo odradio je sto je trebao a sudstvo a i saborsko povjerenstvo ce ostati neovisno kao i do sada, jelte. Milanovic, pardon Plenkovic nije znao da je on u kaznenom postupku, nije znao sto je na socijalnim mrezama pisao o "njegovj" politickoj opciji i sl. Sta bi se reklo sinkopa totalna. Anemija minor i ad hoc sinkopa......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 5 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum