ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Noor 7/7/2020, 20:13

Hektorović wrote:
Noor wrote:
marcellus wrote:precjednik je isto tako produkt pijane kolinde i hadezea koji ju je sabotirao gdje je stigao. Ljudi nisu glasali za nju u drugom krugu, u kom nije bilo škore. Jer nisu htjeli glasati za nju, jer se sramotila na svakom koraku. Milanović nije. On se sramotio nakon što je izabran. Jebiga, ali je tako.
Da nije bilo Škore,vjerojatno ne bi bilo ni drugog kruga.
Da je na kraju uprskala, je...nije izdrzala pritisak.

A Škoro je de facto figura iza koje stoje Mate Radeljić kojeg je KGK razriješila i Mario Radić, suvlasnik Pevexa i aktualni financijski tajnik DR.

Ima tu još igrača, a glavni cilj je nakačit se na proračun.
Unaprijed su napravili raster...sve državne firme i agencije podijelili i nadali se zajašiti čim zavladaju

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by abraham 7/7/2020, 20:14

Noor wrote:
abraham wrote:Idemo ovako. Ajde sada da se izjasne svi koji su nabijali na nos Plenkovicu 11 lopovskih ministara prije samo tjedan dana. Posteno, malo pepela i recite ja sam. Idemo i isti sta su prigovarali Bandica, zetoncice i sl. Idemo ako imate obraz.
Kolega, sto vi želite reći? Da ih nije posmicao nakon otkrivenih afera ili prisilio da sami odu? Da nije pročistio vladu? Što?
Hocu reci da nije trebalo do toga doci tj nisu trebali doci na te funkcije.Ne radi se o jednom-dva. Radi se o jedanaest.Plus Saucha,plus Bandic i ekipa????? Ili sam ja nenormalan ili je ovo normalno. 

Ejjjj to sam ja Mujo, vozi, dalje, vozi dalje......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Eroo 7/7/2020, 20:17

Koliko je ono bilo HSP-ova? 3? 4?. Kao državotvorne stranke, a nisu mogli sastavit skupa više od 3 člana.  :)
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by RayMabus 7/7/2020, 20:17

Od tog domovinskog pokreta na kraju će tu ostat samo braco i seka Škoro plus još neki njihov.

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 106988975_577040133250759_2642258115305601926_n

Ja u svom selu znam bar deset ljudi koji su bolja desnica od pola ovih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175491
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Hektorović 7/7/2020, 20:17

Noor wrote:
Hektorović wrote:
Ima tu još igrača, a glavni cilj je nakačit se na proračun.
Unaprijed su napravili raster...sve državne firme i agencije podijelili i nadali se zajašiti čim zavladaju

Ali Škoro i 40 bandita 


I to u vrijeme pandemije... a kad bi puklo, Škorica bi valja opet zbrisa preko bare, ovaj put sa lovom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Noor 7/7/2020, 20:17

Hektorović wrote:
Noor wrote:
Hektorović wrote:
סמאל wrote:Ako ostavimo ideološku pristranost po strani,ali sam Tomašević iz ,,Možemo'' te Puljak iz ,,Pametno'' imaju više mozga nego svi ti cirkusanti iz Domovinskog Pokreta zajedno,a Raspudić debelo popravlja prosjek Mosta.

Grmoja i Petrov su ok dečki, no nisu za izvršnu vlast, isto vrijedi i za Ninu.
Kao jaka oporba, posve ok.

E pa to, neka vrata narodnih tribuna... zato i imamo sabor, da se čuju i kritike, i imaju čak neke moje simpatije, iako mislim da im nije mjesto u vlasti.
Meni su bili odbojni kad su gomilom ucjena trgovali s Milanovicem i Karamarkom ...i na kraju zavrsili u Oreškovicevoj vladi. Na kraju je i razbucali...sto je bilo ok :)
Eto, Škoro i premijer Građevina - pandani :)
Jedina razlika što Milo moje zna hrvatski :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Hektorović 7/7/2020, 20:18

RayMabus wrote:Od tog domovinskog pokreta na kraju će tu ostat samo braco i seka Škoro plus još neki njihov.

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 106988975_577040133250759_2642258115305601926_n

Ja u svom selu znam bar deset ljudi koji su bolja desnica od pola ovih.

Prkačin će okupirat saborski caffe
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Noor 7/7/2020, 20:19

Hektorović wrote:
Noor wrote:
Hektorović wrote:
Ima tu još igrača, a glavni cilj je nakačit se na proračun.
Unaprijed su napravili raster...sve državne firme i agencije podijelili i nadali se zajašiti čim zavladaju

Ali Škoro i 40 bandita 


I to u vrijeme pandemije... a kad bi puklo, Škorica bi valja opet zbrisa preko bare, ovaj put sa lovom.
Ma bagra, ološ i smećad :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Hektorović 7/7/2020, 20:21

Noor wrote:
Meni su bili odbojni kad su gomilom ucjena trgovali s Milanovicem i Karamarkom ...i na kraju zavrsili u Oreškovicevoj vladi. Na kraju je i razbucali...sto je bilo ok :)
Eto, Škoro i premijer Građevina - pandani :)
Jedina razlika što Milo moje zna hrvatski :)

Kažem, dobri su kad su daleko od izvršne vlasti... mislim nisu bili maligni koliko naivni i neiskusni. 

A sad su se i outali kao konzervativna desnica.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Noor 7/7/2020, 20:25

abraham wrote:
Noor wrote:
abraham wrote:Idemo ovako. Ajde sada da se izjasne svi koji su nabijali na nos Plenkovicu 11 lopovskih ministara prije samo tjedan dana. Posteno, malo pepela i recite ja sam. Idemo i isti sta su prigovarali Bandica, zetoncice i sl. Idemo ako imate obraz.
Kolega, sto vi želite reći? Da ih nije posmicao nakon otkrivenih afera ili prisilio da sami odu? Da nije pročistio vladu? Što?
Hocu reci da nije trebalo do toga doci tj nisu trebali doci na te funkcije.Ne radi se o jednom-dva. Radi se o jedanaest.Plus Saucha,plus Bandic i ekipa????? Ili sam ja nenormalan ili je ovo normalno. 

Ejjjj to sam ja Mujo, vozi, dalje, vozi dalje......
Pa nije moguće da smatraš da premijer može znati mračne strane svih potencijalnih ministara? Pa pobogu...službama koje se time bave treba izvjesno vrijeme da uđu u trag i otkriju..i to tek kad novinari nešto iskopaju, a ne unaprijed i iz predostrožnosti.
Ili misliš da bi Plenki već sada trebao podnijeti bianco prijave na kandidate za ministre da ih službe pretresu?
To se radi kad postoje indicije, a ne za svaki slučaj dajte vidite šta su, tko su. Osim toga, kriminalu su podložna razno razna područja, pa tko bi sve to skenirao unaprijed????


Last edited by Noor on 7/7/2020, 20:27; edited 1 time in total

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by RayMabus 7/7/2020, 20:26

Hektorović wrote:
Noor wrote:
Meni su bili odbojni kad su gomilom ucjena trgovali s Milanovicem i Karamarkom ...i na kraju zavrsili u Oreškovicevoj vladi. Na kraju je i razbucali...sto je bilo ok :)
Eto, Škoro i premijer Građevina - pandani :)
Jedina razlika što Milo moje zna hrvatski :)

Kažem, dobri su kad su daleko od izvršne vlasti... mislim nisu bili maligni koliko naivni i neiskusni. 

A sad su se i outali kao konzervativna desnica.
A čuj , koga zanima borba protiv korupcije a ima ljevičarske ideje ima i opciju na lijevom spektru u vidu zeleno lijeve koalicije.

Ja nemam ništa protiv zeleno lijeve koalicije kad je borba protiv korupcije u pitanju , super su mi al ne dijelimo ista ideološka načela.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175491
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by epikur37 7/7/2020, 20:31

Hdz nema alternativu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by RayMabus 7/7/2020, 20:35

epikur37 wrote:Hdz nema alternativu.
A eto sad ste na vlasti četiri godine pa ćemo vas gledat kako rješavate ovu krizu i sve druge nagomilane probleme hrvatskog društva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175491
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by abraham 7/7/2020, 20:47

Noor wrote:
abraham wrote:
Noor wrote:
abraham wrote:Idemo ovako. Ajde sada da se izjasne svi koji su nabijali na nos Plenkovicu 11 lopovskih ministara prije samo tjedan dana. Posteno, malo pepela i recite ja sam. Idemo i isti sta su prigovarali Bandica, zetoncice i sl. Idemo ako imate obraz.
Kolega, sto vi želite reći? Da ih nije posmicao nakon otkrivenih afera ili prisilio da sami odu? Da nije pročistio vladu? Što?
Hocu reci da nije trebalo do toga doci tj nisu trebali doci na te funkcije.Ne radi se o jednom-dva. Radi se o jedanaest.Plus Saucha,plus Bandic i ekipa????? Ili sam ja nenormalan ili je ovo normalno. 

Ejjjj to sam ja Mujo, vozi, dalje, vozi dalje......
Pa nije moguće da smatraš da premijer može znati mračne strane svih potencijalnih ministara? Pa pobogu...službama koje se time bave treba izvjesno vrijeme da uđu u trag i otkriju..i to tek kad novinari nešto iskopaju, a ne unaprijed i iz predostrožnosti.
Ili misliš da bi Plenki već sada trebao podnijeti bianco prijave na kandidate za ministre da ih službe pretresu?
To se radi kad postoje indicije, a ne za svaki slučaj dajte vidite šta su, tko su. Osim toga, kriminalu su podložna razno razna područja, pa tko bi sve to skenirao unaprijed????
Da zakljucimo. Jebi ga ljudi kradu. Neke uhvate pa ih izbacimio. Neke uhvate pa ih ne izbacimo (Saucha) , sto ces takvi smo. Nista, ne mijenjaj, daj zmigavac desno a vozi ravno... Ravno do dna..... Nista. Sretno i molim nikakova kukanjava za tri do sest mjeseci. Samo opusteno.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by abraham 7/7/2020, 20:50

DNRH je u teskom kurcu. Izgleda da vama jos nije jasno kolikom. Samo su dvije opcije  bile na vlasti. Cinjenice. Bili ste nakon rata ispred cijelog istocnog bloka sada ste iza. Cinjenica. Ukoliko je to vama ok, tko sam ja da se petljam. Sve najbolje u nastavku. Ne placam porez tu, ok placam ali bolje zvuci da me mozete marsnuti. Mars sto ti pricas kada ne placas porez ovdje. Muhahaahahahahaaaaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by RayMabus 7/7/2020, 20:55

abraham wrote:DNRH je u teskom kurcu. Izgleda da vama jos nije jasno kolikom. Samo su dvije opcije  bile na vlasti. Cinjenice. Bili ste nakon rata ispred cijelog istocnog bloka sada ste iza. Cinjenica. Ukoliko je to vama ok, tko sam ja da se petljam. Sve najbolje u nastavku. Ne placam porez tu, ok placam ali bolje zvuci da me mozete marsnuti. Mars sto ti pricas kada ne placas porez ovdje. Muhahaahahahahaaaaaa
Ma pusti ih , usrali se radi krize a Pinokio im obećao donit na Božić 20 milljardi eura od djeda Božićnjaka iz Brisela.

Toliko su se usrali da su zaboravili sve afere njegove vlade u zadnje četiri godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175491
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Guest 7/7/2020, 21:16

Eroo wrote:Koliko je ono bilo HSP-ova? 3? 4?. Kao državotvorne stranke, a nisu mogli sastavit skupa više od 3 člana.  :)

i sad ih je škoro okupio..
čitam i ne vjerujem..
kao bal vampira..
što vas više čitam, vas i medije, ne mogu se oteti dojmu da je sve to šeksov spin da se pravaški pokret zatre potpuno.. briselska i udbaška škola..
vi niste normalni..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Guest 7/7/2020, 21:18

abraham wrote:DNRH je u teskom kurcu. Izgleda da vama jos nije jasno kolikom. Samo su dvije opcije  bile na vlasti. Cinjenice. Bili ste nakon rata ispred cijelog istocnog bloka sada ste iza. Cinjenica. Ukoliko je to vama ok, tko sam ja da se petljam. Sve najbolje u nastavku. Ne placam porez tu, ok placam ali bolje zvuci da me mozete marsnuti. Mars sto ti pricas kada ne placas porez ovdje. Muhahaahahahahaaaaaa

kolega uzalud se trudite, ne čitaju ni linkove koje stavite, oni imaju zadanu agendu i ništa mimo nje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Guest 7/7/2020, 21:24

doslovno ste upali u masovnu histeriju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Guest 7/7/2020, 21:27

epikur37 wrote:Hdz nema alternativu.

Samo Bog nema alternativu. Jer je jedan jedini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by veber 7/7/2020, 21:31

marcellus wrote:precjednik je isto tako produkt pijane kolinde i hadezea koji ju je sabotirao gdje je stigao. Ljudi nisu glasali za nju u drugom krugu, u kom nije bilo škore. Jer nisu htjeli glasati za nju, jer se sramotila na svakom koraku. Milanović nije. On se sramotio nakon što je izabran. Jebiga, ali je tako.
meni ste vi iz hdz, fakat zanimljivi. ono mažem oči, nikaj ne vidim.
s obzirom da živim u kvartu gdje i bivša predsjednica, a imam ritual polaska vožnje, sisata i grdog pogleda svako jutro su bile na kavi.
kolizija moje vožnje i njenih kava.
s obzirom da drajvam bezuvjetno na vrijeme, viđao sam ih svako jutro.
promjenio sam rutu jer mi se i bajk počeo pigat.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji - Page 4 Empty Re: Domovinski pokret se rasuo u Dalmaciji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum