ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Page 17 of 34 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Guest 7/7/2020, 15:55

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:


Da linča... Kontinuitet hrvatske vanjske politike je isključivo vazalni, jedini aduti su servilnost i beskičmenjaštvo...Hrvatska politika je uspjela razjebali i spektakularne rezultate HV-a napravljene u svega par mjeseci jer za razliku od vojnika na bojištu, niti jedan naš političar nije spreman staviti ne glavu, nego samo običnu usranu fotelju na pladanj...

Raspni ih, raspni ih!!!

Imamo izbore za to, ali ne i samosvijest kao narod.

Imamo još uvijek prilika i prilika. Ali nećemo ih imati više ako uđemo u građanski rat među Hrvatima što neki ovdje jedva čekaju, samo da bi drugima zajedljivo mogli vikati sa strane kako su bili u pravu pa nam tako i treba kada ih nismo slušali tako pametne.
pa realno nikad pomirba nije ni zazivjela...1991 su mahom dragovoljci bili iz prohrvatskih opcija a ljevicari vecinom u misjim rupama..cast iznimkama...cim je tuđman umro izgmizali su iz rupa i prve rijeci su im bile tito,antifasizam,domovinski rat je bio zbrlj mrlj za razliku od nob-ea...i mogao si prekrizit pomirbu

Srećom pa su takvi bili i ostali potpuno nesposobni da ozbiljnije ugroze Hrvatsku iznutra. Što se uostalom i pokazalo nakon završetka rata.
Dakle, ne pravi od muhe slona.

Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by darth_vader 7/7/2020, 15:55

veber wrote:
marcellus wrote:
metilda wrote:
mobiu$ wrote:Marcel nam se stalio kao ezek i longi, kad je shvatio da će biti Vlade i većine u Saboru bez Škore.

Sada računa koliko je dobio Karamarko (??valjda Domoljubna koalicija) 2015, a koliko Kenwood Kenon (??valjda HDZ) 2020. Marcel pritom ne spominje da ja 2015 odaziv bio 60%, a 2020 45%.

Hajmo reći da HDZ-ovi (ne Domoljubne koalicije, HDZ-ovi) birači su u nedjelju bili jednako plašljivi kao i ostali, ili ih se iselilo koliko i ostalih...inače bi u uvjetima izlaznosti od preko 60% HDZ postirao 780000 glasova.

No dobro, hipoteze. Uglavnom, HDZ, a ne Restart (kako je danima predviđao, kao i na dan izbora se prosuo) sastavlja Vladu. I DP ne može ucjenjivati HDZ, pa nam je Marcel opet u jednom od onih svojih klasičnih taljenja.

To ti je onaj argument “kurva si, jer ne daš pičke, a znam da imaš”, koji si logički netočno izveo nakon predsjedničkih izbora, kad si tražio, između ostaloga, da KGK istupi iz izborne utrke (?!) jer ona nema, a Škoro ima šanse pobijediti Milanovića. Škoro je izgubio i tada i sada što si je zacrtao kao planove, tako da je, uz Bernardića, kratkoročno, srednjeročno i dugoročno, luzer.

I baš kao i ti, još je i loš luzer.

ne znam što ste svi zapeli da je marcellus u krivu.. ja nalazim da je 100% u pravu.. slažem se uglavnom sa svim njegovim ocjenama, pratila sam ga dok je pisao u dnevnom, komentirala, razočaran je kao i ja, ali malo teže to podnosi, mi žene smo jače od muškaraca..
kolinda nije imala šanse protiv milanovića, dapače izgledalo je kao da sama namjerno ubija svaku šansu, škoro je imao, ali istina, bilo je nerealno očekivati da koli odustane

ja još uvijek pišem na dnevnom, za tiskano izdanje, nikad nisam prestao.
kaj to netko čita? kupuje?


Ni ja se ne sjećam da sam tiskano izdanje novina uzeo ima ohoho u ruke, a nekad dvoje dnevnih plus sportske, tjednike, mjesečnike, više-manje sve što je postojalo...užas... No
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Guest 7/7/2020, 15:56

RayMabus wrote:Ide se radit građanska bih. Nema više entiteta.

Samo u tvojoj psihički bolesnoj i šupljoj tikvi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by IL Risorto 7/7/2020, 15:57

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Ništa od toga. Škoro vam je ponudio treći i odbili ste.

Zar ste mislili da taj podatak neće vidit general gf s pet zvjezdica.

Jebo te Škoro u zamišljenje generalske zvjezdice.
On je ionako samo politički maneken kojemu će politički jača ekipa unutar samoga DP-a skinuti čarape bez izuvanja cipela, a on to neće niti osjetiti.
Nisi u pravu i opće nije bitan on ka on nego se pojavila opcija koja nudi treći nedvosmisleno.

Šta su oni napravili ?

Tri kandidata dijaspore HDZ.

Kraj rasprave

Ne žele treći. Dva naroda u BiH žele građansku državu.

Pa pa RS
Molim te,daj mi objasni,eve da je Škoro umjesto HDZ-a dobio 66 mandata i sastavio vladu,kako bi on uopće mogao ostvarit treći entitet ?
To što vi pričate je najobičnija fantazija,jer ti uopće nemaš nikakve mehanizme da bi mjenjao unutranje ustrojstvo i utređenje druge države a da to ne povlači ozbiljne konzekvence.
Mogu li i Srbi u Hrvatskoj tražiti neku sličnu autonomiju po uzoru na treći,
Cijeli taj Domovinski pokret je plitak potok,kojeg je Plenky pregazio i popišao se u njega.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Guest 7/7/2020, 15:57

metilda wrote:
Speare Shaker wrote:Imao si svoje blistave političke trenutke sa suđenjem Perkoviću, sa razotkrivanjem lopovske prakse u Ini mladunčeta Mike Špiljka i njegove ženturače od četničke kalašture Mile Štule, i to bi bilo manje ili više sve pametnoga od tebe.
U svemu drugom si potpuno fulao, počevši od razriješenja krize oko Dajle u Istri, a pogotovo u vezi Orbanovog ulizice Karamarka.
Što se tiče Dajle, tu si pokazao i veleizdajničke ambicije, ne doduše na onoj razini kao Račan kada je Slovencima ponudio famozni dimnjak, ali je samo njegov SDP to podržao u Saboru, ali i to se računa.
Nisi daleko niti kada je uvlačenje Orbanu u šupak u pitanju, jer lik normalno surađuje sa ekipom u Mađarskoj koja još uvijek sanja Veliku Mađarsku i na hrvatskim prostorima. Trianon je mađarska tuga nešrežaljena i pregolema.
Ovako ti ostaje da ideš solo u matičnu državu Mađarsku, kada već ne možeš trpjeti činjenicu da Hrvatska nikada neće biti dio proširene mađarske države.

ti se baš sjećaš svih detalja, ja sam na puno toga zaboravila ali smo muž i ja s nestrpljenjem čekali marcove kolumne

Ne sjećam se ni ja baš svih detalja, ali sam ipak zapamtio bitno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by marcellus 7/7/2020, 15:57

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
mobiu$ wrote:Marcel nam se stalio kao ezek i longi, kad je shvatio da će biti Vlade i većine u Saboru bez Škore.

Sada računa koliko je dobio Karamarko (??valjda Domoljubna koalicija) 2015, a koliko Kenwood Kenon (??valjda HDZ) 2020. Marcel pritom ne spominje da ja 2015 odaziv bio 60%, a 2020 45%.

Hajmo reći da HDZ-ovi (ne Domoljubne koalicije, HDZ-ovi) birači su u nedjelju bili jednako plašljivi kao i ostali, ili ih se iselilo koliko i ostalih...inače bi u uvjetima izlaznosti od preko 60% HDZ postirao 780000 glasova.

No dobro, hipoteze. Uglavnom, HDZ, a ne Restart (kako je danima predviđao, kao i na dan izbora se prosuo) sastavlja Vladu. I DP ne može ucjenjivati HDZ, pa nam je Marcel opet u jednom od onih svojih klasičnih taljenja.

To ti je onaj argument “kurva si, jer ne daš pičke, a znam da imaš”, koji si logički netočno izveo nakon predsjedničkih izbora, kad si tražio, između ostaloga, da KGK istupi iz izborne utrke (?!) jer ona nema, a Škoro ima šanse pobijediti Milanovića. Škoro je izgubio i tada i sada što si je zacrtao kao planove, tako da je, uz Bernardića, kratkoročno, srednjeročno i dugoročno, luzer.

I baš kao i ti, još je i loš luzer.

da, odaziv je loš, dakle luzer nisam ja, nego svi mi skupa jer nikog više ne boli kita tko će biti na vlasti. Što bi bilo dobro da nam je dobro, ali nam nije dobro.

HDZ ne mogu smisliti već odavno, jedino je karamarko davao neku nadu da bi ta kriminalna nakupina mogla Hrvatskoj biti od neke koristi, kad već ne mogu počistit korupciju da bar počiste udbaške strukture.

a svoje mišljenje o anemičnom diktatoru nisam nikad mijenjao, dakle totalitarne tendencije plus pupovac plus nesposobnost.

Činjenica je da bilježimo sporiji napredak od bilo koje druge države nove europe. I da sam davno rekao da nas pod plenkovićem čeka dugo i sporo propadanje. Isto tako sam rekao da će Milanović iza sebe u SDP-u ostaviti potop, i da će SDP nakon njega praktički prestati postojati.

Što je tu bilo krivo?

Sve.

ajebote.

znači SDP je procvjetao nakon Milanovića, Hrvatska napreduje tako da nam česi i mađari zavide, a HDZ je hrvatima dobra majka a ne zla maćeha. Ok.

_________________
Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by marcellus 7/7/2020, 16:00

dajla? Dajlu su fratri prodavali komad po komad u talu s krimosima tako da bi samostan njima prodao ispod cijene, ovi bi to sedam dana kasnije preprodali trostruko skuplje, lovu su dijelili fratri i mafija. Papa je to skužio i rastjerao ih i uselio pouzdane talijane. Ok, feralovci su to proglasili veleizdajom, ne poduprijeti naše vrle crkvenjake koji su pošteni kao i ostali hrvati, ali vidim da si i ti na toj liniji.

_________________
Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by RayMabus 7/7/2020, 16:01

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Ništa od toga. Škoro vam je ponudio treći i odbili ste.

Zar ste mislili da taj podatak neće vidit general gf s pet zvjezdica.

Jebo te Škoro u zamišljenje generalske zvjezdice.
On je ionako samo politički maneken kojemu će politički jača ekipa unutar samoga DP-a skinuti čarape bez izuvanja cipela, a on to neće niti osjetiti.
Nisi u pravu i opće nije bitan on ka on nego se pojavila opcija koja nudi treći nedvosmisleno.

Šta su oni napravili ?

Tri kandidata dijaspore HDZ.

Kraj rasprave

Ne žele treći. Dva naroda u BiH žele građansku državu.

Pa pa RS
Molim te,daj mi objasni,eve da je Škoro umjesto HDZ-a dobio 66 mandata i sastavio vladu,kako bi on uopće mogao ostvarit treći entitet ?
To što vi pričate je najobičnija fantazija,jer ti uopće nemaš nikakve mehanizme da bi mjenjao unutranje ustrojstvo i utređenje druge države a da to ne povlači ozbiljne konzekvence.
Mogu li i Srbi u Hrvatskoj tražiti neku sličnu autonomiju po uzoru na treći,
Cijeli taj Domovinski pokret je plitak potok,kojeg je Plenky pregazio i popišao se u njega.

Nije bitno koliko Škoro dobije mandata u Hrvatskoj nego u dijaspori.

Oni su se izjasnili.

0 mandata
RayMabus
RayMabus

Posts : 176194
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by vuksadinare 7/7/2020, 16:01

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:

Raspni ih, raspni ih!!!

Imamo izbore za to, ali ne i samosvijest kao narod.

Imamo još uvijek prilika i prilika. Ali nećemo ih imati više ako uđemo u građanski rat među Hrvatima što neki ovdje jedva čekaju, samo da bi drugima zajedljivo mogli vikati sa strane kako su bili u pravu pa nam tako i treba kada ih nismo slušali tako pametne.
pa realno nikad pomirba nije ni zazivjela...1991 su mahom dragovoljci bili iz prohrvatskih opcija a ljevicari vecinom u misjim rupama..cast iznimkama...cim je tuđman umro izgmizali su iz rupa i prve rijeci su im bile tito,antifasizam,domovinski rat je bio zbrlj mrlj za razliku od nob-ea...i mogao si prekrizit pomirbu

Srećom pa su takvi bili i ostali potpuno nesposobni da ozbiljnije ugroze Hrvatsku iznutra. Što se uostalom i pokazalo nakon završetka rata.
Dakle, ne pravi od muhe slona.
ko pravi....samo kazem...nije desnica ta koja izaziva građanski rat...uostalom fizicke prijetnje dolaze i dolazile su sa ljevice...stazic,beljak,jovanovic,ovi iz 'možemo' tj RF...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by RayMabus 7/7/2020, 16:02

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Ide se radit građanska bih. Nema više entiteta.

Samo u tvojoj psihički bolesnoj i šupljoj tikvi.

Amerikanci su samo čekali moj znak.

Dan je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176194
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by darth_vader 7/7/2020, 16:02

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:


Da linča... Kontinuitet hrvatske vanjske politike je isključivo vazalni, jedini aduti su servilnost i beskičmenjaštvo...Hrvatska politika je uspjela razjebali i spektakularne rezultate HV-a napravljene u svega par mjeseci jer za razliku od vojnika na bojištu, niti jedan naš političar nije spreman staviti ne glavu, nego samo običnu usranu fotelju na pladanj...

Raspni ih, raspni ih!!!

Imamo izbore za to, ali ne i samosvijest kao narod.

Imamo još uvijek prilika i prilika. Ali nećemo ih imati više ako uđemo u građanski rat među Hrvatima što neki ovdje jedva čekaju, samo da bi drugima zajedljivo mogli vikati sa strane kako su bili u pravu pa nam tako i treba kada ih nismo slušali tako pametne.
pa realno nikad pomirba nije ni zazivjela...1991 su mahom dragovoljci bili iz prohrvatskih opcija a ljevicari vecinom u misjim rupama..cast iznimkama...cim je tuđman umro izgmizali su iz rupa i prve rijeci su im bile tito,antifasizam,domovinski rat je bio zbrlj mrlj za razliku od nob-ea...i mogao si prekrizit pomirbu


Nemamo oporbu jer realno naša glavna opozicijske stranka još uvijek nije raskrstila s bivšom državom i prežalila je, nego non-stop potenciraju vraćanje na staro... Tako da u biti i kad želiš kazniti dosadašnju vlast, nemaš s čime, a da ne zagaziš u potpunu autodestruktivnost...zato i smatram Most jednom od rijetkih suvislih oporbenih stranaka, ali ne i DP bez obzira na Škorine vjerojatno čiste namjere, ne bih dao ruku u vatru da dobar dio ljudi oko njega ne bi potrčao pod skute HDZ-a samo da im se pruži prilika i zadovolje apetiti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by IL Risorto 7/7/2020, 16:02

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Ništa od toga. Škoro vam je ponudio treći i odbili ste.

Zar ste mislili da taj podatak neće vidit general gf s pet zvjezdica.

Jebo te Škoro u zamišljenje generalske zvjezdice.
On je ionako samo politički maneken kojemu će politički jača ekipa unutar samoga DP-a skinuti čarape bez izuvanja cipela, a on to neće niti osjetiti.
Nisi u pravu i opće nije bitan on ka on nego se pojavila opcija koja nudi treći nedvosmisleno.

Šta su oni napravili ?

Tri kandidata dijaspore HDZ.

Kraj rasprave

Ne žele treći. Dva naroda u BiH žele građansku državu.

Pa pa RS
Molim te,daj mi objasni,eve da je Škoro umjesto HDZ-a dobio 66 mandata i sastavio vladu,kako bi on uopće mogao ostvarit treći entitet ?
To što vi pričate je najobičnija fantazija,jer ti uopće nemaš nikakve mehanizme da bi mjenjao unutranje ustrojstvo i utređenje druge države a da to ne povlači ozbiljne konzekvence.
Mogu li i Srbi u Hrvatskoj tražiti neku sličnu autonomiju po uzoru na treći,
Cijeli taj Domovinski pokret je plitak potok,kojeg je Plenky pregazio i popišao se u njega.

Nije bitno koliko Škoro dobije mandata u Hrvatskoj nego u dijaspori.

Oni su se izjasnili.

0 mandata
Pusti sad to,govorim hipotetički,da je dobio i ta tri u dijaspori te u Hrvatskoj preuzeo vlast ? Šta bi on mogao napravit ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by marcellus 7/7/2020, 16:03

čudi me da nitko tu ne želi priznati da je hrvatska stvar jednostavno izgubljen slučaj. I u BIH i Hrvatskoj. Ja držim stranu Orbanu i izdajica sam a vi glasate za brisel boya potrčka od Angele Merkel? Orban sanja veliku Mađarsku? Pa živite takoreći u velikoj Njemačkoj, samo plaće nisu njemačke.


Last edited by marcellus on 7/7/2020, 16:05; edited 1 time in total

_________________
Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by vuksadinare 7/7/2020, 16:04

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:

Raspni ih, raspni ih!!!

Imamo izbore za to, ali ne i samosvijest kao narod.

Imamo još uvijek prilika i prilika. Ali nećemo ih imati više ako uđemo u građanski rat među Hrvatima što neki ovdje jedva čekaju, samo da bi drugima zajedljivo mogli vikati sa strane kako su bili u pravu pa nam tako i treba kada ih nismo slušali tako pametne.
pa realno nikad pomirba nije ni zazivjela...1991 su mahom dragovoljci bili iz prohrvatskih opcija a ljevicari vecinom u misjim rupama..cast iznimkama...cim je tuđman umro izgmizali su iz rupa i prve rijeci su im bile tito,antifasizam,domovinski rat je bio zbrlj mrlj za razliku od nob-ea...i mogao si prekrizit pomirbu


Nemamo oporbu jer realno naša glavna opozicijske stranka još uvijek nije raskrstila s bivšom državom i prežalila je, nego non-stop potenciraju vraćanje na staro... Tako da u biti i kad želiš kazniti dosadašnju vlast, nemaš s čime, a da ne zagaziš u potpunu autodestruktivnost...zato i smatram Most jednom od rijetkih suvislih oporbenih stranaka, ali ne i DP bez obzira na Škorine vjerojatno čiste namjere, ne bih dao ruku u vatru da dobar dio ljudi oko njega ne bi potrčao pod skute HDZ-a samo da im se pruži prilika i zadovolje apetiti...
to stoji...ja sam jednako za DP i Most samo za DP više jer sam od pocetka uz njih i jedini su pokazivali ozbiljniju desnu opoziciju hdz-u
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by veber 7/7/2020, 16:04

jasambrend wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
metilda wrote:
mobiu$ wrote:Marcel nam se stalio kao ezek i longi, kad je shvatio da će biti Vlade i većine u Saboru bez Škore.

Sada računa koliko je dobio Karamarko (??valjda Domoljubna koalicija) 2015, a koliko Kenwood Kenon (??valjda HDZ) 2020. Marcel pritom ne spominje da ja 2015 odaziv bio 60%, a 2020 45%.

Hajmo reći da HDZ-ovi (ne Domoljubne koalicije, HDZ-ovi) birači su u nedjelju bili jednako plašljivi kao i ostali, ili ih se iselilo koliko i ostalih...inače bi u uvjetima izlaznosti od preko 60% HDZ postirao 780000 glasova.

No dobro, hipoteze. Uglavnom, HDZ, a ne Restart (kako je danima predviđao, kao i na dan izbora se prosuo) sastavlja Vladu. I DP ne može ucjenjivati HDZ, pa nam je Marcel opet u jednom od onih svojih klasičnih taljenja.

To ti je onaj argument “kurva si, jer ne daš pičke, a znam da imaš”, koji si logički netočno izveo nakon predsjedničkih izbora, kad si tražio, između ostaloga, da KGK istupi iz izborne utrke (?!) jer ona nema, a Škoro ima šanse pobijediti Milanovića. Škoro je izgubio i tada i sada što si je zacrtao kao planove, tako da je, uz Bernardića, kratkoročno, srednjeročno i dugoročno, luzer.

I baš kao i ti, još je i loš luzer.

ne znam što ste svi zapeli da je marcellus u krivu.. ja nalazim da je 100% u pravu.. slažem se uglavnom sa svim njegovim ocjenama, pratila sam ga dok je pisao u dnevnom, komentirala, razočaran je kao i ja, ali malo teže to podnosi, mi žene smo jače od muškaraca..
kolinda nije imala šanse protiv milanovića, dapače izgledalo je kao da sama namjerno ubija svaku šansu, škoro je imao, ali istina, bilo je nerealno očekivati da koli odustane

ja još uvijek pišem na dnevnom, za tiskano izdanje, nikad nisam prestao.
kaj to netko čita? kupuje?


Ni ja se ne sjećam da sam tiskano izdanje novina uzeo ima ohoho u ruke, a nekad dvoje dnevnih plus sportske, tjednike, mjesečnike, više-manje sve što je postojalo...užas... No
a u današnje doba, kaj će ti papir?
kaj nije na internetu kao da ga niti nema.
jedino stručna literatura je poželjna na papiru.
na šekret cukam tablet ili mob.
većinom sam sve digtalizirao, prolistam kataloge od trgovina.
papirnato izdanje :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by newuser 7/7/2020, 16:04

Volio bih da Pupi bude ministar, po mogućnosti obrane. To ste zaslužili što kaže marcelus više nikog ne boli kita tko će vladati. Lakše nam u inozemstvo nego gledati ta sranja iz godine u godinu.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


marcellus likes this post

Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by RayMabus 7/7/2020, 16:05

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:

Jebo te Škoro u zamišljenje generalske zvjezdice.
On je ionako samo politički maneken kojemu će politički jača ekipa unutar samoga DP-a skinuti čarape bez izuvanja cipela, a on to neće niti osjetiti.
Nisi u pravu i opće nije bitan on ka on nego se pojavila opcija koja nudi treći nedvosmisleno.

Šta su oni napravili ?

Tri kandidata dijaspore HDZ.

Kraj rasprave

Ne žele treći. Dva naroda u BiH žele građansku državu.

Pa pa RS
Molim te,daj mi objasni,eve da je Škoro umjesto HDZ-a dobio 66 mandata i sastavio vladu,kako bi on uopće mogao ostvarit treći entitet ?
To što vi pričate je najobičnija fantazija,jer ti uopće nemaš nikakve mehanizme da bi mjenjao unutranje ustrojstvo i utređenje druge države a da to ne povlači ozbiljne konzekvence.
Mogu li i Srbi u Hrvatskoj tražiti neku sličnu autonomiju po uzoru na treći,
Cijeli taj Domovinski pokret je plitak potok,kojeg je Plenky pregazio i popišao se u njega.

Nije bitno koliko Škoro dobije mandata u Hrvatskoj nego u dijaspori.

Oni su se izjasnili.

0 mandata
Pusti sad to,govorim hipotetički,da je dobio i ta tri u dijaspori te u Hrvatskoj preuzeo vlast ? Šta bi on mogao napravit ?
Al nije dobio niti jedan.

0 mandat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176194
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by marcellus 7/7/2020, 16:06

newuser wrote:Volio bih da Pupi bude ministar, po mogućnosti obrane. To ste zaslužili što kaže marcelus više nikog ne boli kita tko će vladati. Lakše nam u inozemstvo nego gledati ta sranja iz godine u godinu.

kajtaziju dat kulturu i obrazovanje. Radinu vanjske poslove.

_________________
Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by IL Risorto 7/7/2020, 16:06

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Nisi u pravu i opće nije bitan on ka on nego se pojavila opcija koja nudi treći nedvosmisleno.

Šta su oni napravili ?

Tri kandidata dijaspore HDZ.

Kraj rasprave

Ne žele treći. Dva naroda u BiH žele građansku državu.

Pa pa RS
Molim te,daj mi objasni,eve da je Škoro umjesto HDZ-a dobio 66 mandata i sastavio vladu,kako bi on uopće mogao ostvarit treći entitet ?
To što vi pričate je najobičnija fantazija,jer ti uopće nemaš nikakve mehanizme da bi mjenjao unutranje ustrojstvo i utređenje druge države a da to ne povlači ozbiljne konzekvence.
Mogu li i Srbi u Hrvatskoj tražiti neku sličnu autonomiju po uzoru na treći,
Cijeli taj Domovinski pokret je plitak potok,kojeg je Plenky pregazio i popišao se u njega.

Nije bitno koliko Škoro dobije mandata u Hrvatskoj nego u dijaspori.

Oni su se izjasnili.

0 mandata
Pusti sad to,govorim hipotetički,da je dobio i ta tri u dijaspori te u Hrvatskoj preuzeo vlast ? Šta bi on mogao napravit ?
Al nije dobio niti jedan.

0 mandat
Sva sreća da nije,jer da je prodavanjem magle dobio koji mandat,sad bi imali manje stabilnu vlast.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by RayMabus 7/7/2020, 16:07

Idemo na transformiranje entiteta RS. Priča o trećem entitetu je završena opcija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176194
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Guest 7/7/2020, 16:08

marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
mobiu$ wrote:Marcel nam se stalio kao ezek i longi, kad je shvatio da će biti Vlade i većine u Saboru bez Škore.

Sada računa koliko je dobio Karamarko (??valjda Domoljubna koalicija) 2015, a koliko Kenwood Kenon (??valjda HDZ) 2020. Marcel pritom ne spominje da ja 2015 odaziv bio 60%, a 2020 45%.

Hajmo reći da HDZ-ovi (ne Domoljubne koalicije, HDZ-ovi) birači su u nedjelju bili jednako plašljivi kao i ostali, ili ih se iselilo koliko i ostalih...inače bi u uvjetima izlaznosti od preko 60% HDZ postirao 780000 glasova.

No dobro, hipoteze. Uglavnom, HDZ, a ne Restart (kako je danima predviđao, kao i na dan izbora se prosuo) sastavlja Vladu. I DP ne može ucjenjivati HDZ, pa nam je Marcel opet u jednom od onih svojih klasičnih taljenja.

To ti je onaj argument “kurva si, jer ne daš pičke, a znam da imaš”, koji si logički netočno izveo nakon predsjedničkih izbora, kad si tražio, između ostaloga, da KGK istupi iz izborne utrke (?!) jer ona nema, a Škoro ima šanse pobijediti Milanovića. Škoro je izgubio i tada i sada što si je zacrtao kao planove, tako da je, uz Bernardića, kratkoročno, srednjeročno i dugoročno, luzer.

I baš kao i ti, još je i loš luzer.

da, odaziv je loš, dakle luzer nisam ja, nego svi mi skupa jer nikog više ne boli kita tko će biti na vlasti. Što bi bilo dobro da nam je dobro, ali nam nije dobro.

HDZ ne mogu smisliti već odavno, jedino je karamarko davao neku nadu da bi ta kriminalna nakupina mogla Hrvatskoj biti od neke koristi, kad već ne mogu počistit korupciju da bar počiste udbaške strukture.

a svoje mišljenje o anemičnom diktatoru nisam nikad mijenjao, dakle totalitarne tendencije plus pupovac plus nesposobnost.

Činjenica je da bilježimo sporiji napredak od bilo koje druge države nove europe. I da sam davno rekao da nas pod plenkovićem čeka dugo i sporo propadanje. Isto tako sam rekao da će Milanović iza sebe u SDP-u ostaviti potop, i da će SDP nakon njega praktički prestati postojati.

Što je tu bilo krivo?

Sve.

ajebote.

znači SDP je procvjetao nakon Milanovića, Hrvatska napreduje tako da nam česi i mađari zavide, a HDZ je hrvatima dobra majka a ne zla maćeha. Ok.

SDP nije imao budućnost niti za vrijeme Račana.
Prije svega jer za to nemaju iole sposobne kadrove o čemu je na forumu najbolje pisala još Razbojnikova nevjesta, ali se toga više nitko ne sjeća, a uz to im fali i elementarnog domoljublja, kao uostalom i tebi, i one na tom domoljublju izgrađene korisne političke fanatičnosti.
Ne možeš jako dugo svoju politiku graditi na kritici zastranjena onih koji se smatraju domoljubima i ničem drugom (SDP).
Isto kao što ne možeš politiku graditi samo na ponavljanju populističkih floskula o dometima jugoudbe u Hrvatskoj bez nuđenja konkretnih riješenja za ostale probleme, prije svega one ekonomske (pravašija).
Drugi razlog su veleizdajničke ambicije trgovine sa hrvatskim morem (dimnjak) a treći je razjebavanje Ine kao nacionalističke firme preko koje je išlo naoružavanje HV-a tijekom rata. Objasnio sam to više puta. Zapravo je to učinio Davor Štern, a ja samo prenosim ovdje.
Da, Hrvatska ima gospodarski rast od kojega nam doduše Česi ne zavide, ali Mađari bi bili presretni da imaju prosjek hrvatskih plaća, bez obzira na nominalni gospodarski rast.
Ali ipak ima rast, a upravo si ti nedavno napisao da oni koji startaju sa neke bolje pozicije u pravilu imaju sporiji rast od onih koji počnu sasvim blizu nule, pa kada dostignu neku razinu i njima se rast usporava (Kina).
Hrvatska je Hrvatima maćeha, nije zla, ali nije ni posebno dobra, ali to je problem u koji nas je uvalio što SDP u vrijeme veleizdajnika Račana što HDZ sa svojim zakonskim riješenjima u doba veleizdajnika i lopova Sanadera kojima su predviđene ćirilične ploče u Vukovaru i stalni manjinski zastupnici u Saboru samo zato da bi se lakše uvukli u šupak EU kako bi nas primila u svoje redove što tada nisu htjeli ni pod razno pa su kasnije ipak popustili.
Ako se to dogodilo, stvari očito nisu ni blizu tako crne kako ih ti predstavljaš i možeš ih jedino samome sebi i prodati.


Last edited by Speare Shaker on 7/7/2020, 16:10; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 17 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 34 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum