ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Page 34 of 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Maggie19 8/7/2020, 09:45

jasambrend wrote:
FRANK wrote:
jasambrend wrote:
FRANK wrote:
epikur37 wrote:
jasambrend wrote:

Frende, prošla su ta vremena...nije nitko s kruške baš pao...

Govorimo o krajnjoj konsekvenci, nekog političkog stava. Tu svi onda vrludaju, barem većina.

Međutim ja govorim o politici i da je vaša probosanska krivo nasađena.

Ako vaša probosanska politika bude tražila rat izvolite, branite Bosnu i napadajte Banja luku.

Ja neću imati problem sa svojom prohrvatskom politikom, braniti Livno i mostar i Hb.




Ti ces braniti Livno i HRHB.
sta ces ti braniti jebem ti rod do 9og kolina.
Sta??
Sta ti znas kako je imati 17 godina i parmiseci a na dusi imati 7,8 srba

Ma rat je sranje. Ne želim ga nikome više.
Meni pricas???
Moj zivot je pakao.
Provodim ga po ludnicama dnevno pijem 12 tableta.
Nespavam. Vec  7 dana.
Zena mi je pistolj iz usta vadila x puta.
I sad mi ovo tuzlansko kopile tumaci neko jebeno krscanstvo po forumu.
Jeben isusa i krscanstvu takvome.
Ja nisam ima nit 18 godina kad sam otisa u rat.

A sad trpit i slusat ovo bosansko govno mi se bas i neda

Sve glupa politika zakuva, a kasnije za klince koji najebu nitko ne mari, prepušteni su sami sebi, a zasluge si preuzme neki jebivjetar 200 km od fronte... Prečesto viđen obrazac, za previše ljudi znam kojima je to sranje uništio život ili su ga izgubili, nitko ni ne pokušava shvatiti posljedice koje ratna djelovanja ostave na čovjekovoj duši, samo se okrene glava na drugu stranu... Imaš sreće što si naišao na pravu ženu koja nije takva i koja te kako i sam kažeš ne jednom izvlačila iz krize, zbog nje i dice se uvik isplati boriti i nikada odustati... Jebeš to što tko baljezga po forumu, nema se smisla previše zamarati, čuvaj se zbog njih...

Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Guest 8/7/2020, 15:10

michaellcmacha wrote:
pa što je s tobom... tko bi im dozvolio da pobiju 25 milijuna ljudi.... i to 25 milijuna ljudi koji su itekao odlučni braniti se od te i takve kine.... u odnosu na broj stanovnika ti isti taiwan kinezi imaju jednu od najbrutalnijih vojski sa možda među prvih 5 po razini obučenosti a među prvih dvije po motiviranosti za braniti se... zato ih kina do sada nije ni uspjela pacificirati jer je svjesna da bi ju to skupo koštalo...

Pa čuj, nije na Tajvanu baš mala podrška među stanovništvom opciji ujedinjenja s maticom Kinom. 
Doduše, za sad suverenistička opcija nosi prevagu, ali ni druga strana uopće nije slaba.
U biti će odlučujući faktor po tom pitanju biti stanje u Hong Kongu, jer je Tajvanu obećano ujedinjenje po istoj formuli jedna zemlja dva sustava, a ako se Kina ne bude mogla na za Tajvance zadovoljavajući način nositi sa krizom i Hong Kongu, ujedinjenje s Tajvanom uz podršku domaćeg stanovništva ne samo da neće uspjeti nego bi moglo i neslavno propasti.
U svakom slučaju Kina velikom brzinom jača svoju vojnu mornaricu i očita je želja da zaoštri odnose sa SAD-om ne samo po tom pitanju nego i onom širenja svoga teritorijalnog mora izgradnjom umjetnih otoka sa čime kineski susjedi a pogotovo Vijetnam uopće nisu oduševljeni.
Međutim, centralna točka odmjeravanja snaga s Amerikom će ipak očito biti Tajvan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by kaya 8/7/2020, 15:17

epikur37 wrote:Ili želite reći da bi lakše išli u rat da napadnete RS nego da branite HB?
Čuj mislim da nećemo ni jedno ni drugo, idi pa ju brani.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by kaya 8/7/2020, 15:25

prckov wrote:hdz do sad ne da nije prstom mrdno da nesto ucini u smislu treceg nego su sto direktno sto  indirektno aktivno radili na zataskavanju ikakve teme o tome
da li igraju mudro na duge staze to ne znam


Znaju da se tu ne da ništa napraviti i to je to.
Jedino ako epikur ima volje za ratovati može probat...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by darth_vader 8/7/2020, 15:27

Saće Epi, čim Dodo namigne...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by kaya 8/7/2020, 15:30

jasambrend wrote:Saće Epi, čim Dodo namigne...
Aha, epi fantazira, misli da će se laditi u zadru a netko odavde jedva čeka pucat za njegov treći, da on obiđe đedovinu jednom godišnje. Kak da ne, pa nismo s kruške pali...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by darth_vader 8/7/2020, 15:36

kaya wrote:
jasambrend wrote:Saće Epi, čim Dodo namigne...
Aha, epi fantazira, misli da će se laditi u zadru a netko odavde jedva čeka pucat za njegov treći, da on obiđe đedovinu jednom godišnje. Kak da ne, pa nismo s kruške pali...

To mu i ja rekoh pa sam ispao mudžahedin...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by veber 8/7/2020, 15:41

kaya wrote:
jasambrend wrote:Saće Epi, čim Dodo namigne...
Aha, epi fantazira, misli da će se laditi u zadru a netko odavde jedva čeka pucat za njegov treći, da on obiđe đedovinu jednom godišnje. Kak da ne, pa nismo s kruške pali...
epi nije blesav.
samo da recimo angažira čistačicu, bilo bi gospođi lakše.
ali ti kamenjarci, kao da im zub na živo vadiš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by michaellcmacha 8/7/2020, 16:05

Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
pa što je s tobom... tko bi im dozvolio da pobiju 25 milijuna ljudi.... i to 25 milijuna ljudi koji su itekao odlučni braniti se od te i takve kine.... u odnosu na broj stanovnika ti isti taiwan kinezi imaju jednu od najbrutalnijih vojski sa možda među prvih 5 po razini obučenosti a među prvih dvije po motiviranosti za braniti se... zato ih kina do sada nije ni uspjela pacificirati jer je svjesna da bi ju to skupo koštalo...

Pa čuj, nije na Tajvanu baš mala podrška među stanovništvom opciji ujedinjenja s maticom Kinom. 
Doduše, za sad suverenistička opcija nosi prevagu, ali ni druga strana uopće nije slaba.
U biti će odlučujući faktor po tom pitanju biti stanje u Hong Kongu, jer je Tajvanu obećano ujedinjenje po istoj formuli jedna zemlja dva sustava, a ako se Kina ne bude mogla na za Tajvance zadovoljavajući način nositi sa krizom i Hong Kongu, ujedinjenje s Tajvanom uz podršku domaćeg stanovništva ne samo da neće uspjeti nego bi moglo i neslavno propasti.
U svakom slučaju Kina velikom brzinom jača svoju vojnu mornaricu i očita je želja da zaoštri odnose sa SAD-om ne samo po tom pitanju nego i onom širenja svoga teritorijalnog mora izgradnjom umjetnih otoka sa čime kineski susjedi a pogotovo Vijetnam uopće nisu oduševljeni.
Međutim, centralna točka odmjeravanja snaga s Amerikom će ipak očito biti Tajvan.
imaju dvije jake stranke jedna ni pod razno ne dovodi u pitanje prisajedinjenje sa nr kinom, a druga prihvaća tu mogućnost u doglednom vremenu ali se nikad javno nisu izjasnili kad bi to dogledno trebalo biti... i to je izvorna kuomintang stranka iliti cks-ova stranka, tako da je to više igra nego stvarno htijenje (računaj da su to pametniji ljudi od hrvata i da političke razlike nikad ne pretpostavljaju potezima koji bi štetili njihovoj državi...bez obzira što nije priznata... kolika je snaga taiwana govori podatak da ona gospodarski izvrsno surađuje sa nr kinom i u toj suradnji gdje se vrti 120 mlrd polučuje suficit. a ukupan  omjer je 300mlrd/230mlrd izvoz/uvoz... imaju visok standard, plaću oko 3000 dolara, 23000 dolara bdp pc i nema teorije da bi bez ispaljenog metka prodali sve to kini koja bi ih usisala i ispljunula... ja ne tvrdim da su oni jači od kine, to bi bila glupost, ali tvrdim da su vrlo nezgodan suparnik, a napad na njih od strane kine ne bi ostao bez reakcije kako sad-a tako i japana i vijetnama... u tom ontekstu sam rekao da bi to kinu jako skupo koštalo... a oni su vojno dovoljno jaki da prežive bilo kakav prvi udar izuzev napada atomskim oružjem. a to je isključeno...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by michaellcmacha 8/7/2020, 16:12

jasambrend wrote:
kaya wrote:
jasambrend wrote:Saće Epi, čim Dodo namigne...
Aha, epi fantazira, misli da će se laditi u zadru a netko odavde jedva čeka pucat za njegov treći, da on obiđe đedovinu jednom godišnje. Kak da ne, pa nismo s kruške pali...

To mu i ja rekoh pa sam ispao mudžahedin...
zamisli onda što tek o meni misli... :)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Sora 8/7/2020, 16:17

hrvati ne zavređuju ni ovu državu koju imaju
a uzeli bi nešto u bosni
smijeh

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by veber 8/7/2020, 16:21

Sora wrote:hrvati ne zavređuju ni ovu državu koju imaju
a uzeli bi nešto u bosni
smijeh
a kaj bi ti uzela?
tvoji držali ovce u bazenu mog djeda.
kada si vidjela cipelu?
na titovom sprovodu?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Maggie19 8/7/2020, 16:22

Sora, jedno vszno pitanje:
- pupi, brat po ideologiji;
Ili
- zlatko, brat po vjeri i porijeklu.

Koga bi radije vidjela u Vladi.
Onako, iskreno. Argumentirano.

;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Guest 8/7/2020, 16:22

michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
pa što je s tobom... tko bi im dozvolio da pobiju 25 milijuna ljudi.... i to 25 milijuna ljudi koji su itekao odlučni braniti se od te i takve kine.... u odnosu na broj stanovnika ti isti taiwan kinezi imaju jednu od najbrutalnijih vojski sa možda među prvih 5 po razini obučenosti a među prvih dvije po motiviranosti za braniti se... zato ih kina do sada nije ni uspjela pacificirati jer je svjesna da bi ju to skupo koštalo...

Pa čuj, nije na Tajvanu baš mala podrška među stanovništvom opciji ujedinjenja s maticom Kinom. 
Doduše, za sad suverenistička opcija nosi prevagu, ali ni druga strana uopće nije slaba.
U biti će odlučujući faktor po tom pitanju biti stanje u Hong Kongu, jer je Tajvanu obećano ujedinjenje po istoj formuli jedna zemlja dva sustava, a ako se Kina ne bude mogla na za Tajvance zadovoljavajući način nositi sa krizom i Hong Kongu, ujedinjenje s Tajvanom uz podršku domaćeg stanovništva ne samo da neće uspjeti nego bi moglo i neslavno propasti.
U svakom slučaju Kina velikom brzinom jača svoju vojnu mornaricu i očita je želja da zaoštri odnose sa SAD-om ne samo po tom pitanju nego i onom širenja svoga teritorijalnog mora izgradnjom umjetnih otoka sa čime kineski susjedi a pogotovo Vijetnam uopće nisu oduševljeni.
Međutim, centralna točka odmjeravanja snaga s Amerikom će ipak očito biti Tajvan.
imaju dvije jake stranke jedna ni pod razno ne dovodi u pitanje prisajedinjenje sa nr kinom, a druga prihvaća tu mogućnost u doglednom vremenu ali se nikad javno nisu izjasnili kad bi to dogledno trebalo biti... i to je izvorna kuomintang stranka iliti cks-ova stranka, tako da je to više igra nego stvarno htijenje (računaj da su to pametniji ljudi od hrvata i da političke razlike nikad ne pretpostavljaju potezima koji bi štetili njihovoj državi...bez obzira što nije priznata... kolika je snaga taiwana govori podatak da ona gospodarski izvrsno surađuje sa nr kinom i u toj suradnji gdje se vrti 120 mlrd polučuje suficit. a ukupan  omjer je 300mlrd/230mlrd izvoz/uvoz... imaju visok standard, plaću oko 3000 dolara, 23000 dolara bdp pc i nema teorije da bi bez ispaljenog metka prodali sve to kini koja bi ih usisala i ispljunula... ja ne tvrdim da su oni jači od kine, to bi bila glupost, ali tvrdim da su vrlo nezgodan suparnik, a napad na njih od strane kine ne bi ostao bez reakcije kako sad-a tako i japana i vijetnama... u tom ontekstu sam rekao da bi to kinu jako skupo koštalo... a oni su vojno dovoljno jaki da prežive bilo kakav prvi udar izuzev napada atomskim oružjem. a to je isključeno...

Posljednji put kad su se crveni Čajnezi za istač prijetili Čajnezima na Tajvanu Ameri su poslali svoju flotu između Tajvana i Pipls Čajnezije.

Pipls Čajnezi onda rekli - mi ćemo njih svojim petardama preko vas.

A ne - vele Ameri - sve što proleti iznad ili oko nas smatrat ćemo napadom na SAD.

- OK, vidimo se sljedeći put.

- OK, vidimo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Sora 8/7/2020, 16:26

Maggie19 wrote:Sora, jedno vszno pitanje:
- pupi, brat po ideologiji;
Ili
- zlatko, brat po vjeri i porijeklu.

Koga bi radije vidjela u Vladi.
Onako, iskreno. Argumentirano.

;-D

ništa nemam od toga ni s jednim ni drugim
dok god ne shvatite to, šta se imamo razgovarati

inače, odgovor je NITI JEDNOG
ovo je HRVATSKA.. ne zato što bi to bio moj izbor da u vladi budu samo hrvati, nego je objektivna klima takva

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Sora 8/7/2020, 16:31

veber wrote:
Sora wrote:hrvati ne zavređuju ni ovu državu koju imaju
a uzeli bi nešto u bosni
smijeh
a kaj bi ti uzela?
tvoji držali ovce u bazenu mog djeda.
kada si vidjela cipelu?
na titovom sprovodu?

moja mama je u zagreb došla iz logora za prisilni rad u RAVENSBRUCKU a u zagreb je došla iz mostara
u zagrebu su je uhvatili na ulici i internirali 1942.
MOJ otac se motao po hanđar diviziji da bi do kraja rata se našao u plesu aerodromu, služeći JNA

čemu stalno ponavljaš istu glupost bez veze o mojim roditeljima
ne samo da nije pristojno ili netočno, nego govori o tvom totalnom primitivizmu
i ti meni neke cipele spominješ, sroljo neodgojeni

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by veber 8/7/2020, 16:45

Sora wrote:
veber wrote:
Sora wrote:hrvati ne zavređuju ni ovu državu koju imaju
a uzeli bi nešto u bosni
smijeh
a kaj bi ti uzela?
tvoji držali ovce u bazenu mog djeda.
kada si vidjela cipelu?
na titovom sprovodu?

moja mama je u zagreb došla iz logora za prisilni rad u RAVENSBRUCKU a u zagreb je došla iz mostara
u zagrebu  su je uhvatili na ulici i internirali 1942.
MOJ otac se motao po hanđar diviziji da bi do kraja rata se našao u plesu aerodromu, služeći JNA

čemu stalno ponavljaš istu glupost bez veze o mojim roditeljima
ne samo da nije pristojno ili netočno, nego govori o tvom totalnom primitivizmu
i ti meni neke cipele spominješ, sroljo neodgojeni
koga boli osunećeni za tebe?
tvoju mamu ili oca?

ti si govno postprocesno. nametnik s kojim moramo živjet.

ali u svim tim postovima, ipak si smrad mujage.
ko i safet od novog mesta.

a kao abolirani četnik tetrjeb uredno pljujete po ruci koja vas hrani.
zato jebemti tiđmana i odojka.

bakljava dinja safet rahim delić
oslo

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah - Page 34 Empty Re: Pupovac novi ministar u Vladi?..ahahahahah

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum