ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brodogradilište u Vitezu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Brodogradilište u Vitezu - Page 2 Empty Re: Brodogradilište u Vitezu

Post by jastreb 5/7/2020, 16:40

kic wrote:
samo se mi smijmo, sveli se na iznajmljivace jet-skija i lezaljki
Bravo! Dok drugi rade,mi se uzdajemo u strance. Turizam će nam se obiti o glavu.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Brodogradilište u Vitezu - Page 2 Empty Re: Brodogradilište u Vitezu

Post by Hektorović 5/7/2020, 18:25

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
kic wrote:
katamaran da, gledam ih na fb bas, imaju lijepu malu firmu i radnu atmosferu

Lik je iz Rijeke. Rade u Bosni zbog jeftine radne snage a i žena mu je iz Viteza, muslimanka...

Malo neozbiljno urađen interijer, a i vidim uhvatili su se u SDA PR mašineriju o Bosni industrijskoj sili i velikoj pameti u kojoj mlijeko teče...

Brodogradilište u Vitezu - Page 2 200705034.8_xl

Brodogradilište u Vitezu - Page 2 200705034.4_xl
iskreno izgleda loše, zato im i nisam našao slike na netu. 

lagoon 40, koji je donja klasa katamarana ima puno luksuznije sobe.

leopard 404, ima klimatizirane sobe. 

plus nesviđa mi se električni motori, čuo sam od ekipe koja ih je vozila da su sranje na moru, što god to značilo..

Kažem, ovo je luksuzna jahta samo za nekoga tko u životu nije vidio luksuznu jahtu... Pošto im je bio na prezentaciji i premijer i sva politička elita, ovo su očito iskoristili u čisti Vučičevski PR o velikim bosanskim postignućima za svoju bazu bez škole i sa 600 KM plaćom, da se nebi pričalo samo o koroni i realno žestokoj krizi u kojoj je čitava BiH industrija (uglavnom navezana na auto industriju i tekstile, a koji su sad upravo na pomoru).

Lik se hvali već sve ima rasprodano, no tko bi čitave ovakve brodove, vjeorjatno ako je išta prodao, onda par varijanti samo hull i powerplant pošto nitko normalan nebi plaćao za ovakav fušeraj interijer.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Brodogradilište u Vitezu - Page 2 Empty Re: Brodogradilište u Vitezu

Post by dijagram 5/7/2020, 18:32

Mislim da se ovakvu jahtu trebalo nazvati nekim od zvucnih imena bosnjacke mornarice.
Recimo admiral Muhidin, kapetan Suljaga, mornar Mujo neumski i slicno.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Brodogradilište u Vitezu - Page 2 Empty Re: Brodogradilište u Vitezu

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2020, 19:09

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
kic wrote:
katamaran da, gledam ih na fb bas, imaju lijepu malu firmu i radnu atmosferu

Lik je iz Rijeke. Rade u Bosni zbog jeftine radne snage a i žena mu je iz Viteza, muslimanka...

Malo neozbiljno urađen interijer, a i vidim uhvatili su se u SDA PR mašineriju o Bosni industrijskoj sili i velikoj pameti u kojoj mlijeko teče...

Brodogradilište u Vitezu - Page 2 200705034.8_xl

Brodogradilište u Vitezu - Page 2 200705034.4_xl
iskreno izgleda loše, zato im i nisam našao slike na netu. 

lagoon 40, koji je donja klasa katamarana ima puno luksuznije sobe.

leopard 404, ima klimatizirane sobe. 

plus nesviđa mi se električni motori, čuo sam od ekipe koja ih je vozila da su sranje na moru, što god to značilo..

Kažem, ovo je luksuzna jahta samo za nekoga tko u životu nije vidio luksuznu jahtu... Pošto im je bio na prezentaciji i premijer i sva politička elita, ovo su očito iskoristili u čisti Vučičevski PR o velikim bosanskim postignućima za svoju bazu bez škole i sa 600 KM plaćom, da se nebi pričalo samo o koroni i realno žestokoj krizi u kojoj je čitava BiH industrija (uglavnom navezana na auto industriju i tekstile, a koji su sad upravo na pomoru).

Lik se hvali već sve ima rasprodano, no tko bi čitave ovakve brodove, vjeorjatno ako je išta prodao, onda par varijanti samo hull i powerplant pošto nitko normalan nebi plaćao za ovakav fušeraj interijer.

http://www.croatiacharterholidays.com/catamarans/croatia/seget_donji/lagoon_40_500/

evo dakle lagoon 40 je srednja razina/donja razina razina katamarana, evo gledam cijene su im oko 3000€ za ovaj dio godine.. prošle godine 8000 € .. pogledajte slike Lagona 40 i ovoga luksuznog..

al aj volio bih se prošetati bosanskim katamaranom unutra, i naravno bilo bi lipo provesti sa njime tjedan dana na moru da vidiš kako se ponaša i kako motori funkcioniraju..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21014
2018-06-14


Back to top Go down

Brodogradilište u Vitezu - Page 2 Empty Re: Brodogradilište u Vitezu

Post by crvenkasti 5/7/2020, 19:44

I u Budimpešti su se nekad pravili prekooceanski brodovi.
To nisam znao.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

Brodogradilište u Vitezu - Page 2 Empty Re: Brodogradilište u Vitezu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum