ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovenci masovno bježe iz Hrvatske i otkazuju ljetovanja u Lijepoj našoj

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Slovenci masovno bježe iz Hrvatske i otkazuju ljetovanja u Lijepoj našoj - Page 3 Empty Re: Slovenci masovno bježe iz Hrvatske i otkazuju ljetovanja u Lijepoj našoj

Post by RayMabus Sat 4 Jul - 15:21

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
Sora wrote:
epikur37 wrote:Pa o tome ti pricam...glasaju dva puta u dvije izborne jedinice. Sutra ce navalitu autobusi ovamo. Neki ce krenuti veceras pjeske dok nije vruce e kako bi ujutro bili prvi....
jel sendvič i 100 eura odma ili posle, kad se vraćaju, ako se vraćaju :mazo

neki ostanu tu u svojim nekretninama, u povratku iz Kaštela, mrknu janjetinu na Klisu i sve 5.

HDZ dobija, Zna se!
HDZ dobija al zato Dalmacija puši

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-bih-najvise-novozarazenih-od-pocetka-pandemije-registrovano-cak-289-slucajeva/200704045

Birajte turisti iz Austrije il iz Srbije i Bosne.

Izabrat će Austriju a to znači da cili potez od Splita do Dubrovnika puši sezonu a to je deseta izborna jedinica.
Reka san prije dva dana da ću devastirat svaki dio Hrvatske di kradeze ima većinu

Uvela vam Slovenija žutu listu , sad će i Austrija i nema druge nego da se zatvori granica s bih i srbijom a to je ono šta san i reka da ću napraviti

I evo vam danas i ovo

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-bih-najvise-novozarazenih-od-pocetka-pandemije-registrovano-cak-289-slucajeva/200704045

Rekoh : Ja sam na poziciji moći

Slovenci masovno bježe iz Hrvatske i otkazuju ljetovanja u Lijepoj našoj - Page 3 The-power-of-angels-1



Deseta i deveta izborna jedinica ; potopljene
Možete vi glasat za kradese , slobodna volja i tu ja ne mogu ništa al ja ću vas devastirat i to ja mogu.

Di god kradese ima većinu ide devastiranje.

Pozdravite se sa sezonom u Dalmaciji



Slovenci masovno bježe iz Hrvatske i otkazuju ljetovanja u Lijepoj našoj - Page 3 Croatian_Parliamentary_Election_Results_2016

RayMabus

Posts : 176077
2014-04-11


Back to top Go down

Slovenci masovno bježe iz Hrvatske i otkazuju ljetovanja u Lijepoj našoj - Page 3 Empty Re: Slovenci masovno bježe iz Hrvatske i otkazuju ljetovanja u Lijepoj našoj

Post by prckov Sat 4 Jul - 15:44

zatvorite granicu da ne uteknu :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Slovenci masovno bježe iz Hrvatske i otkazuju ljetovanja u Lijepoj našoj - Page 3 Empty Re: Slovenci masovno bježe iz Hrvatske i otkazuju ljetovanja u Lijepoj našoj

Post by Noor Sat 4 Jul - 16:13

epikur37 wrote:Treba to prestati i testirati i uopće izvješćivati o tome.

Ovo je glupost sve skupa.
pričat ćeš nam ako dobieš, pa se uspiješ izliječiti...
do tada...ne bahatari i budi ponizan
bahatluk se često zna dobro naplatiti
tebi je dovoljno da ti zaraženi turist zapljuje apartman

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Slovenci masovno bježe iz Hrvatske i otkazuju ljetovanja u Lijepoj našoj - Page 3 Empty Re: Slovenci masovno bježe iz Hrvatske i otkazuju ljetovanja u Lijepoj našoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum