ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by epikur37 2/7/2020, 17:14

nato da štiti srbe u CG :D


pa dokle je to došlo :)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by Pirate 2/7/2020, 17:15

michaellcmacha wrote:
Pirate wrote:
michaellcmacha wrote:
Pirate wrote:
michaellcmacha wrote:
kak misliš ništa od toga... pa na tomu se radi... evo u crnoj gori država smanjuje utjecaj srpske pravoslavne crkve, kod nas ukoliko dođe do značajnijeg skretanja udesno ovaj što sad vodi srpsku pravoslavnu crkvu u hrvatskoj a poznat je po pjevanju četničkih pjesama bude letio iz hrvatske u tren oka... i slijedeći kojeg budu slali iz Srbije će morati proći sigurnosnu provjeru... a takvi su u toj crkvi rijetki, ako ih uopće ima...
Radi se na tome i sta se desilo. Desilo se narodno budjenje uspavanih vjernika od kojih pripadnici SPC cine 80% u ukupnoj populaciji. Tisuce i tisuce ljudi je izaslo na litije i pruzilo podrsku SPC u borbi za ocuvanje svetinja, sto je impresivno za vidjeti s obzirom koliko CG ima stanovnika. To sto se tamo desilo je u rangu da u HR na ulice izadje milijun ljudi, sto je nezamislivo za nase prilike. Zadnje najvece okupljanje je bilo u Zagrebu na doceku repke, gdje je bilo 500 000 ljudi.

Osim toga nece proci jer se tim potezom opasno narusava pravo slobode govora, slobode vjeroispovjesti i pravo privatne svojine, cije krsenje na zapadu nitko nece blagonaklono gledati niti odobravati. Uostalom si vidio igdje da je netko Mili pruzio podrsku za sprovodjenje ovog zakona i stvaranje nove crkve?

Sto se tice Hrvatske, isto nista od toga. Mozda ali mozda ga uspijete izbaciti iz HR no vec ce doci netko drugi i opet sve po starom. S time da onaj koji ga bude izbacio ce se tim potezom politicki istrositi.
o tom potom... stavljanje srbije u okvir u koji spada je proces... koji traje... ali je nedvojbeno da će srbija u konačnici biti upravo u tom okviru... minimalističkom... ona trenutno u svom okruženju nema niti jednu prijateljski nastrojenu državu, a kad su narodi u pitanju onda se može govoriti i o organskom nepodnošenju... otkad ikad sam ja govorio da upravo crnogorci imaju, a sad se to vidi i iz priloženog, najviše razloga da u potpunosti raskrste sa srbijom, jer je srbija u osnovi najveću štetu nanijela upravo crnoj gori i crnogorcima... što se tiče hrvatske bio sam jasan... u ovom trenutku ovo što srbi imaju u hrvatskoj je maksimum maksimuma koji hrvati ne gledaju blagonaklono i prvom prilikom kad se stvore okolnosti, idete na minimum minimuma
Nista od toga, to sta ti pricas je odraz tvojih zelja koje su produkt tvoje patoloske mrznje. Od susjeda su losi odnosi sa vladama HR, CG, FBiH i Albanijom + Kosovo. Sa S. Makedonijom, Bugarskom, Rumunjskom i Madjarskom su sasvim korektni odnosi, cak se radi na nekim zajednickim projektima ko sta je Turski tok ili cestovna/zeljeznicka mreza. 

Sto se tice prava Srba u HR, mi ionako nemamo sta izgubiti osim ta 3 zastupnika, od kojih ionako nemamo neke koristi. Ili pak imamo jos neka?
pa dobro ako nemate koristi, što nije točno. budemo vidjeli kad vam to ukinemo hoćete li se buniti...
Pa ako nije tocno, da cujemo. Koja su to prava koja mi imamo, koja vama toliko smetaju?
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by Pirate 2/7/2020, 17:19

michaellcmacha wrote:ja ne mrzim srbe, ja samo organski ne podnosim četnike i sve što ima veze sa projiciranjem velikosrpskih interesa, usput ne podnosim nejednakost, koju ste ishodovali u smislu da svi morate biti zaposleni u hrvatskoj... i onda još i ovo...nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Savo_u10
kurac u srbiji neki ustaša može toliko biti srbiji dužan... 200 000 kuna u dinarima..
Onda nikad nisi cuo za Olivera Dulica.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by michaellcmacha 2/7/2020, 17:21

Pirate wrote:
michaellcmacha wrote:
Pirate wrote:
michaellcmacha wrote:
Pirate wrote:
Radi se na tome i sta se desilo. Desilo se narodno budjenje uspavanih vjernika od kojih pripadnici SPC cine 80% u ukupnoj populaciji. Tisuce i tisuce ljudi je izaslo na litije i pruzilo podrsku SPC u borbi za ocuvanje svetinja, sto je impresivno za vidjeti s obzirom koliko CG ima stanovnika. To sto se tamo desilo je u rangu da u HR na ulice izadje milijun ljudi, sto je nezamislivo za nase prilike. Zadnje najvece okupljanje je bilo u Zagrebu na doceku repke, gdje je bilo 500 000 ljudi.

Osim toga nece proci jer se tim potezom opasno narusava pravo slobode govora, slobode vjeroispovjesti i pravo privatne svojine, cije krsenje na zapadu nitko nece blagonaklono gledati niti odobravati. Uostalom si vidio igdje da je netko Mili pruzio podrsku za sprovodjenje ovog zakona i stvaranje nove crkve?

Sto se tice Hrvatske, isto nista od toga. Mozda ali mozda ga uspijete izbaciti iz HR no vec ce doci netko drugi i opet sve po starom. S time da onaj koji ga bude izbacio ce se tim potezom politicki istrositi.
o tom potom... stavljanje srbije u okvir u koji spada je proces... koji traje... ali je nedvojbeno da će srbija u konačnici biti upravo u tom okviru... minimalističkom... ona trenutno u svom okruženju nema niti jednu prijateljski nastrojenu državu, a kad su narodi u pitanju onda se može govoriti i o organskom nepodnošenju... otkad ikad sam ja govorio da upravo crnogorci imaju, a sad se to vidi i iz priloženog, najviše razloga da u potpunosti raskrste sa srbijom, jer je srbija u osnovi najveću štetu nanijela upravo crnoj gori i crnogorcima... što se tiče hrvatske bio sam jasan... u ovom trenutku ovo što srbi imaju u hrvatskoj je maksimum maksimuma koji hrvati ne gledaju blagonaklono i prvom prilikom kad se stvore okolnosti, idete na minimum minimuma
Nista od toga, to sta ti pricas je odraz tvojih zelja koje su produkt tvoje patoloske mrznje. Od susjeda su losi odnosi sa vladama HR, CG, FBiH i Albanijom + Kosovo. Sa S. Makedonijom, Bugarskom, Rumunjskom i Madjarskom su sasvim korektni odnosi, cak se radi na nekim zajednickim projektima ko sta je Turski tok ili cestovna/zeljeznicka mreza. 

Sto se tice prava Srba u HR, mi ionako nemamo sta izgubiti osim ta 3 zastupnika, od kojih ionako nemamo neke koristi. Ili pak imamo jos neka?
pa dobro ako nemate koristi, što nije točno. budemo vidjeli kad vam to ukinemo hoćete li se buniti...
Pa ako nije tocno, da cujemo. Koja su to prava koja mi imamo, koja vama toliko smetaju?
jesam ti sad tu pokazao... izlist iz porezne uprave... radi se o četniku koji je po hrvatskoj u mandatu zorana milanovića, s njim ispijao kave, a u dokolici šetao u arkanovoj unoformi sa pumpericom.... da jedan srbin bude u sisku postavljen za direktora vodovoda i da mu prva aktivnost bude davanje otkaza sinu hrvatskog branitelja, direktorova mater 1991 napala tog branitelja ispred siscije da je ustaša...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by michaellcmacha 2/7/2020, 17:23

Pirate wrote:
michaellcmacha wrote:ja ne mrzim srbe, ja samo organski ne podnosim četnike i sve što ima veze sa projiciranjem velikosrpskih interesa, usput ne podnosim nejednakost, koju ste ishodovali u smislu da svi morate biti zaposleni u hrvatskoj... i onda još i ovo...nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Savo_u10
kurac u srbiji neki ustaša može toliko biti srbiji dužan... 200 000 kuna u dinarima..
Onda nikad nisi cuo za Olivera Dulica.
oliver dulić se ne može uspoređivati sa notornim četnikom... to nema veze jedno s drugim...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by michaellcmacha 2/7/2020, 17:27

michaellcmacha wrote:
Pirate wrote:
michaellcmacha wrote:
Pirate wrote:
michaellcmacha wrote:
o tom potom... stavljanje srbije u okvir u koji spada je proces... koji traje... ali je nedvojbeno da će srbija u konačnici biti upravo u tom okviru... minimalističkom... ona trenutno u svom okruženju nema niti jednu prijateljski nastrojenu državu, a kad su narodi u pitanju onda se može govoriti i o organskom nepodnošenju... otkad ikad sam ja govorio da upravo crnogorci imaju, a sad se to vidi i iz priloženog, najviše razloga da u potpunosti raskrste sa srbijom, jer je srbija u osnovi najveću štetu nanijela upravo crnoj gori i crnogorcima... što se tiče hrvatske bio sam jasan... u ovom trenutku ovo što srbi imaju u hrvatskoj je maksimum maksimuma koji hrvati ne gledaju blagonaklono i prvom prilikom kad se stvore okolnosti, idete na minimum minimuma
Nista od toga, to sta ti pricas je odraz tvojih zelja koje su produkt tvoje patoloske mrznje. Od susjeda su losi odnosi sa vladama HR, CG, FBiH i Albanijom + Kosovo. Sa S. Makedonijom, Bugarskom, Rumunjskom i Madjarskom su sasvim korektni odnosi, cak se radi na nekim zajednickim projektima ko sta je Turski tok ili cestovna/zeljeznicka mreza. 

Sto se tice prava Srba u HR, mi ionako nemamo sta izgubiti osim ta 3 zastupnika, od kojih ionako nemamo neke koristi. Ili pak imamo jos neka?
pa dobro ako nemate koristi, što nije točno. budemo vidjeli kad vam to ukinemo hoćete li se buniti...
Pa ako nije tocno, da cujemo. Koja su to prava koja mi imamo, koja vama toliko smetaju?
jesam ti sad tu pokazao... izlist iz porezne uprave... radi se o četniku koji je po hrvatskoj u mandatu zorana milanovića, s njim ispijao kave, a u dokolici šetao u arkanovoj unoformi sa pumpericom.... da jedan srbin bude u sisku postavljen za direktora vodovoda i da mu prva aktivnost bude davanje otkaza sinu hrvatskog branitelja, direktorova mater 1991 napala tog branitelja ispred siscije da je ustaša...
rađenović kad je poslije tog šupka došao, prvo je iscenirao da mu se prijeti smrću, iako nitko s njim veze nije imao... a sve kako bi podijelio otkaz petrinjcima koji su pripojeni vodovodu zajedno sa vodocrpilištem... hrvatima naravno... kako bi zaposlio... aj pogodi koga...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by michaellcmacha 2/7/2020, 17:30

već sam naveo u sisku nema nezaposlenih srba, ili su svi zaposleni u gradskim firmama i u gradskoj vijećnici ili ih se potpomoglo preko inkubatora i sad oni dobijaju poslove od Ikače... na projektima koji su isključivo i pokrenuti da bi se ekipa namirila...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by Šandor Winnetou 2/7/2020, 17:35

epikur37 wrote:nato da štiti srbe  u CG :D


pa dokle je to došlo :)
pižon likuje, srpinjo, stanojica, đankica, braćala... na aparatima

_________________
nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by michaellcmacha 2/7/2020, 17:37

kap4, nikola miletić i sonja miletić, plus horda srba uz njih dvoje 30+ milijuna kuna u sisku na dva projekta...
palace doo tvrtka u vlasništvu srbina glavaša i goluže koja je isto dobila u sisku poslova za oko 40 milijuna kuna...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by Šandor Winnetou 2/7/2020, 17:41

michaellcmacha wrote:kap4, nikola miletić i sonja miletić, plus horda srba uz njih dvoje 30+ milijuna kuna u sisku na dva projekta...
palace doo tvrtka u vlasništvu srbina glavaša i goluže koja je isto dobila u sisku poslova za oko 40 milijuna kuna...
vrč ide na vodu dok se ne razbije, no ne krivim ja srbe nego štetočine iz Hrvatske koji se ližu s istima i daju im milijune naše love, sljedeći put neće puknuti bič samo na srbljima, fasovaće tu jugo komunističkog ološa kao u priči. Jebiga sve ima svoje granice

_________________
nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by michaellcmacha 2/7/2020, 17:43

onaj bmw kojeg sam stavio neki dan, taj klošar je preko ministra davorka vidovića ishodio poslove obnove u vukovaru a da jebene tačke nije imao tada je prvi posao s državom, jebem je i državu, ugovorio 8 milijuna kuna a poslije mu je samo nebobila granica u lapanju... mamu vam jebem lopovsku banditsku...... i tako vršljate po cijeloj hrvatskoj, uz patronažu svojih mecena kvazihrvata...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by michaellcmacha 2/7/2020, 17:44

tre wrote:
michaellcmacha wrote:kap4, nikola miletić i sonja miletić, plus horda srba uz njih dvoje 30+ milijuna kuna u sisku na dva projekta...
palace doo tvrtka u vlasništvu srbina glavaša i goluže koja je isto dobila u sisku poslova za oko 40 milijuna kuna...
vrč ide na vodu dok se ne razbije, no ne krivim ja srbe nego štetočine iz Hrvatske koji se ližu s istima i daju im milijune naše love, sljedeći put neće puknuti bič samo na srbljima, fasovaće tu jugo komunističkog ološa kao u priči. Jebiga sve ima svoje granice
to je strašno i jebeno za ne vjerovati... što smo mi toj jednoj i drugoj gamadi dopustili... i onda seronja još ima obraza pitati kakva to srbi posebna prava imaju... onako bez srama....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by RayMabus 2/7/2020, 18:51

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
michaellcmacha wrote:kap4, nikola miletić i sonja miletić, plus horda srba uz njih dvoje 30+ milijuna kuna u sisku na dva projekta...
palace doo tvrtka u vlasništvu srbina glavaša i goluže koja je isto dobila u sisku poslova za oko 40 milijuna kuna...
vrč ide na vodu dok se ne razbije, no ne krivim ja srbe nego štetočine iz Hrvatske koji se ližu s istima i daju im milijune naše love, sljedeći put neće puknuti bič samo na srbljima, fasovaće tu jugo komunističkog ološa kao u priči. Jebiga sve ima svoje granice
to je strašno i jebeno za ne vjerovati... što smo mi toj jednoj i drugoj gamadi dopustili... i onda seronja još ima obraza pitati kakva to srbi posebna prava imaju... onako bez srama....
Možda on nema. Nisu se svi ugurali priko veze. To valjda ovi povlašteni imaju. Ostali sisaju kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by RayMabus 2/7/2020, 19:25

SPC je licemjerno govno koje truje ljude nacionalizmom i mržnjom. Nije ni KC bez mana al nema tu komponentu jer nije nacionalna nego nadnacionalna crkva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by RayMabus 2/7/2020, 19:49

Dobijete dvi pleske i nogu u guzicu jer je Cg prije prvog svjetskog rata bila međunarodno priznata država koja se borila na strani pobjednika da bi je Srbija okupirala i vojno skršila otpor i platila Grcima da prizna Spc kao jedinu na prostoru kraljevine Jugoslavije.

Vojno skršen otpor. Nisu vam dali ni crkvu ni državu na izvolte.

Uzeli ste je na silu.

I sad doviđenja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by RayMabus 2/7/2020, 20:09

Vojno gledano vi od NATO tražite da vam amenuje vojnu okupaciju Cg prije sto godina jer ako su crkve vaše onda nije ni bilo vojne okupacije i nasilnog poništenje kraljevine Cg.

Stvarno ?

Kupite prnje i vozite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by kaya 2/7/2020, 20:57

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
michaellcmacha wrote:kap4, nikola miletić i sonja miletić, plus horda srba uz njih dvoje 30+ milijuna kuna u sisku na dva projekta...
palace doo tvrtka u vlasništvu srbina glavaša i goluže koja je isto dobila u sisku poslova za oko 40 milijuna kuna...
vrč ide na vodu dok se ne razbije, no ne krivim ja srbe nego štetočine iz Hrvatske koji se ližu s istima i daju im milijune naše love, sljedeći put neće puknuti bič samo na srbljima, fasovaće tu jugo komunističkog ološa kao u priči. Jebiga sve ima svoje granice
to je strašno i jebeno za ne vjerovati... što smo mi toj jednoj i drugoj gamadi dopustili... i onda seronja još ima obraza pitati kakva to srbi posebna prava imaju... onako bez srama....
A neki imaju povlastice a neki jebiga nemaju ni struju. Tako da kako tko.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by Šandor Winnetou 2/7/2020, 21:18

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
tre wrote:
michaellcmacha wrote:kap4, nikola miletić i sonja miletić, plus horda srba uz njih dvoje 30+ milijuna kuna u sisku na dva projekta...
palace doo tvrtka u vlasništvu srbina glavaša i goluže koja je isto dobila u sisku poslova za oko 40 milijuna kuna...
vrč ide na vodu dok se ne razbije, no ne krivim ja srbe nego štetočine iz Hrvatske koji se ližu s istima i daju im milijune naše love, sljedeći put neće puknuti bič samo na srbljima, fasovaće tu jugo komunističkog ološa kao u priči. Jebiga sve ima svoje granice
to je strašno i jebeno za ne vjerovati... što smo mi toj jednoj i drugoj gamadi dopustili... i onda seronja još ima obraza pitati kakva to srbi posebna prava imaju... onako bez srama....
A neki imaju povlastice a neki jebiga nemaju ni struju. Tako da kako tko.
istina ali kad Hrvat nema struju nikom ništa ali kad srbo nema struju onda je đenosajd, ustašluk, vatikansko nemačka ustaška koalicija potpomognuta belosvetckim ološem u obliku amerike, židova i masonerije!!!

_________________
nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by crvenkasti 2/7/2020, 21:41

tre wrote:
istina ali kad Hrvat nema struju nikom ništa

Ne samo to. Imam i malu plaću, sranje od auta, mali stan, žena i djeca mi non stop govore da sam nesposoban...

Za koji kurac sam ja uopće postao Hrvat?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by Šandor Winnetou 2/7/2020, 21:48

crvenkasti wrote:
tre wrote:
istina ali kad Hrvat nema struju nikom ništa

Ne samo to. Imam i malu plaću, sranje od auta, mali stan, žena i djeca mi non stop govore da sam nesposoban...

Za koji kurac sam ja uopće postao Hrvat?
baš, pogledaj kako srbi profesionalci prolaze (ko bubreg u loju) a ti prešao među luzere! budi opet srbo i ima da ti cvjetaju ruže ko pupiju, milakoviću, stanimiroviću, srđi iz mihine priče i tako do zadnjeg srbe u ustaškoj Hrvatskoj.

_________________
nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by crvenkasti 2/7/2020, 21:52

tre wrote:
crvenkasti wrote:
tre wrote:
istina ali kad Hrvat nema struju nikom ništa

Ne samo to. Imam i malu plaću, sranje od auta, mali stan, žena i djeca mi non stop govore da sam nesposoban...

Za koji kurac sam ja uopće postao Hrvat?
baš, pogledaj kako srbi profesionalci prolaze (ko bubreg u loju) a ti prešao među luzere! budi opet srbo i ima da ti cvjetaju ruže ko pupiju, milakoviću, stanimiroviću, srđi iz mihine priče i tako do zadnjeg srbe u ustaškoj Hrvatskoj.

Da, užas! Dođe mi da ih sve pobijem, ili bar otjeram u Srbiju, i uzmem im sve!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

nato da zaštiti vernike i spc u c.gori - Page 3 Empty Re: nato da zaštiti vernike i spc u c.gori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum