ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka

Go down

Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka Empty Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka

Post by melkior Sun 28 Jun - 18:20

Članak 1.
Ovim se Zakonom uređuje odnos građana prema džoki i žlici.
Džokom se za potrebe ovog Zakona smatra penis.
Žlica se za potrebe ovog Zakona smatra žlicom.

Članak 2.
Svi državljani RH trebaju dirati tuđeg džoku i lizati tuđu žlicu.

Članak 3.
Tko ne dira džoku, kaznit će se novčanom kaznom od 100 EUR.

Članak 4.
Tko ne liže žlicu, kaznit će se novčanom kaznom od 50 EUR.

Članak 5. 
Potiču se građani da prijavljuju susjede koji ne diraju njihovog džoku i ne ližu njihovu žlicu.
Na prijavljenim građanima je teret dokazivanja da su dirali ili da diraju džoku i da su lizali i da ližu žlicu.

Članak 6. 
Sredstva uplaćena od novčanih kazni dijele se između državnog proračuna RH i prijavitelja susjeda, u omjeru od 50%.

Članak 7.
Ovaj Zakon stupa na snagu 8 dana od objave u Narodnim novinama.


:cro
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka Empty Re: Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka

Post by melkior Sun 28 Jun - 18:24

Kao i kod svakog poreza, od njegova plaćanja će biti oslobođeni samo notorni pederčine i širitelji korona virusa  cheers farao
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka Empty Re: Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka

Post by melkior Sun 28 Jun - 18:25

Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka 142405?Format=1
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka Empty Re: Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka

Post by melkior Sun 28 Jun - 18:27

Maggie, jesi li mi dirala danas džoku? 
Ajmo, vadi pare:mazo:
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka Empty Re: Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka

Post by melkior Sun 28 Jun - 18:44

Svečano obećajem svojim biračima da ću vam jebat majku kad dođem na vlast  :alexis:
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka Empty Re: Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka

Post by crvenkasti Sun 28 Jun - 19:33

Ne kaže se "džoka", nego "đoka".

Inače, to je četniki slang za riječ pimpek.
Ja slučajno znam, jer sam nekad bio četnik.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28776
2014-04-17


Back to top Go down

Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka Empty Re: Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka

Post by melkior Sun 28 Jun - 21:44

crvenkasti wrote:Ne kaže se "džoka", nego "đoka".

Inače, to je četniki slang za riječ pimpek.
Ja slučajno znam, jer sam nekad bio četnik.
Crvenkasti, ti ćeš mi biti od sad pa nadalje službeni lektor  :tu
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka Empty Re: Gospodarski i moralni program za oporavak Hrvatske, ZS, Zajebantska stranka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum