ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera  - Page 2 Empty Re: BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Post by mutava baštarda 26/6/2020, 15:14

AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Yoda, mutavi i Tegnell na aparatima. Posljedni je psihopata i direktno ukljucen ali kolege????


Bilo kako bilo lijepo drustvance: [size=30]Armenia, Sweden, Moldova, North Macedonia, Azerbaijan, Kazakhstan, Albania, Bosnia-Herzegovina, Kyrgyzstan, Ukraine and Kosovo have been identified as those nations.[/size]


[size=30]Kila mozga....[/size]
mene zanima jeste li vi u familiji prošli zarazu i kako vam je bilo.. jer kako god okreneš mi u RH idemo u vašem smjeru, pa ono što je švefdska prošla prije 2 mjeseca, mi ćemo proći iduća dva
turisti iz Švedske su nam dobrodošli... #andratutobene abrahame

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera  - Page 2 Empty Re: BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Post by darth_vader 26/6/2020, 19:58

BiH jednostavno treba trajno zatvoriti.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera  - Page 2 Empty Re: BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Post by abraham 26/6/2020, 20:32

Jucer u svedistanu 49 mrtvih. Danas 50. Mashallah, ne zarazenih vec umrlih. Najbolje je da svaki dan nadju neku svijetlu stranu u cijelom cirkusu. Tako od veljace.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera  - Page 2 Empty Re: BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Post by Hektorović 26/6/2020, 22:39

abraham wrote:Jucer u svedistanu 49 mrtvih. Danas 50. Mashallah, ne zarazenih vec umrlih. Najbolje je da svaki dan nadju neku svijetlu stranu u cijelom cirkusu. Tako od veljace.....

Uskoro i u BiH slično stanje...

Kažem, Hrvatska će morati držati granice zatvorene na dulje vrijeme.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera  - Page 2 Empty Re: BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Post by Hektorović 26/6/2020, 22:40

AssadNaPodmornici wrote:mene zanima jeste li vi u familiji prošli zarazu i kako vam je bilo.. jer kako god okreneš mi u RH idemo u vašem smjeru, pa ono što je švefdska prošla prije 2 mjeseca, mi ćemo proći iduća dva

HR ne ide nego aktivno suzbija...

BiH ide a to je druga priča.


Za mjesec dana BiH će imati kaos a HR po par slučajeva dnevno.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera  - Page 2 Empty Re: BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Post by RayMabus 27/6/2020, 18:33

Rasulo

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-bosni-i-hercegovini-172-novozarazene-osobe-dosad-najveci-skok-u-jednom-danu/200627026
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera  - Page 2 Empty Re: BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Post by Guest 27/6/2020, 19:41

RH prekjucer 80i nesh,danas 90..rugale se svrake vranama.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera  - Page 2 Empty Re: BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Post by catabbath 27/6/2020, 19:55

AssadNaPodmornici wrote: ali izgleda da idemo tim putem..
 

Nije nego su se doboljubi htjeli isfurati prije izbora kao smo korona free i ta sranja i sad kad su pojeli govno sad je "drži vodu dok majstori odu" do izbora.
A nakon izbora opet žešće sranje i lockdown zbog sranja koje HDZ sad radi.

Kolatealralna žrtva su Bosanci jer su Slovenci prijetili da će nas zatvoriti ako ih mi ne zatvorimo.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera  - Page 2 Empty Re: BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Post by Guest 27/6/2020, 19:59

catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote: ali izgleda da idemo tim putem..
 

Nije nego su se doboljubi htjeli isfurati prije izbora kao smo korona free i ta sranja i sad kad su pojeli govno sad je "drži vodu dok majstori odu" do izbora.
A nakon izbora opet žešće sranje i lockdown zbog sranja koje HDZ sad radi.

Kolatealralna žrtva su Bosanci jer su Slovenci prijetili da će nas zatvoriti ako ih mi ne zatvorimo.
mmmm..vrlo dugorocna i inteligentna "politika" :cleanteeth :cleanteeth :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera  - Page 2 Empty Re: BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Post by Guest 27/6/2020, 20:01

zlovenci razmisljaju o zatvaranju granica..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera  - Page 2 Empty Re: BiH izgubila kontrolu nad pandemijom a ljute se na HR zbog mjera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum