ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by dzango 16/6/2020, 13:51

mutava baštarda wrote:
dzango wrote:
Sovak wrote:
Sora wrote:
Eroo wrote:
Zato bi bio u BiH, pa opet dođeš na isto.
Što će reći, i tako i tako bi vas skinili s qrtza. :)

znači priznaješ da rata u hrvatskoj nije trebalo
kao ni u sloveniji
slažemo se tu znači
i zato nije bilo objave rata sa srbijom ?
sve je to bila jedna odvratna predstava u kojoj su krvlju plaćeni najprljaviji planovi đilkoša, kremenka, pizdina neofašističkih a bome i fašističkih, da se u hrvatskoj socijalizam zamjeni kapitalizmom

a o skidanju s kurca, znaš što
takva hercegovačka bijeda kao ti, ili tvoji..nemate kurca
niste vi CHE GEVARA  a bome ni TITO
POVIJEST ĆE VAS SKINUT SA SMETLIŠTA KOJE STE NAM DONJELI






Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Che_ti10
Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Tito_v10
Šteta da se baci slika. Mogli su da ubace šahovnicu i poslužila bi još neko vreme.
Ovo nije ni za reciklažu
Nemorsš ni da recikliraš. Ubaciš šahovnicu i vozi dalje. Već oprobano.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by RayMabus 16/6/2020, 14:22

Jeferson je osnivač demokratske stranke. Demokrati su povijesno gledano stranka Juga a Republikanci su bili protiv ropstava i prvi predsjednik Republikanaca je Abraham Lincoln.

I zato podrška rušenju Jefersonovi spomenika.

Revolucija jede svoju djecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Guest 16/6/2020, 14:37

Koje srozavanje Demokratske stranke ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by prckov 16/6/2020, 14:39

RayMabus wrote:Jeferson je osnivač demokratske stranke. Demokrati su povijesno gledano stranka Juga a Republikanci su bili protiv ropstava i prvi predsjednik Republikanaca je Abraham Lincoln.

I zato podrška rušenju Jefersonovi spomenika.

Revolucija jede svoju djecu.
da
i kkk je organizacija demokrata
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by dijagram 16/6/2020, 15:23

spomenici su nevazni, samo da srusimo trampa
maja sever i ja lobiramo svakodnevno
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by kaya 16/6/2020, 15:24

RayMabus wrote:Jeferson je osnivač demokratske stranke. Demokrati su povijesno gledano stranka Juga a Republikanci su bili protiv ropstava i prvi predsjednik Republikanaca je Abraham Lincoln.

I zato podrška rušenju Jefersonovi spomenika.

Revolucija jede svoju djecu.
pa i jeferson je bio za ukidanje ropstva i njihov povratak u afriku. smatrao je da će se pobuniti i raditi kaos a da nikada neće može živjeti s bijelcima u americi jer imaju druge navike, ciljeve, stil. kada pogledaš puno godina kasnije uklopili su se ko cigani. nikako. u bandama su, kriminalu, alkoholu, drogi, ne školuju se, ne rade , u getima su, svatko ima djecu sa raznim ženama o kojima se ne brinu. i da, iznimno su talentirani  za sport zbog fizičkih predispozicija i glazbu naravno. to je i on tvrdio što se sada smatra užasnim a  nije puno fulao može se reći.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by prckov 16/6/2020, 15:33

gledo sam video od jedne amerikanke koja je isla u kambodzu pomagat isbjeglicama 
kad se vratila u ameriku i dalje je bila aktivna i pomagala beskucnicima kojima je organizirala skupljanje love i pomoc u svakom smislu
ali nakon godina i godina rada i napora i silne love nista se nije promjenilo nego bilo sve gore i gore
kad je to pitanje potegla pred demokratskim predstavnicima oni su je usutkali 
skontala je da demokratima nije do toga da pomognu ljudima koji zive vani u satorima nego da ih namjerno tako drze radi politickih interesa
lova otisla politicarima, ona se dzabe godinama trudila a situacija gora nego sto je bila
ljevicarima treba sirotinja i jad da bi se postavili kao zastitnici i skupljali glasove na osnovu toga jer nista drugo i nemaju da ponude

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by AssadNaPodmornici 16/6/2020, 16:36

Mi smo prošli nekoliko takvih revolucija zadnjih 100 godina. Naša zadnja revolucija je iz 1991. Sve smo izmjenili iz bivšeg sustava,čak imena od 90% ulica, porušili većinu spomenika iz bivšeg sustava, izmjenili skoro sve, naravno prenijeli komuniste koji su se na vrijeme prebacili. Tako se sada i usa dešava. itd. Sada se to dešava u USA, bilo je i vrime nakon preko 230 godina.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by AssadNaPodmornici 16/6/2020, 16:37

Kina je prošla u zadnjih 100 godina nekoliko manjih i većih revolucija 

Sa time da USA će otic u kurac

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Hektorović 16/6/2020, 16:49

AssadNaPodmornici wrote:Mi smo prošli nekoliko takvih revolucija zadnjih 100 godina. Naša zadnja revolucija je iz 1991. Sve smo izmjenili iz bivšeg sustava,čak imena od 90% ulica, porušili većinu spomenika iz bivšeg sustava, izmjenili skoro sve, naravno prenijeli komuniste koji su se na vrijeme prebacili. Tako se sada i usa dešava. itd. Sada se to dešava u USA, bilo je i vrime nakon preko 230 godina.

Pa evo ovaj Raz Simone što okolo šeta naoružan do zuba i djeli ekipi jurišne puške ko neki likovi kod nas 90tih
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by AssadNaPodmornici 16/6/2020, 18:06

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Mi smo prošli nekoliko takvih revolucija zadnjih 100 godina. Naša zadnja revolucija je iz 1991. Sve smo izmjenili iz bivšeg sustava,čak imena od 90% ulica, porušili većinu spomenika iz bivšeg sustava, izmjenili skoro sve, naravno prenijeli komuniste koji su se na vrijeme prebacili. Tako se sada i usa dešava. itd. Sada se to dešava u USA, bilo je i vrime nakon preko 230 godina.

Pa evo ovaj Raz Simone što okolo šeta naoružan do zuba i djeli ekipi jurišne puške ko neki likovi kod nas 90tih
recmo u Splitu mislim da je doslovno ime svake ulice izmjenjeno. isto što žele i USA sada.
velika većina spomenika prošlog sustava je srušena - kao što žele u USA srušiti i uspjeti će srušiti ove prijašnje spomenike. zapravo opet ovi u USA neće proći kompletnu revoluciju, jer u republikanskim državama baš revolucija i nije uzela toliko maha. kod nas je skoro svako selo prošlo revoluciju.. izmjenjeno gotovo 90% imena ulica, većina spomenika bivšeg sustava vrijednosti srušena, teritorijalni ustroj (jedna od stvari gdje smo se baš sjebali , u yugi je sustav teritorijalnog ustroja i ovlasti lokalnih sredina bio pun kurac efikasniji) , to je sve 1000% izmjenjeno itd.. zakoni, ustav, sve.. dio se stare elite prešalta na vrijeme i čak su i vodili revoluciju(osnivači HDZa bivše komunjare).. tako i u USA većina elite čak i vodi revoluciju i prešaltava se u novi sustav.. zapravo mi smo prošli jednu od temeljitijih revolucija 91... u USA je tek jače krenula sada(ali pomalo se kotrljala cijelo vrijeme) a vidit ćemo koliko duboko i gdje će ići.. najgore od svega ima i potporu većine javnosti ta revolucija(kao što je 90% Hrvata podržalo revoluciju 90te)


vidit ćemo gdje će se zaustaviti ova u USA
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Hektorović 16/6/2020, 19:12

AssadNaPodmornici wrote:recmo u Splitu mislim da je doslovno ime svake ulice izmjenjeno. isto što žele i USA sada.
velika većina spomenika prošlog sustava je srušena - kao što žele u USA srušiti i uspjeti će srušiti ove prijašnje spomenike. zapravo opet ovi u USA neće proći kompletnu revoluciju, jer u republikanskim državama baš revolucija i nije uzela toliko maha. kod nas je skoro svako selo prošlo revoluciju.. izmjenjeno gotovo 90% imena ulica, većina spomenika bivšeg sustava vrijednosti srušena, teritorijalni ustroj (jedna od stvari gdje smo se baš sjebali , u yugi je sustav teritorijalnog ustroja i ovlasti lokalnih sredina bio pun kurac efikasniji) , to je sve 1000% izmjenjeno itd.. zakoni, ustav, sve..  dio se stare elite prešalta na vrijeme i čak su i vodili revoluciju(osnivači HDZa bivše komunjare).. tako i u USA većina elite čak i vodi revoluciju i prešaltava se u novi sustav..  zapravo mi smo prošli jednu od temeljitijih revolucija 91... u USA je tek jače krenula sada(ali pomalo se kotrljala cijelo vrijeme) a vidit ćemo koliko duboko i gdje će ići.. najgore od svega ima i potporu većine javnosti ta revolucija(kao što je 90% Hrvata podržalo revoluciju 90te)


vidit ćemo gdje će se zaustaviti ova u USA

Problem je što zbog demografskih kretanja u Americi ti red state postaju nešto kao Rijeka ili Tuzla, dakle zadnji bastioni prevladane ideologije koji su van mainstreama.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by dzango 16/6/2020, 19:13

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:recmo u Splitu mislim da je doslovno ime svake ulice izmjenjeno. isto što žele i USA sada.
velika većina spomenika prošlog sustava je srušena - kao što žele u USA srušiti i uspjeti će srušiti ove prijašnje spomenike. zapravo opet ovi u USA neće proći kompletnu revoluciju, jer u republikanskim državama baš revolucija i nije uzela toliko maha. kod nas je skoro svako selo prošlo revoluciju.. izmjenjeno gotovo 90% imena ulica, većina spomenika bivšeg sustava vrijednosti srušena, teritorijalni ustroj (jedna od stvari gdje smo se baš sjebali , u yugi je sustav teritorijalnog ustroja i ovlasti lokalnih sredina bio pun kurac efikasniji) , to je sve 1000% izmjenjeno itd.. zakoni, ustav, sve..  dio se stare elite prešalta na vrijeme i čak su i vodili revoluciju(osnivači HDZa bivše komunjare).. tako i u USA većina elite čak i vodi revoluciju i prešaltava se u novi sustav..  zapravo mi smo prošli jednu od temeljitijih revolucija 91... u USA je tek jače krenula sada(ali pomalo se kotrljala cijelo vrijeme) a vidit ćemo koliko duboko i gdje će ići.. najgore od svega ima i potporu većine javnosti ta revolucija(kao što je 90% Hrvata podržalo revoluciju 90te)


vidit ćemo gdje će se zaustaviti ova u USA

Problem je što zbog demografskih kretanja u Americi ti red state postaju nešto kao Rijeka ili Tuzla, dakle zadnji bastioni prevladane ideologije koji su van mainstreama.
To nije problem. To je dobro.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by melkior 16/6/2020, 19:29

Inače, Thomas Jefferson je autor američke Deklaracije nezavisnosti i sam bio robovlasnik. 

Amerika je zrela za jedan brutalan građanski rat.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by kaya 16/6/2020, 19:50

AssadNaPodmornici wrote:Mi smo prošli nekoliko takvih revolucija zadnjih 100 godina. Naša zadnja revolucija je iz 1991. Sve smo izmjenili iz bivšeg sustava,čak imena od 90% ulica, porušili većinu spomenika iz bivšeg sustava, izmjenili skoro sve, naravno prenijeli komuniste koji su se na vrijeme prebacili. Tako se sada i usa dešava. itd. Sada se to dešava u USA, bilo je i vrime nakon preko 230 godina.
Ja ne vidim tu nikakvu sličnost s nama.
Mislim da je ovdje cilj srušiti trumpa, pogodovalo im je to što je ovaj nije mogao suzbiti koronu, za dva mjeseca imao je pun kufer zaraženih bez posla.
Oni jedva čekaju razbiti izlog. Crnje uvijek izvučeš na ulicu jer su i tako na ulici, samo vikneš rasizam. Kada ga sruše mir. Nema govora o americi zemlji proleterskoj gdje će baka od floyda pisati ustav. Oni idu natrag u geto kada maknu ovoga.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by AssadNaPodmornici 16/6/2020, 20:00

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Mi smo prošli nekoliko takvih revolucija zadnjih 100 godina. Naša zadnja revolucija je iz 1991. Sve smo izmjenili iz bivšeg sustava,čak imena od 90% ulica, porušili većinu spomenika iz bivšeg sustava, izmjenili skoro sve, naravno prenijeli komuniste koji su se na vrijeme prebacili. Tako se sada i usa dešava. itd. Sada se to dešava u USA, bilo je i vrime nakon preko 230 godina.
Ja ne vidim tu nikakvu sličnost s nama.
Mislim da je ovdje cilj srušiti trumpa, pogodovalo im je to što je ovaj nije mogao suzbiti koronu, za dva mjeseca imao je pun kufer zaraženih bez posla.
Oni jedva čekaju razbiti izlog. Crnje uvijek izvučeš na ulicu jer su i tako na ulici, samo vikneš rasizam. Kada ga sruše mir. Nema govora o americi zemlji proleterskoj gdje će baka od floyda pisati ustav. Oni idu natrag u geto kada maknu ovoga.
korona nije trumpova krivica najmanje, bez obzira koliko index, cnn i drugi mediji kmečali.

korona je najviše divljala u državama gdje su demokrati na vlasti, pisao sam dosta puta zašto ne da m ise ponavljati. države gdje su republikanci - imali su je pod kontrolom
države gdje su demokrati na vlasti su u sranjima, sada su tamo neredi. države gdje su republikanci na vlasti, tamo je revolucija u puno manje obujmu.. ok možda u kojem većem gradu izbije koji nered, ali republikanci to brzo suzbiju.

pa da gledaju usput i srušiti trumpa, iako je moguće da bi ga mogli i ojačati. trump i biden su mislim realno tu negdje po šansama za dobiti izbore, da nije ovih sranja, trump bi pobjedio glatko, ali jedno vrijeme je bilo da će i popušiti, sada se ponovo vratio, biti će zanimljiva utrka kao hillary vs trump..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Guest 16/6/2020, 20:13

prckov wrote:
RayMabus wrote:Jeferson je osnivač demokratske stranke. Demokrati su povijesno gledano stranka Juga a Republikanci su bili protiv ropstava i prvi predsjednik Republikanaca je Abraham Lincoln.

I zato podrška rušenju Jefersonovi spomenika.

Revolucija jede svoju djecu.
da
i kkk je organizacija demokrata

Od KKK do neomarksista ... u svega stopedesetak godina.

Mrak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Sora 16/6/2020, 21:19

prckov wrote:gledo sam video od jedne amerikanke koja je isla u kambodzu pomagat isbjeglicama 
kad se vratila u ameriku i dalje je bila aktivna i pomagala beskucnicima kojima je organizirala skupljanje love i pomoc u svakom smislu
ali nakon godina i godina rada i napora i silne love nista se nije promjenilo nego bilo sve gore i gore
kad je to pitanje potegla pred demokratskim predstavnicima oni su je usutkali 
skontala je da demokratima nije do toga da pomognu ljudima koji zive vani u satorima nego da ih namjerno tako drze radi politickih interesa
lova otisla politicarima, ona se dzabe godinama trudila a situacija gora nego sto je bila
ljevicarima treba sirotinja i jad da bi se postavili kao zastitnici i skupljali glasove na osnovu toga jer nista drugo i nemaju da ponude

prcko
jesi ti sirotinja?
pošto sam ja ljevičarka i ništa mi drugo ne treba :cleanteeth

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Sora 16/6/2020, 21:22

Sovak wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:Jeferson je osnivač demokratske stranke. Demokrati su povijesno gledano stranka Juga a Republikanci su bili protiv ropstava i prvi predsjednik Republikanaca je Abraham Lincoln.

I zato podrška rušenju Jefersonovi spomenika.

Revolucija jede svoju djecu.
da
i kkk je organizacija demokrata

Od KKK do neomarksista ... u svega stopedesetak godina.

Mrak.
jbt
150 godina ?
blago si ga meni ja sam mlađa
stignem biti neomarksist

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Sora 16/6/2020, 21:27

AssadNaPodmornici wrote:Kina je prošla u zadnjih 100 godina nekoliko manjih i većih revolucija 

Sa time da USA će otic u kurac
kina ima velikih problema i dalje s teritorijima
to znamo
ali ovo u USA ..ma stalno zaboravite snage reda i vojsku
neće to trumpina štedjeti ako zatreba
iako su i obični citizensi naoružani ali gdje to od policije i vojske

ne, ništa bitno u jusa

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by n_razbojnik 16/6/2020, 21:31

Sora wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Kina je prošla u zadnjih 100 godina nekoliko manjih i većih revolucija 

Sa time da USA će otic u kurac
kina ima velikih problema i dalje s teritorijima
to znamo
ali ovo u USA  ..ma stalno zaboravite snage reda i vojsku
neće to trumpina štedjeti ako zatreba
iako su i obični citizensi naoružani ali gdje to od policije i vojske

ne, ništa bitno u jusa
Je, sace vojska lovcima rokat crnje...netreba tu uvest vise reda nego sto moze osrednje naoruzana milicija i tamo gdje se takva pojavi antife drze razmak, od preporucenih 2 m do nekoliko kilometara

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 4 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum