ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by mutava baštarda 16/6/2020, 08:01

Ovako bi trebalo srušiti i sve rimske spomenike jer su napravljeni robovskom radnom snagom...

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by vuksadinare 16/6/2020, 08:02

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
Kod nas u Sinju tako je bilo s Vicom Buljanom po kojem se napravila TV serija koliko je bio lik od zajebancije, a Sinj u Hrvatskoj dugi po redu dobio olimpijski bazen, tvornicu za 3000 radnika...
pa sinj nije imao spomenik vici buljanu...drugo ja zapravo nisam cuo neke kritike na racun vice buljana...dapace mnogi izvlace njegove vickaste dogodovstine..zapravo on i nije bio neki klasican politicar komunjara ali je bio vjest govornik...narocito u humoristicnom stilu...zato je otkantao tita koji mu je zapovjedio da sa svojim bataljunom se prikljuci dalmatinskim brigadama koje su isle na neretvu i sutjesku pa su partizani iz sinja i okolice imali mali broj gubitaka na neretvi i sutjesci..
imao je trg Vice Buljana, a njegove anegdote su i danas aktualne.
Meni je najjača kada je postao ministar pa bratu ustaši u Italiju posla pismo da se vrati, da je on sad ministar i da mu neće smit nitko ništa, a brat mu odgovara jebeš zemlju u kojoj si ti ministar.
ince buljani su vecinom bili ustase i domobrani...dobar dio ih je kolonizacijom raseljen u slavoniju oko đakova i belisca...nakon 2 svjetskog rata...on je uzivao tamo ugled...i najvise zaslugom njega je dobar dio cetinjana i sinjana otisao u partizane...da nije ne bi ih bilo puno..bar tamo do '43...
Sinj je u kraljevini Jugoslaviji oteo hss-u i tako je grad postao jedini kod karađorđevića u kojemu su na vlasti bili komunisti...
sinj kao grad..i to 1939 godine..pred sam rat..ali sam cuo tu pricu od maminog strica...da je jedini razlog bio sto su nekoliko dana prije izbora zandari roknuli neka dva sinjska komunista...a komunci su onda otpoceli propagandu da je za to kriv hss...kasnije je vice rekao da hss nije uopce bio kriv ali eto ukazala se zgodna prilika nekoliko dana prije izbora da kp ide sistemom 'cilj ne bira sredstvo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Sora 16/6/2020, 08:03

vuksadinare wrote:
Sora wrote:u hrvatskoj je kontrarevolucija izvršena pod okriljem tzv.domovinskog rata za kojeg i vrapci znaju da nije trebao biti
e da bi se lakše progutale gorke pilule denacionalizacije i ssvih ostlih negativnih promjena kojima je smanjen civilizacijski nivo, ljudska prava, slobode i sve ostalo

ratovi omogućuju uvijek da revolucije ili  kontrarevolcije  uspjevaju u mjenjanju društva
i to korjenitom
kao što su u nobu učili ljude da nema boga, sad ih uče da ima
sve je to goli shit danas ali zaslađen ...
bogme sve manje
koje ti budalastine pricas..kontrarevoluciju je izvrsio u jugi milosevic ruseci legalne vlade vojvodine 1988,crne gore pocetkom 1989 i kosova...

A U HRVATSKOJ isto izvršio hdzenjarski pokret izborima u ratnoj psihozi
i na koncu konca kontrarevolucija u hrvatskoj je samo imala drugačiji modus

izbore tobož demokratske
tako je i hitler došao na vlast -demokratskim putem


Last edited by Sora on 16/6/2020, 08:06; edited 1 time in total

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by vuksadinare 16/6/2020, 08:03

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:u hrvatskoj je kontrarevolucija izvršena pod okriljem tzv.domovinskog rata za kojeg i vrapci znaju da nije trebao biti
e da bi se lakše progutale gorke pilule denacionalizacije i ssvih ostlih negativnih promjena kojima je smanjen civilizacijski nivo, ljudska prava, slobode i sve ostalo

ratovi omogućuju uvijek da revolucije ili  kontrarevolcije  uspjevaju u mjenjanju društva
i to korjenitom
kao što su u nobu učili ljude da nema boga, sad ih uče da ima
sve je to goli shit danas ali zaslađen ...
bogme sve manje
koje ti budalastine pricas..kontrarevoluciju je izvrsio u jugi milosevic ruseci legalne vlade vojvodine 1988,crne gore pocetkom 1989 i kosova...

A U HRVATSKOJ isto izvršio hdzenjarski pokret izborima u ratnoj psihozi
koja nije bila demokratska da ga jebeš jer su ljudi bili u strahu od miloševića
jocolor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by mutava baštarda 16/6/2020, 08:04

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:u hrvatskoj je kontrarevolucija izvršena pod okriljem tzv.domovinskog rata za kojeg i vrapci znaju da nije trebao biti
e da bi se lakše progutale gorke pilule denacionalizacije i ssvih ostlih negativnih promjena kojima je smanjen civilizacijski nivo, ljudska prava, slobode i sve ostalo

ratovi omogućuju uvijek da revolucije ili  kontrarevolcije  uspjevaju u mjenjanju društva
i to korjenitom
kao što su u nobu učili ljude da nema boga, sad ih uče da ima
sve je to goli shit danas ali zaslađen ...
bogme sve manje
koje ti budalastine pricas..kontrarevoluciju je izvrsio u jugi milosevic ruseci legalne vlade vojvodine 1988,crne gore pocetkom 1989 i kosova...

A U HRVATSKOJ isto izvršio hdzenjarski pokret izborima u ratnoj psihozi
koja nije bila demokratska da ga jebeš jer su ljudi bili u strahu od miloševića
jocolor
Drugarica Sora ne skida se sa šarca...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by kic 16/6/2020, 08:07


šta sam rekao ima 10 dana..

žele skinut founding fathers i napisati svoj novi ustav, jer njih se nije pitalo kad se pisao ustav..

ovo je mala revolucija, ne obični bunt i nezadovoljstvo
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Sora 16/6/2020, 08:09

kic wrote:
šta sam rekao ima 10 dana..

žele skinut founding fathers i napisati svoj novi ustav, jer njih se nije pitalo kad se pisao ustav..

ovo je mala revolucija, ne obični bunt i nezadovoljstvo

jok
nije problem u ustavu
čudi me da to ne shvaćaš
ovo nema veze s revolucijom

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by mutava baštarda 16/6/2020, 08:12

kic wrote:
šta sam rekao ima 10 dana..

žele skinut founding fathers i napisati svoj novi ustav, jer njih se nije pitalo kad se pisao ustav..

ovo je mala revolucija, ne obični bunt i nezadovoljstvo
Samo moraju naći nekoga da napiše...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Sora 16/6/2020, 08:13

zašto je DOMOVINSKI RAT ustvari kontrarevolucija

zato što je 90.god učinjena prijelomnom u svemu u RH
A to se vidi po tomu da vas trojica ovdje mene ne razumijete
ha ha
čoče.... pričaj zidu
nego, bi li vi branili tu kontrarevoluciju da nemate lijepe braniteljske mirovine veće od moje
bi pizdu materinu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by kic 16/6/2020, 08:14

Sora wrote:
kic wrote:
šta sam rekao ima 10 dana..

žele skinut founding fathers i napisati svoj novi ustav, jer njih se nije pitalo kad se pisao ustav..

ovo je mala revolucija, ne obični bunt i nezadovoljstvo

jok
nije problem u ustavu
čudi me da to ne shvaćaš
ovo nema veze s revolucijom

na čemu temeljiš svoju tvrdnju?

ja sam gledao izjave nekih prosvjednika, i crnih glumaca iz hollywooda, i oni doslovno govore ovo što sam ukratko prenio: bijelci su pisali ustav dok smo mi brali pamuk, ovo nije naš ustav, ovo nije naša zemlja

riječ: Amerika, je postala riječ mržnje za njih, okidač za bijes, oni žele nešto novo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by vuksadinare 16/6/2020, 08:16

Sora wrote:zašto je DOMOVINSKI RAT ustvari kontrarevolucija

zato što je 90.god učinjena prijelomnom u svemu u RH
A to se vidi po tomu da vas trojica ovdje mene ne razumijete
ha ha
čoče.... pričaj zidu
nego, bi li vi branili tu kontrarevoluciju da nemate lijepe braniteljske mirovine  veće od moje
bi pizdu materinu
ko ima braniteljsku mirovinu?...ja je nemam...drugo...ti bas glavom kroz zid a zid i dalje stoji na mjestu Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by kic 16/6/2020, 08:17

Sora wrote:zašto je DOMOVINSKI RAT ustvari kontrarevolucija

zato što je 90.god učinjena prijelomnom u svemu u RH
A to se vidi po tomu da vas trojica ovdje mene ne razumijete
ha ha
čoče.... pričaj zidu
nego, bi li vi branili tu kontrarevoluciju da nemate lijepe braniteljske mirovine  veće od moje
bi pizdu materinu

svaka promjena vlasti, je mala revolucija na određeni način

nova stranka/klan koja preuzme uzde, napravi sječu kadrova gdje misli da može, i izgleda da je to svugdje tako

no ovo je malo veća revolucija u pitanju jer se mijenja ethos cijele jedne zemlje, od dosadašnjeg kapitalističkog želi se nametnuti jednakost za sve, koja je u tako velikoj i raznolikoj zemlji nemoguća..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Sora 16/6/2020, 08:18

kic wrote:
Sora wrote:
kic wrote:
šta sam rekao ima 10 dana..

žele skinut founding fathers i napisati svoj novi ustav, jer njih se nije pitalo kad se pisao ustav..

ovo je mala revolucija, ne obični bunt i nezadovoljstvo

jok
nije problem u ustavu
čudi me da to ne shvaćaš
ovo nema veze s revolucijom

na čemu temeljiš svoju tvrdnju?

ja sam gledao izjave nekih prosvjednika, i crnih glumaca iz hollywooda, i oni doslovno govore ovo što sam ukratko prenio: bijelci su pisali ustav dok smo mi brali pamuk, ovo nije naš ustav, ovo nije naša zemlja

riječ: Amerika, je postala riječ mržnje za njih, okidač za bijes, oni žele nešto novo..

a sve je to točno što pišeš
ali nije krivnja u ustavu
nego u tome što se ustav ne poštuje
pa ne brani ustav rasnu diskriminaciju zar ne, niti su crnci zbog ustava u gorem položaju

problem je dase današnje države ne temelje na ustavu nego na MOĆI KAPITALA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Sora 16/6/2020, 08:22

vuksadinare wrote:
Sora wrote:zašto je DOMOVINSKI RAT ustvari kontrarevolucija

zato što je 90.god učinjena prijelomnom u svemu u RH
A to se vidi po tomu da vas trojica ovdje mene ne razumijete
ha ha
čoče.... pričaj zidu
nego, bi li vi branili tu kontrarevoluciju da nemate lijepe braniteljske mirovine  veće od moje
bi pizdu materinu
ko ima braniteljsku mirovinu?...ja je nemam...drugo...ti bas glavom kroz zid a zid i dalje stoji na mjestu Basketball

nisi se osvrnuo na korjenitost promjena
jebote, hrvatsku od stoljeća sedmog ste osmislili kao da se rodila 90.
meni je odvratno da se o događajima prije toliko laže
jebeš narod koji se odrekao svojih generacija i generacija ...
fuj fuj

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by vuksadinare 16/6/2020, 08:23

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:zašto je DOMOVINSKI RAT ustvari kontrarevolucija

zato što je 90.god učinjena prijelomnom u svemu u RH
A to se vidi po tomu da vas trojica ovdje mene ne razumijete
ha ha
čoče.... pričaj zidu
nego, bi li vi branili tu kontrarevoluciju da nemate lijepe braniteljske mirovine  veće od moje
bi pizdu materinu
ko ima braniteljsku mirovinu?...ja je nemam...drugo...ti bas glavom kroz zid a zid i dalje stoji na mjestu Basketball

nisi se osvrnuo na korjenitost promjena
jebote, hrvatsku od stoljeća sedmog ste osmislili kao da se rodila 90.
meni je odvratno da se o događajima prije toliko laže
jebeš narod koji se odrekao svojih generacija i generacija ...
fuj fuj
...tko se cega odrekao Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by kic 16/6/2020, 08:24

Sora wrote:
kic wrote:
Sora wrote:
kic wrote:
šta sam rekao ima 10 dana..

žele skinut founding fathers i napisati svoj novi ustav, jer njih se nije pitalo kad se pisao ustav..

ovo je mala revolucija, ne obični bunt i nezadovoljstvo

jok
nije problem u ustavu
čudi me da to ne shvaćaš
ovo nema veze s revolucijom

na čemu temeljiš svoju tvrdnju?

ja sam gledao izjave nekih prosvjednika, i crnih glumaca iz hollywooda, i oni doslovno govore ovo što sam ukratko prenio: bijelci su pisali ustav dok smo mi brali pamuk, ovo nije naš ustav, ovo nije naša zemlja

riječ: Amerika, je postala riječ mržnje za njih, okidač za bijes, oni žele nešto novo..

a sve je to točno što pišeš
ali nije krivnja u ustavu
nego u tome što se ustav ne poštuje
pa ne brani ustav rasnu diskriminaciju zar ne, niti su crnci zbog ustava u gorem položaju

problem je dase današnje države ne temelje na ustavu nego na MOĆI KAPITALA

pa slažem se s tobom, ne postoji više to ljepilo koje drži ljude prema tim vrijednostima iz ustava..

da se svijet drži napisanog iz ustava, svijet bi bio miran i dosadan, no to nije tako, svi imamo biološko-emocionalne probleme i pogon zbog kojeg jedni druge i sebe uništavamo..

kapital podržava prosvjednike inače.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Sora 16/6/2020, 08:26

ajde ne pravi se blesav fuko
ja pišem za dan škole referat i ne smijem spmenuti da se škola zvala EDVARD KARDELJ
I da ne nabrajam dalje
stav prema antifašizmu, titu itd

jebote, zlo mi je više od toga

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Šandor Winnetou 16/6/2020, 08:41

AssadNaPodmornici wrote:I mi smo srušili 2000 spomenika isto 
Priča mi stari kako su čobani u Zagvozdu srušili spomenik nekom svom partizanu koji je od selendra iz prosijaka i sinova napravio lijep gradić 80 tih. 90tih mu je srušen spomenik, a sada to mjesto ponovo degrsdiralo u selendru

To je tipično za revolucije
kod nas nije bila revolucija nego egzistencija u pitanju a ako ćemo kronološki prvo su šumski banditi srušili nama državu i jebali nas 45 godina a onda smo mi njima srušili državu i podosta njihovih spomenika dignutim kojekakvim banditima i koljačima.

_________________
Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by mutava baštarda 16/6/2020, 09:05

tre wrote:
AssadNaPodmornici wrote:I mi smo srušili 2000 spomenika isto 
Priča mi stari kako su čobani u Zagvozdu srušili spomenik nekom svom partizanu koji je od selendra iz prosijaka i sinova napravio lijep gradić 80 tih. 90tih mu je srušen spomenik, a sada to mjesto ponovo degrsdiralo u selendru

To je tipično za revolucije
kod nas nije bila revolucija nego egzistencija u pitanju a ako ćemo kronološki prvo su šumski banditi srušili nama državu i jebali nas 45 godina a onda smo mi njima srušili državu i podosta njihovih spomenika dignutim kojekakvim banditima i koljačima.
:cro

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by prckov 16/6/2020, 09:29

We are guided by the fact that all Black lives matter, regardless of actual or perceived sexual identity, gender identity, gender expression, economic status, ability, disability, religious beliefs or disbeliefs, immigration status, or location.
We make space for transgender brothers and sisters to participate and lead.

We are self-reflexive and do the work required to dismantle cisgender privilege and uplift Black trans folk, especially Black trans women who continue to be disproportionately impacted by trans-antagonistic violence.
We build a space that affirms Black women and is free from sexism, misogyny, and environments in which men are centered.
We practice empathy. We engage comrades with the intent to learn about and connect with their contexts.

We make our spaces family-friendly and enable parents to fully participate with their children. We dismantle the patriarchal practice that requires mothers to work “double shifts” so that they can mother in private even as they participate in public justice work.

We disrupt the Western-prescribed nuclear family structure requirement by supporting each other as extended families and “villages” that collectively care for one another, especially our children, to the degree that mothers, parents, and children are comfortable.
We foster a queer‐affirming network. When we gather, we do so with the intention of freeing ourselves from the tight grip of heteronormative thinking, or rather, the belief that all in the world are heterosexual (unless s/he or they disclose otherwise)
https://blacklivesmatter.com/what-we-believe/

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by prckov 16/6/2020, 09:35

demokrati su rastrzani izmedu manje ekstremnih i jako ekstremnih grupa u partiji
ovi blaze ekstremni nisu u stanju da drze kontrolu i sve vise popustaju
elem komunjare gledaju da profitiraju od korisnih idiota koji se protiv rasizma bore - rasizmom

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu - Page 2 Empty Re: Portland: Srušen spomenik Thomasu Jeffersonu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum