ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja, predsjednik Komisije za kulturu Općinskog komiteta Socijalističkog saveza omladine Osijeka

Go down

Ja, predsjednik Komisije za kulturu Općinskog komiteta Socijalističkog saveza omladine Osijeka Empty Ja, predsjednik Komisije za kulturu Općinskog komiteta Socijalističkog saveza omladine Osijeka

Post by debotoijusto 6/6/2020, 20:06

Novi Nedjeljni Jutarnji list donosi priču pod naslovom: Novi prilozi za biografiju čovjeka koji stao na čelo hrvatske desnice: Prešućeni tekst iz 1985. godine - Kako je govorio drug Škoro: Ja sam predsjednik komisije za kulturu Općinskog komiteta Saveza socijalističke omladine Osijeka….

„Faktografski gledano, ja nisam čak bio ni Titov pionir jer sam na dan primanja u pionire imao upalu pluća tako da nisam primio onu kapu i maramu,“ izjavio je prije nešto malo manje od mjesec dana u intervjuu za Dnevnik Nove TV Miroslav Škoro, lider Domovinskog pokreta, a samim time i aktualni vođa hrvatske desnice, koji u svojim medijskim istupima često iznosi i razmišljanja kako je bivšu državu 1989. godine napustio između ostaloga i zato što mu se ta zajednica nije sviđala i da u njoj nije mogao tražiti svoju budućnost.




Nedjeljni Jutarnji otkriva nove činjenice iz biografije lidera Domovinskog pokreta i objavljuje malo poznati tekst osječkog omladinskog lista Ten iz 1985. godine u kojem je objavljen i razgovor sa Miroslavom Škorom. Današnji šef velike desne koalicije i neformalni šef desnice u Hrvatskoj nerado govori o osamdesetim godinama i odlasku iz Hrvatske. Nedjeljni Jutarnji razgovarao je sa ljudima koji su dobro upućeni u to vrijeme osječke društvene, političke i glazbene scene te donosi detalje priče, kao i reakciju samog Škore na ovu informaciju.

Opširnije u Nedjeljnom Jutarnjem listu…


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/presuceni-tekst-iz-1985-kako-je-govorio-drug-skoro-ja-predsjednik-komisije-za-kulturu-opcinskog-komiteta-socijalistickog-saveza-omladine-osijeka/10380043/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Ja, predsjednik Komisije za kulturu Općinskog komiteta Socijalističkog saveza omladine Osijeka Empty Re: Ja, predsjednik Komisije za kulturu Općinskog komiteta Socijalističkog saveza omladine Osijeka

Post by debotoijusto 6/6/2020, 20:08

da vidimo sto su pronasli sorosevi placenici protiv dezertera iz ravnice
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum