ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/6/2020, 20:40

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
kek

ne znam sta misli, sumnjam da gaji pozitivne osjecaje, ali koliko znam on politicki prihvaca hrvatsku, i to je veci korak od jugonostalgicara u startu

ljevicari pokusavaju promijenit ameriku, i to ce ocito bit for the worse, u sredstvima koristenim za transformaciju se vec vidi end to it..  


jo ne vidin drugo rješenje osin disolucije. ako značajan de noroda vidi rasizam, ustašovanje, divljački neoliberalizam i sl, pa ča ni bolje da svaki gre svojin puten?

a privatizacija jest disolucija.

pa, ja bih volio čuti koje rješenje predlažu
prestanak opresije i kapitalizma. 

a ka ih se malo stisne da preciziraju, ko ča jo to učinin vode, unda počnu predlogati da čovik čoviku više ne bude vuk, da se počne uvažavati svaka identitetska gupa, da se više brine o nojugroženijima i ostale pizdarije iz deklaracije o pravima

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/6/2020, 20:43

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
kek

ne znam sta misli, sumnjam da gaji pozitivne osjecaje, ali koliko znam on politicki prihvaca hrvatsku, i to je veci korak od jugonostalgicara u startu

ljevicari pokusavaju promijenit ameriku, i to ce ocito bit for the worse, u sredstvima koristenim za transformaciju se vec vidi end to it..  


jo ne vidin drugo rješenje osin disolucije. ako značajan de noroda vidi rasizam, ustašovanje, divljački neoliberalizam i sl, pa ča ni bolje da svaki gre svojin puten?

a privatizacija jest disolucija.

pa, ja bih volio čuti koje rješenje predlažu
prestanak opresije i kapitalizma. 

a ka ih se malo stisne da preciziraju, ko ča jo to učinin vode, unda počnu predlogati da čovik čoviku više ne bude vuk, da se počne uvažavati svaka identitetska gupa, da se više brine o nojugroženijima i ostale pizdarije iz deklaracije o pravima

regards and wishes
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/6/2020, 20:47

kic wrote:
https://www.facebook.com/watch/?v=1185881078280308

si bio? frend kaže obična livada, a dobro zarađuju na ovom partyu


ota livada..namo sun zaburavi puno lipih trenutaka, pa me neš ćapati da rečin nešto loše o tomu:)


ali, pa party, nadrogiroš se i ča te briga di si?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/6/2020, 20:49

aben wrote:
kic wrote:
https://www.facebook.com/watch/?v=1185881078280308

si bio? frend kaže obična livada, a dobro zarađuju na ovom partyu


ota livada..namo sun zaburavi puno lipih trenutaka, pa me neš ćapati da rečin nešto loše o tomu:)


ali, pa party, nadrogiroš se i ča te briga di si?

a svaka čast momcima što organiziraju, čuo sam da dobro plaćaju sve tamo što rade na tome-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/6/2020, 21:14

kic wrote:https://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=272

si čitao Katunarića?
nis,

je čemu?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/6/2020, 21:18

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
https://www.facebook.com/watch/?v=1185881078280308

si bio? frend kaže obična livada, a dobro zarađuju na ovom partyu


ota livada..namo sun zaburavi puno lipih trenutaka, pa me neš ćapati da rečin nešto loše o tomu:)


ali, pa party, nadrogiroš se i ča te briga di si?

a svaka čast momcima što organiziraju, čuo sam da dobro plaćaju sve tamo što rade na tome-

a ne zun koliko tu šoldov imo. ki zno koliko ih gusto sve skupa.
sad je među narkoscenom u zadru hit ilegalni party, dogovoru se di će, proširu glos dan prije, i udri negdi u šumi. to je puno više šoldov...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/6/2020, 21:29

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
https://www.facebook.com/watch/?v=1185881078280308

si bio? frend kaže obična livada, a dobro zarađuju na ovom partyu


ota livada..namo sun zaburavi puno lipih trenutaka, pa me neš ćapati da rečin nešto loše o tomu:)


ali, pa party, nadrogiroš se i ča te briga di si?

a svaka čast momcima što organiziraju, čuo sam da dobro plaćaju sve tamo što rade na tome-

a ne zun koliko tu šoldov imo. ki zno koliko ih gusto sve skupa.
sad je među narkoscenom u zadru hit ilegalni party, dogovoru se di će, proširu glos dan prije, i udri negdi u šumi. to je puno više šoldov...

haha to je kao na plejki na nekim igrama: lec play a quick game, bez puno namjestanja postavki


Last edited by kic on 2/6/2020, 21:31; edited 1 time in total
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/6/2020, 21:31

aben wrote:
kic wrote:https://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=272

si čitao Katunarića?
nis,

je čemu?

citao sam neki clanak s hrcka, pa tak..

zanimljivo da lako rekao ono ocito, koncentracija moci je velika zvijer covjecanstva, i prvi i krajnji razlog zas je komunizam/fasizam poguban za covjeka..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/6/2020, 21:33

a osjećaj slobode, nemo policijotov, free snorkling...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/6/2020, 21:48

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:https://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=272

si čitao Katunarića?
nis,

je čemu?

citao sam neki clanak s hrcka, pa tak..

zanimljivo da lako rekao ono ocito, koncentracija moci je velika zvijer covjecanstva, i prvi i krajnji razlog zas je komunizam/fasizam poguban za covjeka..
ne će se tako nikad probiti na tržištu ideja u hrvackoj, ko lalić, letica ...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/6/2020, 21:56


u hrvatskoj nema tržišta ideja, svi su u svojim rovovima

ww1 style
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/6/2020, 22:03

aben wrote:a osjećaj slobode, nemo policijotov, free snorkling...

al ga guštaš

baš sam skinuo requiem for a dream, poželio sam ga se pogledati opet..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/6/2020, 22:13

kic wrote:
u hrvatskoj nema tržišta ideja, svi su u svojim rovovima

ww1 style


jo bi reko da su svi u iston rovu :(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 2/6/2020, 22:16

kic wrote:
aben wrote:a osjećaj slobode, nemo policijotov, free snorkling...

al ga guštaš

baš sam skinuo requiem for a dream, poželio sam ga se pogledati opet..


a ne, ne grin jo na ote stvori, jo sun stori...

odličan film

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/6/2020, 22:16

kic wrote:


baš sam skinuo requiem for a dream, poželio sam ga se pogledati opet..
Film za popraviti raspoloženje ako si u depresiji ili slično 
Divan i pozitivan!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/6/2020, 22:32

aben wrote:
kic wrote:
u hrvatskoj nema tržišta ideja, svi su u svojim rovovima

ww1 style


jo bi reko da su svi u iston rovu :(

friendly fire ha :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 2/6/2020, 23:42


https://www.facebook.com/crystaldwy/videos/10214120184433192/UzpfSTEwMDAwMzI2NzQ5ODExODoyOTc4NTc5MjQyMjYwOTYz/

GTA generacija^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 3/6/2020, 00:46

metilda wrote:
Ra wrote:
metilda wrote:
rabarbara wrote:Aha, sad sam shvatila. Ti nisi imala abortus i to i što te tako goni da hodaš u toj "povorci za život" čak i po forumu nije grižnja savjesti. To je tek tvoj osvetničko pravednički gnjev zbog prolivene krvi nedužne djece, koji je toliko pravedan da ćeš natjerati silovanu ženu da rodi dijete silovatelja? Kazni je dvaput, jer ta silovana žena ionako nije bitna, ona se već rodila, njoj pravednost ne treba. Bitno je biti pravedan prema nerođenima, a već rođeni su nebitni. Njih treba natjerati da ispune svaki naš vjerski, politički, ideološki ili bilo koji drugi fanatizam. 
Bravo Metka. Ti trebaš preskočit čistilište i ići drito u raj.  Tolika količina pravednosti je za sam vrh rajskog poretka. 

Ne poznaješ me Metka, ne zanosi se. 

I molim te da se maknemo na prvi kat (u ćenifu) s ovom našom prepiskom, jer tu nema WC papira.

aha, baš tako, pravednički gnjev protiv ubojstva najranjivijih i najnemoćnijih ljudskih bića

ti si uzela sad jedan primjer silovanih žena na kojem misliš poentirati protiv glasa za život..
jesi li tako glasna u osudi silovatelja 3000 hrvatskih žena od strane srbočetnika za vrijeme DR?
jesi li ikada pomislila da je opravdavanje pobačaja uvod u eugeniku? prisilnu eutanaziju druge kategorije nemoćnih - staraca?
razmišljaš li ikada dalje od nosa s kojeg vidiš tek usku sliku stvarnosti?
ostavi se projekcija o mom vječnom životu, razmišljaj o svome ako slučajno misliš da postoji

i da, tvojom logikom sam, braneći prava bleiburških žrtava na pijetet i spomendan zapravo nad njima počinila zločine?

pa poznajem te.. riječi sve kažu, razgovor o pobačenoj djeci smatraš sranjem

zbog čega bi išli na venusinu temu? kad se napadalo mativku ova je bila sasvim dobra
Blagi Bože.  :^0

Kako ti uopće živiš sama sa sobom?

a ti očito zato ne razmišljaš.. da bi ti bilo lakše živjeti..
o čemu tvoj pileći mozak uopće razmišlja?
Oh, o svačemu, ali uglavnom o tome hoću li kad porastem imati kokošji mozak kao ti.   :roll

Tebi je svaka tema dobra kad te uhvati sraćka. Pa dobro, možemo i tu. Valjda neće zamjeriti oni kojima smetaju ovakvi razgovori na Denkiću. 

Boldano:
Ne znam tko je i zašto sad napao Matu, ali znam da si ti zadnja osoba koja ima pravo docirati bilo kome u svezi s tim, jer kad sam ja došla na ovaj forum ti si je napadala posvuda. Lijepila si joj se za dupe poput muhe zumzare. 
Pa čak i kad se makla s Denkića išla si za njom i sraćkala. I tad ti nije smetala podrška nekih forumašica. Nisi ih upozorila da ti je čoporašenje mrsko i odvratno. 
I ja sam te tad nazvala ženturačom. To što te nije bilo nekoliko mjeseci ne znači da se zaboravilo što si pisala. Ovakvim postovima potcjenjuješ inteligenciju tada prisutnih na Mativkinoj temi, kao što su Gnječ, Violator, T., Orion itd... 
Metka, svima tada prisutnima (pa i tebi u konačnici ) je jasno da je Mate tek izgovor za tvoje osobne obračune s nekim forumašima. 
Da ti je stalo do Mativke mogla si samo reći Mate oprosti za ono nekad, bila sam u krivu. Ovako....sve skupa je jadno i ljigavo. 
https://www.ex-iskon-pleme.com/t28687-na-rubu-gluposti 

Sve ostalo nema smisla komentirati jer je proizvod uma upitne stabilnosti. 
Što se mene tiče završila sam.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/6/2020, 07:16

Ra wrote:
Oh, o svačemu, ali uglavnom o tome hoću li kad porastem imati kokošji mozak kao ti.   :roll

Tebi je svaka tema dobra kad te uhvati sraćka. Pa dobro, možemo i tu. Valjda neće zamjeriti oni kojima smetaju ovakvi razgovori na Denkiću. 

Boldano:
Ne znam tko je i zašto sad napao Matu, ali znam da si ti zadnja osoba koja ima pravo docirati bilo kome u svezi s tim, jer kad sam ja došla na ovaj forum ti si je napadala posvuda. Lijepila si joj se za dupe poput muhe zumzare. 
Pa čak i kad se makla s Denkića išla si za njom i sraćkala. I tad ti nije smetala podrška nekih forumašica. Nisi ih upozorila da ti je čoporašenje mrsko i odvratno. 
I ja sam te tad nazvala ženturačom. To što te nije bilo nekoliko mjeseci ne znači da se zaboravilo što si pisala. Ovakvim postovima potcjenjuješ inteligenciju tada prisutnih na Mativkinoj temi, kao što su Gnječ, Violator, T., Orion itd... 
Metka, svima tada prisutnima (pa i tebi u konačnici ) je jasno da je Mate tek izgovor za tvoje osobne obračune s nekim forumašima. 
Da ti je stalo do Mativke mogla si samo reći Mate oprosti za ono nekad, bila sam u krivu. Ovako....sve skupa je jadno i ljigavo. 
https://www.ex-iskon-pleme.com/t28687-na-rubu-gluposti 

Sve ostalo nema smisla komentirati jer je proizvod uma upitne stabilnosti. 
Što se mene tiče završila sam.

Pročitala sadržaj linka.
Iste riječi, ista pljuvačka, samo druga meta. 
Ako bi birala između prostačke bojišnice i ispitivačice života, biram ovu drugu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/6/2020, 07:16

Ra wrote:
metilda wrote:
Ra wrote:
metilda wrote:
rabarbara wrote:Aha, sad sam shvatila. Ti nisi imala abortus i to i što te tako goni da hodaš u toj "povorci za život" čak i po forumu nije grižnja savjesti. To je tek tvoj osvetničko pravednički gnjev zbog prolivene krvi nedužne djece, koji je toliko pravedan da ćeš natjerati silovanu ženu da rodi dijete silovatelja? Kazni je dvaput, jer ta silovana žena ionako nije bitna, ona se već rodila, njoj pravednost ne treba. Bitno je biti pravedan prema nerođenima, a već rođeni su nebitni. Njih treba natjerati da ispune svaki naš vjerski, politički, ideološki ili bilo koji drugi fanatizam. 
Bravo Metka. Ti trebaš preskočit čistilište i ići drito u raj.  Tolika količina pravednosti je za sam vrh rajskog poretka. 

Ne poznaješ me Metka, ne zanosi se. 

I molim te da se maknemo na prvi kat (u ćenifu) s ovom našom prepiskom, jer tu nema WC papira.

aha, baš tako, pravednički gnjev protiv ubojstva najranjivijih i najnemoćnijih ljudskih bića

ti si uzela sad jedan primjer silovanih žena na kojem misliš poentirati protiv glasa za život..
jesi li tako glasna u osudi silovatelja 3000 hrvatskih žena od strane srbočetnika za vrijeme DR?
jesi li ikada pomislila da je opravdavanje pobačaja uvod u eugeniku? prisilnu eutanaziju druge kategorije nemoćnih - staraca?
razmišljaš li ikada dalje od nosa s kojeg vidiš tek usku sliku stvarnosti?
ostavi se projekcija o mom vječnom životu, razmišljaj o svome ako slučajno misliš da postoji

i da, tvojom logikom sam, braneći prava bleiburških žrtava na pijetet i spomendan zapravo nad njima počinila zločine?

pa poznajem te.. riječi sve kažu, razgovor o pobačenoj djeci smatraš sranjem

zbog čega bi išli na venusinu temu? kad se napadalo mativku ova je bila sasvim dobra
Blagi Bože.  :^0

Kako ti uopće živiš sama sa sobom?

a ti očito zato ne razmišljaš.. da bi ti bilo lakše živjeti..
o čemu tvoj pileći mozak uopće razmišlja?
Oh, o svačemu, ali uglavnom o tome hoću li kad porastem imati kokošji mozak kao ti.   :roll

Tebi je svaka tema dobra kad te uhvati sraćka. Pa dobro, možemo i tu. Valjda neće zamjeriti oni kojima smetaju ovakvi razgovori na Denkiću. 

Boldano:
Ne znam tko je i zašto sad napao Matu, ali znam da si ti zadnja osoba koja ima pravo docirati bilo kome u svezi s tim, jer kad sam ja došla na ovaj forum ti si je napadala posvuda. Lijepila si joj se za dupe poput muhe zumzare. 
Pa čak i kad se makla s Denkića išla si za njom i sraćkala. I tad ti nije smetala podrška nekih forumašica. Nisi ih upozorila da ti je čoporašenje mrsko i odvratno. 
I ja sam te tad nazvala ženturačom. To što te nije bilo nekoliko mjeseci ne znači da se zaboravilo što si pisala. Ovakvim postovima potcjenjuješ inteligenciju tada prisutnih na Mativkinoj temi, kao što su Gnječ, Violator, T., Orion itd... 
Metka, svima tada prisutnima (pa i tebi u konačnici ) je jasno da je Mate tek izgovor za tvoje osobne obračune s nekim forumašima. 
Da ti je stalo do Mativke mogla si samo reći Mate oprosti za ono nekad, bila sam u krivu. Ovako....sve skupa je jadno i ljigavo. 
https://www.ex-iskon-pleme.com/t28687-na-rubu-gluposti 

Sve ostalo nema smisla komentirati jer je proizvod uma upitne stabilnosti. 
Što se mene tiče završila sam.


ah da..
prije svega dobro jutro. :)
sinoć sam rano zaspala, već u 9, kao kokoš, pa nisam bila na forumu...
vidim da se vraćaš u prošlost selektivno, kako ti odgovara, pa si izukla post gdje ja napadam mativku iako sam već stoput napisala da sam je napadala na pasja kola..
ali bilo ti je teško pregledati nedavne postove da vidiš gdje se mativku ismijavalo zbog njenog pisanja u obliku pitanja, čak se povuklo pitanje njenog psihičkog zdravlja..
dakle, mate je temu na rubu gluposti otvorila baš zbog mene, jer sam je napadala i to je za mene prošlost..
ljudi koji se stalno vraćaju u prošlost ne žive u sadašnjosti i to je loše za njih jer ih prošlost opterećuje i sputava u hodu naprijed...
nisam se ispričala mativki, nisam osjećala potrebu, mativka je živjela u svom svijetu, ja u svom i naši se svjetovi nisu dodirivali..
da ti sada odgovrim i na post sa kultnog denka..
ne znam hoće li se mativka vratiti..
kad sam je ja napadala imala je podršku svih vas i osjećala se prihvaćeno..
sada ste je vi napustili na jako ružan način..nije dobila podršku ni od koga..i to me je  zaboljelo jer sam se sjetila kako je bilo meni u takvim situacijama
iako se polako izvlačite napadajući mene, možda je vaša savjest intuitivno spoznala da ju je povrijedila...
možda ćete joj se ispričati što ste je napali.. ti ćeš reći da ti nisi, ali kao što si posredno djecoubojica, tako si je posredno i napala stajući uz bok onih koji su to radili, bez prethodnog provjeravanja teme..
i da opet napomenem, nemam nikavog povoda za osobni obračun s vama jer sam to već stoput učinila prije nego sam otišla s foruma..
sada samo odgovaram na vaše bljuvotine na koje sam uostalom računala kad sam napisala prvi post..
vrlo ste predvidljivi i dobro vas poznajem..
drago mi je da si završila s ovim.. sada ćeš se valjda okrenuti svojim vlastitim demonima..
ne brini za moj um, radi ko urica.. detektira svu paletu ljudskih emocija, a bome i pasjih..
lijepo je lipanjsko jutro, lipe cvatu, masline su se otrijebile od cvijeta, u vinogradu grožđe oblikije sitne bobice, svibanjske su ruže ocvale, treba ih porezati..
život je lijep.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/6/2020, 07:26

metilda wrote:

ah da..
prije svega dobro jutro. :)
sinoć sam rano zaspala, već u 9, kao kokoš, pa nisam bila na forumu...
vidim da se vraćaš u prošlost selektivno, kako ti odgovara, pa si izukla post gdje ja napadam mativku iako sam već stoput napisala da sam je napadala na pasja kola..
ali bilo ti je teško pregledati nedavne postove da vidiš gdje se mativku ismijavalo zbog njenog pisanja u obliku pitanja, čak se povuklo pitanje njenog psihičkog zdravlja..
dakle, mate je temu na rubu gluposti otvorila baš zbog mene, jer sam je napadala i to je za mene prošlost..
ljudi koji se stalno vraćaju u prošlost ne žive u sadašnjosti i to je loše za njih jer ih prošlost opterećuje i sputava u hodu naprijed...
nisam se ispričala mativki, nisam osjećala potrebu, mativka je živjela u svom svijetu, ja u svom i naši se svjetovi nisu dodirivali..
da ti sada odgovrim i na post sa kultnog denka..
ne znam hoće li se mativka vratiti..
kad sam je ja napadala imala je podršku svih vas i osjećala se prihvaćeno..
sada ste je vi napustili na jako ružan način..nije dobila podršku ni od koga..i to me je  zaboljelo jer sam se sjetila kako je bilo meni u takvim situacijama
iako se polako izvlačite napadajući mene, možda je vaša savjest intuitivno spoznala da ju je povrijedila...
možda ćete joj se ispričati što ste je napali.. ti ćeš reći da ti nisi, ali kao što si posredno djecoubojica, tako si je posredno i napala stajući uz bok onih koji su to radili, bez prethodnog provjeravanja teme..
i da opet napomenem, nemam nikavog povoda za osobni obračun s vama jer sam to već stoput učinila prije nego sam otišla s foruma..
sada samo odgovaram na vaše bljuvotine na koje sam uostalom računala kad sam napisala prvi post..
vrlo ste predvidljivi i dobro vas poznajem..
drago mi je da si završila s ovim.. sada ćeš se valjda okrenuti svojim vlastitim demonima..
ne brini za moj um, radi ko urica.. detektira svu paletu ljudskih emocija, a bome i pasjih..
lijepo je lipanjsko jutro, lipe cvatu, masline su se otrijebile od cvijeta, u vinogradu grožđe oblikije sitne bobice, svibanjske su ruže ocvale, treba ih porezati..
život je lijep.. :)

Ti si ta koja sebi ne oprašta da si bila gadura prema njoj. E pa riješi to i prestani stvarati nove situacije radi kojih ćeš se ponovo kriviti i ispričavat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum