ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/6/2020, 22:29

ebenica wrote:
metilda wrote:
ebenica wrote:
metilda wrote:
ebenica wrote:
jeo sam u menzi s tvojim djetetom pa sad pametni hodamo po forumima i govorimo ljudima tko ima zlatno srce i žicamo mu prijatelje.
valjda je to ta logička disciplina koja je tebi poznata. obično kad mater jednog djeteta ide gopvorit njegovim vršnjacima zašto bi njenom djetetu trebali biti prijatelji, od svog djeteta radi baš pravu snažnu osobu vrijednu poštovanja. kai ne micek?

studirao si biheviorističku psihologiju?
ne. nabijao sam te na kuratz zadnjih pola sata al si frigidna kučka pa ni to nemreš prepoznat.

a što misliš kakav će postotak pada imati ovogodišnja turistička sezona u odnosu na prošlogodišnju i hoće li proizvodnja piva doseći istu razinu?
ne mislim o tome. trenutno razmišljam o govnima od ljudi, poput tebe npr. jer da nema tebe mi ne bi znali kakva je mativka jadnica sa zlatnim srcem.
znam da je tvoja konstrukcija trebala ić: mativka mala jadnica sa zlatnim srcem, ti pravednica koja ćeš ukorit zloćestu djecu a mi zloćesta djeca.
i skroz mi je drago da sam ja zloćesti dječak a ne tvoj mali jadni dudek kojeg trebaš branit, kužiš cinoberu poremećeni?
a sad sam te skinuo s kurtza i to je najviše kai ćeš dobit.


znam da ne misliš ništa intelektualno, samo sam htjela naglasiti ispraznost tvojih uvredljivih postova.. vidim da neuspješno pereš ruke, zajedno sa tvojom palanačkom ekipom od napada na mativku pokušavajući patetično pripisati krivnju meni jer sam stala u njenu obranu..
mislim da tebi u reali zbilja fali seksa

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/6/2020, 22:30


imate li dojam da su 4 velike muške uloge minirane u moderno vrijeme?

- zavodnik, Don Juan, taj ljubavnik je označen seksistom
- ratnik, ne vidi se kao uzor plemena više, on je gotovo uvijek zločinac, militarist, niža vrsta
- kralj, zastarjela vrsta upravljanja, slika jednog patrijarha koji drži sve jednim žezlom, nepoželjno
- svećenik, tojest šaman zajednice, spiritualnost nije za zajednicu nego za svakog ponaosob, najviše iznapadana uloga, potpuno odbojna..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/6/2020, 22:32

venus wrote:
metilda wrote:

prepiska je išla malo više od jednog posta.. bilo je zanimljivo kako preskačeš tumačenje lucidnih snova i kačiš se za tumačenje mog ponašanja u nekoj od mojih životnih epizoda..

Ti ćeš u svemu naći objašnjenje za svoje konstrukcije.

Ovo je forum i predlažem ti da zaobiđeš upise onih koji te ne vesele. 

Mir s tobom. Ovime smo završile razgovor.

preporuke vrijede i obrnuto.. u skladu s tvojim  napisanim duhovnim kretanjima nastoj u svakom čovjeku vidjeti ono božansko.. bit ćeš manje agresivna.. možda postaneš zlatno srce kao mativka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/6/2020, 22:34

metilda wrote:vidim da neuspješno pereš ruke
koja kravetina Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/6/2020, 22:40

ebenica wrote:
metilda wrote:vidim da neuspješno pereš ruke
koja kravetina Basketball Basketball
 
ebenica wrote:ne mislim o tome. trenutno razmišljam o govnima od ljudi, poput tebe npr. jer da nema tebe mi ne bi znali kakva je mativka jadnica sa zlatnim srcem.
znam da je tvoja konstrukcija trebala ić: mativka mala jadnica sa zlatnim srcem, ti pravednica koja ćeš ukorit zloćestu djecu a mi zloćesta djeca. 
i skroz mi je drago da sam ja zloćesti dječak a ne tvoj mali jadni dudek kojeg trebaš branit, kužiš cinoberu poremećeni? 
a sad sam te skinuo s kurtza i to je najviše kai ćeš dobit.

pa zar nisi više taj kurtz spremio za zube?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/6/2020, 22:42

metilda wrote:
venus wrote:
metilda wrote:

prepiska je išla malo više od jednog posta.. bilo je zanimljivo kako preskačeš tumačenje lucidnih snova i kačiš se za tumačenje mog ponašanja u nekoj od mojih životnih epizoda..

Ti ćeš u svemu naći objašnjenje za svoje konstrukcije.

Ovo je forum i predlažem ti da zaobiđeš upise onih koji te ne vesele. 

Mir s tobom. Ovime smo završile razgovor.

preporuke vrijede i obrnuto.. u skladu s tvojim  napisanim duhovnim kretanjima nastoj u svakom čovjeku vidjeti ono božansko.. bit ćeš manje agresivna.. možda postaneš zlatno srce kao mativka

Jedina agresivna osoba na ovom pdfu si ti, uletila si ko vojskovođa i iskoristila si drugu forumašicu kao izgovor da se istreseš.

A sad stvarno kulturno i pristojno još jednom molim da me zaobiđeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/6/2020, 22:45

venus wrote:
metilda wrote:
venus wrote:
metilda wrote:

prepiska je išla malo više od jednog posta.. bilo je zanimljivo kako preskačeš tumačenje lucidnih snova i kačiš se za tumačenje mog ponašanja u nekoj od mojih životnih epizoda..

Ti ćeš u svemu naći objašnjenje za svoje konstrukcije.

Ovo je forum i predlažem ti da zaobiđeš upise onih koji te ne vesele. 

Mir s tobom. Ovime smo završile razgovor.

preporuke vrijede i obrnuto.. u skladu s tvojim  napisanim duhovnim kretanjima nastoj u svakom čovjeku vidjeti ono božansko.. bit ćeš manje agresivna.. možda postaneš zlatno srce kao mativka

Jedina agresivna osoba na ovom pdfu si ti, uletila si ko vojskovođa i iskoristila si drugu forumašicu kao izgovor da se istreseš.

A sad stvarno kulturno i pristojno još jednom molim da me zaobiđeš.

što je sad to? modus palanačkog ponašanja koje ne dopušta odgovore na vrijeđanja, koje ne podnosi individualnost i različitost?
slobodna si da me zaobilaziš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/6/2020, 22:45

kic wrote:
imate li dojam da su 4 velike muške uloge minirane u moderno vrijeme?

- zavodnik, Don Juan, taj ljubavnik je označen seksistom
- ratnik, ne vidi se kao uzor plemena više, on je gotovo uvijek zločinac, militarist, niža vrsta
- kralj, zastarjela vrsta upravljanja, slika jednog patrijarha koji drži sve jednim žezlom, nepoželjno
- svećenik, tojest šaman zajednice, spiritualnost nije za zajednicu nego za svakog ponaosob, najviše iznapadana uloga, potpuno odbojna..


naravski, 
redefiniranje čovika je uzrok kraja civilizacije, ne jer je nova definicija nepoželjna, nego jer je netočna, ne odgovoro stvarnosti. a stvarnost ne će da se prilagodi, ne će, pa ne će

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/6/2020, 22:48

metilda wrote:
ebenica wrote:
metilda wrote:vidim da neuspješno pereš ruke
koja kravetina Basketball Basketball
 
ebenica wrote:ne mislim o tome. trenutno razmišljam o govnima od ljudi, poput tebe npr. jer da nema tebe mi ne bi znali kakva je mativka jadnica sa zlatnim srcem.
znam da je tvoja konstrukcija trebala ić: mativka mala jadnica sa zlatnim srcem, ti pravednica koja ćeš ukorit zloćestu djecu a mi zloćesta djeca. 
i skroz mi je drago da sam ja zloćesti dječak a ne tvoj mali jadni dudek kojeg trebaš branit, kužiš cinoberu poremećeni? 
a sad sam te skinuo s kurtza i to je najviše kai ćeš dobit.

pa zar nisi više taj kurtz spremio za zube?
jesam, sad ti samo dodajem ručnik da se obrišeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/6/2020, 22:49

i nabijem i tebe kravetino i mativku na svoj kuratz...neuspješno perem ruke jer si ti kravetino vidjela u mojim postovima ispriku, mater ti poremećenu glupu :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/6/2020, 22:58

aben wrote:
acid oblivion wrote:kad smo već kod tih testova. ionako su laž i izmišljotina i nisu nikakvo mjerilo. samo dokaz da ih neki ljudi znaju bolje riješiti od drugih. samo jedna brojka na papiru koja diže ego..



stani, iq mjerilo je laž i ni nikakovo mjerilo? samo broj?

pa iq je nojbolji prediktor uspjeha, dugoga i zdravoga života, pa i sriće.

stavi osobu pred zadatak koji nikada nije radila. ako se snađe i vrlo brzo riješi tu situaciju tada je to pokazatelj da je prirodno inteligentna. testovi su sreća i uvijek se ponavljaju, pa se mogu i zapamtiti. A dobro pamćenje ne znači pamet

kupiš diplomu i dobiješ dobar posao - za hrvatsku normalna stvar, ne moraš biti ekstra
I situiran si i sretan do kraja života, a ne zbog iq-a nego zbog dobre veze...
Znam da ima i onih i koji su samostalno uspjeli, ali osobno znam puno ljudi s kupljenim znanjem koji sada žive kao bubreg u loju, a u rangu su Foresta Gumpa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/6/2020, 23:03

acid oblivion wrote:
aben wrote:
acid oblivion wrote:kad smo već kod tih testova. ionako su laž i izmišljotina i nisu nikakvo mjerilo. samo dokaz da ih neki ljudi znaju bolje riješiti od drugih. samo jedna brojka na papiru koja diže ego..



stani, iq mjerilo je laž i ni nikakovo mjerilo? samo broj?

pa iq je nojbolji prediktor uspjeha, dugoga i zdravoga života, pa i sriće.

stavi osobu pred zadatak koji nikada nije radila. ako se snađe i vrlo brzo riješi tu situaciju tada je to pokazatelj da je prirodno inteligentna. testovi su sreća i uvijek se ponavljaju, pa se mogu i zapamtiti. A dobro pamćenje ne znači pamet

kupiš diplomu i dobiješ dobar posao - za hrvatsku normalna stvar, ne moraš biti ekstra
I situiran si i sretan do kraja života, a ne zbog iq-a nego zbog dobre veze...
Znam da ima i onih i koji su samostalno uspjeli, ali osobno znam puno ljudi s kupljenim znanjem koji sada žive kao bubreg u loju, a u rangu su Foresta Gumpa

ne razumin, 
oćeš reći da se iq rezultat more fabricirati? pa naravski.
i da postoju uspješni neinteligentni ljudi? pa naravski.

uglovnomu, pogljedoj video, i prihvati činjenicu da je iq nojjače mjerilo ko ljudi imaju.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 1/6/2020, 23:16

metilda wrote:
violator wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
ali zapravo je mativka jedina osoba koja nikoga ne proziva ni zbog nacionalnih ni zbog političkih ni zbog vjerskih i sličnih tomu uvjerenja i koja prihvaća ama baš svaku različitost bez ijedne riječi osude..
zbog čega smeta takva osoba na forumu?

ne smeto, ali to ni ne pomože.
mi vode odvojomo žito od kukolja, a da bi se to moglo, valja konstantno prozivati nacijonalna,  politička, vjerska i slična uvjerenja.

mativkin način komunikacije i poticanja razmišljanja o nekim drugim/važnijim životnim uvjerenjima su upravo njena pitanja..
čemu je napadati zbog njih?


Hi!


Pa dobro pitanje. Cemu napadati ikoga zbog necijih uvjerenja? A opet, svatko svakog napada upravo zbog toga. Indirektno, uvijeno ili direktno, vrlo otvoreno.

Mozda je dio problema i u tome sto Mate rijetko kad izrazava neko svoje stajaliste jer u komunikaciji s drugim ljudima, ono sto se koristi kao pomocno sredstvo (dakle, postavljanje pitanja), kod nje postaje glavno... A to nije bas uspjesan nacin komunikacije. Mora dolaziti do reciprociteta.


Pretpostavljam da ima problema s izrazavanjem misli pa joj se cini da jedino tako moze doprinijeti nekoj temi - postavljajuci pitanja. No i ona mora shvatiti da, takav nacin dijaloga i nije bas uspjesan, a kod vecine izaziva nervozu. Kao i sumnjicavost. Jer kad neprekidno postavljas pitanja, cini se da se skrivas iza njih.


Druga bitna stvar jest da Mate ovaj topic dozivljava svojim. Zajedno s Abenom i Kicom pa nerijetko predbacuje sudionicima njihovu primitivnost, kao i to da je bio cin njene dobrostivosti sto mi sad, eto, ovdje pisemo. :) To je ujedno jedan od razloga otvaranja Kultne denk teme za one koji nisu "covjekoljubivi, istinoljubivi, pravdoljubivi'.


I sad kad sam sve to napomenula, za Mate vrijedi isto ato i za svaku drugu osobu. Ili ces je takvom prihvatiti. Ili neces. Ako neces, mozes se svadjati ili ignorirati. A, ako je prihvatis, spreman si sudjelovati u dijalogu na nacin na koji je njoj mozda jedino i moguc. Odgovarajuci na neprekidni niz pitanja.

Pozdrav Saudade ! :)
 Odavno već Mativku doživljavam kao zlatno srce foruma nakon što sam je na pasja kola iznapadala zbog njezine, meni se onda tako činilo, bljutavosti.. nisam primijetila da predbacuje primitivnost, ali ne pratim forum redovno, iako ovu temu donekle i jesam..
moguće da ju je privatizirala, ali ne događa li se to sa svima koji se udomaće na nekoj temi.. kao naprimjer na temi tumačenje snova gdje sam ja upala sa svojim skeptično-objektivnim stavom o značenju snova tumačeći ih kao odraz naših promišljanja i doživljajima u budnom stanju pa sam se tako sukobila sa venus koja im je pridavala suštinsko značenje u smislu tumačenja osobnosti sanjača, ali, kako sam mogla primijetiti, u skladu sa njenim trenutačnim simpatijama i antipatijama zapišavajući temu kao svoj teritorij.. zato mi je sada njen napad na mativku degutantan i licemjeran i kako za mativku nije bilo ni jedne lijepe riječi od drugih sudionika osjetila sam potrebu reagirati..

i to bi bilo sve od mene .. forum je predegutantan za moj pojam..

Pozdrav i Mativki! :)
:facepalm
Reče žena koja ju je mjesecima pratila po temama kačeći joj se na  svaki post sipajući otrovne primjedbe i to samo zato jer ju Mativka nije branila kad je ona to očekivala. Sveta Metka, nikad se promijeniti neće.  :D

Mogla si se ti s njom pomiriti i na drugačiji način. Recimo mogla si joj reći ono jednostavno i iskreno oprosti Mate...  a ne ovako zaobilazno preko tuđih leđa.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 1/6/2020, 23:17

Pozdrav staroj ekipi bez iznimki. 
I novorpidošlima.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/6/2020, 23:51

Pozdrav i tebi Ra  sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 2/6/2020, 00:00

venus wrote:Pozdrav i tebi Ra  sunny
Haha, to sad ti sebi tipkaš i pozdravljaš samu sebe. 

Vidim da su te zamijenili sa mnom. Nije ti to neka čast, znaš. Izvini.   :D
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/6/2020, 00:03

Ra.barbara wrote:
venus wrote:Pozdrav i tebi Ra  sunny

Haha, to sad ti sebi tipkaš i pozdravljaš samu sebe. 

Vidim da su te zamijenili sa mnom. Nije ti to neka čast, znaš. Izvini.   :D


Vidim da si bila marljiva za domaći rad, sve si ti pročitala... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 2/6/2020, 00:14

venus wrote:
Ra.barbara wrote:
venus wrote:Pozdrav i tebi Ra  sunny

Haha, to sad ti sebi tipkaš i pozdravljaš samu sebe. 

Vidim da su te zamijenili sa mnom. Nije ti to neka čast, znaš. Izvini.   :D


Vidim da si bila marljiva za domaći rad, sve si ti pročitala... :^0
Forum mi je drag jer sve ostaje zapisano i nema trte mrte nisam rekao nisam znao.  :rasta 

Pozvao me netko s foruma i pitao jesam li ja pod imenom Venus. I dođoh vidjeti koja je ta. I pročitah svašta. I ono što bi bilo bolje da nisam. 

Da, digla si priličnu prašinu. :D
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/6/2020, 00:33

di je mativka zlatnog srca?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/6/2020, 02:23

za ujutro zlu ne trebalo

Denkverbot - Page 7 Scott_Essential_Jumbo_Roll_Toilet_Tissue_38004__15619.1506386531


da se ne desi

Denkverbot - Page 7 Toilet-paper-alternatives
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 2/6/2020, 07:41

Ra.barbara wrote:
metilda wrote:
violator wrote:
metilda wrote:
aben wrote:

ne smeto, ali to ni ne pomože.
mi vode odvojomo žito od kukolja, a da bi se to moglo, valja konstantno prozivati nacijonalna,  politička, vjerska i slična uvjerenja.

mativkin način komunikacije i poticanja razmišljanja o nekim drugim/važnijim životnim uvjerenjima su upravo njena pitanja..
čemu je napadati zbog njih?


Hi!


Pa dobro pitanje. Cemu napadati ikoga zbog necijih uvjerenja? A opet, svatko svakog napada upravo zbog toga. Indirektno, uvijeno ili direktno, vrlo otvoreno.

Mozda je dio problema i u tome sto Mate rijetko kad izrazava neko svoje stajaliste jer u komunikaciji s drugim ljudima, ono sto se koristi kao pomocno sredstvo (dakle, postavljanje pitanja), kod nje postaje glavno... A to nije bas uspjesan nacin komunikacije. Mora dolaziti do reciprociteta.


Pretpostavljam da ima problema s izrazavanjem misli pa joj se cini da jedino tako moze doprinijeti nekoj temi - postavljajuci pitanja. No i ona mora shvatiti da, takav nacin dijaloga i nije bas uspjesan, a kod vecine izaziva nervozu. Kao i sumnjicavost. Jer kad neprekidno postavljas pitanja, cini se da se skrivas iza njih.


Druga bitna stvar jest da Mate ovaj topic dozivljava svojim. Zajedno s Abenom i Kicom pa nerijetko predbacuje sudionicima njihovu primitivnost, kao i to da je bio cin njene dobrostivosti sto mi sad, eto, ovdje pisemo. :) To je ujedno jedan od razloga otvaranja Kultne denk teme za one koji nisu "covjekoljubivi, istinoljubivi, pravdoljubivi'.


I sad kad sam sve to napomenula, za Mate vrijedi isto ato i za svaku drugu osobu. Ili ces je takvom prihvatiti. Ili neces. Ako neces, mozes se svadjati ili ignorirati. A, ako je prihvatis, spreman si sudjelovati u dijalogu na nacin na koji je njoj mozda jedino i moguc. Odgovarajuci na neprekidni niz pitanja.

Pozdrav Saudade ! :)
 Odavno već Mativku doživljavam kao zlatno srce foruma nakon što sam je na pasja kola iznapadala zbog njezine, meni se onda tako činilo, bljutavosti.. nisam primijetila da predbacuje primitivnost, ali ne pratim forum redovno, iako ovu temu donekle i jesam..
moguće da ju je privatizirala, ali ne događa li se to sa svima koji se udomaće na nekoj temi.. kao naprimjer na temi tumačenje snova gdje sam ja upala sa svojim skeptično-objektivnim stavom o značenju snova tumačeći ih kao odraz naših promišljanja i doživljajima u budnom stanju pa sam se tako sukobila sa venus koja im je pridavala suštinsko značenje u smislu tumačenja osobnosti sanjača, ali, kako sam mogla primijetiti, u skladu sa njenim trenutačnim simpatijama i antipatijama zapišavajući temu kao svoj teritorij.. zato mi je sada njen napad na mativku degutantan i licemjeran i kako za mativku nije bilo ni jedne lijepe riječi od drugih sudionika osjetila sam potrebu reagirati..

i to bi bilo sve od mene .. forum je predegutantan za moj pojam..

Pozdrav i Mativki! :)
:facepalm
Reče žena koja ju je mjesecima pratila po temama kačeći joj se na  svaki post sipajući otrovne primjedbe i to samo zato jer ju Mativka nije branila kad je ona to očekivala. Sveta Metka, nikad se promijeniti neće.  :D

Mogla si se ti s njom pomiriti i na drugačiji način. Recimo mogla si joj reći ono jednostavno i iskreno oprosti Mate...  a ne ovako zaobilazno preko tuđih leđa.

palanka se povećala za još jednog člana..
moj odnos s mativkom - kao što se vidi iz boldanog..
tvoj bold - čoporativan napad na pojedinca je degutantan i podao..
sjećam se situacije sa starih kultnih kad je ekipa čoporativno napala saudade zbog trauma, stala sam joj u obranu iako se ni u čemu ne slažemo, čisto zato jer je čopor odvratan..
i da, ja se nisam promijenila, i dalje ćeš za mene biti djecoubojica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 7 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum