ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor

Go down

'' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor Empty '' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor

Post by red wolf Mon 25 May - 21:48

VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor

Klasna borba...hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor Empty Re: '' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor

Post by AssadNaPodmornici Mon 25 May - 21:53

vilimira bi deložirao iz helikoptera kao što je pinočet radio sa sindikalistima i ljevičarima u čile-u, ali oreščanina je vilimir iman osjećaj zgazio u komunikaciji, ovaj je postao bahat i agresivan pri kraju što je loše.. agresija je uvijek minus (barem kada si na TVu)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

'' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor Empty Re: '' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor

Post by red wolf Mon 25 May - 21:54

AssadNaPodmornici wrote:vilimira bi deložirao iz helikoptera kao što je pinočet radio sa sindikalistima i ljevičarima u čile-u, ali oreščanina je vilimir iman osjećaj zgazio u komunikaciji, ovaj je postao bahat i agresivan pri kraju što je loše.. agresija je uvijek minus (barem kada si na TVu)
Jebote helikopter, konju jedan...hahahahahahahahahahahahaha....Koje ste vi budale...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor Empty Re: '' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor

Post by melkior Tue 26 May - 11:42

Slabo ga hrane. Trebalo bi poduzetnicima dignut poreze. Baš sam jučer razmišljao o Bogu, ima li života u svemiru, i došao sam do zaključka da u Hrvatskoj neće biti bolje dok god se ne uvede jedan lijepi progresivni porez na imovinu. Bilo bi to efikasnije sredstvo od Josipovićevog nezastarijevanja kriminala iz pretvorbe i privatizacije.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

'' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor Empty Re: '' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor

Post by melkior Tue 26 May - 11:46

Također, trebalo bi uvesti i pravo prve bračne noći. S obzirom da poduzetnici to pravo ionako koriste u odnosu na žene svojih radnika, onda bi i država i javni sektor također trebali imati pravo prve bračne noći na žene poduzetnika. Ali da uđe u zakon.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

'' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor Empty Re: '' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor

Post by melkior Tue 26 May - 11:51

Oduzet čovjeku jahtu i jebat mu ženu, ali sve po zakonu, lege artis  blackboard

Ionako je dokazano da samo državni a ne nikakav liberalni kapitalizam spašava ekonomiju. Prema tome, državi treba para. Prema tome, tko ima pare? Ne smijemo dirati banke, banke su skupe. Porez na imovinu :kamin
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

'' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor Empty Re: '' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor

Post by melkior Tue 26 May - 11:56

Progresija forte ne pada




'' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor Forte-africka-sljiva-druga-str-500x500

Za sve indikacije, mjere opreza i nuspojave pitajte rektalnog alpinista

:jodl
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

'' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor Empty Re: '' VIDEO Ribić: Vi ste klasa, otimate od države. Oreščanin: Mi hranimo javni sektor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum