ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 14:38

ako niste nikada bili a vjerojatno nikada ni nećete biti u prilici posjetiti razna mjesta po svijetu, ovo je odličan način. staviti slušalice na uši jer je binaural zvuk pa izgleda kao da ste tamo prisutni. staviti točno slušalicu R na desno uho slušalicu L na lijevo uho jer je to bitno inače će zvukovi biti naopako. no, to se primijeti pri slušanju pa se samo zamijene slušalice.

let's go!

Walking around Osaka, Japan at Night - Dotonbori Namba Travel Guide 🎧 Binaural City Sound



Last edited by Gnječ on 17/5/2020, 14:38; edited 1 time in total

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 17/5/2020, 14:38


I dont.. hm
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 14:40

ebenica wrote:
venus wrote:
Gnječ wrote:
venus wrote:

Lako. Jel vidiš svoje postole gledajuć odozgo? Ako vidiš, dobar znak za visok IQ.

vidin. moj BMI je idealan. usput moj IQ je malo viši od mene. tako su mi bodovali na testovima ti ljudi su onda bili jako ushićeni rezultatom pa su me pitali da zač san tužan. pa san in reka nešto u stilu da će mi taj broj stvarati velike probleme.

Visok IQ nije izgovor za bit tužan ili nedajBože depresivan, već za postat skroman što je najteže u takvom slučaju.
tuga nije izgovor nego je nuspojava. žene se često smiju da je sakriju kao da je sramotna. tuga nije isključivo vezana za gubitak nego i za svjesnost okoline.

To je raspoloženje, prolazno. Sakrivaju tugu smijehom i muškarci, ne bi ja to ograničila samo za žene, uvjerila sam se stoput.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 14:43

Gnječ wrote:
venus wrote:
Visok IQ nije izgovor za bit tužan ili nedajBože depresivan, već za postat skroman što je najteže u takvom slučaju.

ma ja nisam napisao da sam bio tužan, ja sam napisao da su mi drugi tj. ti stručnjaci na testu rekli da zašto sam tužan a ja uopće nisam bi tužan nego zabrinut i zamišljen. oni su moju zabrinutost i zamišljenost protumačili da je to tuga. znači svatko tko je zamišljen ili se duboko zamisli ii razmišlja i zabrine onda je tužan? a šta sam trebao skakat po lusterima ko majmun? napravili su od tog rezultata testiranja cijeli cirkus ispalo je kao da patim od neke rijetke bolesti koja je opasna za čovječanstvo.

Okej, objasnio si moment.
A ja sam namjerno spomenula skromnost. Za ljude sa visokim IQ može biti problem što ih okolina ne razumije, a oni sve uoče, jasno.
Biti skroman znači biti svjestan svojih sposobnosti, kapaciteta, ne isticati ih, razumjeti da ih drugi nemaju i naći način komunikacije koji je prihvatljiv objema stranama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 14:44

2019 Fremont Street in Las Vegas USA - Walking Tour 🎧 Binaural City Sound

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 14:45

Gnječ wrote:ako niste nikada bili a vjerojatno nikada ni nećete biti u prilici posjetiti razna mjesta po svijetu, ovo je odličan način. staviti slušalice na uši jer je binaural zvuk pa izgleda kao da ste tamo prisutni. staviti točno slušalicu R na desno uho slušalicu L na lijevo uho jer je to bitno inače će zvukovi biti naopako. no, to se primijeti pri slušanju pa se samo zamijene slušalice.

let's go!

Walking around Osaka, Japan at Night - Dotonbori Namba Travel Guide 🎧 Binaural City Sound


Hvala na preciznim uputama.. :^0

Obožavam da si ovo stavio...nevjerovatno, razmišljala sam o Japanu prije par minuta.  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 14:47

Walking tour of The Forum Shops at Caesars Palace Hotel in Las Vegas Strip, Nevada USA 🎧



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 14:51

Gnječ wrote:Walking tour of The Forum Shops at Caesars Palace Hotel in Las Vegas Strip, Nevada USA 🎧



new york, noć, kiša, to pogledaj, odličan video.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 14:52

venus wrote:
ebenica wrote:
venus wrote:
Gnječ wrote:
venus wrote:

Lako. Jel vidiš svoje postole gledajuć odozgo? Ako vidiš, dobar znak za visok IQ.

vidin. moj BMI je idealan. usput moj IQ je malo viši od mene. tako su mi bodovali na testovima ti ljudi su onda bili jako ushićeni rezultatom pa su me pitali da zač san tužan. pa san in reka nešto u stilu da će mi taj broj stvarati velike probleme.

Visok IQ nije izgovor za bit tužan ili nedajBože depresivan, već za postat skroman što je najteže u takvom slučaju.
tuga nije izgovor nego je nuspojava. žene se često smiju da je sakriju kao da je sramotna. tuga nije isključivo vezana za gubitak nego i za svjesnost okoline.

To je raspoloženje, prolazno. Sakrivaju tugu smijehom i muškarci, ne bi ja to ograničila samo za žene, uvjerila sam se stoput.
ne pričamo o istoj stvari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 14:56

ebenica wrote:
venus wrote:

To je raspoloženje, prolazno. Sakrivaju tugu smijehom i muškarci, ne bi ja to ograničila samo za žene, uvjerila sam se stoput.
ne pričamo o istoj stvari.

Moguće, fokus mi je malo na upravo ispečenoj štrudli i želim pizzu funghi uvalit u pećnicu, čekam višu temp..



off topic
Jel ti to imaš sise?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 14:58

venus wrote:
Gnječ wrote:ako niste nikada bili a vjerojatno nikada ni nećete biti u prilici posjetiti razna mjesta po svijetu, ovo je odličan način. staviti slušalice na uši jer je binaural zvuk pa izgleda kao da ste tamo prisutni. staviti točno slušalicu R na desno uho slušalicu L na lijevo uho jer je to bitno inače će zvukovi biti naopako. no, to se primijeti pri slušanju pa se samo zamijene slušalice.

let's go!

Walking around Osaka, Japan at Night - Dotonbori Namba Travel Guide 🎧 Binaural City Sound


Hvala na preciznim uputama.. :^0

Obožavam da si ovo stavio...nevjerovatno, razmišljala sam o Japanu prije par minuta.  :x

ja sam često u Japanu prošao sam Japan uzduž i poprijeko. možda će te vlog ovog japanca biti zanimljiv. lik ništa ne priča samo pješači a zvukovi okoline su oni koji jesu kako hoda.

ovdje ti je link na njegov vlog

Not a vlog, no intrusive faces or talking, pure Japan only.

https://www.youtube.com/user/Rambalac/videos?disable_polymer=1

https://www.youtube.com/user/Rambalac/featured?disable_polymer=1

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 17:40

venus wrote:
Jel ti to imaš sise?
skoro svi sisavci imaju sise.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 17/5/2020, 19:48

Gnječ wrote:
venus wrote:
Gnječ wrote:ako niste nikada bili a vjerojatno nikada ni nećete biti u prilici posjetiti razna mjesta po svijetu, ovo je odličan način. staviti slušalice na uši jer je binaural zvuk pa izgleda kao da ste tamo prisutni. staviti točno slušalicu R na desno uho slušalicu L na lijevo uho jer je to bitno inače će zvukovi biti naopako. no, to se primijeti pri slušanju pa se samo zamijene slušalice.

let's go!

Walking around Osaka, Japan at Night - Dotonbori Namba Travel Guide 🎧 Binaural City Sound


Hvala na preciznim uputama.. :^0

Obožavam da si ovo stavio...nevjerovatno, razmišljala sam o Japanu prije par minuta.  :x

ja sam često u Japanu prošao sam Japan uzduž i poprijeko. možda će te vlog ovog japanca biti zanimljiv. lik ništa ne priča samo pješači a zvukovi okoline su oni koji jesu kako hoda.

ovdje ti je link na njegov vlog

Not a vlog, no intrusive faces or talking, pure Japan only.

https://www.youtube.com/user/Rambalac/videos?disable_polymer=1

https://www.youtube.com/user/Rambalac/featured?disable_polymer=1


Hvala! Odlično je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/5/2020, 11:00

aben wrote:moja teza je da je bolje utrnuti ot skener. evo konkretni primjer.
poznivo sun tri baš lažljiva čovika, dok sun bi mlaji. oni su toliko kreativno lagali da sun jo uživo govoriti išnjima. neki bi omoh pošli ća, neki bi se i ljutili, ali jo sun upijo njihove priče, bez potribe da ote priče budu istinite, bes skenera.

istina je da sun poznivo samo dvo baš lažljiva čovika. to je kompletna istina- osićoš li se drukčije sa ka to znoš?

pa slagao si me, od tri lažljivca si promijenio priču da su zapravo dva - moj zaključak je tu, da ti ne mogu dalje vjerovati, možda ni 2 lažljivca nisu konačan broj? negdje i povjerenje mora nastati? naravno da ništa ne gubim ni dobivam od tog što prihvaćam tvoju laž, jer ja nisam u toj priči, ali što ako jesam, što ako radimo neki biznis međusobno? povjerenje je ipak nasušno potrebno..

neki sun sun kupi neko smeće na internetu za 433 kune sa sumnjive stranice. stvor mi je došla, ni mi se svidila, i poslo sun je nase, kako je prodovoč reko da morin. un meni more vrotiti šoldi, ali i ne moro. moja žena grize nohti od nervoze, oće li me ota stranica prevariti. mene uopće ni briga. 
strategija povjerenja - strategija opreza  1:0

pa na određen način si i ti tu kriv, stvar ti se naknadno nije svidjela-

modernizam je općenito uništi književnost, umjetnost, religiju..
ali, to je cijena slobode, demokracije.

jo stvarno mislin da je estetika dohvatljiva samo za recimo 10 % ljudi. ostali su neposobni "pokloniti trenutak svjesne pažnje". ok, ljudi će hotiti viti veneciju, drukčija je, ali razina svjesnosti o koj jo govorin uključuje organsku potribu za estetikon.

ako je ovo sloboda, onda mi vratite: književnost, umjetnost i religiju... :/

sjetih se, slično govoriš o "kritičkom" razmišljanju, da se određeni dio ljudi rodi s njim i razvije ga, a većina ga nema ili ne razvije..  

to za Veneciju i većinu poznatih djela, što kažeš, malo ljudi ima tu primčivost duše za nešto, nemaju ushit za neko djelo koje nema veze s njima posebno.. (npr većina ljudi će se slikati kraj nekog kipa, samo da pokažu da su tu bili)

ja bih nazvao pojavu ljepote: spojem prolaznosti/krhkosti i onog neprolaznog/vječnog..  i opet vjerujem da svako u sebi može tu iskru probuditi..

mislin, imo tu neodgovorenih ili neadresiranih problijemov. ali, jedun put sun gljedo jedno predavanje o problemima gsm mriže. mislin da je bila riječ bila o 3g. govorilo je o složenosti takovoga podhvata iz svih aspekata, ne samo ih tehničkih. jo za vizije volin govoriti- nemoguće- ali od toga predavanja, razumin kako je svaki moj nemoguće na klimavin nogami

ovo zvuči dobro izrečeno, nadahnuto, stvarno razumiš to tako?

sorry trebalo mi je par dana da skupim snage odgovorit malo^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/5/2020, 20:00

kic wrote:

sorry trebalo mi je par dana da skupim snage odgovorit malo^^

Pa što ostade bez snage? Jesi na nekoj dieti...il previše seksa?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 18/5/2020, 20:28

kic wrote:
aben wrote:moja teza je da je bolje utrnuti ot skener. evo konkretni primjer.
poznivo sun tri baš lažljiva čovika, dok sun bi mlaji. oni su toliko kreativno lagali da sun jo uživo govoriti išnjima. neki bi omoh pošli ća, neki bi se i ljutili, ali jo sun upijo njihove priče, bez potribe da ote priče budu istinite, bes skenera.

istina je da sun poznivo samo dvo baš lažljiva čovika. to je kompletna istina- osićoš li se drukčije sa ka to znoš?

pa slagao si me, od tri lažljivca si promijenio priču da su zapravo dva - moj zaključak je tu, da ti ne mogu dalje vjerovati, možda ni 2 lažljivca nisu konačan broj? negdje i povjerenje mora nastati? naravno da ništa ne gubim ni dobivam od tog što prihvaćam tvoju laž, jer ja nisam u toj priči, ali što ako jesam, što ako radimo neki biznis međusobno? povjerenje je ipak nasušno potrebno..

neki sun sun kupi neko smeće na internetu za 433 kune sa sumnjive stranice. stvor mi je došla, ni mi se svidila, i poslo sun je nase, kako je prodovoč reko da morin. un meni more vrotiti šoldi, ali i ne moro. moja žena grize nohti od nervoze, oće li me ota stranica prevariti. mene uopće ni briga. 
strategija povjerenja - strategija opreza  1:0

pa na određen način si i ti tu kriv, stvar ti se naknadno nije svidjela-

modernizam je općenito uništi književnost, umjetnost, religiju..
ali, to je cijena slobode, demokracije.

jo stvarno mislin da je estetika dohvatljiva samo za recimo 10 % ljudi. ostali su neposobni "pokloniti trenutak svjesne pažnje". ok, ljudi će hotiti viti veneciju, drukčija je, ali razina svjesnosti o koj jo govorin uključuje organsku potribu za estetikon.

ako je ovo sloboda, onda mi vratite: književnost, umjetnost i religiju... :/

sjetih se, slično govoriš o "kritičkom" razmišljanju, da se određeni dio ljudi rodi s njim i razvije ga, a većina ga nema ili ne razvije..  

to za Veneciju i većinu poznatih djela, što kažeš, malo ljudi ima tu primčivost duše za nešto, nemaju ushit za neko djelo koje nema veze s njima posebno.. (npr većina ljudi će se slikati kraj nekog kipa, samo da pokažu da su tu bili)

ja bih nazvao pojavu ljepote: spojem prolaznosti/krhkosti i onog neprolaznog/vječnog..  i opet vjerujem da svako u sebi može tu iskru probuditi..

mislin, imo tu neodgovorenih ili neadresiranih problijemov. ali, jedun put sun gljedo jedno predavanje o problemima gsm mriže. mislin da je bila riječ bila o 3g. govorilo je o složenosti takovoga podhvata iz svih aspekata, ne samo ih tehničkih. jo za vizije volin govoriti- nemoguće- ali od toga predavanja, razumin kako je svaki moj nemoguće na klimavin nogami

ovo zvuči dobro izrečeno, nadahnuto, stvarno razumiš to tako?

sorry trebalo mi je par dana da skupim snage odgovorit malo^^
Odličan mi je dio s laži, lažljivcima, istinom.....i početnim postavkama osobe u odnosima.



_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/5/2020, 20:32

venus wrote:
kic wrote:

sorry trebalo mi je par dana da skupim snage odgovorit malo^^

Pa što ostade bez snage? Jesi na nekoj dieti...il previše seksa?

ne znam kako vi, ali presparno je za razmišljanje, već
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/5/2020, 21:42

kic wrote:
aben wrote:moja teza je da je bolje utrnuti ot skener. evo konkretni primjer.
poznivo sun tri baš lažljiva čovika, dok sun bi mlaji. oni su toliko kreativno lagali da sun jo uživo govoriti išnjima. neki bi omoh pošli ća, neki bi se i ljutili, ali jo sun upijo njihove priče, bez potribe da ote priče budu istinite, bes skenera.

istina je da sun poznivo samo dvo baš lažljiva čovika. to je kompletna istina- osićoš li se drukčije sa ka to znoš?

pa slagao si me, od tri lažljivca si promijenio priču da su zapravo dva - moj zaključak je tu, da ti ne mogu dalje vjerovati, možda ni 2 lažljivca nisu konačan broj? negdje i povjerenje mora nastati? naravno da ništa ne gubim ni dobivam od tog što prihvaćam tvoju laž, jer ja nisam u toj priči, ali što ako jesam, što ako radimo neki biznis međusobno? povjerenje je ipak nasušno potrebno..




oću reći da ti je ulog minimalan i da ti sskener ne tribo. skupo je a nemo rizika.
to vridi samo u uvjetima niskog rizika, ali takovih situacija u jednomu danu je puno. od da ti blagajnica ne ukrade ostatak, preko je li ti žena koja ti prilazi i nešto te pito želi prevariti, do zaključavanja auta.




neki sun sun kupi neko smeće na internetu za 433 kune sa sumnjive stranice. stvor mi je došla, ni mi se svidila, i poslo sun je nase, kako je prodovoč reko da morin. un meni more vrotiti šoldi, ali i ne moro. moja žena grize nohti od nervoze, oće li me ota stranica prevariti. mene uopće ni briga. 
strategija povjerenja - strategija opreza  1:0

pa na određen način si i ti tu kriv, stvar ti se naknadno nije svidjela-

ali, starnica prihvaća povrat bez pitanja.





modernizam je općenito uništi književnost, umjetnost, religiju..
ali, to je cijena slobode, demokracije.

jo stvarno mislin da je estetika dohvatljiva samo za recimo 10 % ljudi. ostali su neposobni "pokloniti trenutak svjesne pažnje". ok, ljudi će hotiti viti veneciju, drukčija je, ali razina svjesnosti o koj jo govorin uključuje organsku potribu za estetikon.

ako je ovo sloboda, onda mi vratite: književnost, umjetnost i religiju... :/

sjetih se, slično govoriš o "kritičkom" razmišljanju, da se određeni dio ljudi rodi s njim i razvije ga, a većina ga nema ili ne razvije..  

to za Veneciju i većinu poznatih djela, što kažeš, malo ljudi ima tu primčivost duše za nešto, nemaju ushit za neko djelo koje nema veze s njima posebno.. (npr većina ljudi će se slikati kraj nekog kipa, samo da pokažu da su tu bili)

ja bih nazvao pojavu ljepote: spojem prolaznosti/krhkosti i onog neprolaznog/vječnog..  i opet vjerujem da svako u sebi može tu iskru probuditi..



kič, kic, kič. to ti je doseg većine ljudi.
jo morun tako misliti jer nis ljevičar, i takovu distribuciju vidin u svemu. koliko njih među nami je prijemčiv za mtematiku? glazbu? kritičko mišljenje? jo mislin u skladu s bell curvom.





mislin, imo tu neodgovorenih ili neadresiranih problijemov. ali, jedun put sun gljedo jedno predavanje o problemima gsm mriže. mislin da je bila riječ bila o 3g. govorilo je o složenosti takovoga podhvata iz svih aspekata, ne samo ih tehničkih. jo za vizije volin govoriti- nemoguće- ali od toga predavanja, razumin kako je svaki moj nemoguće na klimavin nogami

ovo zvuči dobro izrečeno, nadahnuto, stvarno razumiš to tako?

sorry trebalo mi je par dana da skupim snage odgovorit malo^^


ne želin, ali morun. 
previše sun puti to reko, i doživi suprotno. ko ka te suoču sa 3-4, unda pomisliš, e to nemo riješenjqa, a ispade da imo. pa te suoču s dvo pod korenom i da se ne more napisati ko razlomak, rečeš da je to nemoguće, pa koren iz minus jedun....

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 18/5/2020, 22:28

Abene,
zbog čega, tj.,
koji je razlog da daješ toliko svima sebe?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/5/2020, 23:05

mativka wrote:Abene,
zbog čega, tj.,
koji je razlog da daješ toliko svima sebe?
misliš na forumu, ili inače?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 18/5/2020, 23:11

mativka wrote:Abene,
zbog čega, tj.,
koji je razlog da daješ toliko svima sebe?

daje sve od sebe ali mu ne uspijeva...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum