ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući

Go down

Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući Empty Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući

Post by Hektorović 4/5/2020, 22:27

Pripreme za Ograđenik. Zamislite me samo na autoputu kako sam raspalila Matu Bulića i onu pjesmu “Vraćam ti se zemljo sveta iz daleka tuđeg svijeta, ne odlazim više nikada!” – napisala je Luburić.
Danijela Luburić, hercegovačka spisateljica, trenutno nastanjena u Austriji uslijed pandemije koronavirusom – najavila je povratak doma traktorom!
Luburić je o tomu obavijestila i svoje pratitelje na društvenim mrežama uz prigodnu fotografiju. Pripreme za Ograđenik. Zamislite me samo na autoputu kako sam raspalila Matu Bulića i onu pjesmu “Vraćam ti se zemljo sveta iz daleka tuđeg svijeta, ne odlazim više nikada!” – napisala je Luburić na svom Facebook profilu i izazvala oduševljenje u komentarima.
Danijela je na pitanje hoće li se traktorom uputiti kući ili se samo zeza rekla kako će o tomu razmisliti. –Fali mi kuća i fale mi moji kod kuće, fali mi Hercegovina, a iako mi je sad lijepo, nije isključeno da stvarno traktorom krenem kući pa kad god stigla – kazala je Luburić za Bild.ba.
Inače, Danijela vodi i popularnu Facebook stranicu Thinking out loud by Daša na kojoj je prate tisuće ljudi, a britke i inteligentne rečenice glavna su okosnica njenih tekstova koje čitaju tisuće ljudi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući Empty Re: Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući

Post by Leviathan2 4/5/2020, 23:07

jbte, di nalazis takve tekstove Suspect

_________________
Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući Empty Re: Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući

Post by debotoijusto 5/5/2020, 05:58

Bild.ba.

:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući Empty Re: Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući

Post by vuksadinare 5/5/2020, 07:13

Leviathan2 wrote:jbte, di nalazis takve tekstove Suspect
špija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući Empty Re: Hercegovka traktorom krenula iz Austrije kući

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum