ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by Eroo 26/7/2019, 17:44

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Izbori_kitarovic2-260519-660x450
Foto: Bruno Konjevic / CROPIX
Zanimljiva imena
DVA BiH MILIJUNAŠA I JEDNA TAJANSTVENA DAMA: S kime Kolinda kreće po još jedan mandat?
Autor: Iva Međugorac Petak, 26. srpanj 2019. u 09:40
Nakon obilježavanja Oluje, predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović kao HDZ-ova kandidatkinja i službeno bi trebala ući u kampanju. Upravo se zbog toga već sada propitkuje tko su ljudi s kojima će u tom novom pohodu na Pantovčak surađivati, a prva dva imena oko kojih se navodno već gotovo dogovorila s premijerom Andrejem Plenkovićem već su dospjela u javnost. Riječ je o HDZ-ovu osječko-baranjskom županu Ivanu Anušiću, koji će, po svemu sudeći, biti šef njezina  izbornog stožera u kojem bi trebao sudjelovati i karlovački župan Damir Jelić, čime predsjednica očigledno nastoji ojačati svoju poziciju među članstvom u stranačkim ograncima. No, osim ovog dvojca, u javnom su prostoru kao njezini potencijalni suradnici u kampanji spominjani Davor Ivo Stier i Marijana Petir. Dok Stier te navode demantira, Petir se još nije oglasila pa i nije nemoguće da postane dijelom Kolindina tima kao osoba preko koje će predsjednica nastojati doći do dijela desnog biračkog tijela. Osim što je za kampanju bitan tim suradnika, važno je znati i tko će je financirati jer bez financija – pobjede na izborima nema, a o potencijalnim financijerima nedavno je pak pisao naš tjednik 7dnevno. Njih je vrlo vjerojatno našla u Slavoniji, gdje je prije nekoliko dana obišla tri osječke tvrtke – Pivovaru, Saponiju i pogon za proizvodnju pršuta tvrtke Žito Prosciutto pannonico.
“Ako treba, ja sam uvijek za pomaganje”, izjavio je tom prigodom bez imalo razmišljanja Ivan Komak, vlasnik osječke Pivovare, govoreći o mogućem financiranju predsjedničine kampanje. No, to “ako”, kada se sagleda konkurencija, u priči oko predsjednice doima se suvišno, jer naravno da treba. To “ako”, po svemu sudeći, bila je i uvertira u ono što će se zaista dogoditi, jer ništa u politici nije slučajno. A na listi moćnika iz ravne Slavonije koji su uvijek tu negdje kada treba osnažiti nečiji politički utjecaj “legalno” zarađenim novcem, svakako je i dvojac Pipunić – Grbešić, čije je tvrtke predsjednica posjetila u potrazi za donatorima. Ova dva bosanskohercegovačka milijunaša i najbogatija slavonska poduzetnika i dosad su se profilirala kao financijeri političkih stranaka, pa se i predsjednici, po svemu sudeći, smiješi potpora toga tipa.
https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/dva-bih-milijunasa-i-jedna-tajanstvena-dama-s-kime-kolinda-krece-po-jos-jedan-mandat-1342633/
Eroo
Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by Eroo 26/7/2019, 17:46

Šta se ova Hercegovka miša u hrvatske izbore? :)
Eroo
Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by jastreb 26/7/2019, 18:01

Eroo wrote:Šta se ova Hercegovka miša u hrvatske izbore? :)
Zbog prevage.  :)
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by Eroo 26/7/2019, 18:18

jastreb wrote:
Eroo wrote:Šta se ova Hercegovka miša u hrvatske izbore? :)
Zbog prevage.  :)
Malo mi čudno da slavonske milijunaše naziva bosanskohercegovačkim, tebi nije?
Zašto tako podcjenjuje slavonce? Ivu treba pod subito proćerat u Hercegovinu.
Eroo
Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by jastreb 26/7/2019, 18:22

Eroo wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Šta se ova Hercegovka miša u hrvatske izbore? :)
Zbog prevage.  :)
Malo mi čudno da slavonske milijunaše naziva bosanskohercegovačkim, tebi nije?  
Ne. Ogromna je vika na vas u Slavoniji.

Kažu da su uništeni u 2 vala. Prvo hercegovačkim 50-tih,a što je došlo do izražaja 90-tih,a onda i bosansko-posavskim valom koji se zbio 92-ge.

Mislim ,ja nemam niš protiv nikog,ali ti kažem šta Slavonci pričaju o njima.

Dakle,Slavonci su ljuti na Hercegovce(ne na običan puk)nego na tzv gospodarstvenike,te na Bosance iz Posavine koji su 90-tih digli ogromne pare za poticaje,a onda zdimili u Ljemačku.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by jastreb 26/7/2019, 18:23

U Slavoniji ćeš dobit batine,ako u kafani pustiš muzuiku Braće Vidović,Mare i Lola, Glasa Trebave i sličnih mediokriteta,ali te za Mitra Mirića,Milu Kitića ili Indiru Radić,nitko neće ni pogledat.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by Eroo 26/7/2019, 19:08

Onoliko plodne zemlje...dalo bi se dobro živjeti samo od uzgoja salate.
Eroo
Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by jastreb 26/7/2019, 21:24

Eroo wrote:Onoliko plodne zemlje...dalo bi se dobro živjeti samo od uzgoja salate.
Pitaj Slavonce tko je kriv za katastrofu.

ZNA SE!  Sve više Slavonaca koji su glasali za njih,pa čak i bili u stranci,više ih ne mogu smisliti. 

Čujem da su Gunja i Babina Greda sada mahom prešli u SDP,međutim ni to nije rješenje.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by Yehudim 26/7/2019, 21:44

Eroo wrote:Šta se ova Hercegovka miša u hrvatske izbore? :)


   :aw

  Isto ka i ti........... lol!

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by darth_vader 26/7/2019, 23:11

Brazzers production su navodno među izdašnijim sponzorima...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by crvenkasti 26/7/2019, 23:25

jastreb wrote:
Eroo wrote:Onoliko plodne zemlje...dalo bi se dobro živjeti samo od uzgoja salate.
Pitaj Slavonce tko je kriv za katastrofu.

ZNA SE!  Sve više Slavonaca koji su glasali za njih,pa čak i bili u stranci,više ih ne mogu smisliti. 

Čujem da su Gunja i Babina Greda sada mahom prešli u SDP,međutim ni to nije rješenje.

Ja se bojim da je za Jugoslaviju sad već prekasno.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by immortal 26/7/2019, 23:45

Eroo wrote:Onoliko plodne zemlje...dalo bi se dobro živjeti samo od uzgoja salate.
najlakše je škrabat po papiru kako je sve lako ili nakucati to

nitko neće naglas progovoriti kako je svima ukoliko nisu odabrani od likova koji vrše odabir spriječen svaki mogući put naprijed
pa čak i običnu plaću zaraditi
dolaze li takvi od samog Boga ili đavla nisam još sigurna ali postoje i to rade
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by immortal 26/7/2019, 23:54

jastreb wrote:
Eroo wrote:Onoliko plodne zemlje...dalo bi se dobro živjeti samo od uzgoja salate.
Pitaj Slavonce tko je kriv za katastrofu.

ZNA SE!  Sve više Slavonaca koji su glasali za njih,pa čak i bili u stranci,više ih ne mogu smisliti. 

Čujem da su Gunja i Babina Greda sada mahom prešli u SDP,međutim ni to nije rješenje.
nije rješenje drvljem i kamenjem na Hercegovce 
kriva je politika
kao i stvaranje grupa tzv elite, uglavnom su to licemjeri povezani sa sudom , policijom, crkvom... umrežili se , a pretežno su to bivše komunjare u hdz-u ali i druge stranke
i tako su organizirani da se trse maknuti svakoga s puta i ne puštaju u svoje redove
licemjeri kojima je došlo vrijeme da im se to naplati !
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by Guest 27/7/2019, 01:22

Škoro, poznati slavonski Hercegovac, izaziva svojevrsni strah kod gđe podkapacitirane Predsjednice. Imala je svoju petogodišnju priliku, koju je potrošila na formu bez sadržaja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by Guest 27/7/2019, 06:19

by kofein Yesterday at 19:22

Škoro, poznati slavonski Hercegovac, izaziva svojevrsni strah kod gđe podkapacitirane Predsjednice. Imala je svoju petogodišnju priliku, koju je potrošila na formu bez sadržaja.
====================================================
Kad sam ja pisao neke rechenice koje nisu bash za uho onih osjetljivih i politichki korektnih onda su ovdje pisali da sam nevaspitan i bezobrazan..Kada sam pisao o njenim vezama sa NATO generalima na pisacem stolu i fotelji koja se okrece ko ringishpil..o pushenju popushenih chikova o flekama na vechernjim haljinama pri izlasku iz posebnih soba onda sam bio nevidjeni neprijatelj ..A kako to sve znam??Pa jebiga to ne smijem reci jer bih zavrshio u kanalu..
Ali ima novinara i drugih koji nisu aktuelni i nemaju pristup glavnim rvatskim medijima..kao shto ovaj opisuje susjednu zemlju a meni lichi opis 90% na Hrvatsku...
Ja bi dao naslov ovom videu ,,Kako je edan amer opisao Srbiju i Hrvatsku
https://www.youtube.com/watch?v=8j_PzcY6rdA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by immortal 27/7/2019, 09:13

kod nas u Hrvatskoj je stanje takvo da i ako si imalo Hrvat i želiš raditi za Hrvatsku okružen si onima koji te svim silama žele svrgnuti, svaki potez onemogućiti na meti si i ako ponekad i rade za Hrvatsku moguće da to drže u tajnosti
ujedno mislim da je to apsurdno jer kada bi se pojavio netko tko bi jasno i glasno radio za našu državu i narod da bi ga oni štitili na svakom koraku
ta osoba bi bila na mjestu odmah iza presvetog Boga i Isusa Krista
treba imati snagu, hrabrost, odvažnost, biti jasan i glasan bez ustezanja

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by immortal 27/7/2019, 09:15

Eroo wrote:Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Izbori_kitarovic2-260519-660x450
imam ovakvu haljinu u crno bijeloj kombinaciji
već dvije godine
taman ju mislila izbaciti iz upotrebe
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by Eroo 27/7/2019, 12:42

mortal wrote:
Eroo wrote:Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Izbori_kitarovic2-260519-660x450
imam ovakvu haljinu u crno bijeloj kombinaciji
već dvije godine
taman ju mislila izbaciti iz upotrebe
Nikako...slijedi KGK i nećeš pogriješiti. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by jastreb 27/7/2019, 16:27

mortal wrote:

nije rješenje drvljem i kamenjem na Hercegovce  
Govorim o HDZ-u. Ljudi se pomalo bude. Ono u što ulazi HDZ,krajem 90-tih događalo se sa SKJ/H.

Iako oni po lopovluku nisu HDZ-u bili ni do koljena,počela se osjećati zasićenost.

HDZ je najveći krivac za propast Hrvatske i to je jasno i vrapcima,a na vlasti ih je do sada držao samo idiotluk glasača koji misle da je HDZ nog.klub za kojeg moraš navijati do kraja života bez obzira na rezultate.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by Eroo 27/7/2019, 17:28

jastreb wrote:HDZ nog.klub za kojeg moraš navijati do kraja života bez obzira na rezultate.
Ne kreči džabe..Probajte ove u ST preobratiti da navijaju za Dinamo. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK  :D  Empty Re: Novinarka Iva Međugorac, poznata Hercegovka, o kampanji KGK :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum