ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 Empty Re: "Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Post by Guest Tue 5 May - 19:09

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:Ne kuzim tileta,sto mu je to trebalo da jugom vise je lik bio za holivudskog glumca pa bolje da je otisao u holivud,ovak jeostavio iza sebe krv i kaos

pa nije čovjek kriv što ste vi južni slaveni balkanci hrpa degenerika, lupeža, međusobno povezani krvnim osvetama od stoljeća sedmog.

Ma nema veze ... nek' je i vama ''civiliziranima'' mjeru u fojbama uzeo.

Guest
Guest


Back to top Go down

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 Empty Re: "Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Post by Sora Tue 5 May - 19:13

marcellus wrote:
Sora wrote:
uvozimo smeće 
hoću svoju hranu 
hoću državu koja je samodostatna bar u tom 
hoću začepiti usta izdajnicima s tim uvoznim krastavcima i nabiti im paradajz na njusku izdajničku

kop ti brani kupovat domaću hranu

slučajno znam koliko je tlo u hr zagađeno još od soc. teške industrije, a i iz drugih razloga, a i znam koliko hrvati varaju na svemu pa radije kupim irsku govedinu, švapske svinjarije i nizozemske paprike.

em jeftinije em puno kvalitetnije.
domaćeg voća i povrća proizvodimo ispod polovice naših potreba 
ja mogu kupiti i domaće ako baš hoću, ali mnogi ne mogu 
prije svega jer se u velikim dućanima peglaju kartice 

o zagađenosti tla.. ha ha 
kriva industrija jel
ma nemoj bogati, pa malo prije ste tvrdili da u jugi nije bilo nikakve industrije 
sad znači bilo je ..

a irska govedina ..da . mljac 
jedem kod sina to i velika je razlika 
njihova goveda pasu slobodno vani

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 Empty Re: "Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Post by Guest Tue 5 May - 19:18

ebenica wrote:
Oh_Femder wrote:Pa čitaj što piše: klao je onoliko koliko je bilo neophodno, plus margina pogeške 10%. Kad više nije bilo potrebno, nije više klao.

poklao je kuratz, svjedočanstava koliko hoćeš, svi koji su to preživjeli nastavili život u jugi.

Istina!

Moj vujca je prezivil, bil je domobran. Zvukel ga iz partizanskog logora ustasa-partizan. Zapraf partizan koji je ''glumil'' ustasu podstanara kod mojeg dede i bake 1941-44. Tak' se to povedalo za one kaj su na vreme prebegli.

Vujcina satnija kaj je bila zarobljena je nestala. Veliju negde na Podsljemenu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 Empty Re: "Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Post by Sora Tue 5 May - 19:19

Oh_Femder wrote:
Legendovich wrote:
Oh_Femder wrote:
Legendovich wrote:
kaya wrote:Tito je veća njuška bio ipak
svjecki kalibar..kome krivo kome pravo,meni svejedno..ali sto jest jest..
Svjetska njuška! A da je bio baš neka cvećka, to sigurno ne. Ako si mu radio o glavi, ili je on mislio da si mu radio o glavi, progutala te tama. Kako ćeš inače opstati među balkanskim vukodlacima? Da nisu ameri intervenirali u zadnjem ratu (u svom interesu, naravno), još bismo se uvijek klali. On je pak vampirima malo dao da piju krv, ali ih je sve držao na lancu. Kakve je narode imao, još je puno i napravio.
:tu :tu :tu
Njegov uspjeh je posljedica njegovog psihičkog poremećaja  affraid Patio je naime od kroničnog nedostatka iluzija  ;)
oh FEMDER  :fly
OH 
ako si gitara sve su ti žice na broju 
i imaju dobru vibru 
stvarno je gušt slušati te

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 Empty Re: "Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Post by Guest Tue 5 May - 19:21

Sora wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:
uvozimo smeće 
hoću svoju hranu 
hoću državu koja je samodostatna bar u tom 
hoću začepiti usta izdajnicima s tim uvoznim krastavcima i nabiti im paradajz na njusku izdajničku

kop ti brani kupovat domaću hranu

slučajno znam koliko je tlo u hr zagađeno još od soc. teške industrije, a i iz drugih razloga, a i znam koliko hrvati varaju na svemu pa radije kupim irsku govedinu, švapske svinjarije i nizozemske paprike.

em jeftinije em puno kvalitetnije.
domaćeg voća i povrća proizvodimo ispod polovice naših potreba 
ja mogu kupiti i domaće ako baš hoću, ali mnogi ne mogu 
prije svega jer se u velikim dućanima peglaju kartice 

o zagađenosti tla.. ha ha 
kriva industrija jel
ma nemoj bogati, pa malo prije ste tvrdili da u jugi nije bilo nikakve industrije 
sad znači bilo je ..

a irska govedina ..da . mljac 
jedem kod sina to i velika je razlika 
njihova goveda pasu slobodno vani


Gle baba ... al' ovo fakat ni tema o domacoj ili uvoznoj govedini i matovilcu!

drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 Empty Re: "Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Post by Sora Tue 5 May - 19:23

uglupo uludo ublehnuto 
čitati ove šta pljuju po titu 

ustvari..prljate hrvate i hrvatsku i niš drugo 
a što je više kleveta i laži, bit će narodu tito draži 

a ova ekipa s nekim žapcima  koji kad se napuhnu misle da su krokodili...
 ne znam jeste smešniji ili tužniji

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 Empty Re: "Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Post by dax Tue 5 May - 19:24

avatar
dax

Other / Decline to state
Posts : 183
2016-05-19


Back to top Go down

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 Empty Re: "Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Post by Guest Tue 5 May - 19:29

Sora wrote:uglupo uludo ublehnuto 
čitati ove šta pljuju po titu 

ustvari..prljate hrvate i hrvatsku i niš drugo 
a što je više kleveta i laži, bit će narodu tito draži 

a ova ekipa s nekim žapcima  koji kad se napuhnu misle da su krokodili...
 ne znam jeste smešniji ili tužniji


E ... kak' sam bravaru stisnul cizmak kroz facu ... ostali su se smrzli kak' da je minus cvancik.

I onda su svi mislili da bum sliku Ante Prezimemuznate metnul na zid.

A ja stavil Andriju Hebranga starijeg.

Francek je skakal kak' malo dete od srece.

Baba ... ZIVIO ZAVNOH.

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 Empty Re: "Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Post by Guest Tue 5 May - 19:37

Sora wrote:
Oh_Femder wrote:
Legendovich wrote:
Oh_Femder wrote:
Legendovich wrote:
svjecki kalibar..kome krivo kome pravo,meni svejedno..ali sto jest jest..
Svjetska njuška! A da je bio baš neka cvećka, to sigurno ne. Ako si mu radio o glavi, ili je on mislio da si mu radio o glavi, progutala te tama. Kako ćeš inače opstati među balkanskim vukodlacima? Da nisu ameri intervenirali u zadnjem ratu (u svom interesu, naravno), još bismo se uvijek klali. On je pak vampirima malo dao da piju krv, ali ih je sve držao na lancu. Kakve je narode imao, još je puno i napravio.
:tu :tu :tu
Njegov uspjeh je posljedica njegovog psihičkog poremećaja  affraid Patio je naime od kroničnog nedostatka iluzija  ;)
oh FEMDER  :fly
OH 
ako si gitara sve su ti žice na broju 
i imaju dobru vibru 
stvarno je gušt slušati te


Ha, ha, ha ... baba sluh ti je lagano u kurcu ... bome i njemu stimer za djitru.

B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 Empty Re: "Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Post by marcellus Tue 5 May - 22:23

michaellcmacha wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:
uvozimo smeće 
hoću svoju hranu 
hoću državu koja je samodostatna bar u tom 
hoću začepiti usta izdajnicima s tim uvoznim krastavcima i nabiti im paradajz na njusku izdajničku

kop ti brani kupovat domaću hranu

slučajno znam koliko je tlo u hr zagađeno još od soc. teške industrije, a i iz drugih razloga, a i znam koliko hrvati varaju na svemu pa radije kupim irsku govedinu, švapske svinjarije i nizozemske paprike.

em jeftinije em puno kvalitetnije.
to kad ja nekim pojedinim pojasnim oni bleje ko telad... pa maltene u dolinama i u naseljenim krajevima nemaš pedlja nezagađene zemlje i to fajn zagađene...jedino mali ispravak uglavnom kupiš belgijske svinjarije, papriku uglavnom uvozimo iz srbije jer njih možemo natjerati da full spuste cijenu... uvozimo i iz makedonije ali njih ne peglamo ko srbiju... rajčicu uvozimo iz nizozemske, mrkvu, celer peršin i još neke đinđe sa cipra, a krumpir uglavnom iz španjolske... kupus, malo bolje sorte salate (rukola, matovilac radić) iz italije... i tako...

drago mi je da im ti kao osoba od struke to kažeš... inače dekan faksa koji se time bavi a koji je ovdje pisao mi je objasnio neke stvari oko zagađenja u hrvatskoj, tla naročito, to je nama naš socijalizam dao da ćemo imat teške metale u povrću još koje stoljeće

hvala, ne hvala. Daj mi uvozno i ne zajebavaj me. Ribu samo od ribara, izravno. I to je otprilike ono što kupim domaće. Ima još par stvari, imam kvartovsku mesaricu koja ima odlično meso ali vara na vagi i tak... hrvatska posla

_________________
"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

"Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito" - Page 8 Empty Re: "Jugoslaviju je stvorio kralj Aleksandar, a ne Tito"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum