ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švedska pooštrava mjere...

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Šandor Winnetou 19/4/2020, 10:41

T. wrote:
tre wrote:
T. wrote:
mutava baštarda wrote:
veber wrote:Jebala vas korona. Kaj raditi za ručak, možda postit?
gradele prasetina, ćevapi, tikvice, salata maslačak i krompir...
Teleći medaljoni u saftu s gljivama, pire, biži i zel. salata...
ovo sam jučer imao samo bez graška :tu
A jbg. nije loše ali minja bi se s mutavim za gradele i još bi nadoplatio...
Nisam s gradela ima 2 miseca... No
gradele sam imao u četvrtak cheers doduše nisam ništa bacio na žicu cijelu korizmu pa sad nadoknađujem drunken

Šandor Winnetou

Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by danni1 19/4/2020, 10:45

veber wrote:Muslim da bum roštiljao
Nu. I ti.

Danas je vrijeme za roštilj.Vratina je spremna i par pljeskavica.

_________________
Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 19/4/2020, 16:32

AssadNaPodmornici wrote:Njima se svakako ne isplati sada zatvarati ljude jer virus im je toliko penetrirao u društvo da će im karantena biti za kurac.
Točno al moraju radi biračkog tijela malo zaglumit no gotovo je.

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcTC0hnioA_nN4_b-tpAQSM2BlxnSIEhlQxPSfZ2yMB_Jwb2B6fo&usqp=CAU


Tata te čeka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 19/4/2020, 16:42

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
nisi u tijeku, kažu da mali skot ne ostavlja imunitet, antitijela niente No
svaki puta ko da ti je prvi

Dezinformacija ilitiga fake news.
Ostavlja (i to je jedna od metoda dijagnostike prisutnosti virusa).
Nema baš toliko razloga za pesimizam, a pogotovo ne za neku vrstu mračnjačkog fatalizma od kojega je svatko iz nekih svojih posebnih razloga i motiva što iz neznanja, što iz svoje inherentne prirode, a što iz nekih drugih razloga oboljelo više od pola forumske populacije i zbog čega je ova ciganija od forumskog plemena postala tako iscrpljujuće i neugodno mjesto.
A zašto bi tvoje viđenje stvari bilo jedino točno a drugi nemaju pravo na svoje viđenje ?

Otkud ti znaš kolika je smrtnost kad nije prošla godina dana pa da napravimo neku analizu i presjek svega ?

Zato šta nema te analize i šta je ovo pandamija i šta Europa i zapad ima 20% penziionera a tl je 30% biračkog tijela , šta oni imaju dicu pa je to još više pa Iluminati koji su ubacili ovi virus drže medije i preko njih rade masovnu histeriju jer će oni sad zaradit na ovome itd ne daje ti za pravo da tvrdiš da je nešto 100% tako dok ne prođe puna godina pa da se analitičkom metodom brojeva odredi jel točno da je smrtnost tolika kolika ti tvrdiš i tvrdiš da je to točno.

A šta ako nije ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by veber 19/4/2020, 16:53

danni1 wrote:
veber wrote:Muslim da bum roštiljao
Nu. I ti.

Danas je vrijeme za roštilj.Vratina je spremna i par pljeskavica.
Sjebao me burke. Sutra ću roštiljat

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 16:55

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
nisi u tijeku, kažu da mali skot ne ostavlja imunitet, antitijela niente No
svaki puta ko da ti je prvi

Dezinformacija ilitiga fake news.
Ostavlja (i to je jedna od metoda dijagnostike prisutnosti virusa).
Nema baš toliko razloga za pesimizam, a pogotovo ne za neku vrstu mračnjačkog fatalizma od kojega je svatko iz nekih svojih posebnih razloga i motiva što iz neznanja, što iz svoje inherentne prirode, a što iz nekih drugih razloga oboljelo više od pola forumske populacije i zbog čega je ova ciganija od forumskog plemena postala tako iscrpljujuće i neugodno mjesto.
A zašto bi tvoje viđenje stvari bilo jedino točno a drugi nemaju pravo na svoje viđenje ?

Otkud ti znaš kolika je smrtnost kad nije prošla godina dana pa da napravimo neku analizu i presjek svega ?

Zato šta nema te analize i šta je ovo pandamija i šta Europa i zapad ima 20% penziionera a tl je 30% biračkog tijela , šta oni imaju dicu pa je to još više pa Iluminati koji su ubacili ovi virus drže medije i preko njih rade masovnu histeriju jer će oni sad zaradit na ovome itd ne daje ti za pravo da tvrdiš da je nešto 100% tako dok ne prođe puna godina pa da se analitičkom metodom brojeva odredi jel točno da je smrtnost tolika kolika ti tvrdiš i tvrdiš da je to točno.

A šta ako nije ?
upravo tako..Miha,Gnjeco i ja se vec mjesec dana prejebajemo sa odmjeravanjem raznih izjava i stavova,saznanja,i dezinformacija,i nekako smo se sve trjica poslozili u vezi svega po pitanu viruza naseg...

Miha,ima veliku obitelj,dicu,obaveze,i ne vjerujem da mu je u interesu neko mračnjastvo bez razloga..dapace..
Gnječ,po prirodi tehnokrata i sklon objektivizmu i pragmaticnosti..


svakako vjerovati nekom tk oje uletio u zadnjim trenucima,i to sa umirujucom spikom,kojih smo se naslusali,dok brojke govore drugacije,covjek ne moze popusiti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 17:01

mutava baštarda wrote:
Noor wrote:
mutava baštarda wrote:
Noor wrote:
mutava baštarda wrote:
To je Spašavanje vojnika Rajana... Spasilo ga, a ovi što su ga spašavali svi izginuli...  
Švedi pustili Rajana da ga švabe ubiju, a spasili cili vod...
ako se corone više nećemo riješiti, kao ni gripe, nego će se vraćati svake zime i probijati cjepiva koja se u međuvremenu možda nađu, onda će se životni vijek svima nama debelo skratiti, jer kad postaneš Rajan i kad te uhvati prva bolest, slobodno se oprosti sa svojim "vodom" i svima ostalima, corona te vodi na put.....put bez povratka.
kad postanem Rajan onda će mi biti bolje da sam virus pribolio par puta.
nisi u tijeku, kažu da mali skot ne ostavlja imunitet, antitijela niente No
svaki puta ko da ti je prvi
ne vjerujem u to dok ne dodje neka vjerodostojna potvrda...

Many Recovered Patients Have No Or Very Low Antibody Counts, Risking Reinfections


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39773p220-a-mozda-ipak#1614891
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 17:05

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Noor wrote:
mutava baštarda wrote:
Noor wrote:
ako se corone više nećemo riješiti, kao ni gripe, nego će se vraćati svake zime i probijati cjepiva koja se u međuvremenu možda nađu, onda će se životni vijek svima nama debelo skratiti, jer kad postaneš Rajan i kad te uhvati prva bolest, slobodno se oprosti sa svojim "vodom" i svima ostalima, corona te vodi na put.....put bez povratka.
kad postanem Rajan onda će mi biti bolje da sam virus pribolio par puta.
nisi u tijeku, kažu da mali skot ne ostavlja imunitet, antitijela niente No
svaki puta ko da ti je prvi
ne vjerujem u to dok ne dodje neka vjerodostojna potvrda...

Many Recovered Patients Have No Or Very Low Antibody Counts, Risking Reinfections


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39773p220-a-mozda-ipak#1614891
ugrubi prijevod za ne-dokazane..

Mnogi oporavljeni pacijenti nemaju ili imaju vrlo mali broj protutijela, rizikuju ponovnu infekciju


Izvor: COVID-19 Studije 19. travnja 2020. prije 8 sati


Studije COVID-19: Šangajski istraživači upozoravaju da mnogo oporavljenih pacijenata nije pokazalo znakove posjedovanja neutralizirajućih proteina ili antitijela, dok je većina imala izuzetno mali broj.
[size]

To bi moglo imati velike posljedice na razvoj cjepiva i imunitet stada.


[/size]
Tim sa Sveučilišta Fudan analizirao je uzorke krvi 175 bolesnika otpuštenih iz kliničkog centra za javno zdravlje u Šangaju i utvrdio da je više od trećine imalo neočekivano nisku razinu antitijela. U nekim slučajevima antitijela se uopće nisu mogla otkriti.
[size]
Istraživači su također upozorili da oporavljeni pacijenti također imaju veći rizik od ponovne infekcije.



[/size]
Iako je studija bila preliminarna i nije bila revidirana, ovo je prvo svjetsko sistematsko ispitivanje razine antitijela kod pacijenata koji su se oporavili od Covid-19, bolesti uzrokovane korovirusom SARS-Cov-2.
[size]
Neutraliziranje odgovora antitijela na SARS-CoV-2 u bolesnici sa oporavkom COVID-19 i njihove implikacije

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.03.30.20047365v1



[/size]
Gotovo svi pacijenti nedavno su se oporavljali od blagih simptoma bolesti, a većina bolesnika s niskom razinom protutijela bila je mlada. Istraživači su isključili pacijente koji su primljeni na odjel intenzivne njege jer su mnogi od njih već imali antitijela iz davane krvne plazme.
[size]

Protutijela generiraju imunološki sustav i imaju jedinstvene kemijske strukture da inhibiraju specifične patogene. Koronavirusno antitijelo presreće proteinski šiljak u virusnoj ovojnici kako bi se spriječilo njegovo vezanje s ljudskim stanicama.


[/size]
Iznenađujuće, istraživači su također otkrili da se razina antitijela povećava s godinama, pri čemu su osobe u dobnoj skupini 60-85 godina pokazale više od tri puta veću količinu antitijela kao ljudi u dobnoj skupini od 15 do 39 godina.
[size]
Kineski istraživači rekli su da su iznenađeni kada su otkrili da vrijednost "titra" protutijela kod otprilike trećine pacijenata iznosi manju od 500, što je razina koja bi mogla biti preniska da bi pružila zaštitu.

Više od 30 posto pacijenata nije uspjelo razviti visoke titre neutralizirajućih antitijela nakon Covid-19 infekcije. Međutim, trajanje bolesti ovih bolesnika u usporedbi s drugima bilo je slično.



[/size]
https://www.thailandmedical.news/news/covid-19-studies-many-recovered-patients-have-no-or-very-low-antibody-counts-risking-reinfections
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Noor 19/4/2020, 17:41

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Noor wrote:
mutava baštarda wrote:
Noor wrote:
ako se corone više nećemo riješiti, kao ni gripe, nego će se vraćati svake zime i probijati cjepiva koja se u međuvremenu možda nađu, onda će se životni vijek svima nama debelo skratiti, jer kad postaneš Rajan i kad te uhvati prva bolest, slobodno se oprosti sa svojim "vodom" i svima ostalima, corona te vodi na put.....put bez povratka.
kad postanem Rajan onda će mi biti bolje da sam virus pribolio par puta.
nisi u tijeku, kažu da mali skot ne ostavlja imunitet, antitijela niente No
svaki puta ko da ti je prvi
ne vjerujem u to dok ne dodje neka vjerodostojna potvrda...

Many Recovered Patients Have No Or Very Low Antibody Counts, Risking Reinfections


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39773p220-a-mozda-ipak#1614891
pred par dana sam i sama našla jedan znanstveni članak o toj temi, nisam na pamet napisala gornji odgovor

e, sad, Gnječ...meni se nameću pitanja
ako je u organizmu osobe koja se oporavila od covid-19 nađeno vrlo malo antitijela (ispod 500 titara, što eto i ovdje piše da je nedovoljno za zaštitu), kako su usprkos toga ozdravil? očito virus zbog nečeg oslabi, odnosno prestane se množiti..pitanje je zbog čega?
i...zašto su ozdravili jednako brzo kao i oni koji su imali puno više razvijenih antitijela?
samo razmišljam na glas, ne očekujem da znaš odgovor...a možda ga negdje i nađeš

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by AssadNaPodmornici 19/4/2020, 17:43

odgovor na to pitanje, jest da niti stručnjaci nemaju pojma, opovrgavaju jedni druge sa novim istraživanjima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21067
2018-06-14


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 17:45

Noor wrote:
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Noor wrote:
mutava baštarda wrote:
kad postanem Rajan onda će mi biti bolje da sam virus pribolio par puta.
nisi u tijeku, kažu da mali skot ne ostavlja imunitet, antitijela niente No
svaki puta ko da ti je prvi
ne vjerujem u to dok ne dodje neka vjerodostojna potvrda...

Many Recovered Patients Have No Or Very Low Antibody Counts, Risking Reinfections


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39773p220-a-mozda-ipak#1614891
pred par dana sam i sama našla jedan znanstveni članak o toj temi, nisam na pamet napisala gornji odgovor

e, sad, Gnječ...meni se nameću pitanja
ako je u organizmu osobe koja se oporavila od covid-19 nađeno vrlo malo antitijela (ispod 500 titara, što eto i ovdje piše da je nedovoljno za zaštitu), kako su usprkos toga ozdravil? očito virus zbog nečeg oslabi, odnosno prestane se množiti..pitanje je zbog čega?
i...zašto su ozdravili jednako brzo kao i oni koji su imali puno više razvijenih antitijela?
samo razmišljam na glas, ne očekujem da znaš odgovor...a možda ga negdje i nađeš
mosh dati link,na ta tvoja saznanja,bas zanimljivo zvuci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 17:47

AssadNaPodmornici wrote:odgovor na to pitanje, jest da niti stručnjaci nemaju pojma, opovrgavaju jedni druge sa novim istraživanjima
iliti mozemo nagadjat ina osnovu dosadasnjih saznanja...no ovaj Viruz po mnogocemu rusi dosadasnja organicenja samih viruza...prilicna je nepoznanica po svemu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Noor 19/4/2020, 17:49

Legendovich wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Noor wrote:
nisi u tijeku, kažu da mali skot ne ostavlja imunitet, antitijela niente No
svaki puta ko da ti je prvi
ne vjerujem u to dok ne dodje neka vjerodostojna potvrda...

Many Recovered Patients Have No Or Very Low Antibody Counts, Risking Reinfections


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39773p220-a-mozda-ipak#1614891
pred par dana sam i sama našla jedan znanstveni članak o toj temi, nisam na pamet napisala gornji odgovor

e, sad, Gnječ...meni se nameću pitanja
ako je u organizmu osobe koja se oporavila od covid-19 nađeno vrlo malo antitijela (ispod 500 titara, što eto i ovdje piše da je nedovoljno za zaštitu), kako su usprkos toga ozdravil? očito virus zbog nečeg oslabi, odnosno prestane se množiti..pitanje je zbog čega?
i...zašto su ozdravili jednako brzo kao i oni koji su imali puno više razvijenih antitijela?
samo razmišljam na glas, ne očekujem da znaš odgovor...a možda ga negdje i nađeš
mosh dati link,na ta tvoja saznanja,bas zanimljivo zvuci
ma tko zna gdje sam čitala, nisam spremila, pa sada u izolaciji dnevno pročitam tonu tekstova, ali i nije potrebno...svodilo se upravo na ovo o čemu govori tekst s Gnječovog linka

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 17:50

Noor wrote:
Legendovich wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
ne vjerujem u to dok ne dodje neka vjerodostojna potvrda...

Many Recovered Patients Have No Or Very Low Antibody Counts, Risking Reinfections


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39773p220-a-mozda-ipak#1614891
pred par dana sam i sama našla jedan znanstveni članak o toj temi, nisam na pamet napisala gornji odgovor

e, sad, Gnječ...meni se nameću pitanja
ako je u organizmu osobe koja se oporavila od covid-19 nađeno vrlo malo antitijela (ispod 500 titara, što eto i ovdje piše da je nedovoljno za zaštitu), kako su usprkos toga ozdravil? očito virus zbog nečeg oslabi, odnosno prestane se množiti..pitanje je zbog čega?
i...zašto su ozdravili jednako brzo kao i oni koji su imali puno više razvijenih antitijela?
samo razmišljam na glas, ne očekujem da znaš odgovor...a možda ga negdje i nađeš
mosh dati link,na ta tvoja saznanja,bas zanimljivo zvuci
ma tko zna gdje sam čitala, nisam spremila, pa sada u izolaciji dnevno pročitam tonu tekstova, ali i nije potrebno...svodilo se upravo na ovo o čemu govori tekst s Gnječovog linka
Oyebotey Norči,UVIJEK nam daj link,da mozemo vidjeti i preko toga linka se eventualno unakrsno povezati na vezane teme... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 17:53

norči..evo ovdje pokusaj malo kopati...malo neobino..svapski portal i politicka nekorektnost..inace dosad,vrlo Ferboten u Svabiji..

http://www.pi-news.net/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Noor 19/4/2020, 17:56

Legendovich wrote:norči..evo ovdje pokusaj malo kopati...malo neobino..svapski portal i politicka nekorektnost..inace dosad,vrlo Ferboten u Svabiji..

http://www.pi-news.net/
budem kasnije, sada idem pase prošetati i namiriti, nije više vruće :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by dijagram 19/4/2020, 18:12

AssadNaPodmornici wrote:odgovor na to pitanje, jest da niti stručnjaci nemaju pojma, opovrgavaju jedni druge sa novim istraživanjima
Tocno, upravo tako.
Lomit ce se koplja oko virusa  jos dugo, dok se ne dodje do nekih spoznaja.
Dobra je stvar sto ce se oko svega angazirati svi na svijetu iz struke, jer ako nece sad, kad ce:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 18:16

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
nisi u tijeku, kažu da mali skot ne ostavlja imunitet, antitijela niente No
svaki puta ko da ti je prvi

Dezinformacija ilitiga fake news.
Ostavlja (i to je jedna od metoda dijagnostike prisutnosti virusa).
Nema baš toliko razloga za pesimizam, a pogotovo ne za neku vrstu mračnjačkog fatalizma od kojega je svatko iz nekih svojih posebnih razloga i motiva što iz neznanja, što iz svoje inherentne prirode, a što iz nekih drugih razloga oboljelo više od pola forumske populacije i zbog čega je ova ciganija od forumskog plemena postala tako iscrpljujuće i neugodno mjesto.
A zašto bi tvoje viđenje stvari bilo jedino točno a drugi nemaju pravo na svoje viđenje ?

Kome sam ja to ikada branio pravo na vlastito viđenje?
Ja samo ukazujem na činjenice i određene mogućnosti i pišem praktički samo načelno.
Uostalom, što si se toliko uzjogunio i osjetio pogođenim zbog iznošenja činjenica i zašto što bi jednog generala galaktičke federacije bilo briga za bilo čije viđenje? :D
Pa tebi je budućnost već poznata, zar ne. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 18:18

Legendovich wrote:
upravo tako..Miha,Gnjeco i ja se vec mjesec dana prejebajemo sa odmjeravanjem raznih izjava i stavova,saznanja,i dezinformacija,i nekako smo se sve trjica poslozili u vezi svega po pitanu viruza naseg...

Da, baš se prejebavate. Odličan opis.
A činjenica da ste se složili ne znači da ste u pravu u vezi teme oko koje ste se složili.
Samo da ste se složili.
E sad, druga ja priča što je sama ta činjenica prilično fascinantna stvar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Eroo 19/4/2020, 18:27

Jebiga, ja sam seljačko dite, pa rado koristim zdravu seljačku logiku i evo:
Ako kažu da dezinfekcijsko sredstvo s alkoholom - za ruke- ubija virus za manje
od jednog minuta, onda bi ga  vjerojatno ubila i kakva dobra prepečenica u grlu.
Jel se slažete? :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 19/4/2020, 18:29

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
nisi u tijeku, kažu da mali skot ne ostavlja imunitet, antitijela niente No
svaki puta ko da ti je prvi

Dezinformacija ilitiga fake news.
Ostavlja (i to je jedna od metoda dijagnostike prisutnosti virusa).
Nema baš toliko razloga za pesimizam, a pogotovo ne za neku vrstu mračnjačkog fatalizma od kojega je svatko iz nekih svojih posebnih razloga i motiva što iz neznanja, što iz svoje inherentne prirode, a što iz nekih drugih razloga oboljelo više od pola forumske populacije i zbog čega je ova ciganija od forumskog plemena postala tako iscrpljujuće i neugodno mjesto.
A zašto bi tvoje viđenje stvari bilo jedino točno a drugi nemaju pravo na svoje viđenje ?

Kome sam ja to ikada branio pravo na vlastito viđenje?
Ja samo ukazujem na činjenice i određene mogućnosti i pišem praktički samo načelno.
Uostalom, što si se toliko uzjogunio i osjetio pogođenim zbog iznošenja činjenica i zašto što bi jednog generala galaktičke federacije bilo briga za bilo čije viđenje? :D
Pa tebi je budućnost već poznata, zar ne. :)
Znaš li ti šta je činjenica ?


https://hr.m.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cinjenica


Last edited by RayMabus on 19/4/2020, 18:30; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 4 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum