ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švedska pooštrava mjere...

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Eroo 19/4/2020, 19:57

Noor wrote:
Eroo wrote:Jebiga, ja sam seljačko dite, pa rado koristim zdravu seljačku logiku i evo:
Ako kažu da dezinfekcijsko sredstvo s alkoholom - za ruke- ubija virus za manje
od jednog minuta, onda bi ga  vjerojatno ubila i kakva dobra prepečenica u grlu.
Jel se slažete? :D
u grlu da, a u plucima?
jedino da se nadišemo alkoholnih para do besvjesti :)
Piješ ga onoliko puta kao i kad  dezifenciraš ruke.
Rekoše da se virus najprije naseli u grlo. Ako pravovremeno
deinfeciraš grlo onda nema šanse da stigne do pluća. Logično. :D

Eroo

Posts : 75381
2016-07-22


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 20:04

Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:Jebiga, ja sam seljačko dite, pa rado koristim zdravu seljačku logiku i evo:
Ako kažu da dezinfekcijsko sredstvo s alkoholom - za ruke- ubija virus za manje
od jednog minuta, onda bi ga  vjerojatno ubila i kakva dobra prepečenica u grlu.
Jel se slažete? :D
u grlu da, a u plucima?
jedino da se nadišemo alkoholnih para do besvjesti :)
Piješ ga onoliko puta kao i kad  dezifenciraš ruke.
Rekoše da se virus najprije naseli u grlo. Ako pravovremeno
deinfeciraš grlo onda nema šanse da stigne do pluća. Logično. :D
pa svako malo progrgljas grlo lozovacom..i sve 6 bude
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 20:40

Noor wrote:
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Noor wrote:
mutava baštarda wrote:
kad postanem Rajan onda će mi biti bolje da sam virus pribolio par puta.
nisi u tijeku, kažu da mali skot ne ostavlja imunitet, antitijela niente No
svaki puta ko da ti je prvi
ne vjerujem u to dok ne dodje neka vjerodostojna potvrda...

Many Recovered Patients Have No Or Very Low Antibody Counts, Risking Reinfections


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39773p220-a-mozda-ipak#1614891
pred par dana sam i sama našla jedan znanstveni članak o toj temi, nisam na pamet napisala gornji odgovor

e, sad, Gnječ...meni se nameću pitanja
ako je u organizmu osobe koja se oporavila od covid-19 nađeno vrlo malo antitijela (ispod 500 titara, što eto i ovdje piše da je nedovoljno za zaštitu), kako su usprkos toga ozdravil? očito virus zbog nečeg oslabi, odnosno prestane se množiti..pitanje je zbog čega?
i...zašto su ozdravili jednako brzo kao i oni koji su imali puno više razvijenih antitijela?
samo razmišljam na glas, ne očekujem da znaš odgovor...a možda ga negdje i nađeš

pa vjerojatno nisu ozdravili nego je virus možda prešao u latentnu fazu.

Virus latency (or viral latency) is the ability of a pathogenic virus to lie dormant (latent) within a cell, denoted as the lysogenic part of the viral life cycle. A latent viral infection is a type of persistent viral infection which is distinguished from a chronic viral infection. Latency is the phase in certain viruses' life cycles in which, after initial infection, proliferation of virus particles ceases. However, the viral genome is not fully eradicated. The result of this is that the virus can reactivate and begin producing large amounts of viral progeny (the lytic part of the viral life cycle) without the host becoming reinfected by new outside virus, and stays within the host indefinitely.

Virus latency is not to be confused with clinical latency during the incubation period when a virus is not dormant.

Slow virus

A slow virus is a virus, or a viruslike agent, etiologically associated with a slow virus disease. A slow virus disease is a disease that, after an extended period of latency, follows a slow, progressive course spanning months to years, frequently involves the central nervous system, and in most cases progresses to death. Examples of slow virus diseases include HIV/AIDS, caused by the HIV virus.


https://en.wikipedia.org/wiki/Slow_virus

https://en.wikipedia.org/wiki/Virus_latency
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Noor 19/4/2020, 21:13

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Noor wrote:
nisi u tijeku, kažu da mali skot ne ostavlja imunitet, antitijela niente No
svaki puta ko da ti je prvi
ne vjerujem u to dok ne dodje neka vjerodostojna potvrda...

Many Recovered Patients Have No Or Very Low Antibody Counts, Risking Reinfections


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39773p220-a-mozda-ipak#1614891
pred par dana sam i sama našla jedan znanstveni članak o toj temi, nisam na pamet napisala gornji odgovor

e, sad, Gnječ...meni se nameću pitanja
ako je u organizmu osobe koja se oporavila od covid-19 nađeno vrlo malo antitijela (ispod 500 titara, što eto i ovdje piše da je nedovoljno za zaštitu), kako su usprkos toga ozdravil? očito virus zbog nečeg oslabi, odnosno prestane se množiti..pitanje je zbog čega?
i...zašto su ozdravili jednako brzo kao i oni koji su imali puno više razvijenih antitijela?
samo razmišljam na glas, ne očekujem da znaš odgovor...a možda ga negdje i nađeš

pa vjerojatno nisu ozdravili nego je virus možda prešao u latentnu fazu.

Virus latency (or viral latency) is the ability of a pathogenic virus to lie dormant (latent) within a cell, denoted as the lysogenic part of the viral life cycle. A latent viral infection is a type of persistent viral infection which is distinguished from a chronic viral infection. Latency is the phase in certain viruses' life cycles in which, after initial infection, proliferation of virus particles ceases. However, the viral genome is not fully eradicated. The result of this is that the virus can reactivate and begin producing large amounts of viral progeny (the lytic part of the viral life cycle) without the host becoming reinfected by new outside virus, and stays within the host indefinitely.

Virus latency is not to be confused with clinical latency during the incubation period when a virus is not dormant.

Slow virus

A slow virus is a virus, or a viruslike agent, etiologically associated with a slow virus disease. A slow virus disease is a disease that, after an extended period of latency, follows a slow, progressive course spanning months to years, frequently involves the central nervous system, and in most cases progresses to death. Examples of slow virus diseases include HIV/AIDS, caused by the HIV virus.


https://en.wikipedia.org/wiki/Slow_virus

https://en.wikipedia.org/wiki/Virus_latency
za vrijeme latentne virusne infekcije osoba je trajno inficirana, ali da li je pozitivna na testu? obzirom da virus u fazi latencije ne stvara potomstvo, pretpostavljam da osoba nije zarazna

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 19/4/2020, 21:22

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
ne vjerujem u to dok ne dodje neka vjerodostojna potvrda...

Many Recovered Patients Have No Or Very Low Antibody Counts, Risking Reinfections


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39773p220-a-mozda-ipak#1614891
pred par dana sam i sama našla jedan znanstveni članak o toj temi, nisam na pamet napisala gornji odgovor

e, sad, Gnječ...meni se nameću pitanja
ako je u organizmu osobe koja se oporavila od covid-19 nađeno vrlo malo antitijela (ispod 500 titara, što eto i ovdje piše da je nedovoljno za zaštitu), kako su usprkos toga ozdravil? očito virus zbog nečeg oslabi, odnosno prestane se množiti..pitanje je zbog čega?
i...zašto su ozdravili jednako brzo kao i oni koji su imali puno više razvijenih antitijela?
samo razmišljam na glas, ne očekujem da znaš odgovor...a možda ga negdje i nađeš

pa vjerojatno nisu ozdravili nego je virus možda prešao u latentnu fazu.

Virus latency (or viral latency) is the ability of a pathogenic virus to lie dormant (latent) within a cell, denoted as the lysogenic part of the viral life cycle. A latent viral infection is a type of persistent viral infection which is distinguished from a chronic viral infection. Latency is the phase in certain viruses' life cycles in which, after initial infection, proliferation of virus particles ceases. However, the viral genome is not fully eradicated. The result of this is that the virus can reactivate and begin producing large amounts of viral progeny (the lytic part of the viral life cycle) without the host becoming reinfected by new outside virus, and stays within the host indefinitely.

Virus latency is not to be confused with clinical latency during the incubation period when a virus is not dormant.

Slow virus

A slow virus is a virus, or a viruslike agent, etiologically associated with a slow virus disease. A slow virus disease is a disease that, after an extended period of latency, follows a slow, progressive course spanning months to years, frequently involves the central nervous system, and in most cases progresses to death. Examples of slow virus diseases include HIV/AIDS, caused by the HIV virus.


https://en.wikipedia.org/wiki/Slow_virus

https://en.wikipedia.org/wiki/Virus_latency
za vrijeme latentne virusne infekcije osoba je trajno inficirana, ali da li je pozitivna na testu? obzirom da virus u fazi latencije ne stvara potomstvo, pretpostavljam da osoba nije zarazna

neznam za ovaj virus uostalom nezna nitko za sada. ali uzmi za primjer Epstein–Barr virus (herpes virus) koga skoro svi imamo i koji je latentan i aktivira se kad padne imunitet da li zbog stresa, promjene godišnjeg doba itd... a i tako latentan može zaraziti drugu osobu primjer je mononukleoza ili kolokvijalno “the kissing disease.”
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 19/4/2020, 21:40

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:

Znam. :)
Za razliku od tebe. :p :D
Činjenica je recimo da ti nisi nikakav general, pa tako niti onaj u fiktivnom entitetu kojega ti nazivaš galaktička federacija, a koji realno ne postoji nego je samo proizvod tvoje ili nečije tuđe mašte (najvjerojatnije ovo drugo i najvjerojatnije si cijelu tu fantaziju pokupio iz nekog stripa ili drugog sličnog izvora pop trash hm kulture).
Ne , ne znaš šta je činjenica jer da znaš onda ne bi tvrdio da je virus takav i takav dok ne prođe godinu dana da se utvrdi smrtnost barem u okviru jedne godine iiako i to upitno jer bi tribalo više godina pa usporedba , analiza i tek onda neki zaključak kolika mu je približna smrtnost itd.

Ne možeš ti nikome branit da piše iišta al sasvim sigurno nazivat druge bolesnicima i ciganima jer eto ne vjeruju u tvoje istine koje ti nazivaš činjenicama a to očito nisu nego su nagađanja je u suštini nešto na šta sam osjetio potrebu da ti odgovorim.

Nagaš a nagađanje nije činjenica.

Ej generale :D ajde se ti lijepo drži svoje emančipačije i ostavi se stvari o kojima evidentno nemaš pojma s pojmom. :)
Može? :)
Ne može.

A ništa, onda nastavi lupati na forumu ko' Maksim po diviziji. :)
A ti nauči šta je činjenica.

Odgovorija bi ti ii ranije al sam u međuvremenu proda auto.

Znaš ti zašto ja uvik iman love ?

Jer znam kako svemir funkcionira i nisam samo general GF s pet zvjezdica nego puno više od toga.

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 0ab3fa0cb8fa71819600583b6ea1a9c9


Namjera je uzrok. Prije tri dana razmišljam kako bi mi sad dobro došlo deset tisuća kuna da imam do kraja godine da nisan u stici a u podne zvoni mobitel , probudija me prijatelj , aj kavu napravi doć ću bla bla bla korona bla bla bla ide on ća a ja govrin a još jednu kavu kad si već doša bla bla bla auto bla bla bla napravili đir vamo tako i tako deset tisuća kuna i nosi , za deset dana mu je registrirajte a jja love nema , on je autolaker na par mista otpala boja , zna to auto bolje od mene , ponudi ga zetu kad ga već daješ za deset tisuća kuna , zet nema love , popričaj s ocem da ne bude ovo ono ajde može , doša maloprije i izvadija deset tisuća kuna , ja mu vratija pet i to ćeš mi dat na jesen a ne sad , tri da ocu da plati režije i to i dvi ostavija sebi.

Namjera je uzrok.

I nauči šta je činjenica .....crve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 19/4/2020, 21:51

I da si pratija šta ja pišem onda bi pročita da sam mnogo puta reka : Poruka je važnija od poštara.

To ti oće reć ovo ; Nije važno šta on tvrdi da je nego poruka koju šalje s time.

Imate podatke iz budućnosti od lika koji tvrdi da je dio galaktičke federacije.

A poruka glasi :

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 AiPQsMAgFoapCuiKpVRbax5eJgw-qhQBsWRLxFcXuc_CIHsyaIacTmm0vRyBxgQkFzJpRcmnbjqn2YAhZW-u_BA



https://en.m.wikipedia.org/wiki/Operating_Thetan
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by epikur37 19/4/2020, 21:56

Mabuse, mislim da te šejker ne shvaća ozbiljno...odnosno još uvijek sumnja u tvoj status i mogućnosti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 19/4/2020, 22:02

RayMabus wrote:I da si pratija šta ja pišem onda bi pročita da sam mnogo puta reka : Poruka je važnija od poštara.

To ti oće reć ovo ; Nije važno šta on tvrdi da je nego poruka koju šalje s time.

Imate podatke iz budućnosti od lika koji tvrdi da je dio galaktičke federacije.

A poruka glasi :

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 AiPQsMAgFoapCuiKpVRbax5eJgw-qhQBsWRLxFcXuc_CIHsyaIacTmm0vRyBxgQkFzJpRcmnbjqn2YAhZW-u_BA



https://en.m.wikipedia.org/wiki/Operating_Thetan



A ako ti se ne sviđa šta sam ja u tvom postu osjetio omalovažavanje drugih i cijelog kolektiva jer je to jedan od načina na koji netko u komunikaciji želi diskreditirati druge kako bi on bio iznad i kako ti pod činjenicom šta je riječ koju dosta često koristiš a u osnovi su samo tvoja nagađanja o nečemu šta možda je tako....a možda i nije , promičeš svoja vlastita razmišljanja a ne ČINJENICE ....to je tvoj problem a ne moj.

Moje je bilo samo da ti ODGOVORIM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 19/4/2020, 22:23

epikur37 wrote:Mabuse, mislim da te šejker ne shvaća ozbiljno...odnosno još uvijek sumnja u tvoj status i mogućnosti.
Ne bi bilo dobro da osoba B bezrezervno vjeruje osobi A na internetu o kojoj ne zna ništa kad osoba A tvrdi da je neka usrana veličina.

Subjekt je vršioc radnje. To je poštar.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Subjekt

Onog trena kad vam poruka bude bitnija od poštara.....shvatit ćete


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39169-nostradamus-avio-putnicki-prijevoz-ce-se-prizemljiti-zbog-kuge

Di ima dima ima i vatre. Ako netko tvrdi da nešto je ....možda i nije al nekakva i suviše moćna organizacija stoji iza njega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 19/4/2020, 23:02

Jednom kad zbrojite dva i dva .....i dva i dva .....i dva i dva ....i dva i dva .... i dva....i to sami zbrojite pa ide :

Svemir je jako star  , vidi koliko zvijezda na nebu , vjerojatno postoji i drugdje inteligentan život ....i vjerojatno negdje tehnološki još nisu se otisnuli u svemir a negdje jesu pa ovi šta jesu neki su negativni i gledaju kako osvojiti i pokoriti druge planete dok neki ne nego žele živjeti u miru pa ako je takvih više a žive u galaksiji i stvorili su federaciju i da je mogućnost da takvo šta jako velika skoro pa sto postotna jer je jako teško da tako šta ne postoji sad samo triba otkrit razlog zašto se ne pojave.

Poštuju tuđu slobodnu volju i da se civilizacija sama ne razvije dok ne postigne tehnološku mogućnost da se otisne u svemir.

Očito je ako postoje da znaju da vi postojite. Nešto kao oni vas vide a vi njih ne.

A ako je to tako a velika je mogućnost da jest ....

Zar je uopće bitno šta neki seronja tvrdi da je general s pet zvjezdica.

Čitaj ono bitno : general ČEGA ?

Znači da lik tvrdi da je njihov.

A ne možeš tvrdit da si dio nečega šta ne postoji.

Pitanje je Postoji li ?

Zaključite sami.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 19/4/2020, 23:10

A ako vam takvi lik kaže da uz ove postoje i ovi šta su se otisnili u svemir al su negativni i da među nižim razinama svijesti vlada ego i da oni uglavnom ne tvore federaciju nego napadaju svakoga koga mogu al da ipak postoji i situacija kad se udruže pa to zovemo galaktička carstva i ako vam taj kaže a tto vam je rekao u par navrata da Švedska služi kao poligon za testiranje jer je zabačena i ima samo deset miljona stanovnika pa im je to test poligon prije nego šta krenu na širu populaciju onda se nemojte čudit šta se Aben jjutros krsti da kad je vidio Švedsku u grupi s Bjelorusijom , Sjeverno. Korejom i još nekom državom mislim Turkmestan da mu je pao mrak na oči.

Švedska tu nije slučajno

Oni su poligon na kojem testiraju uvođenje planova prije nego šta iste pokušaju primjenit na puno veću populaciju.

I iz tog razloga su oni držali imunitet krda sve do jučer dok političari nisu pod pritiskom javnosti ipak poklekli.

Švedska je poligon.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 19/4/2020, 23:21

Vojno gledano ako vi želite osvojit neko područje a koristite manipulaciju onda je uvijek bolje to nešto sprovest na manjem uzorku da vidite kako će se populacija ponašat.

Pri tome morate vodit računa da testirana populacija kulturološki i mentalno pripada onom mentalno društvenom sklopu kojeg želite pokoriti jer crnci će drukčije reagirat od Evropljana il Amerikanaca.

Nešto kao zamorci. Treba ti zamorac upravo tog tipa i te pasmine da bi bio šta sigurniji da je pokus točan.

A ako ta zemlja tj populacija nije previše vidljiva nego u nekoj vukijebini dalje od pogleda ove velike populacije onda je to bolje jer ako pokus ne uspije manje će se pitanja postsvljati.





Švedska.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 19/4/2020, 23:29

RayMabus wrote:Vojno gledano ako vi želite osvojit neko područje a koristite manipulaciju onda je uvijek bolje to nešto sprovest na manjem uzorku da vidite kako će se populacija ponašat.

Pri tome morate vodit računa da testirana populacija kulturološki i mentalno pripada onom mentalno društvenom sklopu kojeg želite pokoriti jer crnci će drukčije reagirat od Evropljana il Amerikanaca.

Nešto kao zamorci. Treba ti zamorac upravo tog tipa i te pasmine da bi bio šta sigurniji da je pokus točan.

A ako ta zemlja tj populacija nije previše vidljiva nego u nekoj vukijebini dalje od pogleda ove velike populacije onda je to bolje jer ako pokus ne uspije manje će se pitanja postsvljati.





Švedska.
Ovo šta sam ovdje napisao ne bi bilo moguće da sam ja kojim slučajem dio galaktičke federacije al njen civilni dio jer takvi personal nema u svom životpisu vojne stvari u malom prstu.

Takvi personal će vam reći više manje šta i ja kad su osnove u pitanju i kod nekih životnih području je puno obučeniji od mene no neće znati ovako dobro vojno objasniti stvari.

Zato imaju mene i druga lica u GF kojima u životpisu piše : general s pet zvjezdica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by RayMabus 21/4/2020, 21:21

Pada Švedska ko zrela kruška

https://www.google.com/amp/s/www.telegram.hr/politika-kriminal/svedska-biljezi-najgori-dan-od-pocetka-epidemije-u-jednom-danu-umrlo-je-185-ljudi/amp/

Imaju 20% populacije starije od 65 godina , oko dva miljona , to će se sad potamanit i napravi prava multikulti država s kojom se može lako upravljati za razliku od onih koje su čisto nacionalne.

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 1200px-Flock_of_sheep
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Guest 21/4/2020, 21:35

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Mabuse, mislim da te šejker ne shvaća ozbiljno...odnosno još uvijek sumnja u tvoj status i mogućnosti.
Ne bi bilo dobro da osoba B bezrezervno vjeruje osobi A na internetu o kojoj ne zna ništa kad osoba A tvrdi da je neka usrana veličina.

Subjekt je vršioc radnje. To je poštar.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Subjekt

Onog trena kad vam poruka bude bitnija od poštara.....shvatit ćete


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39169-nostradamus-avio-putnicki-prijevoz-ce-se-prizemljiti-zbog-kuge

Di ima dima ima i vatre. Ako netko tvrdi da nešto je ....možda i nije al nekakva i suviše moćna organizacija stoji iza njega.
Kralj..sto reci??'... king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska pooštrava mjere... - Page 6 Empty Re: Švedska pooštrava mjere...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum