ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by melkior Sun 19 Apr - 0:51

AssadNaPodmornici wrote:normalno

ja nevirujem u ovu državu, ova država je po mjeri nesposobnih ojebina i uhljeba, i još takvi se rugaju sa ostalima.

a ove priče "vojna obuka u RH je loša ali te nauči disciplini". znam ljude koji su išli u taj vojni rok, što srećom je mene preskočio - - sve im se svodilo na opijanje i pušenje trave, i 0 obuke. nakon toga došli još gluplji , oštećena mozga i još manje disciplinirani .  svatko normalan bi izbjegao takav vojni rok, jer ne želim biti u okruženju narkomana i postati narkoman gdje pola godine nećeš ništa naučiti, nego samo biti u okruženju low iq narkomana i pijanaca .

ako bi vojni rok bio baš jebačka obuka, nemora biti legija stranaca, ali ono rukovanje sa više oružja, trenizi, konopi, preživljavanje u šumi, čitanje karti, upravljanje i sa težim oružjem, sniperi, mine.. išao bi dobrovoljno.. još švicarska šema, gdje poneseš doma oružje.. uh da sam švicarac , za tu zemlju bi bio spreman se fanatično ratovati do smrti, to nije niti upitno, bio bi luđi fanatik nego ikakvi islamist da sam švicarac i da netko napadne moju državu švicarsku.

ali i dalje naravno za ovakav čardak nebi nokat ponudio , nisam lud.  samo budale bi se ratovale za one ojebine , a ako bi nas kojim slučajem napala njemačka ili austrija, ili trumpova amerika, prešao bih na stranu protivnika odmah :tu
U stvari, idealan koncept opće narodne obrane bi bio neka uspješna sinteza švicarskog i izraelskog modela. Ako nemaš mini podmornice, nemaš ni obrane protiv Italije (talijanskog nosača aviona). 
RH nema ni vlastitu proizvodnju municije, što je tragikomično. HV nema dovoljno municije, a pričamo o nekakvom konceptu obveznog vojnog roka. Čak štoviše, u zadnjih godinu dana je na snazi pravilnik prema kojem se i zračno oružje treba prijavljivati policiji  lol!  :aw

melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by melkior Sun 19 Apr - 0:53

Prema tome, ne bu mene nitko jebal

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 Supporting-hands-make-heart-sign-260nw-653429179

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 Zagreb-pride

Država ima upravo ono što i zaslužuje i što treba.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by melkior Sun 19 Apr - 0:56

Tko neće pobit pedere, nema što pričat ni o obrani države.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by melkior Sun 19 Apr - 0:59

Lova je jedini bog

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 17123250059_5479539f4f_b

Nek´ im mater ratuje i bilda domoljublje.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by AssadNaPodmornici Sun 19 Apr - 0:59

melkior wrote:Tko neće pobit pedere, nema što pričat ni o obrani države.
ahhaha , sadam sam se na tim "vojnim rokovima gdje se uči disciplini", osim što su se disciplinirali travom i alkoholom većinu vremena, pederluk je bio isto tako dosta raširen..


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by melkior Sun 19 Apr - 1:05

AssadNaPodmornici wrote:
melkior wrote:Tko neće pobit pedere, nema što pričat ni o obrani države.
ahhaha , sadam sam se na tim "vojnim rokovima gdje se uči disciplini", osim što su se disciplinirali travom i alkoholom većinu vremena, pederluk je bio isto tako dosta raširen..  

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by dijagram Sun 19 Apr - 11:38

Melkior, yoda, epi
Trojka za diverzantske akcije :)
Kalinic bi od njih napravio,...ish
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by veber Sun 19 Apr - 11:44

Sovak wrote:
veber wrote:
danni1 wrote:
veber wrote:
danni1 wrote:Jbga. Kod mene su vratašca otključana kad je auto otključan. Nema nikakvih rućica. Zaključaš auto zaključana su i vratašca za gorivo.

baš ga ponekad kompliciraju.
Kod mene na ooelu isto. Centralno sve zaključa i digne šajbe. Na Mercedesu sam mogao ostati bez goriva gumb u vratima, ispid rukohvata.
Nekad iskompliciraju do bola. 

Kad sam kupio auto skoro tjedan dana nisam znao kako upalit zadnji brisač.  Onda upalim brisaće i ubacim u rikverc pa obriše. Jbga.Natrpaju tih komandi na jednu rućicu boli glava.
A hyundai imao tipkovnicu, s lijeve strane. Veličine moba. I onda tipkaj šifru za start motora, a onaj iz petka 13og ti kuca na šajbu

A to si ti bil?

Sorry, da sam znal da si ti ne bih ti kucal na sajbu.

Sorrrryyyyy!


;)
No frx. Neki lik s maskom i kacigom lupkal, a ja od straha nemrem utipkat 1111.u biti prsti mi se tak tresli da sam si bivšu nazval. Koji je to strah bio

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene - Page 16 Empty Re: Pavle Kalinić traži uvođenje obveznog vojnog roka za muškarce i žene

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum