ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by omni 15/4/2020, 17:11

Ringo10 wrote:Stalno pricaju da se hrvatski mediji njima bave 

Gledao sam ali nisam nasao nista 

Koji se hrvatski mediji uopce bave sa Srbijom i njihovim zajebancijama oko korone

Zna li neko
Ne mogu ni ja naci, mada mislim da je to zbog najavljenog policijskog sata za Vaskrs. Jbg pocinje se gundjati a vlasti kada ne mogu uplasiti gradjane virusom onda su tu uvijek ustase, Vatikan, belosvetska zavera i ostali aduti da se izvuku iz rukava. Usput primjetio sam da precedniku pase maska, sad moze da slini ispod i da se ne brise svakih par minuta.

omni

Posts : 7009
2014-04-12


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by AssadNaPodmornici 15/4/2020, 17:35

Ringo10 wrote:Stalno pricaju da se hrvatski mediji njima bave 

Gledao sam ali nisam nasao nista 

Koji se hrvatski mediji uopce bave sa Srbijom i njihovim zajebancijama oko korone

Zna li neko
nitko

index je napisao jedan članak o srbiji, i ovi su se naložili da naši političari i mediji se bave srbijom. nitko od političara nije nigdje spomenuo srbiju, nitko od medija se ne bavi srbijom, osim jedne jebene kolumne bosanca duhačeka na indexu. 

njima je to dovoljno da se ražeste, čak i dolaze na index komentirati, tipa "vi nas mrzite, radite lažne testove da bi ispalo da ste bolji od nas". pičku materinu koji jebeni kompleksi koga boli kurac za vašu vukojebinu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by AssadNaPodmornici 15/4/2020, 17:36

kladim se kada bi sada otvorio najčitanije srpske medije da bi na naslovnici svakoga bila neka tema iz hrvatske.. ili više njih..

a onda dođe epikur pričati "mi smo svi isti, kako oni ospjednuti sa nama mi ospjednuti sa njima" "ekumena" itd..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by Hektorović 15/4/2020, 17:45

AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:Stalno pricaju da se hrvatski mediji njima bave 

Gledao sam ali nisam nasao nista 

Koji se hrvatski mediji uopce bave sa Srbijom i njihovim zajebancijama oko korone

Zna li neko
nitko

index je napisao jedan članak o srbiji, i ovi su se naložili da naši političari i mediji se bave srbijom. nitko od političara nije nigdje spomenuo srbiju, nitko od medija se ne bavi srbijom, osim jedne jebene kolumne bosanca duhačeka na indexu. 

njima je to dovoljno da se ražeste, čak i dolaze na index komentirati, tipa "vi nas mrzite, radite lažne testove da bi ispalo da ste bolji od nas". pičku materinu koji jebeni kompleksi koga boli kurac za vašu vukojebinu

I to je napisao Bosanski antifa gej LGBT aktivist Duhaček.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by Šandor Winnetou 15/4/2020, 21:09

AssadNaPodmornici wrote:kladim se kada bi sada otvorio najčitanije srpske medije da bi na naslovnici svakoga bila neka tema iz hrvatske.. ili više njih..

a onda dođe epikur pričati "mi smo svi isti, kako oni ospjednuti sa nama mi ospjednuti sa njima" "ekumena" itd..
jebaji ga kad je njima RH gromobran za sva sranja koja se tamo događaju, dovoljno je da suljo ili neki drugi cigo vikne ustaše i pola srbije zaboravi što su htjeli reći prije pola minute

_________________
'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by Meatke 15/4/2020, 22:03

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 76c85bfd108c6f4667d762d0e9670520
Meatke
Meatke

Posts : 346
2015-08-16


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by Šandor Winnetou 15/4/2020, 22:35

Meatke wrote:'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 76c85bfd108c6f4667d762d0e9670520
:D
Tamo to radi 28 sati na dan

_________________
'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by Meatke 15/4/2020, 22:44

tre wrote::D
Tamo to radi 28 sati na dan

na nuklearni pogon ... B-)
Meatke
Meatke

Posts : 346
2015-08-16


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by vuksadinare 16/4/2020, 03:59

Mozda citaju ili pisu na ex iskonu...od kad je pizonce nestao sa foruma uslijedili su napadi :)...je'l vam kad palo na pamet da je mozda pizonce glavom i bradom-suljo Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by omni 16/4/2020, 08:21

vuksadinare wrote:Mozda citaju ili pisu na ex iskonu...od kad je pizonce nestao sa foruma uslijedili su napadi :)...je'l vam kad palo na pamet da je mozda pizonce glavom i bradom-suljo Basketball
On se ponasa kao Aco u svojim nepromisljenim spinovima ali da je on sumnjam, u zemlji dembeliji ima pun kiki Vucicevih ideoloskoh kopija koje zvuce isto, imaju iste spinove i bale isto.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by kaya 16/4/2020, 08:55

Ringo10 wrote:Stalno pricaju da se hrvatski mediji njima bave 

Gledao sam ali nisam nasao nista 

Koji se hrvatski mediji uopce bave sa Srbijom i njihovim zajebancijama oko korone

Zna li neko
Pa spomenuli su da neki u susjedstvu imaju malo neobične metode za suzbijanje korone za 21 stoljeće, policijski sat a to je išlo sulju i hapšenje novinara.
I da, drug capak iz stožera je rekao da se ne smijemo opustiti da nam se ne desi srbija .
E sad pošto oni prodaju maglu svojima da se celi svet divi njihovim metodama da su jako uspešni mislim da im nije drago da ovi čuju da se svet baš i ne divi, dapače...čudno ih gleda.
Al to ide sulju a ne srbiju i ljude tamo...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by vuksadinare 16/4/2020, 09:06

kaya wrote:
Ringo10 wrote:Stalno pricaju da se hrvatski mediji njima bave 

Gledao sam ali nisam nasao nista 

Koji se hrvatski mediji uopce bave sa Srbijom i njihovim zajebancijama oko korone

Zna li neko
Pa spomenuli su da neki u susjedstvu imaju malo neobične metode za suzbijanje korone  za 21 stoljeće, policijski sat a to je išlo sulju i hapšenje novinara.
I da, drug capak iz stožera je rekao da se ne smijemo opustiti da nam se ne desi srbija .
E sad pošto oni prodaju maglu svojima da se celi svet divi njihovim metodama da su jako uspešni  mislim da im nije drago da ovi čuju da se svet baš i ne divi, dapače...čudno ih gleda.
Al to ide sulju a ne srbiju i ljude tamo...
...onaj njihov dr.kon je htio otici jer suljo i ekipa iz propagandnih razloga i vlastitih probitaka forsiraju samo kineske i ruske doktore i dovodi ih koji od kad su dosli epidemija se razbuktala a ignorira srpske doktore jer tu nema politicke koristi...i kad je ovaj nekidan ponudio ostavku i zaprijetio da ce otici suljo mu se bacio pred noge moleci ga da ne ode...pa je ostao...plus sto je konu bilo krivo sto suljo naravno opet propagandno forsira onog luđaka nestorovica koji mu treba da pljucka po drugima...i teodorovica koji je clan uzeg vodstva sns-a...kojemu je također izgleda uloga da hvali suljine poteze i pecka po komsijama...tako da je dr.kon i jos neki drugi srpski doktori koji sedoista trude pali u zapecak i logicno ovima bilo krivo pa zaprijetili da ce otici iz njihovo kriznog stozera..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by vuksadinare 16/4/2020, 09:12

....inace kineska veleposlanica u hrvatskoj nekidan je kad je doslo 60 tona medicnske opreme iz kine pohvalila mjere koje hrvatska provodi pouzdavajuci se u vlastite snage i pamet i to je ocito bocnulo sulju i ekipu uz onaj indexov clanak pa su navalili pljuckati po nama...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by vuksadinare 16/4/2020, 09:16

inace ako ste primjetili nema vec duze vremena ivice dacicka u srpskim medijima bar se rijetko pojavljuje jer ga je suljo vjerojatno stavio na ignore zbog izjave da se premalo koriste srpski doktori u borbi a daje prednost misljenjima kineskih ljecnika...plus sto je odbio ici u kinu za vrijeme kad se rasplamsala zaraza u wuhanu iz straha od korone...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by Šandor Winnetou 16/4/2020, 09:19

kaya wrote:
Ringo10 wrote:Stalno pricaju da se hrvatski mediji njima bave 

Gledao sam ali nisam nasao nista 

Koji se hrvatski mediji uopce bave sa Srbijom i njihovim zajebancijama oko korone

Zna li neko
Pa spomenuli su da neki u susjedstvu imaju malo neobične metode za suzbijanje korone  za 21 stoljeće, policijski sat a to je išlo sulju i hapšenje novinara.
I da, drug capak iz stožera je rekao da se ne smijemo opustiti da nam se ne desi srbija .
E sad pošto oni prodaju maglu svojima da se celi svet divi njihovim metodama da su jako uspešni  mislim da im nije drago da ovi čuju da se svet baš i ne divi, dapače...čudno ih gleda.
Al to ide sulju a ne srbiju i ljude tamo...
Bog se ukazao svjetskim čelnicima i rekao im da pripreme svoje narode jer će za 7 dana biti smak svijeta. Svi tako i postupiše osim sulje, suljo dođe u srbiju i reče: imam dvije vijesti, jedna dobra i jedna loša. Loša je što će biti smak svijeta a dobra je da sam sredio s Bogom da to bude tek za sedam dana!

_________________
'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by Šandor Winnetou 16/4/2020, 09:48

vuksadinare wrote:inace ako ste primjetili nema vec duze vremena ivice dacicka u srpskim medijima bar se rijetko pojavljuje jer ga je suljo vjerojatno stavio na ignore zbog izjave da se premalo koriste srpski doktori u borbi a daje prednost misljenjima kineskih ljecnika...plus sto je odbio ici u kinu za vrijeme kad se rasplamsala zaraza u wuhanu iz straha od korone...
Ma dačo nije tamo išao jer nije stigao dobro naučiti nijednu kinesku pjesmu pa nije htio da sramoti ni sebe ni srbiju!

_________________
'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

'Doktor' Šoping napao Hrvatsku - Page 2 Empty Re: 'Doktor' Šoping napao Hrvatsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum