ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 10:38

E đubradi ( Izrael ) jedna, pa ne govorim ja bez veze jučer il prekjučer da ja oću da vi kao država dakle Izrael udarite sankcije Putinu.

Izjava izraelskog ambasadora u Hrvatskoj digla buru u Srbiji, morao je reagirati i ministar Cohen: ‘Ograđujemo se...‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 10:44

Izrael nije udario sankcije Rusiji jer je napao i okupirao Ukrajinu a ovi fino njima da su okupatori u Palestini. Pa fino izvolite im udariti sankcije i to je sve.
Izrael napao Hrvatsku radi Srbije 1280px-Russian-list-of-unfriendly-countries.svg

https://en.wikipedia.org/wiki/International_sanctions_during_the_Russian_invasion_of_Ukraine
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 10:47

Nekako mi se čini da ćemo te cioniste malo odjebat u Europi povodom nekih stvari jer ovako ispada da je Rusija napala Ukrajinu a to je marš na Europu a onda Izrael kao ne bi se štel mešati.

E pa onda ćemo i mi tako kad ćeš i ti tako bit neutralan povodom ruskog napada na Ukrajinu.

Javite se kad udarite sankcije Rusiji zbog napada na Ukrajinu jer ako nećete: odjebite fino u skokovima.

Htjeli bi solidarnost od Europe a vamo kod Ukrajine neće da udare sankcije Rusiji jer kao ne bi se štel mešati. Ma zamisli.

Evo papajte i vi malo govna s tom logikom:

RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 10:48

RayMabus napisao 2.11.2023 wrote:Ima još jača baza, Rusija u UN-u govori da je Izrael okupator i da nemaju pravo na samoobranu:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t56300-rusija-u-un-u-izrael-se-nema-pravo-braniti

Istovremeno taj isti Izrael nije uveo sankcije Rusiji jer je napao i okupirao dijelove Ukrajine.

Uživam.

Sad bi po nekoj logici cionisti trebali uvest sankcije Rusiji jer inače ih Rusija s pravom prca u zdrav mozak jer su jadići.

Tema:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t56111p640-to-je-ta-vojna-sila-bliskog-istoka
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 10:49

Tijekom 10. hitne sjednice UN-a, rekao je stalni predstavnik Rusije Vasilij Nebenzja
da Izrael nema pravo na samoobranu, budući da je zemlja okupator.

Nebenzja je primijetio da SAD govore
o pravu Izraela na samoobranu, iako, kao "okupacijska sila, to pravo nemaju, što je potvrđeno i savjetodavnim mišljenjem Međunarodnog suda pravde 2004. godine". Prema Nebenzjinim riječima, SAD su u ovom slučaju "dvolične" jer pozivaju na poštivanje humanitarnog prava i primjenu sankcija u "drugim situacijama".

Diplomat je naglasio da Rusija priznaje pravo Izraela da osigura svoju sigurnost, ali je istaknuo
da je potpuno jamstvo sigurnosti jedino moguće
pravednim rješenjem palestinskog problema.

https://twitter.com/Sprinter99800/status/1720079667343097923

Točno tako Nebenzija. Zašto bi ja tebi spuca sankcije radi napada na Ukrajinu a onda ovi neće nego traže pomoć od Europe itd pa ih ti fino jebi u zdrav mozak jer su okupatori a ti nisi jer ti nisu spucali sankcije zbog napada na Ukrajinu a niti te osudili.

Tako i treba, jebi ih u zdrav mozak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by Serbinho-3 Sat 4 Nov - 10:54


Dozivotna zabrana preleta preko Srbije a unutra ni da priviri.

Ne kapira sukob a sere.

Otprilike u 3 reci.

Tu nikada nije bilo sukoba do prvih vise stranackih izbora

i u 2 Svetskom.

Nasao se on da se pravi pametan.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by Serbinho-3 Sat 4 Nov - 10:56


Mesic zakuvavao, pa promenio dres, visi po Beogradu i

smeska se...

Drzi jezik za zubima, ne kazu dzaba, kakav freedom of

speech na Balkanu, ode sve u tri lepe...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 10:57

"Nedvosmisleno se ograđujemo od izjava koje se pripisuju izraelskom veleposlaniku u Hrvatskoj. Srbija i njen narod cijenjeni su prijatelji Izraela i zahvalni smo na trajnoj podršci i partnerstvu između naših naroda", napisao je Cohen na društvenoj mreži X.
Tako je dragi: oni su tebi prijatelji a ti nisi udario sankcije Rusiji a oćeš da Europa trči za vas dole.

AJDE TI FINO: ODJEBI U SKOKOVIMA DOK NE UDARIŠ SANKCIJE RUSIJI.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by vuksadinare Sat 4 Nov - 11:04

Nijedan izraelski veleposlanik ne daje izjave prije konzultiranja sa svojim ministarstvom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 11:10

Ne radi se ovdje uopće o Srbima i Hrvatima nego o ovome: Oni bi htjeli sa svima održavat nekakve odnose pa će oni ovako onako itd.

Ok ja kažem nema problema al fino pajkane moj udari ti sankcije Rusiji ako želiš da te ja pogledam.

A ne oni bi i dobre odnose s Rusijom kao i Srbi pa bi oni kao neutralni.

NE MOŽE.

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 11:27

Dakle šta će general galaktičke konfederacije tražit od ovoga Cohena koji je ministar vanjskih poslova države Izrael i šef je veleposlanicima u Hrvatkoj i Beogradu ?

Tražit će da Izrael kao država udari sankcije Rusiji i tako odabere stranu u ratu u Ukrajini jer ako ne onda fino ide odjeb od Europe i to po ovoj logici: Želiš našu pomoć a istovrmeno vamo te boli kurac šta se dešava na obodu Europe i želiš glumiti nekakvu neutralnost.

PA PAJDO NE MOŽE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 11:50

Erdogan: Netanyahu više nije neko s kim možemo razgovarati

Turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan kaže da prekida kontakt s izraelskim premijerom zbog akcija u Gazi.

“Netanyahu više nije neko s kim možemo razgovarati. Otpisali smo ga”, citiraju turski mediji Recepa Tayyipa Erdogana.

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 11:50

Oman poziva na istragu izraelskih ratnih zločina

Ministarstvo vanjskih poslova Omana zatražilo je formiranje međunarodnog suda za istragu navodnih ratnih zločina koje je Izrael počinio u Gazi.

Ministarstvo je u saopćenju također pozvalo na “procesuiranje ratnih zločinaca u svim počinjenim masakrima”.

Također je osudilo posljednje napade na dvije škole u kojima su se sklonili civili, ulaz u bolnicu i javnu cisternu za vodu, koji su svi bili meta u posljednja 24 sata.

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 11:51

Uništene još dvije džamije

Izraelska vojska bombardovala je dvije džamije u južnom dijelu grada Gaze u posljednjih nekoliko sati, javio je dopisnik Anadolije.

U napadu su uništene džamije Ali bin Abi Taliba i Al-Istijabah u kvartu Al-Sabra.

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 11:53

Reakcija Izraela na opoziv ambasadora Hondurasa

Izraelsko ministarstvo vanjskih poslova kritiziralo je odluku vlade Hondurasa da opozove svog ambasadora, rekavši da taj potez zanemaruje pravo Izraela da se brani od Hamasa.

“Očekujemo da vlada Hondurasa osudi Hamas, podrži pravo Izraela da se brani i da ne donosi odluke koje podržavaju Hamasov terorizam”, priopćilo je Ministarstvo.

Predsjednica Hondurasa Xiomara Castra rekla je da je odluku donijela zbog “teške humanitarne situacije, u kojoj palestinsko civilno stanovništvo u Pojasu Gaze pati”.

Njen potez uslijedio je nakon što su Čile i Kolumbija također opozvali svoje diplomate na konzultacije zbog sukoba, dok je Bolivija prekinula veze s Izraelom.


Honduras. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by Serbinho-3 Sat 4 Nov - 13:19

RayMabus wrote:Reakcija Izraela na opoziv ambasadora Hondurasa

Izraelsko ministarstvo vanjskih poslova kritiziralo je odluku vlade Hondurasa da opozove svog ambasadora, rekavši da taj potez zanemaruje pravo Izraela da se brani od Hamasa.

“Očekujemo da vlada Hondurasa osudi Hamas, podrži pravo Izraela da se brani i da ne donosi odluke koje podržavaju Hamasov terorizam”, priopćilo je Ministarstvo.

Predsjednica Hondurasa Xiomara Castra rekla je da je odluku donijela zbog “teške humanitarne situacije, u kojoj palestinsko civilno stanovništvo u Pojasu Gaze pati”.

Njen potez uslijedio je nakon što su Čile i Kolumbija također opozvali svoje diplomate na konzultacije zbog sukoba, dok je Bolivija prekinula veze s Izraelom.


Honduras. :tu



Da li su isti isto uradili, kada su ubijali Civile na pocetku

sukoba?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by Serbinho-3 Sat 4 Nov - 13:24

RayMabus wrote:Erdogan: Netanyahu više nije neko s kim možemo razgovarati

Turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan kaže da prekida kontakt s izraelskim premijerom zbog akcija u Gazi.

“Netanyahu više nije neko s kim možemo razgovarati. Otpisali smo ga”, citiraju turski mediji Recepa Tayyipa Erdogana.

:tu



Sve ove izjave su realno spam a ti sekretarica.

Sta kaze Erdogan, koga bole Kitomir za istog.

Nisu mu dali da sleti u Nemacku valjda, morao se

vratiti nazad a ni kerozina nije imao.

Zatim mu ga zavukli sa politickim pucem, navodio

situaciju iz vazduha.

Muslimansko Bratstvo, ok je za Pakistance i Muslimane,

ostali ih zaobilaze u sirokom luku.

Svedska, leglo kriminala, bandi, zahvaljujuci istima

iz takvih zemalja.

Liberali primili, pa ih sada vojska brani.

Erdogana normalne zemlje ne primaju, Emirati Muslimani,

ali sa takvima nemaju posla.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 13:29

Nije bitan Honduras nego šta im sve više država na planeti okreće leđa zbog načina na koji ovaj rat vode.

Podijela na cioniste i anti-cioniste.

U jednom trenutku pošto pada i podrška u Europi doći ćemo do toga da oni moraju dat sankcije Rusiji zbog napada na Ukrajinu ako žele da neke države u EU jače lobiraju za njih.

Ne može on meni ovdje srat i balansirat između Srbije i Hrvatske a onda ne udara sankcije Rusiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 13:32

Stvar je pravednosti a ja sam anđeo Pravednik.

Sine ako želiš jaču podršku EU izvoli udarit sankcije Rusiji jer nije pravedno da očekuješ pomoč te iste EU a onda vamo kod Ukrajine a šta je u osnovi napad na Europi mi se praviš tele i ti si kao neutralan.

Ako je tebi politika ovdje u Europi ne bi se štel mešati onda će i moja prema tebi biti isto takva.

To je pravda a ja sam anđeo Pravednik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 13:35

RayMabus wrote:Stvar je pravednosti a ja sam anđeo Pravednik.

Sine ako želiš jaču podršku EU izvoli udarit sankcije Rusiji jer nije pravedno da očekuješ pomoč te iste EU a onda vamo kod Ukrajine a šta je u osnovi napad na Europi mi se praviš tele i ti si kao neutralan.

Ako je tebi politika ovdje u Europi ne bi se štel mešati onda će i moja prema tebi biti isto takva.

To je pravda a ja sam anđeo Pravednik.
Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175438
2014-04-11


Back to top Go down

Izrael napao Hrvatsku radi Srbije Empty Re: Izrael napao Hrvatsku radi Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum