ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by Guest 13/4/2020, 22:42

i josh detalj koji ste propustili..od petka sada 10.04. na snazi je Mandatory carantene za sVAKOG tko ulazi u svabiju..dakle,ne volunterska karantena,nego posebna izolacija organizirana od strane drzave...

Guest
Guest


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by RayMabus 13/4/2020, 22:49

Dalmacija ove godine može metak u čelo. Svu su industriju uništili i preorijentirali se samo na turizam. Ja ću spavat doma i jebe mi se. Ako zafali para užicat ću negdi. Ionako od početka iduće godine otplaćujem cijeli porez na stanove i kapa mi nekih 2500 kuna misečno i bmk.

Kakvi turizam. Spavajte doma. Karantena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by Guest 13/4/2020, 22:51

Ako zagusti,evo nas forumasha kod tebe Longi..gdis odbiti tvoje voljene Okužene plemenaše??? :love .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by Guest 13/4/2020, 22:51

da jedemo i besplatno se kupamo.. :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by RayMabus 13/4/2020, 23:01

Legendovich wrote:Ako zagusti,evo nas forumasha kod tebe Longi..gdis odbiti tvoje voljene Okužene plemenaše??? :love .
Korana je. Izbjegavat društvene kontakte. Karantena. Kući i ne mrdaj.

Ne bavin ti se ja s apartmanima a svi su mi stanovi iznajmljeni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by Guest 13/4/2020, 23:06

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Ako zagusti,evo nas forumasha kod tebe Longi..gdis odbiti tvoje voljene Okužene plemenaše??? :love .
Korana je. Izbjegavat društvene kontakte. Karantena. Kući i ne mrdaj.

Ne bavin ti se ja s apartmanima a svi su mi stanovi iznajmljeni.
Ma mi ćemo đuture u tvoju malu bajtu..onako..stisnuti se ,kako to famiglija radi..blisko i brizno..ne treba nama puno prostora..rame uz rame..svaki dah ce nam biti zajednicki...e nemores tu bliskost i ljubav odbiti.. :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by epikur37 13/4/2020, 23:17

RayMabus wrote:Dalmacija ove godine može metak u čelo.

:D

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by RayMabus 13/4/2020, 23:27

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Dalmacija ove godine može metak u čelo.

:D

I iduće isto jer se ovo neće tako brzo oporavit i onda ti dolaze kozojebi i ovo je ovdje fronta s kozojebima.

Zato ti se ja nisan tija bavit s turizmom. Znam ja dobro šta je to i šta slijedi. Piši propalo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by RayMabus 13/4/2020, 23:34

Sad ti se najbolje bavit ničim. Šta ti je mene bi tribalo strpat u ludnicu jer stalno tvrdim da sam general GF s pet zvjezdica al jebiga ovi pajdo ima podatke.

Tko se zadnji smije najslađe se smije.

Aj Bog.

Turska , nema turizma , pad sistema , prevrat u državi , haos , novi imigranti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by RayMabus 13/4/2020, 23:39

Život ide dalje. Sad ću se samo primistit iz sobe u dnevni boravak i gledat tv i još jednu divku skuvat.

Možda bi vi tribali u ludnicu ne ja.

Hajde da se smijemo.



Last edited by RayMabus on 13/4/2020, 23:44; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by Guest 13/4/2020, 23:42

mfff..dobra ideja..koffi..neurozan sam jer sutra moram hrpu stvari napraviti,preko telefuna i net-a,sto dosad sve uzivo sredjivao..Birkracija svih sorti se sakrila i zalokala,samo dezurni brojevi,a ja moram minjat osiguranje za ajuto,rok je 2 dana..probo netom,pa zapelo,sutra televun u ruke i bancin asistent da to sredim ,a to je samo jedna od jednostavnijih stvari... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by RayMabus 13/4/2020, 23:47

Težak je život nas generala GF s pet zvjezdica. Basketball

Ajde šta vas brige. Pa nismo ni u ratu imali turizam. Ništa novo za nas. Sad još moš ić i radit u Njemačku tko oće. Dio si EU.

Zamisli da si Srbija il Bosna. Katastrofa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by Guest 14/4/2020, 00:00

Pa,sada u ovom trenutku,cisto sumnjam da postoji bolje mjesto od svabije,mozda Đapan..nisam siguran,kako je kod njih rjesen taj zastoj industrije,i kako je placen nezeljeni urlaub..
ne bunim se,no ekonomski,sranje nije josh pocelo..ovo je prekvijem..dakle,ono sto predhodi sranju..ako se kasniej viruz nash i recesija poklope,bit ce stvarno veselo.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by RayMabus 14/4/2020, 00:02

Legendovich wrote:Pa,sada u ovom trenutku,cisto sumnjam da postoji bolje mjesto od svabije,mozda Đapan..nisam siguran,kako je kod njih rjesen taj zastoj industrije,i kako je placen nezeljeni urlaub..
ne bunim se,no ekonomski,sranje nije josh pocelo..ovo je prekvijem..dakle,ono sto predhodi sranju..ako se kasniej viruz nash i recesija poklope,bit ce stvarno veselo.. No
Pa ionako nema radne snage a sad ne mogu ni trpat jer korona hara. Ima posla tko oće radit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by Guest 14/4/2020, 00:07

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Pa,sada u ovom trenutku,cisto sumnjam da postoji bolje mjesto od svabije,mozda Đapan..nisam siguran,kako je kod njih rjesen taj zastoj industrije,i kako je placen nezeljeni urlaub..
ne bunim se,no ekonomski,sranje nije josh pocelo..ovo je prekvijem..dakle,ono sto predhodi sranju..ako se kasniej viruz nash i recesija poklope,bit ce stvarno veselo.. No
Pa ionako nema radne snage a sad ne mogu ni trpat jer korona hara. Ima posla tko oće radit.
ima radne snage,samo to treba tjerati sa Arbajtzamta i sa skrbi jOB-centra(omiljeno odrediste Čamugai Kozojeba..)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by jastreb 14/4/2020, 12:59

Hoćete li angažirati liftboja?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by veber 15/4/2020, 08:29

marcellus wrote:turizma nema veli veber

a bauštela radi ono sve u 16 jebate

ti si uvijek u pravu.
bauštela radi. da nije ona curica poginula mogli bi reći da je potres dobrodošao jer će građevinska operativa imat garantirani posao slijedećih 5 godina.
po procjeni struke oko 100 milijardi kuna će se ukucati u zagrebu. ti ne izlaziš iz stana i u elitnom si kvartu pa ne vidiš hrpu dizalica stranih tablica. kod tvoje debele kravetine u bauerovoj rade austrijanci.

psa, daimler, vw rade na veliko, znači da i dobavljači rade. svetoje bu slijedeći tjedan počeo raditi.
bmw grupacija ispod radara seli sve na kontinent. pretežno u njemačku.

i vezano uz građevinu, spremi se na trošak kondenzacijskog bojlera. ako nastaviš živjet u stanu imaš dvije opcije za dimnjak. nova cijev unutar cijevi postojećeg dimnjaka ili iz kupaonice na terasu. u tom slučaju ili mičeš viseće ormare ili ti ide posebni dimnjak kroz njih.
ja sam 2018e kod ex stavio kondenzacijski i onda je bio 9000kn, sada je 12000. bio je isti kakav ti imaš.
uz dimnjak računaj nekih 25 000kn. tako da ako kupuješ kuću ako nema kondenzacijski računaj na cca 35 000kn.
i ako nemaš atest plinara će ti iskopčat plin. 

građevina će na području zg imat posla pun kiki.
ti slobodno nastavi filozofirat.
80% bdp turizam, neke eu zemlje.
of kors

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by jastreb 15/4/2020, 09:14

marcellus wrote:turizma nema veli veber

a bauštela radi ono sve u 16 jebate

Pa u nas jedino bauštele i rade.

Čak nema ni naznake da će stat.

Skladišta građ.materijala bez prekida primaju robu i nema nikakve naznake da će se išta promijenit.

Po ulicama se uglavnom mogu vidjeti kombiji sa bauštelcima,a kao što si za vrijeme rata vidio najviše maskirnih uniformi,sad po trgovinama viđaš najviše ljude ua radnim odijelima.

Ovoga ljeta na obali,ako ovako se nastavi neće biti ljetnog prekida radova.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by veber 15/4/2020, 09:20

jastreb wrote:
marcellus wrote:turizma nema veli veber

a bauštela radi ono sve u 16 jebate

Pa u nas jedino bauštele i rade.

Čak nema ni naznake da će stat.

Skladišta građ.materijala bez prekida primaju robu i nema nikakve naznake da će se išta promijenit.

Po ulicama se uglavnom mogu vidjeti kombiji sa bauštelcima,a kao što si za vrijeme rata vidio najviše maskirnih uniformi,sad po trgovinama viđaš najviše ljude ua radnim odijelima.

Ovoga ljeta na obali,ako ovako se nastavi neće biti ljetnog prekida radova.
ne znam kako je u rijeci, ali u zagrebu sve radi.
masu ljudi sada si sanira zidove, farba, popravlja grijanje, mijenja pipe koje su htjeli promjeniti prije 5 godina.
samo naš kolega živi od turizma.
za razliku od dalmacije u zagrebu rade hoteli. i pridonose turizmu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by jastreb 15/4/2020, 09:37

veber wrote: 
ne znam kako je u rijeci, 
U RI i oklici skoro da samo to i radi.    Nitko zbog korone nije prekinuo radove,čak su i Bosanci ostali tu i nisu otišli doma jer znaju da ih u BIH čeka 15 dana karantene i problemi pri povratku u Hrvatsku.

Nitko od investitora nije tražio da se radovi prekinu. Skladišta uredno primaju materijal i on se odvozi na gradilišta.

Sve stiže:željezo,pijesak,vapno,cement,crijep,blok...

Ovdje nije bilo potresa,ali posla ima napretek. Čak se radi i tik do apartmana ,apartmanskih naselja i sl.

Znači,ako išta dela,radi građevina.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by veber 15/4/2020, 09:43

u RH samo bauštela radi. ja sam kupio materijal i krećem u gletanje i farbanje.
sada samoborka ima više pola nego prije dvije godine. blizu mene se gradi neboder. svaka tri dana nikne kat. u mojoj zgradi pola stanara krenulo u sanaciju, renoviranje, farbanje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle. - Page 2 Empty Re: Da se malo maknemo od liftova. Ionako idu samo gore dolle.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum