ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 21:46

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:dinamo u jugi nije imao ni jednog srbina za trenera ali imao je austrijanca krajem cetrdesetih i ceha polovicom pedesetih...
Pa ,sad...Ja mislim da je Bjelica Srbin.
U jugi nije bilo

vuksadinare

Posts : 99170
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 21:47

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:polovicom osamdesetih pola momcadi ako ne i vise bili su nesrbi...albanci,muslimani,hrvati,slovenci
Hrvata u posljednje vrijeme nije bilo. Poslije Mancea,a ja se ne sjećam niti jednog.

Muslimani Smajić,Župić i Omerović. Makedonac Milko.  Slovenci Katanec,Novak i Zahovič(on je ustvari Bosanac). I Albanac pok.Vokri.

Drugo sve ekipa Srbi.
Jesi siguran da za partiuan nije igrao kujtim salja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99170
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 21:50

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: ona generacija tucea i kajtaza..iz te generacije samo su dva hrvata bili predrag i goran juric i 3,4 srbina ako gledamo kompletno momcad ne samo prvi sastav
Ne laži. Osim 2 Jurića,bili su tu i Prskalo,Barbarić,Joško Popović, Zdenko Jedvaj...to ja iz glave,a moralo ih je biti i više.

Znači pola tima(ovaj Popović je uvijek ulazio u igru sa klupe).

Od Srba se iz te ekipe sjećam samo Veselina Đurasovića,a golman Vukašin Petranović je Crnogorac.
Mozda su i igrali ne mogu se svega sjetiti ali u toj generaciji ipak brojniji su bili muslimani osjetno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99170
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by jastreb 3/4/2020, 23:44

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:polovicom osamdesetih pola momcadi ako ne i vise bili su nesrbi...albanci,muslimani,hrvati,slovenci
Hrvata u posljednje vrijeme nije bilo. Poslije Mancea,a ja se ne sjećam niti jednog.

Muslimani Smajić,Župić i Omerović. Makedonac Milko.  Slovenci Katanec,Novak i Zahovič(on je ustvari Bosanac). I Albanac pok.Vokri.

Drugo sve ekipa Srbi.
Jesi siguran da za partiuan nije igrao kujtim salja
Jako jako malo. Prije njih igro je i Prekazi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by jastreb 3/4/2020, 23:45

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:dinamo u jugi nije imao ni jednog srbina za trenera ali imao je austrijanca krajem cetrdesetih i ceha polovicom pedesetih...
Pa ,sad...Ja mislim da je Bjelica Srbin.
U jugi nije bilo
Partizana je trenirala ogromna masa Hrvata.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 23:47

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:polovicom osamdesetih pola momcadi ako ne i vise bili su nesrbi...albanci,muslimani,hrvati,slovenci
Hrvata u posljednje vrijeme nije bilo. Poslije Mancea,a ja se ne sjećam niti jednog.

Muslimani Smajić,Župić i Omerović. Makedonac Milko.  Slovenci Katanec,Novak i Zahovič(on je ustvari Bosanac). I Albanac pok.Vokri.

Drugo sve ekipa Srbi.
Jesi siguran da za partiuan nije igrao kujtim salja
Jako jako malo. Prije njih igro je i Prekazi.
...bio je jos jedan sipac ali ne mogu se sjetiti kako se zvao ali on je bio kratko u partizanu cak mislim jednu polusezonu pa  je iz partizana otisao ili u olimpiju ili osijek..muridji ili tako se nekakk zvao..vecinom pricuva bio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99170
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 23:47

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:dinamo u jugi nije imao ni jednog srbina za trenera ali imao je austrijanca krajem cetrdesetih i ceha polovicom pedesetih...
Pa ,sad...Ja mislim da je Bjelica Srbin.
U jugi nije bilo
Partizana je trenirala ogromna masa Hrvata.
To znam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99170
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by jastreb 3/4/2020, 23:48

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:polovicom osamdesetih pola momcadi ako ne i vise bili su nesrbi...albanci,muslimani,hrvati,slovenci
Hrvata u posljednje vrijeme nije bilo. Poslije Mancea,a ja se ne sjećam niti jednog.

Muslimani Smajić,Župić i Omerović. Makedonac Milko.  Slovenci Katanec,Novak i Zahovič(on je ustvari Bosanac). I Albanac pok.Vokri.

Drugo sve ekipa Srbi.
Jesi siguran da za partiuan nije igrao kujtim salja
Jako jako malo. Prije njih igro je i Prekazi.
...bio je jos jedan sipac ali ne mogu se sjetiti kako se zvao ali on je bio kratko u partizanu cak mislim jednu polusezonu pa  je iz partizana otisao ili u olimpiju ili osijek..muridji ili tako se nekakk zvao..vecinom pricuva bio
Isa Sadriju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Serbinho-3 4/4/2020, 00:22

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Ivica-osim
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by jastreb 4/4/2020, 17:57

Čitam,danas umrla legenda navijača Partizana. Miša Tumbas.

Poznat je moj stav prama navijačkim skupinama,pa istog ne bih ovdje stavljao da se radi o nekom vođi tzv Grobara,ili Alkatraza,ali pošto se radi o baš pravom navijaču spomenut ću ga.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Serbinho-3 4/4/2020, 21:46

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 MG_6294-460x259
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Serbinho-3 4/4/2020, 21:49

Smrt legendarnog navijača Partizana potresla je pristalice večitog rivala


"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 KK-Partizan-KK-Crvena-zvezda-Foto-Telegraf028-460x0

Nijedan navijač jednog kluba kod nas nije tako ujedinio navijače večitih rivala Zvezde i Partizana.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Serbinho-3 5/4/2020, 15:25

jna je bila vlast u jugoslaviji pa su tako i odlični fudbaleri silom dovodjeni u partizan.Kad se samo setim da je prvih 11 igrača u partizanu sačinjavalo sve sami hrvati iz hrvatske a zvezde sve sami srbi pa nečudi,da je precednik partizana bio franjo tuđman a kup maršala se igrao na jna onog zlotvora tita koji je pobio toliko srba tek posle 2.sv rata. 
(slaviša šmigič, 05. april 2020 14:36 

Pa vama je PRVI predsednim bio Slavko Komar hrvat. O cemu ti pricas? 
Imali ste vise igraca iz hrvatske do danas. Poslednji hrvat je igrao za Partizan 66e godine, a vama 91 i jos ste imali hrvvata trenera (posle Zmaga) u 21om veku. u 2020on noste hrvatsku firmu na dresu. Komedia bre uvek sa vama zagepcani idejci.
"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Comment-android (zvezdasi zagrepcani5. april 2020 14:45)
# Link komentara
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Serbinho-3 5/4/2020, 15:33

Zvezdina legenda se oprostila od Miše Tumbasa: Na jednom meču, samo je seo iza mene...

Sale Obradović se emotivno oprostio od čuvenog navijača Partizana

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 20150129mmobrado02-460x259


Miša Tumbas je ujedinio Partizan i Crvenu zvezdu u bolu ovog vikenda, njegov odlazak rastužio je sve ljubitelje sporta.
Skoro da nema igrača Partizana koji se nije oprostio od Miše, učinili su to i mnogi iz tabora Crvene zvezde, jer nema sportiste kome Miša nije izvukao osmeh svojim dobacivanjima i dečačkom naivnošću.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 3 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum