ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Guest 3/4/2020, 12:50

vise sam bio naklonjen ivicu
ali hajduk nije dao
ajax moze
zvezda ne moze

Guest
Guest


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Guest 3/4/2020, 12:52

da, pižon ima veze sa hrvatima
i jeste bio zvezdin trener
šiptari su najvise voleli partizan
ja ne
hehehehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 13:20

inace sto se tice hajduka znam da je imao dva srbina trenera...oba za vrijeme juge...bearu...i jos jednog ali ne mogu se jetit prezimena sezonu i pol je trenirao hajduk polovicom sezdesetih...i jednog bugarina vucova u drugoj polovici osamdesetih...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 13:24

dinamo u jugi nije imao ni jednog srbina za trenera ali imao je austrijanca krajem cetrdesetih i ceha polovicom pedesetih...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Serbinho-3 3/4/2020, 14:42

Dinamo nije imao nijednog trenera Srbina, ali

to ljude ne zanima, jer kao klub nije bio top.

Otvoris knjigu Arrigo Sacchi-a, onda procitas i vidis

ko je bio Gigant tada u Evropi, jedan od najprestiznijih

klubova.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Serbinho-3 3/4/2020, 14:44

Barselona sa Zvezdom nije mogla da se poredi, Bajern, Real
Junajted...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Serbinho-3 3/4/2020, 14:50

Takodje, Crvena Zvezda nije bila Srpski proizvod, vec Juge.

Igraci koji su nosili igru, bili su sa svih strana.

Kasnijem suzenjem trzista, Zvezda nestaje, jer nije uzimala 

najbolje iz Juge.

Partizan je druga prica, oni su za vreme Juge isli po Skolama

i trazili talente.

Mene je tri puta zvao, jedna njihova legenda, ali ko ce napustiti

Marakanu.

Partizanov model je nezamislivo bolji, sto se toga tice.

Hajduk, Rijeka, Dinamo, ne znam kakvu su politiku imali

prilikom trazenja i stvaranja igraca.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Serbinho-3 3/4/2020, 14:51

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 C8-B95-A09-A227-4828-81-C0-E0-B32-F1218-DF
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 14:55

Serbinho-3 wrote:Takodje, Crvena Zvezda nije bila Srpski proizvod, vec Juge.

Igraci koji su nosili igru, bili su sa svih strana.

Kasnijem suzenjem trzista, Zvezda nestaje, jer nije uzimala 

najbolje iz Juge.

Partizan je druga prica, oni su za vreme Juge isli po Skolama

i trazili talente.

Mene je tri puta zvao, jedna njihova legenda, ali ko ce napustiti

Marakanu.

Partizanov model je nezamislivo bolji, sto se toga tice.

Hajduk, Rijeka, Dinamo, ne znam kakvu su politiku imali

prilikom trazenja i stvaranja igraca.
zvezda tamo skoro do kraja osamdesetih ili pocetkom osamdesetih nije imala veci broj nesrpskih igraca eventualno jednog,dvojicu...tek vise je imala tamo od polovice osamdesetih kad su poceli kupovati igrace diljem juge..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 14:56

vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:Takodje, Crvena Zvezda nije bila Srpski proizvod, vec Juge.

Igraci koji su nosili igru, bili su sa svih strana.

Kasnijem suzenjem trzista, Zvezda nestaje, jer nije uzimala 

najbolje iz Juge.

Partizan je druga prica, oni su za vreme Juge isli po Skolama

i trazili talente.

Mene je tri puta zvao, jedna njihova legenda, ali ko ce napustiti

Marakanu.

Partizanov model je nezamislivo bolji, sto se toga tice.

Hajduk, Rijeka, Dinamo, ne znam kakvu su politiku imali

prilikom trazenja i stvaranja igraca.
zvezda tamo skoro do kraja osamdesetih ili pocetkom osamdesetih nije imala veci broj nesrpskih igraca eventualno  jednog,dvojicu...tek vise je imala tamo od polovice osamdesetih kad su poceli kupovati igrace diljem juge..
isprika krajem sedamdesetih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 14:57

realno partizan je uvijek imao od pocetka u jugi multi kulti momcad..igralo je dosta hrvata,muslimana,albanaca..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 14:59

polovicom osamdesetih pola momcadi ako ne i vise bili su nesrbi...albanci,muslimani,hrvati,slovenci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 15:05

ali najvecu koncentraciju ali i najdomacinskiju momcad u jugi je imao mostarski velez..90% igraca je poticalo iz mostara ili mostarskog podrucja..po par igraca u prvoj momcadi je bilo iz svake nacije..tek tamo u drugoj polovici osamdesetih je bilo vise muslimana...ona generacija tucea i kajtaza..iz te generacije samo su dva hrvata bili predrag i goran juric i 3,4 srbina ako gledamo kompletno momcad ne samo prvi sastav
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Serbinho-3 3/4/2020, 15:18

vuksadinare wrote:ali najvecu koncentraciju ali i najdomacinskiju momcad u jugi je imao mostarski velez..90% igraca je poticalo iz mostara ili mostarskog podrucja..po par igraca u prvoj momcadi je bilo iz svake nacije..tek tamo u drugoj polovici osamdesetih je bilo vise muslimana...ona generacija tucea i kajtaza..iz te generacije samo su dva hrvata bili predrag i goran juric i 3,4 srbina ako gledamo kompletno momcad ne samo prvi sastav

Taj Velez je tukao Zvezdu ko iz zezanja 5:0   :rasta

Golman Petranovic valjda, Tuce broj 11, otisao

kasnije valjda u Sion.

Onda kazu koliko para, toliko muzike.

Ako je tako, Velez ne bi mogao napraviti tim.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by jastreb 3/4/2020, 18:31

vuksadinare wrote:inace sto se tice hajduka znam da je imao dva srbina trenera...oba za vrijeme juge...bearu...i jos jednog ali ne mogu se jetit prezimena sezonu i pol je trenirao hajduk polovicom sezdesetih...i jednog bugarina vucova u drugoj polovici osamdesetih...
Hajduka je trenirao u nekoliko navrata Milovan Ćirić.

Pa Dušan Nenković,pa Pero Nadoveza...

I ovaj sad nedavno je bija Srbin,Oreščanin.

beara nikad nije treniro Hajduka.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by jastreb 3/4/2020, 18:36

Što se Zvezde tiče ,od Hrvata su je trenirali Robert Prosinečki, Muslin, Pižon... Ne znam možda još netko.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by jastreb 3/4/2020, 18:40

vuksadinare wrote: ona generacija tucea i kajtaza..iz te generacije samo su dva hrvata bili predrag i goran juric i 3,4 srbina ako gledamo kompletno momcad ne samo prvi sastav
Ne laži. Osim 2 Jurića,bili su tu i Prskalo,Barbarić,Joško Popović, Zdenko Jedvaj...to ja iz glave,a moralo ih je biti i više.

Znači pola tima(ovaj Popović je uvijek ulazio u igru sa klupe).

Od Srba se iz te ekipe sjećam samo Veselina Đurasovića,a golman Vukašin Petranović je Crnogorac.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by jastreb 3/4/2020, 18:42

vuksadinare wrote:polovicom osamdesetih pola momcadi ako ne i vise bili su nesrbi...albanci,muslimani,hrvati,slovenci
Hrvata u posljednje vrijeme nije bilo. Poslije Mancea,a ja se ne sjećam niti jednog.

Muslimani Smajić,Župić i Omerović. Makedonac Milko.  Slovenci Katanec,Novak i Zahovič(on je ustvari Bosanac). I Albanac pok.Vokri.

Drugo sve ekipa Srbi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by jastreb 3/4/2020, 20:48

vuksadinare wrote:dinamo u jugi nije imao ni jednog srbina za trenera ali imao je austrijanca krajem cetrdesetih i ceha polovicom pedesetih...
Pa ,sad...Ja mislim da je Bjelica Srbin.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by jastreb 3/4/2020, 20:54

Svi zajebaju Partizanovce za velik broj Hrvata,a u Zvezdi ih je,otkako sam ja pratio nogomet igralo puno više. Ivković,G.Jurić,Krmpotić,Bračun,Muslin, Prosineči,Pižon, Marović,Jurišić, Šugar...
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by vuksadinare 3/4/2020, 21:46

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:dinamo u jugi nije imao ni jednog srbina za trenera ali imao je austrijanca krajem cetrdesetih i ceha polovicom pedesetih...
Pa ,sad...Ja mislim da je Bjelica Srbin.
U jugi nije bilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

"ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu" - Page 2 Empty Re: "ne može, bre, Hrvat da vodi Zvezdu"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum