ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by immortal 29/3/2020, 14:32

Legendovich wrote:
epikur37 wrote:Pa ja očekujem da će se do kraja petog stanje manje - više vratiti u normalu. Vjerojatno će virus i dalje tu i tamo udariti ali sve manje. Znači za mjesec bi trebalo biti već u povlačenju, svibanj će ga dotući dobro...ostat će tragovi do jeseni a u to ide i cjepivo.
neki fakti koji bi podrzali tvoje nadanje? :cleanteeth
i nakon što se krene smirivati.. mislim da će nas držati bar mjesec dana kod kuće kako bi spriječili povratak širenja zaraze

immortal

Posts : 23153
2014-04-16


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by immortal 29/3/2020, 14:33

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:viruz Korone prebrzo mutira i pitanje jest da li je uopce moguce naci efikasnu vakcinu
srbin?
vakcina nije srbin...

https://en.wikipedia.org/wiki/Vaccine
haha ok
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by immortal 29/3/2020, 14:34

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:trajat ce,vrlo lak je odgovor,za one koji koriste mozag,dok god se viruz moze siriti na novog hosta..moguc je i ponovni povratak na starogmakjo se imunitet nije u potpunosti izborio za zdravlje..a ima nas...oko 8 miljardi??..
OVO nece stati,ovo ide do kraja..polako,i ne bas polako,ali definitivno sigurno..

Prezivjet ce oni koji sami mogu proizvesti ono sto im treba za zivot..slijedi pomor epskih razmjera,ako covjek koristi logiku..nema mjesec i po ljudi su se zgrazali nad ciframa od par pojedinaca u svakoj drzavi..te cifre su narasle par desetina tisuca puta vise..do kraja godine racunajte na stotine miljuna zarazenih...

i ja tako mislim

a što da su gamad kao što jesu nastojala uspjela zabraniti sijati stara sjemena, raditi vrt, uzgojiti sebi za svoje potrebhe
dakle planirano je  masovno uništenje naroda kroz bolest, neimaštinu i gad
može li gore
mozda se sjecas,pisao sam prije 10-12 godina o tome,stari sojevi sjemena i slicno,pa su se forumski neuki bezmozgani sprdali i smijali..josh imam te sjemenke u vecim kolicinama..
sjećam se ...
treba biti vjeran sebi, takve zanemariti


Last edited by mortal on 29/3/2020, 14:37; edited 1 time in total
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by immortal 29/3/2020, 14:35

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:trajat ce,vrlo lak je odgovor,za one koji koriste mozag,dok god se viruz moze siriti na novog hosta..moguc je i ponovni povratak na starogmakjo se imunitet nije u potpunosti izborio za zdravlje..a ima nas...oko 8 miljardi??..
OVO nece stati,ovo ide do kraja..polako,i ne bas polako,ali definitivno sigurno..

Prezivjet ce oni koji sami mogu proizvesti ono sto im treba za zivot..slijedi pomor epskih razmjera,ako covjek koristi logiku..nema mjesec i po ljudi su se zgrazali nad ciframa od par pojedinaca u svakoj drzavi..te cifre su narasle par desetina tisuca puta vise..do kraja godine racunajte na stotine miljuna zarazenih...

i ja tako mislim

a što da su gamad kao što jesu nastojala uspjela zabraniti sijati stara sjemena, raditi vrt, uzgojiti sebi za svoje potrebhe
dakle planirano je  masovno uništenje naroda kroz bolest, neimaštinu i gad
može li gore
mozda se sjecas,pisao sam prije 10-12 godina o tome,stari sojevi sjemena i slicno,pa su se forumski neuki bezmozgani sprdali i smijali..josh imam te sjemenke u vecim kolicinama..
viška ?
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by Ringo10 29/3/2020, 14:36

Pa eto kazu da dolaze visoke temperature koje kao ubijaju virus ...

To bi znacilo jos najvise oko mjesec dana

Ako ne lazu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by immortal 29/3/2020, 14:39

Ringo10 wrote:Pa eto kazu da dolaze visoke temperature koje kao ubijaju virus ...

To bi znacilo jos najvise oko mjesec dana

Ako ne lazu
daj Bože
bar nam s tim održavaju nadu
vidjela sam sliku dva čovjeka iz Italije..igrač i trener
preplavljeni boli radi situacije zbog broja smrtnih slučajeva..izaziva jezu i strah
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by Ringo10 29/3/2020, 14:42

mortal wrote:
Ringo10 wrote:Pa eto kazu da dolaze visoke temperature koje kao ubijaju virus ...

To bi znacilo jos najvise oko mjesec dana

Ako ne lazu
daj Bože
bar nam s tim održavaju nadu
vidjela sam sliku dva čovjeka iz Italije..igrač i trener
preplavljeni boli radi situacije zbog broja smrtnih slučajeva..izaziva jezu i strah
Tako kažu a mislim da ne lažu

A do jeseni i ponovnog buđenja virusa imaju vremena da nešto učine i da pripreme vakcine ili bar da budu blizu 

Ali sad ćemo najebat mi na južnoj hemisferi

Sjeverniji dijelovi Australije bi po tome ipak trebali biti relativno pošteđeni ali Melbourne, Adelaide pa čak i Sydney i cijeli južni pojas Australije  je po njihovim teorijama idealno područje za širenje virusa
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by Noor 29/3/2020, 14:43

mortal wrote:
Legendovich wrote:viruz Korone prebrzo mutira i pitanje jest da li je uopce moguce naci efikasnu vakcinu
srbin?
ok, to je internacionalan termin

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by danni1 29/3/2020, 15:10

mortal wrote:
epikur37 wrote:Pa ja očekujem da će se do kraja petog stanje manje - više vratiti u normalu. Vjerojatno će virus i dalje tu i tamo udariti ali sve manje. Znači za mjesec bi trebalo biti već u povlačenju, svibanj će ga dotući dobro...ostat će tragovi do jeseni a u to ide i cjepivo.
postoji li djelotvorno cjepivo protiv virusa korone
Ne niti mislim da će postojat.

Bit će nešto poput cijepiva protiv gripe. 

malo smanjuje šansu da se zaraziš, malo ublažava simptome al sve u svemu ništa revolucionarno. Par stotina tisuća mrtvih svake god. i to je to. 

Najvažnije je da se ljudi na to naviknu i prestanu o tome pisat.

_________________
Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by Ringo10 29/3/2020, 16:58

danni1 wrote:
mortal wrote:
epikur37 wrote:Pa ja očekujem da će se do kraja petog stanje manje - više vratiti u normalu. Vjerojatno će virus i dalje tu i tamo udariti ali sve manje. Znači za mjesec bi trebalo biti već u povlačenju, svibanj će ga dotući dobro...ostat će tragovi do jeseni a u to ide i cjepivo.
postoji li djelotvorno cjepivo protiv virusa korone
Ne niti mislim da će postojat.

Bit će nešto poput cijepiva protiv gripe. 

malo smanjuje šansu da se zaraziš, malo ublažava simptome al sve u svemu ništa revolucionarno. Par stotina tisuća mrtvih svake god. i to je to. 

Najvažnije je da se ljudi na to naviknu i prestanu o tome pisat.
Slažem se

I ova histerija je potpuno izvan pameti i potpuno kontraproduktivna
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by jastreb 29/3/2020, 17:08

Evo,Kina,javljaju,proglasila kraj epidemije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by Ringo10 29/3/2020, 17:09

jastreb wrote:Evo,Kina,javljaju,proglasila kraj epidemije.
DA ...

A najbolja je Bjelorusija ... tamo se ne događa ništa, kavane rade, firme i igraju se tekme 

Lukašenko ne jebe
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by immortal 29/3/2020, 17:09

jastreb wrote:Evo,Kina,javljaju,proglasila kraj epidemije.
s koliko mrtvvih... znaju li uopće
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by Ringo10 29/3/2020, 17:22

mortal wrote:
jastreb wrote:Evo,Kina,javljaju,proglasila kraj epidemije.
s koliko mrtvvih... znaju li uopće
Znaju

A trentno medicinski tretiraju još oko 3000 pacijenata
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by AssadNaPodmornici 29/3/2020, 17:25

epikur37 wrote:Pa ja očekujem da će se do kraja petog stanje manje - više vratiti u normalu. Vjerojatno će virus i dalje tu i tamo udariti ali sve manje. Znači za mjesec bi trebalo biti već u povlačenju, svibanj će ga dotući dobro...ostat će tragovi do jeseni a u to ide i cjepivo.
otprilike to je to
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20934
2018-06-14


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by kaya 29/3/2020, 17:26

Kaj pitate uopće, pogledajte na drugoj temi fazu 2 u italiji..građani više ne pjevaju s prozora, jer su potrošli zadnju plaću.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by marcellus 29/3/2020, 17:34

Noor wrote:i ja bi išla raditi :dramaq

ja bi u penziju

_________________
Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by Guest 29/3/2020, 17:36

kaya wrote:Kaj pitate uopće, pogledajte na drugoj temi fazu 2 u italiji..građani više ne pjevaju s prozora, jer su potrošli zadnju plaću.

trolley problem.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by Guest 29/3/2020, 17:37

marcellus wrote:
Noor wrote:i ja bi išla raditi :dramaq

ja bi u penziju

ti bi išao kopat po kontejnerima za smeće. mislim, tako izgleda penzija u distopijskoj hrvatskoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by epikur37 29/3/2020, 17:38

jastreb wrote:Evo,Kina,javljaju,proglasila kraj epidemije.

e al su prvi i ušli a i ljudi poštuju direktive...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by Guest 29/3/2020, 17:41

epikur37 wrote:
jastreb wrote:Evo,Kina,javljaju,proglasila kraj epidemije.

e al su prvi i ušli a i ljudi poštuju direktive...

tu sam frazu slušao stalno u SFRJ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj??  anketa!! - Page 2 Empty Re: Do kad pandemija ??... Što nam donosi kraj?? anketa!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum