ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike - Page 6 Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by IL Risorto Mon 30 Mar - 22:15

RayMabus wrote:Astari njam njam njam

Pa gledaj to ovako : Imam veliku želju da vam pomognem al glupi ste. Zato vas triba malo išibat.
Tko gubi,ima se pravo ljutit.Rekao sam ti,neće Ashtari dobit niti onih 2,5 % a kamo li 4 %. Ashtari jedino što mogu dobiti na ovom planetu,jest noga u dupe.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike - Page 6 Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by Leviathan2 Tue 31 Mar - 2:15

Legendovich wrote:
Leviathan2 wrote:
Legendovich wrote:ČEGA
kak razumijes engleski?
1/1 odlicno..no tema me ne zanima..
ma nisam ti htjeo  pejstat o ovoj temi, nes drugo
nu nema veze vec sam zaboravijo i ja sto ;D

_________________
Ashtar Komanda za forumske pocetnike - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike - Page 6 Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by Leviathan2 Tue 31 Mar - 2:24

סמאל wrote:
Leviathan2 wrote:
סמאל wrote:
Leviathan2 wrote:
netocno
prosperitet covjecanstva vec dovoljno koce religije a cipiranje bi ga eutanaziralo
tu se slazem s longijem
Ne nužno.Čovječanstvo bi se uzdiglo poput feniksa,te bi evouliralo u nešto bolje i naprednije.Transhumanizam je dobro prijelazno riješenje.
ne, evolucia covjecanstva se odvija, istina sporo al ide
naime, od velikog pada je jako sporo islo i jedva je bilo zamjetno, sad je ubrzanije no jos ogromnu prepreku predstavljaju religije i ideologije pa cak i neke tehnicke inovacije koje se koriste na kriv nacin i u krivu svrhu
pleme racuna s ovim progresom da ce se ljudska vrsta uzdici na nivo od prije velikog pada za nekih 250 godina, u najidealnijim uvjetima bi uspjela za 150 do 200
medjutim postoji i mogucnost da se uvjeti pogorsaju pa cak da krene u kontra smjeru, nuklearni rat i gubitak nakupljenih znanja bi produzili to uzdizanje do cak 1000 godina sto je ipak bolje od 15 000 koliko je proteklo od velikog pada
Ne znam na koji veliki pad misliš,možda na isti na koji i ja,možda na nešto drugo,no to nije ni važno.
Zapravo,slažem se s ovim što si napisao.Religije,ideologije,pa čak i sportska nadmetanja,sve je ti ono što stoji na putu čovjekovog duhovnog progresa.
I onda dođu tamo neki Ashtari,koji su ništa drugo doli energetski paraziti,a uvijek ima ovakvih kao Longi,koji ih hrane i nadopunjuju.
Što je čovječanstvo retrogradnije,to su Ashtari sitiji,dok podizanjem ljudi na viši duhovni nivo,znači noga u dupe za Ashtare i slične.
dakle, veliki pad je u vremenu prije vremena, kad je covjek bio bozansko bice
krscani i zidovi to spominju kao izgon iz raja plus adama i evi i sl budalestine
u stvari je samo bio sukob izmedju bozanskih rasa, ljudi  protiv 3 rase, naravno, ljudi su izgubili i krenuo je njihov pad kao duhovnijeh bica ka dnu fizicke ravni, s vremenom su se pojavljivali napredniji ljudi ali to je uvijek kratko trajalo da bi civilizacija presla na visu vibraciju i svjesnost, mu atlantida i slicne civilizacije, ova sadasnja civilizacija ima sanse da uspije jer vec preko 1000 godina joj se dize vibracija i duhovna svjest
istina sporo al s vremenom bi to trebalo rasti eksponencijalno, najbitnije je da je krenuo obrnuti proces od pada

_________________
Ashtar Komanda za forumske pocetnike - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike - Page 6 Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum