ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by Leviathan2 Fri 27 Mar - 17:57

Dragi forumasi, vrijeme je da rjesimo ovu veliku nepoznanicu.
Ja se iskreno nadam da ce dobro upuceni forumasi pomoci oko objasnjenja i biti vodici u otkrivanju nepoznatog
Sto je to Ashtar komanda?
Kako funkcionira?
S kojim ciljem je osnovana?
Ko su clanovi?
Hijerarhija?
Koja je uloga ljudi u Ashtar komandi?

_________________
Ashtar Komanda za forumske pocetnike Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by Leviathan2 Fri 27 Mar - 18:02

molio bi kica ili megi da ovu temu zaustavi negde na vrhu
:}

_________________
Ashtar Komanda za forumske pocetnike Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by Guest Fri 27 Mar - 18:08

Ja mislim da su to ipak oni neki belobanditi emigranti koje je spomenuo tita u proleteru. To mi se najvise svidja pa evo ja glasam za tu opciju... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by jastreb Fri 27 Mar - 18:09

O hijerarhiji smo već načeli temu maloprije.

General u Aštarskoj narodnoj armiji( dalje ANA) je u razini desetara ,ili vodnika (nisam 100% siguran)suvremenih armija na našoj planeti.

Znači general u ANA je najniži dočasnički čin.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by RayMabus Fri 27 Mar - 18:17

Ne postoji general kod Aštara. To je kod galaktičke federacije. Ne kužiš pojmove osnovne uopće. Glup si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175965
2014-04-11


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by IL Risorto Fri 27 Mar - 18:36

Zahvaljujem kolegi Leviathanu na pokretanju ove teme. :tu
Nadam se kako će nas cjenjeni kolega Ray Mabus aktivno sudjelovati,jer on kao vrijedan član Ashtarove zajednice,sigurno je najkopetentniji stručnjak.
Ovu temu treba uzeti krajnje ozbiljno,te je uvrstiti u program,,škola za život''.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by Leviathan2 Fri 27 Mar - 18:54

סמאל wrote:Zahvaljujem kolegi Leviathanu na pokretanju ove teme. :tu
Nadam se kako će nas cjenjeni kolega Ray Mabus aktivno sudjelovati,jer on kao vrijedan član Ashtarove zajednice,sigurno je najkopetentniji stručnjak.
Ovu temu treba uzeti krajnje ozbiljno,te je uvrstiti u program,,škola za život''.
Nema problema.
Posto vladaju neke nesuglasice i nejasnoce, ja mislim da bi bio red da se ta pitanja rijese u korist buducih rasprava u kojima nebi bilo krivijeh tumacenja

_________________
Ashtar Komanda za forumske pocetnike Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by IL Risorto Fri 27 Mar - 19:02

Leviathan2 wrote:
סמאל wrote:Zahvaljujem kolegi Leviathanu na pokretanju ove teme. :tu
Nadam se kako će nas cjenjeni kolega Ray Mabus aktivno sudjelovati,jer on kao vrijedan član Ashtarove zajednice,sigurno je najkopetentniji stručnjak.
Ovu temu treba uzeti krajnje ozbiljno,te je uvrstiti u program,,škola za život''.
Nema problema.
Posto vladaju neke nesuglasice i nejasnoce, ja mislim da bi bio red da se ta pitanja rijese u korist buducih rasprava u kojima nebi bilo krivijeh tumacenja
Evo neke stranice o Ashtarima

https://www.ashtarcommandcrew.net/

http://www.ashtar-sheran.org/english/default_en.htm

i hrvatske podružnice


http://www.andjeli-neba.com.hr/hrvatski/default_hr.htm


http://bozanski-identitet.weebly.com/o-nama.html


Uglavnom,pratit ćemo ovu tematiku s velikim interesom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by dzango Fri 27 Mar - 19:31

Ja bih po Longiju rekao da čin u komandi zavisi od seksulane orjentaciju. Najveće drkadžije imaju najviši čin i tako dalje. Onima kojima nejebica udari u glavu, oni su sam vrh te komande.

_________________
Ashtar Komanda za forumske pocetnike Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by RayMabus Fri 27 Mar - 19:38

dzango wrote:Ja bih po Longiju rekao da čin u komandi zavisi od seksulane orjentaciju. Najveće drkadžije imaju najviši čin i tako dalje. Onima kojima nejebica udari u glavu, oni su sam vrh te komande.
Točno. Tesla nije Ashtar komanda al je majistor svjetlosti pa ti to dođe na isto kad se priča o vrhu te komande.

https://100posto.jutarnji.hr/zivot/nikola-tesla-je-strahovao-da-ce-zene-i-seks-naskoditi-njegovom-intelektu-pa-je-zivio-u-celibatu

Zato ti tu sad sereš po tasturi a inače bi bez njega još hodao s bakljom po Šumadiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175965
2014-04-11


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by IL Risorto Fri 27 Mar - 19:39

Tehnološki model podizanja svijesti wrote:Sve što radimo zauzima fizičku manifestaciju, bez obzira bili toga svjesni il ne. Znanost više-manje napreduje koliko u negativnom toliko u pozitivnim smjerovima. Znanstvenici su se posvetili proučavanju ljudskog mozga. Javila se ideja pete generacije računala. Spoj ljudskog tijela i računala, odnosno bio-računala.
Da bismo bili jače svjesni, lakše nešto pamtili, se astralno projecirali moramo postati više svjesni sebe. Tako da svjesno podesimo titraje moždanih valova.

Znanost nam danas nudi generatore valova. Rade na principu stereo-zvukova, oni se „sudare“ u našem srednjem uhu i emitiraju treći sasvim novi moždani val. Nekoliko je instituta napravilo svoje proizvode poput I-Doser, Breanwave Generator i Hami-Sync.

Moždani valovi su alpha, beta gamma, delta i theta.
Ashtar Komanda za forumske pocetnike Swave
Malo detaljnije
Ashtar Komanda za forumske pocetnike Mozdani_valovi


Ovdje ću opisati nekoliko tvrtki i njihove ponude za astralnu projekciju, kako oni to nazivaju OBE, na to su najviše fokusirani, budnost u snu. Neke od tvrtka nude kompleksni razvoj da omoguće kasnije svjestan izlazak iz fizičkog tijela bez pomagala. Naravno postoje mnoge druge ponude, poput anestezije, opojnih sredstava, izmjena stanja svijesti, ovisno o tvrtki i onome što istražuju.

Preporuča se slušanje na slušalice koji imaju velik spektar puštanja zvukova. Kažu da može sa zvučnicima ako se postave pored uha s lijeve i desne strane, ali je puno sigurnije sa nekim kvalitetnim slušalicama.


Breanwave generator je program za Windows koji emitira zvukove na različitim frekvencijama i tako potiče naš mozak na rad određenih stvari koje u normalnim prilikama kao prosječni ljudi nismo svjesni. Instituti obično nude istraživačke projekte gdje se pokušava dokazati postojanje drugih dimenzija. Ljudskoj prisutnosti u više dimenzija istovremeno bez njegove svjesnosti o tome. Istraživački instituti se ograđuju od vjera, religija, iako su osnovni poticaj pronašli u starim vjerama i nekim vladinim projektima tijekom hladnog rata sa šijunima te gledanjem na velike udaljenosti i slično.
Hemi-Synce je izdavačko ime za jedan od takvih generatora koji nude kompletan trening od samog početka od povećavanja svjesnosti, sve do svjesnih izlazaka iz tijela. Trening traje jedno vrijeme, ali uz trud zauzima dobre efekte. Robert Monroe je razvio ovu tehnologiju Hami-Sync koji se smatra jednom od efikasnijih treninga. Uz frekvencije oni preporučuju zapisivanje snova i napretka.

Mnogi drugi generatori više ili manje efikasni rade na sličnim principima. Postoje oni koji nude brži rast mišića na principu da vam mozak dobiva informacije da su mišići oštećeni pa se potiče gradnja novih stanica, neki kopiraju utjecanje droga. Izazivanje nekih nivoa svjesnosti koji omogućuju viđanje „entiteta“ po tome je poznat program I-Doser. Najvažnija stvar kod takvih egzibicija je imati otvoren i prazan um. Biti opušten jednom riječju u svakom pogledu i prepustiti se.

Smatram bitnim spomenuti, mnogi tvrde da takvi strojevi često imaju negativne efekte te mogu prouzrokovati trajne posljedice. Mentalne probleme i slično. Osobno smatram da to ovisi od pojedinca. Unutar puta duhovnosti lako je poludjeti, ako osoba ima predispozicije. Sve što se radi treba se raditi s odgovornosti. Istovremeno bitno je imati prazan um jer ako mi šaljemo nekakve svoje impulse već onda postoji šansa da dođe do iskrivljenja onog što bi trebalo biti i može završiti loše, naravno ljudi koji su to radili su radilo to više-manje istraživački i prošlo je eksperimentalnu fazu, tako da nije opasno. Ovisno o pojedincu i tome kakve on gene ima može nastati nešto loše. Istovremeno ljudi koji na taj način „bildaju mišiće“ i slične stvari rade očigledno da se dovode u nekakvu veću opasnost od normalnog, al na svakom od proizvoda piše upozorenje. Slika nije toliko crna koliko je prikazivana samo se trebaju slijediti određena pravila.



https://i-doser.com/

Na ovoj stranici možete preuzet aplikacije,te čak naručit program ili software koji će vam pomoći da ubrzanim putem steknete vještine kojim će te se uzdignuti na duhovnoj razini,da bi ste se približili Ashtarima.
Malo ću se potruditi da pripomognem našem Rayu koliko mogu,oko ove teme.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by aben Fri 27 Mar - 19:42

meni je sve to okej, samo mi je glupo da su uzeli manekena za aštara, ko da želu privući tinejdžerice da glasuju za top liste..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by IL Risorto Fri 27 Mar - 19:44

Manekena ? scratch Misliš na Raya ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by aben Fri 27 Mar - 19:45

סמאל wrote:Manekena ? scratch Misliš na Raya ?


ne, nego onog bjondina, šefa..ne znan točno ča in un dojde, bog ili tako nešto..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by aben Fri 27 Mar - 19:46

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/g1AZshEIayowJKu_jUbVL-XUck8suWS51rm80OSUZBk7iSjmE9c0t_OHpI1A2H2iBoGB7LsK1qDNsJMM-MTEWdhtckCtRRvtmbkhGDJQ8DYmUWrVGcMwiF6TOBzirdJ607mqXajf0wdu4PZWE4i_gquL0ArFjOS3J_qHB6Rckqw

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by dzango Fri 27 Mar - 19:47

RayMabus wrote:
dzango wrote:Ja bih po Longiju rekao da čin u komandi zavisi od seksulane orjentaciju. Najveće drkadžije imaju najviši čin i tako dalje. Onima kojima nejebica udari u glavu, oni su sam vrh te komande.
Točno. Tesla nije Ashtar komanda al je majistor svjetlosti pa ti to dođe na isto kad se priča o vrhu te komande.

https://100posto.jutarnji.hr/zivot/nikola-tesla-je-strahovao-da-ce-zene-i-seks-naskoditi-njegovom-intelektu-pa-je-zivio-u-celibatu

Zato ti tu sad sereš po tasturi a inače bi bez njega još hodao s bakljom po Šumadiji.
Tesla nije bio sektaš već pravoslavac i zato i jeste to što jeste. Od vas sektaša nikakva korist, ma koliko drkali i zarađivali činove.

_________________
Ashtar Komanda za forumske pocetnike Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by IL Risorto Fri 27 Mar - 19:50

aben wrote:
סמאל wrote:Manekena ? scratch Misliš na Raya ?


ne, nego onog bjondina, šefa..ne znan točno ča in un dojde, bog ili tako nešto..
Pa to je mudar potez.Zamisli koliko mladih bi pristupilo Ashtarima kad ovako sexi plavušan prodaje proizvod.Pa neće valjda Ray onako debeo privuć nove članove. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by immortal Fri 27 Mar - 19:52

dzango wrote:Ja bih po Longiju rekao da čin u komandi zavisi od seksulane orjentaciju. Najveće drkadžije imaju najviši čin i tako dalje. Onima kojima nejebica udari u glavu, oni su sam vrh te komande.
u pravu si ( a da toga nisi ni svjestan)
osobe koje se čuvaju zemaljskih užitaka, hrana, sex.... imaju jače duhovno djelovanje, šire sposobnosti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by Leviathan2 Fri 27 Mar - 19:53

mortal wrote:
dzango wrote:Ja bih po Longiju rekao da čin u komandi zavisi od seksulane orjentaciju. Najveće drkadžije imaju najviši čin i tako dalje. Onima kojima nejebica udari u glavu, oni su sam vrh te komande.
u pravu si ( a da toga nisi ni svjestan)
osobe koje se čuvaju zemaljskih užitaka, hrana, sex.... imaju jače duhovno djelovanje, šire sposobnosti
hm, zanimljivo
te teorije se drze i indijski yogiji

_________________
Ashtar Komanda za forumske pocetnike Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by immortal Fri 27 Mar - 19:54

RayMabus wrote:
dzango wrote:Ja bih po Longiju rekao da čin u komandi zavisi od seksulane orjentaciju. Najveće drkadžije imaju najviši čin i tako dalje. Onima kojima nejebica udari u glavu, oni su sam vrh te komande.
Točno. Tesla nije Ashtar komanda al je majistor svjetlosti pa ti to dođe na isto kad se priča o vrhu te komande.

https://100posto.jutarnji.hr/zivot/nikola-tesla-je-strahovao-da-ce-zene-i-seks-naskoditi-njegovom-intelektu-pa-je-zivio-u-celibatu

Zato ti tu sad sereš po tasturi a inače bi bez njega još hodao s bakljom po Šumadiji.
masovni aplauz  :20 ... odličan uzvrat

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ashtar Komanda za forumske pocetnike Empty Re: Ashtar Komanda za forumske pocetnike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum