ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravna crta?Vidjet ćemo

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha 4/3/2020, 23:43

T. wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:ma...
e miha, ti kao srcani bolesnik, jel ti smijes jesti cesnjak?
svaki dan ošinem 4 česna, tučem i habanero čokoladni zajedno sa cimetom i medom... plus one jebene tablete...
Barem održavaš socijalnu distancu s tom kombinacijom i količinom češnjaka...
jebe mi se kom paše kom ne to ja tučem otkako me opaučilo... sad kad ima mladog sad i lišće brstim...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha 4/3/2020, 23:46

Gnječ wrote:

Coronavirus fear grips workers in India


koji kaos u pizdu materinu...
kolko ono Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 India10
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 4/3/2020, 23:47



Gravitas: Wuhan CoronaVirus | Pictures that China doesn't want you to see | World News|Corona Update

Has China defeated the coronavirus? Is Beijing reporting the right numbers? China says it has the coronavirus outbreak under control. But several reports tell a different tale. In Wuhan, clashes broke out after the restrictions were lifted.

da vidimo kako kinezi lažu


Last edited by Gnječ on 4/3/2020, 23:49; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Leviathan2 4/3/2020, 23:49

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:ma...
e miha, ti kao srcani bolesnik, jel ti smijes jesti cesnjak?
svaki dan ošinem 4 česna, tučem i habanero čokoladni zajedno sa cimetom i medom... plus one jebene tablete...
a, to je odlicno da mozes,  ja mislio da nemos jer od cesnjaka varira tlak,
samo deri, ne zovu ga dzaba raskuznjak

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha 4/3/2020, 23:54

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:ma...
e miha, ti kao srcani bolesnik, jel ti smijes jesti cesnjak?
svaki dan ošinem 4 česna, tučem i habanero čokoladni zajedno sa cimetom i medom... plus one jebene tablete...
a, to je odlicno da mozes,  ja mislio da nemos jer od cesnjaka varira tlak,
samo deri, ne zovu ga dzaba raskuznjak
pa meni ga ne ruši ispod donje normale... znači koliko god da ga pojedem padam na 120/80 i to je to... uredno uzmem ramed 2,5 mg to je inače mala doza i to je to... sad me ovih 15 dana malo umrtvilo ali od sutra krećem u borbena djelovanja... s obzirom da ne idem na brač idemo opet sijati, saditi, pa ako Bog da i beračiti...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Leviathan2 4/3/2020, 23:59

Gnječ wrote:

Gravitas: Wuhan CoronaVirus | Pictures that China doesn't want you to see | World News|Corona Update

Has China defeated the coronavirus? Is Beijing reporting the right numbers? China says it has the coronavirus outbreak under control. But several reports tell a different tale. In Wuhan, clashes broke out after the restrictions were lifted.

da vidimo kako kinezi lažu
koji dio snimka?

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Leviathan2 4/4/2020, 00:00

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:ma...
e miha, ti kao srcani bolesnik, jel ti smijes jesti cesnjak?
svaki dan ošinem 4 česna, tučem i habanero čokoladni zajedno sa cimetom i medom... plus one jebene tablete...
a, to je odlicno da mozes,  ja mislio da nemos jer od cesnjaka varira tlak,
samo deri, ne zovu ga dzaba raskuznjak
pa meni ga ne ruši ispod donje normale... znači koliko god da ga pojedem padam na 120/80 i to je to... uredno uzmem ramed 2,5 mg to je inače mala doza i to je to... sad me ovih 15 dana malo umrtvilo ali od sutra krećem u borbena djelovanja... s obzirom da ne idem na brač idemo opet sijati, saditi, pa ako Bog da i beračiti...
ah sijanje, sta bi dao da mi se docepat kakvog vrta,

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha 4/4/2020, 00:02

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
e miha, ti kao srcani bolesnik, jel ti smijes jesti cesnjak?
svaki dan ošinem 4 česna, tučem i habanero čokoladni zajedno sa cimetom i medom... plus one jebene tablete...
a, to je odlicno da mozes,  ja mislio da nemos jer od cesnjaka varira tlak,
samo deri, ne zovu ga dzaba raskuznjak
pa meni ga ne ruši ispod donje normale... znači koliko god da ga pojedem padam na 120/80 i to je to... uredno uzmem ramed 2,5 mg to je inače mala doza i to je to... sad me ovih 15 dana malo umrtvilo ali od sutra krećem u borbena djelovanja... s obzirom da ne idem na brač idemo opet sijati, saditi, pa ako Bog da i beračiti...
ah sijanje, sta bi dao da mi se docepat kakvog vrta,
tamo kod onih tvojih švicaraca u rusiju... more mrkva između jabuka...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Leviathan2 4/4/2020, 00:02

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:

Coronavirus fear grips workers in India


koji kaos u pizdu materinu...
kolko ono Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 India10
jbte, u indiji coronavirus ugiba odmah
ovi umrli su uglavnom gastarbajteri 
ja kad sam vidio u indiji visinu higijene dosao sam do zakljucka da im ni radijacija ne moze nista a kamoli jebeni virusi i bakterije

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 4/4/2020, 00:03



Dr. Ai Fen is a doctor at the Wuhan Central Hospital.
She was perhaps among the first doctors to discover the Wuhan virus. After speaking out against the authorities, Dr. Ai Fen has gone missing.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha 4/4/2020, 00:05

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:

Coronavirus fear grips workers in India


koji kaos u pizdu materinu...
kolko ono Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 India10
jbte, u indiji coronavirus ugiba odmah
ovi umrli su uglavnom gastarbajteri 
ja kad sam vidio u indiji visinu higijene dosao sam do zakljucka da im ni radijacija ne moze nista a kamoli jebeni virusi i bakterije
kod njih neće biti puno testiranja ali će zato biti na tisuće lomača... desetke tisuća...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Šandor Winnetou 4/4/2020, 00:05

Gnječ wrote:

Dr. Ai Fen is a doctor at the Wuhan Central Hospital.
She was perhaps among the first doctors to discover the Wuhan virus. After speaking out against the authorities, Dr. Ai Fen has gone missing.
Baš čudno :D

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Leviathan2 4/4/2020, 00:06

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
svaki dan ošinem 4 česna, tučem i habanero čokoladni zajedno sa cimetom i medom... plus one jebene tablete...
a, to je odlicno da mozes,  ja mislio da nemos jer od cesnjaka varira tlak,
samo deri, ne zovu ga dzaba raskuznjak
pa meni ga ne ruši ispod donje normale... znači koliko god da ga pojedem padam na 120/80 i to je to... uredno uzmem ramed 2,5 mg to je inače mala doza i to je to... sad me ovih 15 dana malo umrtvilo ali od sutra krećem u borbena djelovanja... s obzirom da ne idem na brač idemo opet sijati, saditi, pa ako Bog da i beračiti...
ah sijanje, sta bi dao da mi se docepat kakvog vrta,
tamo kod onih tvojih švicaraca u rusiju... more mrkva između jabuka...
nemam blage vez, men je vocarstvo nepoznanica,  al ja bi natrpo , steta da bude praznog prostora
cuo sam se njihovim  sinom, kaze da su u jeku proljetne pripreme , obrezivanja  i slicno,  veli stari ga odjebo nakon 5 minuta razgovora, nema vremena :D
a karantina je za gradski sljam :kuku

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by T. 4/4/2020, 00:07

Gnječ wrote:

Dr. Ai Fen is a doctor at the Wuhan Central Hospital.
She was perhaps among the first doctors to discover the Wuhan virus. After speaking out against the authorities, Dr. Ai Fen has gone missing.
U rimu se ponašaj kao rimljanin...
I ništa ti se neće desiti...
T.
T.

Posts : 17138
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 4/4/2020, 00:07



New York City Has Nearly 1 In 4 Of All COVID-19 Cases in US | NBC Nightly News

Published on Apr 2, 2020
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Leviathan2 4/4/2020, 00:08

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:

Coronavirus fear grips workers in India


koji kaos u pizdu materinu...
kolko ono Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 India10
jbte, u indiji coronavirus ugiba odmah
ovi umrli su uglavnom gastarbajteri 
ja kad sam vidio u indiji visinu higijene dosao sam do zakljucka da im ni radijacija ne moze nista a kamoli jebeni virusi i bakterije
kod njih neće biti puno testiranja ali će zato biti na tisuće lomača... desetke tisuća...
ma sumnjam, to oni s kamionima za smece skupljaju i samo istresu negdje, lomace su za malo imucnije

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike 4/4/2020, 00:09

michaellcmacha wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
michaellcmacha wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
Leviathan2 wrote:
ja ne navijam ni za koga, a shema srbi hrvati me ne jebe, mi iz plemena se drzimo podalje od tih sranja
dobsa ne znam al tuckera znam, dobar je kad je rjec od onim borcima  za hrpu gendera, al sto se tice medjunarodne politike, los do jaja
prosto prodaj eideologiju , to moze s genderima jer henderi su ionako hrpa debila pa moze eksploatirat njihov debilizam,
medjutim, gledao sam ga par puta i ponavlja iste sheme i maglu prema kinezima kao i prema genderima, ok, kuzim da j etrumpikin sljedbenik al opet, ima li trumpika problema
 sto se tice tvojih postova, citao sam ja njih ne brini, nu za razliku od hrpe drugijeh tema, na ovoj temi si nasjeo na cistu hegemonijsku agendu
kao sto sam gore naveo, ameri rade daleko gore stvari sebi i kinezima al sve okrivljuju kineze,  ne navijam za kineze al za razliku od hrpe ljudi pratim kinu dugo vremena a i poznam hrpu kineza tako da ove optuzme koje si iznio gore za kineze o ljuckim pravima, tajvanu, otocima i slicno ne stoje,  u kinesku ambasadu u americi se ne sklanjaju americki nazovi revolucioneri , recimo black live meters
dok su ameri drzali dominaciju u visokim tehnologijama sve je bilo ok, kad su kinezi poceli da izravnavaju tasove na vagi odmah su krenuli na njih, s optuzbama za spijunazu, do kradje patenata
ono, ameri casni pa ne kradu patente i ne spijuniraju
uglavnom da podvucem,  kinezi su napravili daleko manje zla na ovom planetu od amera da  se to ne moze ni usporedjivat
a da zrtvuju svoj narod, nije li to ista prica da assad ubija svoj narod ista kuhinja i ista kompozicaja, kak volis
muzika cjelo vrijeme ista samo se mjenja tekst pjesme po potrebi ili intonacija
sve poznato

a cuj imas sa jedne strane stado koje vice ostani u kuci i ne pokusavaj nista razumjeti a sa druge strane imas jos neke koji slusaju razlicita misljenja,sad tu stvarno imas 2 tora jedan za sve krivi trampa a drugi tor pjeva drugu pjesmu,sad necu raspirivati raspravu o kinezima jer nema smisla,neka ostane ovako zamrznuto pa cemo vidjeti za nekih tjedan dana jel vazi? moja poenta je da ovo stanje paralize ako potraje duze od mjesec dana idemo polako u kameno doba,neznam koliko cemo se zadrzati u metalnom pirat pirat  virus ovdje vise po meni nije toliki problem nego mediji koji sire paniku,previse je kontradiktornih informacija,i poluinformacija,mjere su kontraproduktivne,poslusaj srecka sladoljeva jebiga,on nije valjda u trampovom toru i mrzitelj kineza ima i kod vas pametnih ljudi koji tvrde da ce ove mjere nanjeti vise stete nego bilo kakav virus.
e a sad još da si poentirao sa iznošenjem činjenice tko je osmislio epidemiološke mjere i na čiji nagovor je szo dala smjernice svim zemljama da primjene upravo te epidemiološke mjere... zatvaranje određenog prostora, unutar prostora izdavanje obvezujućih uputa, gašenje svih gospodarskih aktivnosti, i u konačnici represija prema onima koji ne postupaju po uputama...

jebiga to je onaj najshokantniji dio,anti-ljudski,to me toliko ni ne iznenadjuje jer zivimo u nehumanom svijetu,ono sto mi se gadi su pasivni ljudi i ljudi tipa treba pobiti ove one,razne grupe ljudi,pa to su radili nacisti kasnije i komunisti,ameri onako malo sofisticirano,ma jebiga nisam znao bili poentirao sa bilom gejtson i njegovim govorom o depopulaciji i sterilizaciji vakcinisanjem ili sa cime,uglavnom ko malo dublje zagrebe mor doci do slicnog zakljucka kao ja  i levi,mada se zamalo ne posvadjasmo pa na kraju se nekako nadjosmo pirat
ako si na ti sa svetozarom nek ti pošalje dva linka... mislim što se mene tiče ja bi najradije to stavio tu da svi si skinu i pročitaju... ali eto nek ide ovak od ruke do ruke... pa ako ništa da svi imamo uvid i u tu stranu priče koja je autentična a trenutno čini mi se mali broj ljudi ima priliku vidjeti to iako je to javni dokument...

posalji ako hoces na pp,mozda sam vec vidio,neznam

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha 4/4/2020, 00:10

Gnječ wrote:

New York City Has Nearly 1 In 4 Of All COVID-19 Cases in US | NBC Nightly News

Published on Apr 2, 2020
psihološka granica 1 milijun... koja je slijedeće... 10 milijuna... kada... uskoro...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 4/4/2020, 00:12



New York City doctor: ‘The things that I see in the ER are scary’

Matthew Bai, a physician at Mt. Sinai Queens Hospital, shows what it's like inside an emergency room overwhelmed with coronavirus patients. In a video diary filmed on March 30, he describes the pressure he and his colleagues are working under, and what keeps them going.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha 4/4/2020, 00:13

Unimatrix_Zero wrote:
michaellcmacha wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
michaellcmacha wrote:
Unimatrix_Zero wrote:

a cuj imas sa jedne strane stado koje vice ostani u kuci i ne pokusavaj nista razumjeti a sa druge strane imas jos neke koji slusaju razlicita misljenja,sad tu stvarno imas 2 tora jedan za sve krivi trampa a drugi tor pjeva drugu pjesmu,sad necu raspirivati raspravu o kinezima jer nema smisla,neka ostane ovako zamrznuto pa cemo vidjeti za nekih tjedan dana jel vazi? moja poenta je da ovo stanje paralize ako potraje duze od mjesec dana idemo polako u kameno doba,neznam koliko cemo se zadrzati u metalnom pirat pirat  virus ovdje vise po meni nije toliki problem nego mediji koji sire paniku,previse je kontradiktornih informacija,i poluinformacija,mjere su kontraproduktivne,poslusaj srecka sladoljeva jebiga,on nije valjda u trampovom toru i mrzitelj kineza ima i kod vas pametnih ljudi koji tvrde da ce ove mjere nanjeti vise stete nego bilo kakav virus.
e a sad još da si poentirao sa iznošenjem činjenice tko je osmislio epidemiološke mjere i na čiji nagovor je szo dala smjernice svim zemljama da primjene upravo te epidemiološke mjere... zatvaranje određenog prostora, unutar prostora izdavanje obvezujućih uputa, gašenje svih gospodarskih aktivnosti, i u konačnici represija prema onima koji ne postupaju po uputama...

jebiga to je onaj najshokantniji dio,anti-ljudski,to me toliko ni ne iznenadjuje jer zivimo u nehumanom svijetu,ono sto mi se gadi su pasivni ljudi i ljudi tipa treba pobiti ove one,razne grupe ljudi,pa to su radili nacisti kasnije i komunisti,ameri onako malo sofisticirano,ma jebiga nisam znao bili poentirao sa bilom gejtson i njegovim govorom o depopulaciji i sterilizaciji vakcinisanjem ili sa cime,uglavnom ko malo dublje zagrebe mor doci do slicnog zakljucka kao ja  i levi,mada se zamalo ne posvadjasmo pa na kraju se nekako nadjosmo pirat
ako si na ti sa svetozarom nek ti pošalje dva linka... mislim što se mene tiče ja bi najradije to stavio tu da svi si skinu i pročitaju... ali eto nek ide ovak od ruke do ruke... pa ako ništa da svi imamo uvid i u tu stranu priče koja je autentična a trenutno čini mi se mali broj ljudi ima priliku vidjeti to iako je to javni dokument...

posalji ako hoces na pp,mozda sam vec vidio,neznam
ne vjerujem jer nisi imao gdje... ovo je konspirativni uradak boraca za istinu iz ex isk pleme zajednice... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Šandor Winnetou 4/4/2020, 00:14

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:

New York City Has Nearly 1 In 4 Of All COVID-19 Cases in US | NBC Nightly News

Published on Apr 2, 2020
psihološka granica 1 milijun... koja je slijedeće... 10 milijuna... kada... uskoro...
držim da će prestati davati podatke ili ih rapidno frizirati ali na globalnoj razini
ne da mi se kopati ali prije mjesec i pol sam rekoa da se ovo više ne može zaustaviti a sad kad je provalio u najveće gradove svijeta samo nebo mu je granica.

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 44 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum