ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by IL Risorto 23/3/2020, 00:17

i jebem ti Longija u guzicu,zapriča me pizdarijama a do jutra moram obavit koje šta i poslat izvješće u centralu

IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 23/3/2020, 00:20

Da , neki još imaju tu sposobnost. Basketball

S nekim tko je zbrčkan malo ćeš teže komunicirat. S nekim tko je inkarniran vrlo jednostavno , samo se 10% duše inkarnira a onih ostalih 90% je gore.

U suštini ako osoba A koja je inkarnirana a je u ovom slučaju onda pričamo samo o 10% te duše koja ide komunicirat s nekim.

Ona nikad ne komunicira s drugih 10% druge inkarnirane osobe nego samo s njenih 90% .

To znači da osoba B koja je inkarnirana uopće nema pojma da njenih 90% priča s onih 10% od osobe A.

Naravno osoba A može pričati i s dušom koja nije trenutno inkarnirana dakle nema onih 10% negdje nego je ona 100%.

Ti npr možeš pričat s mojih 90% a ja o tome neću imat pojma.

Mi se ponašamo kao dvije osobe , ja koji tipkam sam tih 10% a možeš pričati s mojih 90% a ja o tome neću imati pojma jer je on odvojen od mene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by immortal 23/3/2020, 00:22

סמאל wrote:i jebem ti Longija u guzicu,zapriča me pizdarijama a do jutra moram obavit koje šta i poslat izvješće u centralu
eto vidiš kad si ti pametan čovik
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 23/3/2020, 00:27

RayMabus wrote:Da , neki još imaju tu sposobnost. Basketball

S nekim tko je zbrčkan malo ćeš teže komunicirat. S nekim tko je inkarniran vrlo jednostavno , samo se 10% duše inkarnira a onih ostalih 90% je gore.

U suštini ako osoba A koja je inkarnirana a je u ovom slučaju onda pričamo samo o 10% te duše koja ide komunicirat s nekim.

Ona nikad ne komunicira s drugih 10% druge inkarnirane osobe nego samo s njenih 90% .

To znači da osoba B koja je inkarnirana uopće nema pojma da njenih 90% priča s onih 10% od osobe A.

Naravno osoba A može pričati i s dušom koja nije trenutno inkarnirana dakle nema onih 10% negdje nego je ona 100%.

Ti npr možeš pričat s mojih 90% a ja o tome neću imat pojma.

Mi se ponašamo kao dvije osobe , ja koji tipkam sam tih 10% a možeš pričati s mojih 90% a ja o tome neću imati pojma jer je on odvojen od mene.
Suštinski ako malo bolje pogledaš neka grupa duša se može ili ne mora inkarnirati po svemiru no recimo da se većina inkarnira , to bi značilo da svaki inkarnirani dio bilo koje od te grupe duša ma gdje god da se nalazio u svemiru može pričati s tom grupom duša u kojoj je i on sam.

Dakle tisuću ljudi na tisuću planeta pričat će sa svojim dušama i s dušama onih koji nisu inkarnirani.

To znači da su ti inkarniranl pojedinci povezani u svemiru preko te grupe duše.

Ako je nešto grupa i gore je onda je to : komanda.

Ashtar komanda nisu rasa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by IL Risorto 23/3/2020, 00:34

mortal wrote:
סמאל wrote:i jebem ti Longija u guzicu,zapriča me pizdarijama a do jutra moram obavit koje šta i poslat izvješće u centralu
eto vidiš kad si ti pametan čovik
U iskušenju sam da pošaljem amandman u proceduru,gdje bi matrijarhat postao jedna od temeljnih vrijednosti novog sotonističkog svjetskog poretka,i to isključivo iz dišpeta Longiju. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 23/3/2020, 00:47

סמאל wrote:
mortal wrote:
סמאל wrote:i jebem ti Longija u guzicu,zapriča me pizdarijama a do jutra moram obavit koje šta i poslat izvješće u centralu
eto vidiš kad si ti pametan čovik
U iskušenju sam da pošaljem amandman u proceduru,gdje bi matrijarhat postao jedna od temeljnih vrijednosti novog sotonističkog svjetskog poretka,i to isključivo iz dišpeta Longiju. :rasta
Neke duše nisu pričljive. Tvoja jest.

Budem li počeja pričat s tvojih 90% a ono zna sve o tebi pa je zamolim da mi kaže koju majicu sad nosiš i šta radiš.....

You can't run of the long arm of the law

Pazi da ti uši ne izvućemo. Jači smo nego šta misliš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by IL Risorto 23/3/2020, 00:51

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
mortal wrote:
סמאל wrote:i jebem ti Longija u guzicu,zapriča me pizdarijama a do jutra moram obavit koje šta i poslat izvješće u centralu
eto vidiš kad si ti pametan čovik
U iskušenju sam da pošaljem amandman u proceduru,gdje bi matrijarhat postao jedna od temeljnih vrijednosti novog sotonističkog svjetskog poretka,i to isključivo iz dišpeta Longiju. :rasta
Neke duše nisu pričljive. Tvoja jest.

Budem li počeja pričat s tvojih 90% a ono zna sve o tebi pa je zamolim da mi kaže koju majicu sad nosiš i šta radiš.....

You can't run of the long arm of the law

Pazi da ti uši ne izvućemo. Jači smo nego šta misliš.
Vaše slabašne vještine,ne mogu se nosit s moćima tame strane. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 23/3/2020, 01:02

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
mortal wrote:
סמאל wrote:i jebem ti Longija u guzicu,zapriča me pizdarijama a do jutra moram obavit koje šta i poslat izvješće u centralu
eto vidiš kad si ti pametan čovik
U iskušenju sam da pošaljem amandman u proceduru,gdje bi matrijarhat postao jedna od temeljnih vrijednosti novog sotonističkog svjetskog poretka,i to isključivo iz dišpeta Longiju. :rasta
Neke duše nisu pričljive. Tvoja jest.

Budem li počeja pričat s tvojih 90% a ono zna sve o tebi pa je zamolim da mi kaže koju majicu sad nosiš i šta radiš.....

You can't run of the long arm of the law

Pazi da ti uši ne izvućemo. Jači smo nego šta misliš.
Vaše slabašne vještine,ne mogu se nosit s moćima tame strane. lol!
A možda bi ih mogli uništit u roku keks da i Bog nije odredio da i one moraju proći kroz evoluciju a dobiju po pički jedino kad pređu granicu.

Zar ti nije palo na pamet da su i negativne rase djeca Kreatora ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by vuksadinare 23/3/2020, 02:18

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
michaellcmacha wrote:
kic wrote:
ne dao bog nikome-
vjerojatno će mnogi građani srbije izraziti podršku nama u hrvatskoj, ali moguće da neki i neće... ali tak je kak je nit su kod nas svi kak bi u datim situacijama trebali biti, pa je bezveze očekivati da bi drugdje pa i u srbiji trebalo biti bolje po tom pitanju...

svako ljudsko približavanje treba pozdraviti, ipak su nam oni zapravo najbliži narod (ako ćemo gledati sve narode na svijetu) po svemu..
ništa nije i ne bi trebalo biti vječno, a pogotovo ne neprijateljstva... možda jedna ovakva ugroza cijele populacije malih naroda poput srba i hrvata preokrene paradigmu i natjera nas radi golog samoodržanja da netrpeljivost, mržnju i želju za inim nadjjebavanjima pretvorimo u uvažavanje, bliskost i želju za pomaganjem u nevolji... u prilog tomu za prisjetiti se poplava u srbiji kad je hrvatska nesebično slala pomoć u skladu s mogućnostima...
to ti kod crvenkastog ne prolazi-ujo/siptaru Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by vuksadinare 23/3/2020, 03:03

Toliko koliko je Suljo i njegovi 'odusevljeni' ovim pljeskom..ni rijeci u njegovim medijima...o tome..osim u jednom par recenica a komentari ispod 90% tipa 'izdajice','ustasoljupci'..jedino b92 i blic prenjeli ali i tu puno negativnih komentara...dakle rezime..suljina propaganda cini svoje i ostavilo traga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by jastreb 23/3/2020, 07:16

vuksadinare wrote:Toliko koliko je Suljo i njegovi 'odusevljeni' ovim pljeskom..ni rijeci u njegovim medijima...o tome..osim u jednom par recenica a komentari ispod 90% tipa 'izdajice','ustasoljupci'..jedino b92 i blic prenjeli ali i tu puno negativnih komentara...dakle rezime..suljina propaganda cini svoje i ostavilo traga
Hahahahaha.

Al tebi smeta svaka pozitivna gesta izmedju Srba i Hrvata.

A i treba
 
Jer rat je neizbjezan.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by Guest 23/3/2020, 07:20

vuksadinare wrote:Toliko koliko je Suljo i njegovi 'odusevljeni' ovim pljeskom..ni rijeci u njegovim medijima...o tome..osim u jednom par recenica a komentari ispod 90% tipa 'izdajice','ustasoljupci'..jedino b92 i blic prenjeli ali i tu puno negativnih komentara...dakle rezime..suljina propaganda cini svoje i ostavilo traga

svi su znali sta rade
cemu aplaudiraju.
to je neuporedivo
vise lajkova od mnogih
botova pojedinih partija
na zadatku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 23/3/2020, 07:22

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Toliko koliko je Suljo i njegovi 'odusevljeni' ovim pljeskom..ni rijeci u njegovim medijima...o tome..osim u jednom par recenica a komentari ispod 90% tipa 'izdajice','ustasoljupci'..jedino b92 i blic prenjeli ali i tu puno negativnih komentara...dakle rezime..suljina propaganda cini svoje i ostavilo traga
Hahahahaha.

Al tebi smeta svaka pozitivna gesta izmedju Srba i Hrvata.

A i treba
 
Jer rat je neizbjezan.
Ne smeta al ni on ni ja se ne zavaravamo s kim imamo posla i koga su oni izabrali tj tko im je većina u državi.

Ako si ti slijep nisam ja a nije ni vučina.

Uostalom pričamo o nekom tko ti još drži dijelove Hr pod svoje i ne misli ih
h vratit.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by jastreb 23/3/2020, 07:56

Dobro zar ti koji si u vezi sa silama vasione nisi prevazisao te lokalne zemaljske budalastine?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 23/3/2020, 08:01

jastreb wrote:Dobro zar ti koji si u vezi sa silama vasione nisi prevazisao te lokalne zemaljske budalastine?
A možda baš zato pušem na njih jer njihov nacionalizam počiva na SPC a religija je opijum za narod a u njihovom slučaju to je turbo droga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by jastreb 23/3/2020, 08:04

RayMabus wrote:
jastreb wrote:Dobro zar ti koji si u vezi sa silama vasione nisi prevazisao te lokalne zemaljske budalastine?
A možda baš zato pušem na njih jer njihov nacionalizam počiva na SPC a religija je opijum za narod a u njihovom slučaju to je turbo droga.
Dobro a zar i sa nase strane nemamo slicne pojave?

Zar mislis da ce tvoja komanda tolerirat istupe biskupa Kosica i Jezerinca,ili popova i fratara  poput Razuma ili Lasica?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 23/3/2020, 08:05

jastreb wrote:
RayMabus wrote:
jastreb wrote:Dobro zar ti koji si u vezi sa silama vasione nisi prevazisao te lokalne zemaljske budalastine?
A možda baš zato pušem na njih jer njihov nacionalizam počiva na SPC a religija je opijum za narod a u njihovom slučaju to je turbo droga.
Dobro a zar i sa nase strane nemamo slicne pojave?

Zar mislis da ce tvoja komanda tolerirat istupe biskupa Kosica i Jezerinca,ili popova i fratara  poput Razuma ili Lasica?
Zašto misliš da ih podržavaju ? Koliko ja znam smatraju ih glupanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by jastreb 23/3/2020, 08:09

RayMabus wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:
jastreb wrote:Dobro zar ti koji si u vezi sa silama vasione nisi prevazisao te lokalne zemaljske budalastine?
A možda baš zato pušem na njih jer njihov nacionalizam počiva na SPC a religija je opijum za narod a u njihovom slučaju to je turbo droga.
Dobro a zar i sa nase strane nemamo slicne pojave?

Zar mislis da ce tvoja komanda tolerirat istupe biskupa Kosica i Jezerinca,ili popova i fratara  poput Razuma ili Lasica?
Zašto misliš da ih podržavaju ? Koliko ja znam smatraju ih glupanima.
A kakav dtav A. C. Ima prema islamu?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by jastreb 23/3/2020, 08:10

Stav.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by RayMabus 23/3/2020, 08:12

Da je Muhamed krvnik i da zato ne može biti sveta osoba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by danni1 23/3/2020, 08:17

pizzon wrote:https://www.alo.rs/vesti/politika/seselj-za-alo-prozivljavam-isto-sto-i-citava-nacija-ne-verujem-u-celodnevnu-zabranu-kretanja/297767/vest

seselj, rece da je iskreno !?
Može bit.

To što ne volim srbe ne znači da im želim zlo.  Meni je puno draže da si zdrav,situiran itd da ti jebem sve po spisku dok je tako. 

Kad te pogodi neko ozbiljno sranje kao ova pandemija, elementarne nepogode i sl. U tom slučaju mi je važnije da pomognem ako mogu da te vratim u " sedlo" pa da nastavimo onda prepucavanje " čiji je veči".

Tako da se slažem s ovom izjavom da ovakve stvari treba odvojit od politike.

_________________
Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb - Page 7 Empty Re: Večeras u 20 sati Beograd plješće za Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum