ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by T. Thu 19 Mar - 9:52

PONAŠANJE KUPACA


VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’
 
Foto: Ilustracija/Profimedia Autor: Danas.hr   22:06 18.03.2020
VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Profimedia-0507230270

‘Jučer me frajer popljuvao psujući, mene i blagajnu i sve uokolo i teatralno govori kćerki da se makne od mene da me ne bi slučajno zarazila’

Osim liječnika, magistara farmacije i konobara, za vrijeme epidemije koronavirusa ranjiva skupina su i prodavači jer oni svakodnevno moraju kontaktirati s kupcima. Čim se proširila panika zbog zaraze, blagajnici su ljudi na udaru jer su kupci u velikom broju pohrlili pustošiti trgovine.

Prije nekoliko dana blagajnici su dobili antiseptička sredstva i maske kako bi mogli sigurnije raditi, a na većini trgovina pravilo je da se kupci moraju držati jedan metar jedni od drugih. Mnogi se toga ne pridržavaju te se ljute na blagajnice kada ih upozore na razmak.

Apel blagajnice


Kupci očito ne paze i neke boli briga za blagajnike. O tome je pisala jedna blagajnica na svom blogu pa je opisala kako se kupci neodgovorno ponašaju. Njezinu objavu na blogu prenosimo u cijelosti:
VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Profimedia-0507357352

“Nakon dva dana borbe, dobili smo rukavice. Pri kraju smo s dezinfekcijom. Imamo za ruke, za površine tanko. Nadamo se da će danas doći. Ako neće, trošit ćemo domestos. To će možda biti jedini način da se ljudi drže razmaka. Nalijepili smo trake, vide se s aviona, ali ne.
Ja, odnosno mi, za razliku od većine drugih dućana stojimo uz blagajnu s iste strane s koje i kupac. Moć ekrana je vjerojatno problem jer se uvijek i vječno lijepe za leđa i dahću preko ramena. Vrijeđaju se kad ih upozorim na razmak.

‘Pljuju po meni, ližu novčanice dok ih broje, dahću mi za vratom…’

Jučer me frajer popljuvao psujući, mene i blagajnu i sve uokolo i teatralno govori kćeri da se makne od mene da me ne bi slučajno zarazila. Glupan glupi. Trebate se micati od mene zbog sebe. Znate li koliko takvih seljačina pljuje po meni dnevno? Koliko ih dahće za moj vrat i liže novčanice dok ih broji? Pljuje na glas u prste? Kašlje tako da se okrene od svojih namirnica u mene? Kiše?
Znate li koliko je stranaca prošlo samo u jednom danu preko moje blagajne? Mene od vas ne dijeli blagajna. Dijeli me razmak koji vi ne poštujete.

‘Jesmo li mi blagajnice uopće ljudi?

Zašto se vrijeđate na taj razmak? Zašto ljudi odmah misle da ih optužujem za nešto? Zašto ne pomislite da je to za vaše dobro?
VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Pxl_180320_28464558
Ja pazim na vas. Na sve vas dobre, drage, pristojne, strance, naše, na sve seronje i neljude. Ja pazim na vas, činim sve što mogu da umanjim rizik prijenosa.
Vi ne pazite na mene. Vi me vidite samo ako nešto nije po vašem. Jesmo li mi blagajnice uopće ljudi u vašim očima?”, pita se blagajnica na svom blogu.
-------------------------------------------------------------------------------------------
moguće da se, uz zdravstvene djelatnike, radi o najizloženijim ljudima, praktički 'na prvoj crti'...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by RayMabus Thu 19 Mar - 10:15

Nek da otkaz ako joj tu ne paše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by epikur37 Thu 19 Mar - 10:20

Doista ima krkana...lik jutros došao kao neki frajerčić i namjerno fućka za blagajnom. A ono ....izbaciti iz dućana životinju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by mutava baštarda Thu 19 Mar - 10:24

Triba im dati benificiran staž i slat u mirovinu zbog pit-ist-pia

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by T. Thu 19 Mar - 10:27

svjedočio sam pred 2 dana, stojim u redu na blagajni, ispred mene lik, ispred njega gđa. u najboljim godinama s punim kolicima stvari...
lik joj đentlmenski htio pomoći stvari iz kolica staviti na traku ali se gđa. istog momenta otresla na njega da joj ne dira stvari i da se odmakne od nje... 
ovaj ostao u čudu i ko posran...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by Serbinho-3 Thu 19 Mar - 10:30

Ovde sam odbio otici kod jedne na kasu, pita zasto,”Nemas rukavice”.

Jedva klinka docekala da odem kod druge a ona odmah na telefon da snima sta rade drugi.

Juce u vozu cirkus, pita me Tarzan neki fazon iz Bangladesa i slicno za cigaru, nemam.

Seo sam unutra, snima i dalje nadrkan sto mu nisam dao, pa poceo da se priblizava, provocira, jer vidi da se sklanjam da budem sam.

Upozorim kontrolorku na Tarzana, nisam ni poceo, kaze mi da gledam svoje stvari.

Tarzanka nema rukavice, nema masku, ne drzi nikakvo rastojanje, ne postuje propise a ima kontakt sa masom ljudi.

Zakon samovolje postoji.

Naravno, ja ne bih bio ja, ocitao sam joj dobro lekciju,  zatim sujetna Tarzanka pozvala kolegu u pomoc, pa kad je i kolega prosao poput nje, zbrisali, jer ja zovem odmah policiju a zatim i medije.

Promenio odmah voz.

Hiljade ljudi umiru, dok pojedinci idu okolo i sire epidemiju, dok kompanija Trenord, uvek su u pravu, pokrivaju se i tako rade sta hoce.

Treci Tarzan Italijan u drugom vozu, zicka lovu, ako mu ne das, krene da ti kaslje u lice.

Prijavio i njega, doduse kontrolor je odmah trazio poziciju da ga otrese.

Tarzanije ni u ovakvim situacijama ne manjka, bilo onih sa Zakonom samovolje ili budaletina bez realnog razloga da disu okolo vazduh.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by RayMabus Thu 19 Mar - 10:36

mutava baštarda wrote:Triba im dati benificiran staž i slat u mirovinu zbog pit-ist-pia
Ne triba ništa. Tko ih jebe nek rade. Da je tako meni na pumpi uletija dobija bi šaku u glavu odma s kase. Tako je meni masu njih uletilio pa misle ti ode radiš sad ću te ja jebavat u zdrav mozak , meni se samo zamrači pred očima i dignen se A šta je sad ? Očeš da te naklepan. Aj vozi.

Tko ih jebe nek ih gaze. Nek rađa doma , šta tu nešto glumata za tri kune na kasi i ruši cijenu rada muškima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by epikur37 Thu 19 Mar - 10:38

čak sam i ja kupio rukavice 50 komada, a o trgovaca očekujem masku i rukavice
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by RayMabus Thu 19 Mar - 10:42

Ako joj ne paše nek da otkaz. Kako san ja lipo da otkaz. Dobija izvanredni kad mi je puka film pa sve rasturija pa platija šest tisuća kuna štete na ruke i pozdrav nakon deset godina rada bez dana bolovanja.

Počeli dovodit žene da ne moraju dignit plaću a sve poskupilo u par godina. Jeben i vas i tu politiku žene na tržište rada da smanje plaća.

Neka vam korona sve pohara da vam jeben mater i jednima i drugima i trećima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by RayMabus Thu 19 Mar - 10:48

Stalno nešto kenjkaju. Ako ti ne paše daj otkaz. Šuti i radi. Ako nemaš muda obrusit debilu koji te jebe u zdrav mozak jer se bojiš otkaza onda ajde ća 

Pa će radit oni koje to boli kurac pa ćeš vidit kako ti lete naglavačke iz tog prostora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by mutava baštarda Thu 19 Mar - 10:58

RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:Triba im dati benificiran staž i slat u mirovinu zbog pit-ist-pia
Ne triba ništa. Tko ih jebe nek rade. Da je tako meni na pumpi uletija dobija bi šaku u glavu odma s kase. Tako je meni masu njih uletilio pa misle ti ode radiš sad ću te ja jebavat u zdrav mozak , meni se samo zamrači pred očima i dignen se A šta je sad ? Očeš da te naklepan. Aj vozi.

Tko ih jebe nek ih gaze. Nek rađa doma , šta tu nešto glumata za tri kune na kasi i ruši cijenu rada muškima.
u kolektivnom sjećanju dinarskih pastira je način na koji se odvijala trgovina u vrijeme kuge na Dinari... Trgovci bi nosili Lopar ( ono čime se vadi kruh iz peći ) ili sl. na koji bi im kupac ostavio novac, a onda bi ga oni istresli u kesu bez da ga dotaknu... Poslije se otkrilo da je uzročnik nametnik na glodavcima i da to možda nije potrebno... Ali ne može se reći da se nisu trudili...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by Leviathan2 Thu 19 Mar - 12:10

jbte, 
stvarno su uspjeli isprepadat ljude
i ta blagajnica je krkan isto kao i krkani koji joj dolaze na kasu
bas sam gledao kako je eskaliralo u ukrajini
blokiraju granicne prijelaze da ukrajinci ne mogu doma, ko da svaki drugi umire
ovo su prilike da se prouci fenomen stada

_________________
VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’ Empty Re: VAPAJ HRVATSKE BLAGAJNICE: ‘Seljačine po meni dnevno pljuju na kasi, dahću mi za vrat i ližu novčanice dok ih broje…’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum