ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi'

Go down

Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi' Empty Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi'

Post by vuksadinare 8/10/2017, 06:06

http://www.jutarnji.hr/sport/nogomet/otkrivamo-detalje-nocne-drame-u-hotelu-milenij-miskovic-je-ponudio-keka-ali-mamic-nikada-nije-zaboravio-kakvu-mu-je-uslugu-napravio-zlatko-dalic/6625791/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi' Empty Re: Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi'

Post by vuksadinare 8/10/2017, 06:09

..ono jebote ko na sajmu jakusevcu ili benkovcu...jebote dalic sto godina nije posten klub trenirao..ovo sto je trenirao bilo je tipa klubovi iz butana ili somalije..i to ne bas uspjesno..miskovic nudi keka ko da je rob na rimskoj trznici... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi' Empty Re: Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi'

Post by vuksadinare 8/10/2017, 06:21

Izbor za trenera reprezentacije

Suker:Da otvorim ponude...hm

Mamic:Koje ponude debilu samo jedna ponuda je...

Suker:Hm da oprosti Zdravko malo sam se zanio...

Mamic:Zanio si se razbojnice ti to meni zanio..sa bi te na kamaru

Suker:Nisam razbojnik Zdravko slucajno su mi se za prste zalijepili oni antiktni novcici u avijonu....

Miskovic:No no dobro decki prejdimo na stvar..

Mamic:Sta se ti javljas recki prevarantu..jos ti nisam oprostio kako si me prevario za prvenstvo i kup..rekao sam ti samo kup..a jos si mi duzan dve milje eura za andrijasevica..

Miskovic:Hm..kh..kh..nemojmo o tome sad Zdravko nije tema..

Mamic:Sta...sta..nije tema pizda vam materina...Dalic ima da mjenja onu tikvu Cacica...ima tko sta protiv?..

Miskovic:A ja mislio Keka ubacit.. 

Mamic:Kad vratis one dve milje eura i prvenstvo..

Suker:Dakle rjesili smo pitanje selektora...

Mamic:Da mozda nismo..ima neodlucnih pizda vam materina

HNS skupstinari:Nema....cuj zdravkec nisi nam za ovaj mjesec kh..kh..platio 'putne troskove'

Mamic:Staaaa....razbojnici..ocete da vas dorh-u prijavim...kus razbojnici mucki..imam sad problema a vi bi da glodjete me..

HNS skupstinari:Jebiga Zdravko anemija slabo daje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi' Empty Re: Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi'

Post by darth_vader 8/10/2017, 06:33

Može doći i Mourinho...svima nam se više jebe za prciju pa taman svjetski prvaci postali...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi' Empty Re: Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi'

Post by vuksadinare 8/10/2017, 06:41

jasambrend wrote:Može doći i Mourinho...svima nam se više jebe za prciju pa taman svjetski prvaci postali...
...politika i mafija nece samo tako zlatnu koku hns pustiti...te fantazije boban ovaj onaj nikad se nece ispuniti..ak hdz padne uskocit ce sdp ili netko drugi i njihovi 'igraci'..ono tipa vanpoliticki i neutralni zajebi...hns daje moc a jos vise lovu i to opranu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi' Empty Re: Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi'

Post by vili40 8/10/2017, 07:00

Bas mi je svejedno.Od kada je i u nogomet usla mafija najbolje da cu se nervirati za njihove neuspjehe.
vili40
vili40

Male
Posts : 10708
2015-08-02


Back to top Go down

Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi' Empty Re: Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi'

Post by vuksadinare 8/10/2017, 07:02

vili40 wrote:Bas mi je svejedno.Od kada je i u nogomet usla mafija najbolje da cu se nervirati za njihove neuspjehe.
u nogometu je uvijek bila prisutna mafija nekad vise nekad manje ovisno o toku novca..ali prisutna...u nogometu se vrti najvise love a gdje je lova tu je mafija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi' Empty Re: Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi'

Post by vili40 8/10/2017, 07:11

Mamic je sve to doveo na najvisi nivo.Kako funkcionira drzava tako i sve ostalo.
vili40
vili40

Male
Posts : 10708
2015-08-02


Back to top Go down

Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi' Empty Re: Kako su se birali i kako biraju treneri nogometne reprezentacije Hrvatske po sistemu 'ti meni ja tebi'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum