ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 8 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest Mon 23 Nov - 16:52

Ili si prema zapadu?

Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 8 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest Mon 23 Nov - 16:58

Ma nema veze pirat ak se jednom sretnemo na melange na Grabenu bum ti rekao. Idem sad ća, moram poslat par mailova, bis bald. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 8 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest Mon 23 Nov - 17:00

ok, dogovoreno. Btw, jel sretneš kaj gđu Zagorac broj 2? Ona na Grabenu stanuje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 8 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by marcellus Mon 23 Nov - 17:12

Eva wrote:
marcellus wrote:
Le Roi Soleil wrote:
Eva wrote:
Ak netko zna, nek napiše koju o Cvjetnom, ali o kvartu s kućicama ne o studentskom naselju:) Interesantno, nikad nikog nisam upoznala tko bi bil iz tih kućica. Baš ću se raspitati i kad je sagrađen kvart i kakav je za život.

Ja sam uvek živel na sjeveru, zeleni proplanci, i preziral sam sve južno od Ilice/Vlaške. :D

Doduše imao sam curu u Cvjetnom.

hm, ja sam živel sjeverno od jelačič placa (tik do) i prezirem centar i dan danas...
Zbog auta:) Pa centar podrazumijeva pješačenje. Naš stan je u širom centru, i dok nismo izrentali garažu uvijek bi kružili jer mjesta nema. Također, 4. kat je bez lifta. Ali, zato je linija zavidna.

ja ne pješačim :D

vjera mi brani. Isto kao i penjanje stepenicama na 4. kat.
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 8 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest Mon 23 Nov - 17:17

Eva wrote:
Btw, jel sretneš kaj gđu Zagorac broj 2? Ona na Grabenu stanuje

Ne znam kako izgleda dotična :?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 8 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Leviathan2 Mon 23 Nov - 19:34

jebo vas brisel i nekretnine u becu i zagrebu :P

_________________
U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 8 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest Tue 24 Nov - 8:29

Le Roi Soleil wrote:
Eva wrote:
Btw, jel sretneš kaj gđu Zagorac broj 2? Ona na Grabenu stanuje

Ne znam kako izgleda dotična :?
U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 8 Y1970310 Zna biti s kćeri, klinka ima valjda 7-8 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 8 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum