ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 15:40

Le Roi Soleil wrote:Ma ja volim Zagreb, rođen sam tamo, pa imam pravo jamrat. Bolje danas možda živjet u Zagrebu neg u Beču, ako se ima kaj delat i pristojno živjet.
Meni je najveća prednost Beča kaj si za 3,5 -4 h doma

Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 15:42

Eva wrote:
Le Roi Soleil wrote:Ma ja volim Zagreb, rođen sam tamo, pa imam pravo jamrat. Bolje danas možda živjet u Zagrebu neg u Beču, ako se ima kaj delat i pristojno živjet.
Meni je najveća prednost Beča kaj si za 3,5 -4 h doma

Stoji, meni uvijek ispadne 3,5. Ravno na maminu spizu. :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by marcellus 23/11/2015, 15:44

Eva wrote:
marcellus wrote:Makar dobro ja sam u kvartu koji je miran, nije skup ali su sve uredne obiteljske kućice s vrtom, male ali nema kriminala i fukare, samo de facto treba auto... ali ajde tramvaj je bio u planu pa nikak, ovak imam do njega 20 minuta pješke taman u kurcu.
U ZG je jedino bad ak si na potezu W-E, to je najduža transverzala. Moji frendovi žive u Dugavama, onaj kvart kaj zovu Beverly Hills, lijepe kućice (prema ih ima očajnih, kičastih) s vrtom i oni su u centru s javnim prijevozom za 20-25 minuta. S Jaruna ti treba min 40 minuta.

šugave su u kurcu... socrealistički urbanizam, osim tih kućica sve ostalo je teški ghetto, tam i danas pol zagreba ide po travu, šit, koks... + je prije dolazio i smrad s jakuševca. Najgori kvart u NZ... a NZ je inače pušiona, mislim živet na sedmom katu u zgradi s pet ulaza nije baš bog zna kaj humano... ovak znam sve susede, i svačijeg pesa i mačku u krugu pol km...
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 15:45

Ovisi kad stižeš u ZG, jel špica ili ne. Meni je u sredu navečer bilo skoro 4 h do mojih da nisam morala do hotela ostavit kolegu:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 15:48

marcellus wrote:
Eva wrote:
marcellus wrote:Makar dobro ja sam u kvartu koji je miran, nije skup ali su sve uredne obiteljske kućice s vrtom, male ali nema kriminala i fukare, samo de facto treba auto... ali ajde tramvaj je bio u planu pa nikak, ovak imam do njega 20 minuta pješke taman u kurcu.
U ZG je jedino bad ak si na potezu W-E, to je najduža transverzala. Moji frendovi žive u Dugavama, onaj kvart kaj zovu Beverly Hills, lijepe kućice (prema ih ima očajnih, kičastih) s vrtom i oni su u centru s javnim prijevozom za 20-25 minuta. S Jaruna ti treba min 40 minuta.

šugave su u kurcu... socrealistički urbanizam, osim tih kućica sve ostalo je teški ghetto, tam i danas pol zagreba ide po travu, šit, koks... + je prije dolazio i smrad s jakuševca. Najgori kvart u NZ... a NZ je inače pušiona, mislim živet na sedmom katu u zgradi s pet ulaza nije baš bog zna kaj humano... ovak znam sve susede, i svačijeg pesa i mačku u krugu pol km...
Pa meni je njihova ulica slatka, ni prometna, a sve kuće s vrtovima. Mirno i idilično. Lijepe su i one kućice u Sigetu, ne znam sad kak je kad im je Avenue Mall susjed, ali isto je dobra ulica nekad bila. Bila mi je frendica s faksa u jednoj od tih kuća, Sortina ulica možda, ak se dobro sjećam još?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 15:49

U kojem si ti kvartu, Marčelo? Da ne gledam sad u tekicu:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 15:51

Mogu ti ja reć.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 15:52

Le Roi Soleil wrote:Mogu ti ja reć.
Ma mogu i ja pogledat u svoju arhivu, ali hoću da sam kaže.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 15:54

Meni je najbolji kvart u ZG, Šalata. I to baš ona kuća di su bili Francuzi. Ne znam tko je nutra sad, ali na kraju Shclosserovih stuba je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 15:55

Eva wrote:Meni je najbolji kvart u ZG, Šalata. I to baš ona kuća di su bili Francuzi. Ne znam tko je nutra sad, ali na kraju Shclosserovih stuba je.

Francuska ambasada?

Po stubama nije baš milina ići po mraku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by marcellus 23/11/2015, 15:56

kako god, u belgiji problemi, zdravo. Slobodno pogledaj u tekicu :) a kvart ne menjam. Samo ako uspijem si kupim kućicu s vrtom. U krugu petsto metara od stana, ne više.

_________________
U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by marcellus 23/11/2015, 15:57

Eva wrote:Meni je najbolji kvart u ZG, Šalata. I to baš ona kuća di su bili Francuzi. Ne znam tko je nutra sad, ali na kraju Shclosserovih stuba je.

lepo. Al meni paše više tu di mi je zgodnije doć s autom, i ima masu dece i pesa. Šalata je danas gerijatrija malo
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 15:58

Le Roi Soleil wrote:
Eva wrote:Meni je najbolji kvart u ZG, Šalata. I to baš ona kuća di su bili Francuzi. Ne znam tko je nutra sad, ali na kraju Shclosserovih stuba je.

Francuska ambasada?

Po stubama nije baš milina ići po mraku.
Da, pa imaš i alternativni put cestom, ak si s autom, Rubetićeva
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 15:59

marcellus wrote:kako god, u belgiji problemi, zdravo. Slobodno pogledaj u tekicu :) a kvart ne menjam. Samo ako uspijem si kupim kućicu s vrtom. U krugu petsto metara od stana, ne više.
Jesam, K.......a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 16:01

Eva wrote:
Da, pa imaš i alternativni put cestom, ak si s autom, Rubetićeva

Ma ok, razmišljam da imam klince pa da se tako spuštaju do Draškovićeve. Mene jednom zaskočili na stubama, srećom dvije napaljene djevojke, uzbibalo se grmlje uokolo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 16:03

Le Roi Soleil wrote:
Eva wrote:
Da, pa imaš i alternativni put cestom, ak si s autom, Rubetićeva

Ma ok, razmišljam da imam klince pa da se tako spuštaju do Draškovićeve. Mene jednom zaskočili na stubama, srećom dvije napaljene djevojke, uzbibalo se grmlje uokolo.
Nek se čeliče. Ljudi su nekad pješačili kilometrima do škole, pa kaj bi onda 200 štegi bilo problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 16:06

Inače, lijep je i moj kvart, di nam je stan, Medveščak od Šubićeve do Heinzelove potez. A još mi je ljepši dio od Zvonimirove do Maksimirske, i to  od Heinzelove do Kennedyjeva. Te sve zgrade imaju vrtove i prilično je mirno, nema tak puno prometa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by marcellus 23/11/2015, 16:08

Eva wrote:
marcellus wrote:kako god, u belgiji problemi, zdravo. Slobodno pogledaj u tekicu :) a kvart ne menjam. Samo ako uspijem si kupim kućicu s vrtom. U krugu petsto metara od stana, ne više.
Jesam, K.......a
yep.

_________________
U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Guest 23/11/2015, 16:09

I da, ne znam kakvih sadržaja ima, ali onaj kvart, mislim da se zove Cvjetno naselje, južno od autoputa do Prisavlja su lijepe kućice i zelenilo. Mislim idilično zgleda. Jel to OK kvart?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by marcellus 23/11/2015, 16:17

Eva wrote:I da, ne znam kakvih sadržaja ima, ali onaj kvart, mislim da se zove Cvjetno naselje, južno od autoputa do Prisavlja su lijepe kućice i zelenilo. Mislim idilično zgleda. Jel to OK kvart?

iskreno ne znam ti... meni je bitno da je mir tišina i nema prometa i buke, velikih zgradurina, itd... i da nema "socijalnih stanova" koji su se dijelili badava...
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by dzango 23/11/2015, 16:21

marcellus wrote:kako god, u belgiji problemi, zdravo. Slobodno pogledaj u tekicu :) a kvart ne menjam. Samo ako uspijem si kupim kućicu s vrtom. U krugu petsto metara od stana, ne više.
Ja hoću. Na Senjak. Čim skupim pare.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena - Page 6 Empty Re: U Bruxellesu i jutros detonacije i rafalna razmjena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum