ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nelosa ideja

Go down

nelosa ideja Empty nelosa ideja

Post by debotoijusto 14/3/2020, 09:30

NACIONALNA udruga ugostitelja poslala je prijedlog mjera za osobe u samoizolaciji i spašavanje radnih mjesta u ugostiteljstvu. Prijedlog koji potpisuje Marin Medak,predsjednik Nacionalne udruge ugostitelja poslan je predsjedniku Milanoviću, vladi, ministarstvima turizma, policije i gospodarstva, Gradu Zagrebu te Hrvatskoj obrtničkoj komori i HGK.




Izdavanje dnevnih vrijednosnih voučera u iznosu od 20,00 kuna, ukupno 600,00 kn mjesečno, od strane državne i lokalne samouprave za sve stanovnike koji su u izolaciji i one starije od 60 godina sa prebivalištem u Republici Hrvatskoj za sufinanciranje  dostave pripremljene, termički obrađene hrane iz ugostiteljskih objekata.Vrijednosnim voučerima se sufinancira dio računa do 20,00 kn, a razliku plaća naručitelj.
Voučeri su iskoristivi u naznačenom mjesečnom razdoblju, a ugostitelji će za njih kreirati posebnu ponudu do 30, 40 i 50kuna

Sugrađani u izolaciji i oni starije dobi su najrizičnija skupina i moramo im posvetiti posebnu brigu. 
Dostavom  hrane  na  kućni  prag  ćemo  im  pomoći  da  ostanu  disciplinirani  i minimalizirati potrebu za izlaganjem koronavirusu. Ova mjera će također omogućiti ugostiteljima zadržavanje dijela radne snage i poslovanje u minimalnom obujmu što će smanjiti val otpuštanja zaposlenika i propadanje tvrtki koji se spremaju obzirom na trenutne okolnosti. Sa subvencijama je nužno krenuti bez odgađanja kako bismo zadržali građane u samizolaciji i spriječili daljnje širenje koronavirusa.




  • Odgoda plaćanja poreza (PDV, PNP, porez na dobit, porez na dohodak, prirez), naknada za terase  i  reklame,  komunalnih  naknada  i  zakupa  poslovnih  prostora  na  24  mjeseca.

  • Suspenzija svih parafiskalnih nameta.

  • Suspenzija minimalne plaće za direktore i vlasnike obrta.

  • Za  vrijeme izvanrednih okolnosti sufinanciranje 80 % troška plaće od strane države za radnike koji su definirani kao višak radne snage

  • .Sigurnost i zdravlje pučanstva su nam na prvom mjestu.








https://www.index.hr/vijesti/clanak/udruga-ugostitelja-vaucer-za-svakog-u-samoizolaciji-i-starije-osobe/2165076.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

nelosa ideja Empty Re: nelosa ideja

Post by vuksadinare 14/3/2020, 10:01

Debo kako ti je u karanteni :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99097
2015-09-08


Back to top Go down

nelosa ideja Empty Re: nelosa ideja

Post by debotoijusto 14/3/2020, 10:33

vuksadinare wrote:Debo kako ti je u karanteni :)
dobro , skinuo sam cijeli internet  ;)  u poslu mi sve stalo tako da imam vremena odradit stvari koje stalno guram pod tepih i razmisljat o novim poslovnim modelima nakon sto zavrsi posast  ... i perem ruke 128x na dan  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

nelosa ideja Empty Re: nelosa ideja

Post by Guest 14/3/2020, 10:54

naslov teme me podsetio
na vic o korona vir. i leskovcaninu.
doktor: na sta se zalite ?
pacijent : kasljem doktore
dok: kako ? suvo ili ?
pacijent: ma ne, s usta kasljem:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nelosa ideja Empty Re: nelosa ideja

Post by RayMabus 14/3/2020, 11:00

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Debo kako ti je u karanteni :)
dobro , skinuo sam cijeli internet  ;)  u poslu mi sve stalo tako da imam vremena odradit stvari koje stalno guram pod tepih i razmisljat o novim poslovnim modelima nakon sto zavrsi posast  ... i perem ruke 128x na dan  :D
Nakon što završi pošast. lol!

Tupko , neće nikad završit. Nema lijeka a virus se prenosi i kad nemaš simptome a proširio se po populaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

nelosa ideja Empty Re: nelosa ideja

Post by debotoijusto 14/3/2020, 11:17

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Debo kako ti je u karanteni :)
dobro , skinuo sam cijeli internet  ;)  u poslu mi sve stalo tako da imam vremena odradit stvari koje stalno guram pod tepih i razmisljat o novim poslovnim modelima nakon sto zavrsi posast  ... i perem ruke 128x na dan  :D
Nakon što završi pošast. lol!

Tupko , neće nikad završit. Nema lijeka a virus se prenosi i kad nemaš simptome a proširio se po populaciji.
pricas gluposti i siris paniku , kazna je 3 000 DM u kunskoj protuvrijednosti  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

nelosa ideja Empty Re: nelosa ideja

Post by RayMabus 14/3/2020, 11:21

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Debo kako ti je u karanteni :)
dobro , skinuo sam cijeli internet  ;)  u poslu mi sve stalo tako da imam vremena odradit stvari koje stalno guram pod tepih i razmisljat o novim poslovnim modelima nakon sto zavrsi posast  ... i perem ruke 128x na dan  :D
Nakon što završi pošast. lol!

Tupko , neće nikad završit. Nema lijeka a virus se prenosi i kad nemaš simptome a proširio se po populaciji.
pricas gluposti i siris paniku , kazna je 3 000 DM u kunskoj protuvrijednosti  :D
Sanjao sam da nas , mene i još jednoga vata policija pa smo pobili masu policije i neke dvi policajke koje su nas fermale , na kraju nas okružilo sa svih strana i pobilo ....pa sam se probudio i evo već pola ure mi se ne da izić iz kreveta jer sam pod dojmom sna.

Prirpemi se na totalnu blokadu i kontrolu stanovništva. Nećeš se ovog virusa tek tako lako rješit pošto nema cijepiva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

nelosa ideja Empty Re: nelosa ideja

Post by marcellus 14/3/2020, 11:37

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Debo kako ti je u karanteni :)
dobro , skinuo sam cijeli internet  ;)  u poslu mi sve stalo tako da imam vremena odradit stvari koje stalno guram pod tepih i razmisljat o novim poslovnim modelima nakon sto zavrsi posast  ... i perem ruke 128x na dan  :D
Nakon što završi pošast. lol!

Tupko , neće nikad završit. Nema lijeka a virus se prenosi i kad nemaš simptome a proširio se po populaciji.
pricas gluposti i siris paniku , kazna je 3 000 DM u kunskoj protuvrijednosti  :D

"I want you to panic"... 

nelosa ideja D7e9544b1717fee501e6f44aa70ebc4d

_________________
nelosa ideja 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

nelosa ideja Empty Re: nelosa ideja

Post by RayMabus 14/3/2020, 11:39

Morat ćete se naviknit na korona doba. Više ništa neće biti kao prije.




Dok ne otkriju cijepivo a neće ga tako lako otkrit. Priče o toplijem vremenu su glupost jer to brzo prođe i dođe jesen i opet pandemija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

nelosa ideja Empty Re: nelosa ideja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum